Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4851) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Kitiltottak a küf (yettel) facebook csoportjából, mert egy Fake profil konkurenciát szidó/lejárató posztja alatt megjegyeztem, hogy ilyen módszerrel új ügyfeleket szerezni gerinctelen és hazug út.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4852) sfefe válasza Dluinet (#4851) üzenetére


sfefe
őstag

Amit a küf művel a facén az megérne egy fogyasztóvédelmi vizsgálatot...
Bár van itt aki védi nagyon...gondolom ez neki simán ok....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4853) 4Grider válasza sfefe (#4852) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amíg a náluk hirdetett árakkal a yetivel közvetlenül le lehet szerződni, addig nem igazán izgat, hogy mit művelnek a fb-on. Persze csak azért nem, mert évek óta nem néztem rá a fb fiókomra, csak a messenger miatt regeltem anno amikor erre még szükség volt. Mondjuk nem tudom, hogy miből élnek, hiszen egy fillért sem kérnek a belépési papírokért, tehát vagy fejpénzt kapnak a yetitől (ezt kevésbé tartom valószínűnek), vagy valamilyen készülékbónuszt a tagok száma alapján. Az biztos, hogy tróger egy banda, nagy szerencse, hogy már nem velük kell szerződni.

(#4854) MadMancs válasza wong kok wah (#4849) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Mindegyik csomag elérhető Telekom hálózattal. Az 1 és 4Gb os csomagok (lakossági vonalon) már a honlapon lévő árakkal is Telekomosak, 20/50/100Gb is csomagok valamennyivel drágábbak Telekomos hálóval mint ami honlapon szerepel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4855) sfefe válasza 4Grider (#4853) üzenetére


sfefe
őstag

Ez mind ok csak fura, hogy a Netfone -t itt fikázod de a másik gusztustalan magatartása az olyan mintha fasza és természetes lenne...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4856) 4Grider válasza sfefe (#4855) üzenetére


4Grider
nagyúr

Beskatujáztál, nem számít, hogy hányszor ajánlottam a netfone-t alternatívaként, az számít, hányszor szólaltam meg negatívan vagy figyelmeztetve. És logikusan inkább negatívak az összes topikban a hozzászólásaim, mert a marketing miatt a szolgáltatók is előnyből indulnak. Tudod, fékek, ellensúlyok nélkül nincs demokrácia...

(#4857) sfefe válasza 4Grider (#4856) üzenetére


sfefe
őstag

Demokrácia olyan mint bármi más...érdekek kinek és hogyan...ez más téma...
Itt nemigen láttam még, hogy ajánlanád másnak... Nem vagyok Netfone hívő néha lassú nálam is...(céges kártyám tkom az gyorsabb...sjataom is az volt de a tkom a legdrágább annyit nem fizetek)
De itt csak ezt kritizáltad a másiknak a milyensége/stílusa meg mintha mindegy lenne...
Persze nem hasít mindenhol a Netfone de ennyi erővel a másikaknál is igaz ez...ki hol lakik, ennyi...
Részemről lezárva nem ér ennyit az egész...

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4858) MadMancs


MadMancs
veterán

Kérlek szépen ne vitatkozzatok.

Mindegyik topikban jelen vagyok (MNO). 4Grider mindegyikben pro-kontra elmondja véleményét. Ha jó ha nem. Ez egy publikus fórum. Elolvassuk, és elfogadjuk ha egyetértünk, ha nem, esetleg érvelni és ellenérvelni lehet. De nem egymásnak esni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4859) sfefe válasza MadMancs (#4858) üzenetére


sfefe
őstag

Nincs vita ...
Csak néha sok....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4860) wong kok wah válasza MadMancs (#4854) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Köszi. Multisim igényelhető ?

(#4861) dajj válasza sfefe (#4852) üzenetére


dajj
csendes tag

Ne is mondd az a sok süket vakítás, meg szöveg! Én múlt hónapban hagytam ott őket s lettem netfone-os! +ezer forintért az előző csomagomhoz képest kaptam korlátlan beszélgetést és 50 gigát! Ezt a küf-ben csak számhordozósok kapják!
Általában vidéken mozgok, ott is élek, de a munkám miatt is! Nem ájultam el egyik szolgáltatótól sem, mindegyikre érvényes pro és kontra!
Én a Netfone-al egyelőre meg vagyok elégedve, nekem teljesen jól működik! Csak ajánlani tudom!

(#4862) 4Grider válasza wong kok wah (#4860) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt nincs ilyesmi.

(#4863) 4Grider válasza dajj (#4861) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom vodás csomagot használsz. Merre használod (megye)?

(#4864) dajj válasza 4Grider (#4863) üzenetére


dajj
csendes tag

Igen vodás csomag, Fejér, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Pest megye! Nálunk itt a településen elég vacak volt a helyzet, de a 3G lekapcsolás végül jót tett itt a vodának (pedig annak idején volt vele gondom), mindenhol van térerő és 4G!

[ Szerkesztve ]

(#4865) Pent


Pent
csendes újonc

Hali! Adott egy 100 perc-20gb=2990ft díjcsomag. 24 én lejár a hűség. Mire számíthatok? Köszönöm

(#4866) 4Grider válasza Pent (#4865) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha betartják a (sok éve) hatályos jogszabályokat, akkor arra számíthatsz, hogy a határozott idejű szerződésed változatlan feltételekkel határozatlan idejűvé válik.

(#4867) Dluinet válasza Pent (#4865) üzenetére


Dluinet
nagyúr

4990ft-ra számíts, majd márciustól 5490-re.

A helyedben kérnék tarifaváltást hétfőn 100 perc-50gb-ra, majd egy hétre váltsál vissza 100 perc-20gb-ra 3990-ért. Akkor az marad még 10 hónapig (karácsonyig).

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4868) MadMancs válasza 4Grider (#4866) üzenetére


MadMancs
veterán

De kiskaput alkalmaznak, ez már ki lett tárgyalva.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4869) MadMancs válasza Pent (#4865) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha nem csinálsz semmit Akkor 4990Ft
Ha hosszabbítasz akkor 3990Ft
Ha hosszabbítasz, + rendelsz egy új sim-et (pl családtag számára) akkor 2990Ft.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4870) 8 válasza MadMancs (#4868) üzenetére


8
senior tag

De nincs kiskapu, pont azt lett kitárgyalva
a jogszabály egyértelműen fogalmaz

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4871) MadMancs válasza 8 (#4870) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos nem.
Nézd meg a szerződésed. Listaár szerepel rajta. Amiből engednek 10 hónapig X forintot.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4872) 4Grider válasza MadMancs (#4871) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez az eljárás nem menne át egy törvényességi próbán. Az adott jogszabályt nem véletlenül találták ki, azóta a szolgáltatók a határozott idő végén nem vonnak meg kedvezményt pont azért, mert egyértelmű volt a jogalkotó szándéka. Az pedig az volt, hogy a hűségidőre a listaárból kapott kedvezmény a határozatlan időre váltáskor nem változhat, hiszen az előfizető kitöltötte a hűségidőt. Ezt esetleg úgy lehetne kijátszani, ha eleve határozatlan idejű előfizetést kötnétek az ügyfelekkel, és arra adnátok az első x hónapra kedvezményt. De amíg határozott idejű szerződésről van szó, az határozatlanra váltáskor nem változhat az előfizető számára kedvezőtlenül.

(#4873) MadMancs válasza 4Grider (#4872) üzenetére


MadMancs
veterán

Párszor már írtam, hogy igen, jogos.
De attól hogy Én, Te, többiek nem értünk vele egyet, attól még így van, és nem tudunk változtatni se rajta.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4874) Fulár


Fulár
senior tag

Sziasztok!
A hónap végén lejár az első hűségem.
Van bármilyen teendőm hosszabbítâssal kapcsolatban vagy egész egyszerűen minden megy tovább?
Elnézést ha esetleg feljebb már ki van tárgyalva a téma de elkapott valami nyavaja de elég rendesen és így nincs türelmem vissza olvasni!
Köszönöm!

(#4875) StarKiller89 válasza Fulár (#4874) üzenetére


StarKiller89
senior tag

kb 5-6 hozzászólást kell visszaolvasni, visszakeresem neked: #4865

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4876) tahepa


tahepa
senior tag

Felmondást csak felmondó nyilatkozaton fogadják el?

(#4877) MadMancs válasza tahepa (#4876) üzenetére


MadMancs
veterán

1250 is lehetséges.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4878) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

a netfone még mindig a telekom hálózatát használja?
ill. nemtudom a számhordozás lehetséges?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#4879) Fulár válasza StarKiller89 (#4875) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!
Addig vissza is olvastam.De én konkrétan arra gondoltam,hogy van e bármilyen teendőm vagy automatikusan zajlik le a folyamat és megy minden tovább.
Nekem ez így teljesen megfelel a 20 Pannonos-Telenoros majd Yetteles év után.Semmivel sem kapok kevesebbet még az áremelés után is sokkal kevesebb pénzért.

(#4880) csako válasza dellfanboy (#4878) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4881) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

A netfone--os ügyfélszolgálat jelenleg nem elérhető

06 30 962 8221

(#4882) mihaczitomi válasza dajj (#4861) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

most jár le a 10 Hónap ,én sem tudok panaszt elmodani ,leírni ...minden rendben van

06 30 962 8221

(#4883) VGNGR válasza Fulár (#4879) üzenetére


VGNGR
senior tag

Fel fognak hívni és szóban szerződhetsz további hűségre.

(#4884) Fulár válasza VGNGR (#4883) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszi!

(#4885) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Hivatalos infó:

Aki 2023.12.01 és 2023.02.29 között köt új előfizetést/hosszabbít annak nem lesz áremelés. Aki előtte vagy utána és nem is hosszabbít annak igen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4886) 4Grider válasza MadMancs (#4885) üzenetére


4Grider
nagyúr

Max. az időutazók. De értjük, a 2023 az 2024.

(#4887) goop válasza 4Grider (#4886) üzenetére


goop
őstag

Igen, de csak a második. :P

(#4888) MadMancs válasza 4Grider (#4886) üzenetére


MadMancs
veterán

Jogos.

Pontosítva:
Aki 2023.12.01 és 2024.02.29 között köt új előfizetést/hosszabbít annak nem lesz áremelés. Aki előtte vagy utána és nem is hosszabbít annak igen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4889) trec12 válasza MadMancs (#4885) üzenetére


trec12
addikt

Sem a honlapon sem a facen nem látok erről semmit de hiszek neked. ;] Szóval a díjkorrekció sem lesz? Mert kezdem megtanulni, hogy nem mindegy minek nevezzük a dolgokat jogász országban.

(#4890) MadMancs válasza trec12 (#4889) üzenetére


MadMancs
veterán

Facebookon én is teljesen ellentétes információkat látok, ezért kérdeztem meg a legilletékesebbtől (Ma már volt rá lehetőségem).

Egyébként innen is van sok ügyfelem, talán ők tudják legjobban, hogy senkit nem csaptam be (miért is tenném). Mindenkinek saját szubjektív döntése hogy mit kezd az infóval, elutasítja, vagy elfogadja.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4891) trec12 válasza MadMancs (#4890) üzenetére


trec12
addikt

Nem feltételezem, hogy bármi rossz szándék vezérelne eddigiekből nem ez látszik. ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#4892) Fulár


Fulár
senior tag

Nekem 27.-én jár le a hűségem és szándékomban áll hosszabbítani.Akkoe ezek szerint bár neccesen de megúszom?
Az jó nagy malac lenne! :DD

(#4893) Dluinet válasza Fulár (#4892) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Most is hosszabbíthatsz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4894) Tiédetis válasza MadMancs (#4890) üzenetére


Tiédetis
senior tag

Mi a helyzet azokkal akiknek később jár le a 10 hónap?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#4895) MadMancs válasza Tiédetis (#4894) üzenetére


MadMancs
veterán

Attól függ mennyivel később.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4896) zoleeno1 válasza MadMancs (#4895) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nekem pl 04.07-én jár le. Most is tudok már előre hosszabbítani? Akkor marad a jelenleg fizetett ár?

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4897) Tiédetis válasza MadMancs (#4895) üzenetére


Tiédetis
senior tag

03.22

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#4898) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Amikor díjcsomagot módosítottam, akkor automatikusan, a módosítás napjától 10 hónap lett az új hűségidő.
Végső esetben feljebb módosítom a díjcsomagomat, majd egy hétre rá (feb 24 elött), visszamódosítom a mostani csomagra.
Így karácsonyig a mostani áron lesz.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4899) SV21 válasza MadMancs (#4895) üzenetére


SV21
tag

Üdv!
Esetünkben hűségidő vége: március 8. (20 GB net, 100 perc csomag, 2990 Ft/hó)
Ezt lehet hosszabbítani február végéig ugyanezen az áron??

(#4900) MadMancs válasza zoleeno1 (#4896) üzenetére


MadMancs
veterán

Április kérdőjeles. De egy próbát megér.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.