Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Dluinet válasza 75kokoko75 (#4649) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vodától nekem 8 hét volt a csatlakozás.
Mindenki állította, hogy sokkal rövidebb, de nekem 8 hét volt. Augusztus elejétől, október elejéig.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4652) vence


vence
junior tag

Szép kilátások! :Y

Nincs erre valami törvényes határidő?!

Ez így tényleg nem igazán elfogadható,
még szerencse, h nem feltétlenül hordozással indítanék náluk.

És ez kinek a hibája lehet, h ennyire hosszú?!

(#4653) autotaxmo válasza 75kokoko75 (#4649) üzenetére


autotaxmo
őstag

Te neked milyenek a tapasztalatok? Én yettelnel vagyok és 2 előfizetéses számot hoznek át a netphonehoz, de nem akarok vodafonet semmi pénzért.

(#4654) 75kokoko75 válasza autotaxmo (#4653) üzenetére


75kokoko75
tag

Én alapvetően meg vagyok elégedve. Van a telómban egy Yetteles kártya is. Az internet időnként kihagy a Netfonosnál és akkor átkapcsolom a Yettelre. Naponta 1x-2x előfordul rövid időre.
A Yettel egy flottás előfizetés. Én a feltöltősömet hoztam a Netfonhoz.

Ár-értékben megéri

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4655) 75kokoko75 válasza Dluinet (#4651) üzenetére


75kokoko75
tag

Akkor még várok. Köszönöm.

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4656) shiki válasza autotaxmo (#4653) üzenetére


shiki
csendes tag

Mikor felhívnak, mondani kell, hogy Telekomost kérsz. Nekünk 2 ilyen van, tök jól működik mindkettő. (Egy céges, egy magán.)

Én se akartam Vodafone-t mert nincs semmi térerő ahol én járok. Yettel szintúgy. Most is a Netfone(Telekom) kártyákon teljes a térerő-jelző, a Yettel kártyával meg 1 csík épp-hogy.

(#4657) 75kokoko75 válasza shiki (#4656) üzenetére


75kokoko75
tag

Ez érdekes.
Azt lehet kérni, hogy melyik hálózathoz csatlakozzon a netfone előfizetésed? Utólag lehet kérni?

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4658) gabor9991 válasza 75kokoko75 (#4649) üzenetére


gabor9991
őstag

Nekem sikerült 2 nap alatt a hordozás vodától :)
[link]

(#4659) 75kokoko75 válasza gabor9991 (#4658) üzenetére


75kokoko75
tag

Akkor csak segített valaki. Hát én sem bánnám :U

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4660) autotaxmo válasza shiki (#4656) üzenetére


autotaxmo
őstag

Koszi szepen, akkor neked nincs panasz igy a telekomost hasznalva. Ez jo hir. Roaming kulfoldon problema nelkul mukodik nektek?

(#4661) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Nem tudom mit félnek az emberek a vodafone-os hálózattól.
Nekem van yettel mobilnetem is, de 90%-ban sokkal lassabb a yettel letöltése, mint a netfone mobilnet, a vodafon APN-nel, meg még gyorsabb a netfone.
A yettel inkább csak feltöltésben jó.
A lefedettségben is jobb a vodafon a yettelnél (4G és 5G-ben).
Viszont a telekom mobilnet mindig, mindenhogyan jobb a többinél.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4662) gabor9991 válasza Dluinet (#4661) üzenetére


gabor9991
őstag

"Nem tudom mit félnek az emberek a vodafone-os hálózattól."

Őőő, lehet hogy a hasonló tapasztalatok miatt :F

(#4663) Dluinet válasza gabor9991 (#4662) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A képen Digi-t látok, ami a yettelre kapcsolódik.
Yettelből kinézem, hogy a konkurenciát lassítja.
Tessék neked este 23:50-kor Yettel, yettel előfizetés, yettel eszközzel, egyszerre többsávon csatlakozva:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4664) gabor9991 válasza Dluinet (#4663) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem volt itt semmiféle lassítás :)
Ennyit tudott ott a Vodafone hálózat.
Most működik rendesen.

(#4665) shiki válasza 75kokoko75 (#4657) üzenetére


shiki
csendes tag

Nem biztos, de meg kell kérdezni.
- Így 31-es számot kapsz - azt hiszem ez ennek a függvénye.
- Picivel drágább mint az alap, weblapon szereplő Vodafone árak, de tényleg minimál a különbség.
- Telekomosból nincs EU korlátlan ami sokaknak rossz lehet. Nekem is mindig olyan csomagom volt. Úgy voltam vele, hogy majd veszek ilyen napi jegyet az egyik Domino kártyámra max ha ilyenre lesz szükségem.

Remélem segítettem valamit.

(#4666) Dluinet válasza gabor9991 (#4664) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akkor próbáld meg másik szerverrel is, yetteles szerverrel nekem hiteltelen a mérésed.
A yettel ráadásul priorizál speedtest.com-ra , így a valósnál többet mutat, ezért yettelt csak a https://pcmag.speedtestcustom.com/ -on mérek. Hirtelen fele akkora lesz a sebesége a yettelnek, ebből látszik hogy a mérésre gyúrnak, de a valóságban gyengébbek.

Egy kérdés még felmerült bennem. Ha ennyire ne bírod a vodafone-t, akkor minek jársz ide? Én sem megyek a yetteles topikba a yettelt szidni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4667) shiki válasza autotaxmo (#4660) üzenetére


shiki
csendes tag

Ahhoz ki kéne jutni. :)

Mióta meg lett kötve, még nem volt szerencsém kint járni, de a roaming még Yettelnél meg Vodánál is működött.

Engem amúgy nem zavar, hogy x y a szolgáltató. Csak egyszerűen ahol járok meg lakom, nagyon rossz volt a Yettel és a Vodafone. Mindig azért volt 2 sim kártyám, hogy a mobilnetet egy Domino vigye.

(#4668) gabor9991 válasza Dluinet (#4666) üzenetére


gabor9991
őstag

Feltettél egy kérdést amire válaszoltam.Sajnálom ha megbántottam a kis lelked ezzel így kora reggel.

(#4669) Dluinet válasza gabor9991 (#4668) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Legalább a személyeskedést elhagyhattad volna.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4670) gabor9991 válasza Dluinet (#4669) üzenetére


gabor9991
őstag

Szerintem nem volt benne személyeskedés, egy szép elnézéskérés volt.
És te küldtél el engem a f@szba előtte nem pedig én :D

(#4671) E300TD válasza autotaxmo (#4660) üzenetére


E300TD
tag

Voda roaming siralmas ... :W

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4672) MadMancs válasza shiki (#4665) üzenetére


MadMancs
veterán

"weblapon szereplő Vodafone árak"

Nem, weblapon szereplő árak:

1,4Gb Telekom
20, 50, 100Gb Voda

Többi stimm, Annyira azért nem minimál, csomagtól és aktuális akciótól függ. Egy korlátlan + 100 GB esetén akár 3000Ft is lehet a különbség voda - Telekom között.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4673) Dugimatyi válasza MadMancs (#4672) üzenetére


Dugimatyi
újonc

Ez sajnos nem így van. Most kötöttem előfizetést januárban 1Gb és 4 Gb csomagra. Vodafone hálózatot használ mindkettő. Sőt az ügyfélszolgálton ( Ázsia Center) külön szólt előre az ügyintéző hogy vegyem tudomásul hogy Vodafone hálózatot használ ez a 2 csomag ( 1Gb és 4Gb) és ennek tudatában írjam alá a szerződést 10 hónap hűségidővel.

(#4674) MadMancs válasza Dugimatyi (#4673) üzenetére


MadMancs
veterán

Annyira örülök hogy mindig mindenki megkerdőjelez mindent. Lassan azt érzem tök felesleges bármit írni.

Január 18.-án írtam ide róla , onnantól van az általam felvázolt helyzet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4675) #37698048 válasza MadMancs (#4674) üzenetére


#37698048
törölt tag

Arról tudsz nyilatkozni, hogy:
- van-e valamilyen qos alkalmazva a T-nél a netfoneos sim-ek esetén? mindegy, úgysem használnám a netet :DDD
- illetve ugyanazok a partnerek a T-s netfone és a vodás netfone esetén roamingban, vagy más?

[ Szerkesztve ]

(#4676) MadMancs


MadMancs
veterán

Nyilatkozni nem, ehez nincs jogosultságom.

De válaszolni tudok, Telekom hálózat esetén bár ugyanúgy MVNO, inkább flotta jellegű, minden tök ugyanaz mint Telekomnál. APN is telekomos pl.

Roaming Tavaly óta majdnem ugyanaz. Keret ugyanaz. Viszont ha jól tudom Telekom esetén Svájc, Törökország, UK nem EU, míg Voda esetén igen. Partnerek nem ugyanazok. Telekom esetén a Telekom partnerei a partnerek.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4677) E300TD válasza MadMancs (#4676) üzenetére


E300TD
tag

Bocsánat, nem akarom megkérdőjelezni, főleg nem mindent, :C de UK roaming szempontjából a telekom-nál EU, az biztos!

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4678) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Huu már kezdek osszezavarodni itt a sok infotol. Írjon már valaki személyes tapasztalatot, hogy netfone-os Telekom csomagban mik a tapasztalatok? Ami egyértelműen látszik hogy a Vodafone internete legtöbbször siralmas, hiába van 100 giga leforgalmazhatod ha szar szimplán és 1-2 megaval jön a net.

(#4679) MadMancs válasza E300TD (#4677) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor UK EU, ebben nem voltam biztos. Csak az rémlik van pár ország ami vodánál EU, többinél nem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4680) vence válasza autotaxmo (#4678) üzenetére


vence
junior tag

A Voda-nak van olyan 5G-s :D csomagja,
ahol 10 !!! Mbps a max.

Amikor 4G-t is 300 Mbps-mal szeretik hirdetni!

Nem gondolom, h gebinben többet engedne!

Tehát túl sok elvárása nem lehet itt az embernek.
Ill. sajnos nagyon komoly kapacitás-hiányok vannak.

De a Telekom is szereti kerülni a "kamu" 5G-nél elérhető sebességek
feltüntetését, amikor a 4G-nél mindenhol ott virít az elméleti lehetetlenség! :D

(#4681) StarKiller89 válasza Dluinet (#4651) üzenetére


StarKiller89
senior tag

az nem semmi... családban Yetteles hordozást tegnap igényeltem, ma hívtak egyeztetni és oké a dolog, küldik a sim kártyát jövőhéten... mondjuk az ügyintézőknek tényleg nem ártana valamilyen flottával kapcsolatos továbbképzés... egy régi megszűnt flottás 20-as számot hordozunk át, az ügyintéző csak erőltette, hogy flottával nem lehet számhordozni, mert nem saját néven van, pedig de... aztán pár felesleges kör lefutása után csak kiderült, hogy tényleg nincs semmi akadálya... :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4682) Zssom válasza autotaxmo (#4678) üzenetére


Zssom
tag

Szia
Nekünk a családban már három T-s csomagunk van, legrégebbi szeptember, legújabb hétfő esti. A lényeges különbség a beállásnál, hogy a VoLTE és VoWIFI bekapcsolását külön kérni kell (az a Telekomnál sem megy automatikusan, csak ott sms-t kell küldeni). A T-s csomag net elérése közvetlenül a T-s apn-el működik, nincs külön netfone-os apn. A hívás minősége, a térerő, a net elérés egy az egyben T-s, nem érzékel egyikünk sem hátrasorolást, sem sebesség csökkentést. A hívások kimennek, bejönnek, VoLTE, VoWIFI szépen teszi a dolgát két Samu és egy Motorola készüléken (amely utóbbin a Y hálózatán a VoLTE sem volt hajlandó működni). Csak belföldi tapasztalatunk van, külföldre nem nagyon járunk, tehát ez nekünk nem volt fontos, nincs is tapasztalat benne. Egyik előfizetéssel az elején (júliusban) kipróbáltuk a voda hálózatát, nekünk nem jött be, ezért azt is átkértük T-sre. Nekünk bejött, ha a használati területeden megfelelő a T hálózata, akkor csak ajánlani tudom.

(#4683) StarKiller89 válasza autotaxmo (#4678) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Telekomról nincs tapasztalatom, de a Vodás verzióval sose volt problémáma az ország egyik pontján sem, de legtöbbször Miskolcon és vonzáskörzetében használom... szerintem irreális elvárások vannak itt jó pár embernél (roamingról nem tudok nyilatkozni)... se nem jobb és se nem rosszabb a másik 3 nagy szolgáltatótól ez sem, kivéve árban, mert abban egyelőre nagyon jó

random mérés kíváncsiságból, amúgy sose szoktam méricskélni:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4684) autotaxmo válasza Zssom (#4682) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nagyon koszonom, nekem februar 15-en jar le a husegido a yettelnel, onnan akarok eljonni es atvinni mashova a 2 mobilszamomat mert csak a ketto elofizura fizetek jelenleg 20 ezret ami piszkosul sok ugy hogy az egyik szamra van 100 giga es korlatlan belfoldi hivas, mig a masikra 5 giga net es 150 perc lebeszelheto. Ezt a netfone-nal telekomos keressel szerintem 10 ezerbol kihoznam

(#4685) 4Grider válasza autotaxmo (#4684) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nyilván ilyen áron találtál volna anno yetteles flottát is, csak éppen akkor még nem jutott eszedbe, hogy jóárúsítani kellene. A sokkal olcsóbb yeti flották meg nem arról híresek, hogy szívesen látják a yeti előfizetőket...

(#4686) autotaxmo válasza 4Grider (#4685) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat igen, bwszoptam ezt anno, nem is gondoltam ra meg hat regen mindig az volt hogy ha belepsz egy flottaba akkor a szamod felett elvesztes a kontrolt es nem rendelkezhetsz mar vele mert bedobtad a kozosbe

(#4687) 4Grider válasza autotaxmo (#4686) üzenetére


4Grider
nagyúr

A yeti flották jó része már sok éve arról szól, hogy megmarad a neveden az előfizetés, szóval nem kell bedobni a közösbe. Hol élsz?

(#4688) autotaxmo válasza 4Grider (#4687) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hát én már öreg róka vagyok, kb. 15-20 éve még úgy volt a flottáknal

(#4689) 4Grider válasza autotaxmo (#4688) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért attól kicsit gyorsabban fejlődik ez a szegmens, hogy 15 évvel ezelőtti tapasztalatokra építkezzünk.

(#4690) ThecoolGuy07


ThecoolGuy07
újonc

Sziasztok! Ugye a Vodafone is 15%val fog árat emelni, de akkor a Netfone is?

(#4691) 4Grider válasza ThecoolGuy07 (#4690) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Netfone ászf-ben nincs benne az inflációkövető áremelés. Itt akkor szoktak jelentősen emelni, amikor véget ér a hűségidőszakod.

(#4692) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Most nekem a Netfone azt irta, hogy a Vodafone tornyait hasznaljak a csomagoknal, de Telekomrol nem tettek emlitest. Ezt nagyon nem ertem, mert nekem ugy tunik, mintha ok kizarolag Vodafone halozatan lennenek amikor erre rakerdeztem

(#4693) 4Grider válasza autotaxmo (#4692) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mivel nekik is drágább a Telekom hálózata, logikus, hogy az olcsóbbat nyomják. Ettől függetlenül még a honlapjukon is van Telekomos díjcsomag, nem is egy.

(#4694) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Mikor lesz e-sim a Netfone-nal?!?!? A vilag legjobb es legbiztonsagosabb megoldasa jelenleg telefonnal

(#4695) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Megnéztem a netfone weboldalát, sehol nem látni és nem írják azt hogy Vodafone vagy Telekom csomag közül lehet választani. Ebben valaki tud segíteni, hogy a Telekom csomagokat hol találom a weben náluk?

(#4696) 8 válasza autotaxmo (#4695) üzenetére


8
senior tag

a weboldalon 1GB és 4GB csomagok telekom, többi és az eu korlátlanok voda
de nyilvánosan nem kötik az orrodra

ügyfélszolgálatnál tudod kötni a többi telekom csomagot
talán még aktuálisak ezek az árak
100perc+20Gb 4990Ft
100perc+50Gb 6990Ft
100perc+100Gb 7990Ft
Korlátlan+20Gb+100sms 6990Ft
Korlátlan+50Gb+100sms 7990Ft
Korlátlan+100Gb+100sms 8490Ft

e-sim nem tudni, hogy mikor lesz, ha lesz egyáltalán

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4697) autotaxmo válasza 8 (#4696) üzenetére


autotaxmo
őstag

Koszi szepen

(#4698) E300TD válasza StarKiller89 (#4683) üzenetére


E300TD
tag

Ezek a teszt letöltések kb. semmire sem jók. Nekem csak akkor nem működik rendesen, amikor kellene. Itthonról dolgozom, igy, ha utazom valahová, akkor használnám, ami kb így nézett ki az utolsó pár alkalommal:
Kecskemét, hotel, 15 másodperces videot nem tudtam feltölteni fél óra alatt sem
Navigáltam volna egy pizzériába, csak 3x kellett megálnom, mert a wazze-ra sem volt ég a sávszél
Ma este be kellett mennem pestre, darts dutch masters közvetítés, digi online. Gödöllő Bp, oda vissza.Nem volt olyan egy prec, hogy nem szakadt volna meg 3x legalább a közvetítés, kb élvezhetetlen sq felbontáson ....Nem hinném, hogy túlzóak lennének az igényeim.

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4699) autotaxmo válasza E300TD (#4698) üzenetére


autotaxmo
őstag

Te neked is akkor ezek szerint Vodafone csomagod van?

(#4700) ianhoward válasza E300TD (#4698) üzenetére


ianhoward
tag

Nem vagyok nagy mobli guru. De ha ez az összes felhasználónál így lenne, vagy csak hasonló a Netfone már nem létező vállalkozás lenne szerintem. :))
Nekem teljesen jól müködik, ahol eddig jártam használható volt.
Nem vonom kétségbe hogy nálad teljes mértékben használhatatlan. Véleményem szerint váltanod kéne ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.