Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) dzf007 válasza BloodV22 (#5198) üzenetére


dzf007
aktív tag

Én pénteken 14- kor rendeltem meg üzletkötő által személyesen kb. 16 órakkor hívtak, hogy erősítsem meg a szándékomat. Aztán 4 munkanap volt Digiről ---> Vodás Netfone csomagra hordozni.

[ Szerkesztve ]

(#5202) MadMancs válasza BloodV22 (#5200) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor nem sok esély van a jövő hétre. Központ nagyon el van havazva.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5203) BloodV22


BloodV22
csendes tag

És ha felkeresek egy Netfone képviselőt telefonon? Nem tudja átvenni a központi ügyem?

(#5204) MadMancs válasza BloodV22 (#5203) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem sajnos. Ha központban lett elindítva, mi már nem tudunk átvenni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5205) busdriver_hu


busdriver_hu
csendes újonc

Addig-addig bűvészkedtek a 15,4%-kal, hogy nekem végül 17,7%-ot emeltek (3990>>4697). :F

(#5206) vence válasza busdriver_hu (#5205) üzenetére


vence
junior tag

Arról nem is beszélve, hogy igazság szerint árgaranciát vállaltak,
amit egészen az utóbbi időkig reklámoztak is.
Ide is posztoltak róla képeket ...
Az orruk alá kell dugni, ill. számonkérni, h nem ezt ígérték!

(#5207) VGNGR válasza busdriver_hu (#5205) üzenetére


VGNGR
senior tag

Hol látod az árat? Applikációban?

(#5208) Foose válasza VGNGR (#5207) üzenetére


Foose
addikt

Igen,én is látom hogy nekem mennyit emeltek. 7890->9197 (hűség nélküli)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5209) Klown


Klown
aktív tag

Sziasztok!

Most hívtam az ügyfélszolgáltatot, hogy érdeklődjek a Telekom hálózaton elérhető díjcsomagokról és úgy tájékoztattak, hogy már nem értékesítenek ilyen díjcsomagokat. :U Igaz ez? Mióta van így? A Vodafone-os nem érdekel, főleg ilyen árakon, amik a honlapon vannak! :Y Maradok a KÜF-nél akkor...

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#5210) DrBubo77 válasza Klown (#5209) üzenetére


DrBubo77
addikt

Igaz.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5211) MadMancs válasza Klown (#5209) üzenetére


MadMancs
veterán

1 és 4Gb os még köthető 03.31 ig, de kizárólagosan üzletkötőnél. Utána már nálunk sem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5212) BloodV22


BloodV22
csendes tag

Ma hívtak a rendelés megerősítése és a számhordozás megbeszélése okán. Kíváncsi vagyok, mikor lesz ebből SIM kártya. :Y

(#5213) busdriver_hu válasza VGNGR (#5207) üzenetére


busdriver_hu
csendes újonc

Ott is, meg a weboldalon is.

(#5214) dzf007


dzf007
aktív tag

Nekem ma reggel óta megy az 5G.... [kép]

(#5215) Klown válasza MadMancs (#5211) üzenetére


Klown
aktív tag

Köszönöm!
Akkor kizárólagosan már csak KÜF marad, mint egyetlen valós alternatíva. A 4GB nagyon csücskös... :(

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#5216) Klown válasza MadMancs (#5211) üzenetére


Klown
aktív tag

Esetleg tudnál árat mondani a 4GB-os csomagra? Ill. 5G engedélyezett a T hálón? Továbbá későbbiekben sem lehet nagyobb csomagra felváltani a 4GB-os csomagról?

Előre is köszi! :R

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#5217) MadMancs válasza Klown (#5216) üzenetére


MadMancs
veterán

Ugyanazok az árak mint a honlapon lévő vodásak. Március 31 el teljesen lezárásra kerülnek, szóval nem lehet már Telekomos csomagra se le se fel váltani, nagyobb vodásra lehet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5218) p2pp válasza dzf007 (#5214) üzenetére


p2pp
őstag

Itt még semmi 5G nincsen.
De nem is lepődök meg rajta.
Teljesen jól használható az a lényeg.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#5219) MadMancs válasza p2pp (#5218) üzenetére


MadMancs
veterán

Mindenki számára engedélyezett már 5G.

Ahol van ott működik, ahol nincs ott nem.

Nem Netfone csinál 5G hálót, csak Voda engedélyezte Netfone részére 5G elérését.

De csodát be várjon tőle senki. N28 DSS ugye Voda.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5220) E300TD válasza MadMancs (#5219) üzenetére


E300TD
tag

és a Telekom hálón?

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5221) dzf007 válasza MadMancs (#5219) üzenetére


dzf007
aktív tag

Hát igen ez csak 4G DSS....Reakcióidő jobb, de a sebesség nem...Inkább 4G+...JoBB!

(#5222) MadMancs válasza p2pp (#5218) üzenetére


MadMancs
veterán

Mindenki számára engedélyezett már 5G.

Ahol van ott működik, ahol nincs ott nem.

Nem Netfone csinál 5G hálót, csak Voda engedélyezte Netfone részére 5G elérését.

De csodát be várjon tőle senki. N28 DSS ugye Voda.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5223) dzf007


dzf007
aktív tag

5G azaz 4G DSS.... [kép] Nem sokkal gyorsabb, mint a 4G+

(#5224) sfefe


sfefe
őstag

Csak akkor ezt, hogy lehet 5g-nek aladni? Ha mégsem az....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5225) MadMancs válasza sfefe (#5224) üzenetére


MadMancs
veterán

Kérdezd meg a Voda és a Telekomn fejeseitől 😅

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5226) Dluinet válasza sfefe (#5224) üzenetére


Dluinet
nagyúr

így 5G az 5G
Az 5G nem azt jelenti, hogy mögötte a fizikai vezetékes internet gyorsabb lesz, hanem a adótorony és a telefon között 5G szabványnak megfelelő a kommunikáció.

Én is hiába üzemeltem be otthon egy wifi-t, amivel a gyerek gépe 1,2Gb/s sebességgel kommunikál, miközben a telekom hálózata továbbra is 40Mbit/s hasít. Az internet felé a gyerek gépe csak 40Mbit/s-ra képes.

De komolyan mire használjátok az internetet a telefonon, amire nem elég a 145Mbit/s sebesség?
Mikor a 8K-s videonak az 50Mbit/s kell.
Miközben nn meg telefonon max 720p-ben nézem, mert nagyobb csak akkor kell, ha belenagyítok a videóba.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5227) MadMancs válasza Dluinet (#5226) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert az 5G nek nem a sebesség az előnye, mobil oldalon. hanem a terhelés elosztás, és a válaszidő. Na DSS pont egyiket se képes nyújtani. Parasztvakítás az egész.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5228) sfefe válasza Dluinet (#5226) üzenetére


sfefe
őstag

Nem az a lényeg, hogy ki mire használja hanem mit adnak el X címen és mennyiért...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5229) Dluinet válasza MadMancs (#5227) üzenetére


Dluinet
nagyúr

DSS azt éri el, hogy ugyanazon a sávon tud egyszerre 5G és 4G kommunikációt folytatni.
Tehát nem kell külön 5G sávot kijelölni az 5G technológiának.
De aki azt hiszi, hogy a generációváltástól gyorsabb lesz a net, vagy a prohardver szervere hirtelen 5× gyorsabb lesz, azoknak hiába ír bármit is az ember.
1
2
3
És továbbra sem értem mire kevés 2024-ben egy mobiltelefonon 145Mbit/s letöltési sebeség? Miben szűk keresztmetszet napi felhasználásban. Komolyan érdekel, mert kezdem hülyének érezni magam. Szerintem a lakosság 80% lassabb vezetékes nettel rendelkezik.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5230) Dluinet válasza sfefe (#5228) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szerinted hazudik a telefonod, amikor 5G hálózatot mutat kommunikációs csatornaként?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5231) MadMancs válasza Dluinet (#5229) üzenetére


MadMancs
veterán

Ne nekem akarod elmagyarázni hogy mit jelent a DSS. Egyébként meg pont ez a baj, Te a 154mbls sebesseggeddel nagyon nagyon szerencsés helyen vagy.

De hogy értsd, felénk pl B3 + B20 + B28 amit 4G re használ Voda, most ha a 4G felzabálja kapacitást, ha fejre állsz se marad sok N78 nak, hiába jön még mellé B3 (igen 4G vivősáv nélkül önmagában N28 semmire se jó).

Számokban kifejezve felénk:

4G: ~105/30 átlagban
5G: ~40/30 átlagban

Miről is beszélünk.

Ellenben Yettel simemmel beltérben átlag 300/70 kültéren 700/85 (igaz nem is DSS és N78).

De ha neked elég az hogy ott vigyorog 5G ikon, de gyakorlatilag 4G használsz, hát lelked rajta. De nem kellene hülyeséget írni.

5G nek továbbra is az lenne a fő előnye hogy sokkal több embert tud kiszolgálni stabilan egy időben, és jóval kisebb a késleltetés. Nem a sebesség. Na ez soha nem fog DSS el megvalósulni mivel a core ugyanúgy 4G.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5232) MadMancs válasza Dluinet (#5230) üzenetére


MadMancs
veterán

Gyakorlatilag igen.
Nem véletlen hogy 5G SA (a ténylegesen 5G core ra épülő 5G hálózat) hálót nem is minden készülék támogatja annak ellenére hogy elméletileg 5G képes).

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5233) Dluinet válasza MadMancs (#5231) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Yettel 5G gyors, csak olyan ritka mint a fehér holló.
Épp tegnap jött ki a jelentés, abban is az volt, hogy gyors a Yettel, csak éppen mutatóban van a lefedettség.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5234) sfefe válasza Dluinet (#5230) üzenetére


sfefe
őstag

Az enyém nem hazudik mivel nem tud 5g-t.... De mivel írjátok, hogy ez nem "azaz" 5g ezért írtam amit..
És tartom továbbra is, ha nem olyan 5g mint aminek kellene akkor miért adják el annak vagy miért ugyannyiba kerül....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5235) Dluinet válasza sfefe (#5234) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Azért mert a 4G adóra 200-an csatlakozhatnak egyszerre, addig egy 5G toronyra 20000-en.
Nem is a sávszéleséggel volt a gond eddig sem, hanem hogy 2023-ra mindenkinek a telefonja már a mobilneten lóg, és a 4G tornyok már nem tudnak válaszolni a túl sok eszköznek, ha tudják is, akkor óriási latency-vel teszik ezt.
5G esetén többen csatlakoznak, alacsonyabb latency-vel, de nem nagyobb sávszélességgel.
Tehát több embert tudnak olcsóbb mobilnettel kiszolgálni. Ha nem is gyorsabbal.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5236) sfefe válasza Dluinet (#5235) üzenetére


sfefe
őstag

Ezt nem értem miért nekem írod.
Engem nem érdekel melyiknek mi a tudása...azt mondom ha nem tudja amit kell akkor az nem 5g...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5237) vence válasza sfefe (#5228) üzenetére


vence
junior tag

Ez csak a szokásos átverés ... kamu "5G".

És ezért nálunk még felárat is lehet kérni!

Nem véletlen, hogy az 5G-ét leginkább a sebességek elhallgatásával emlegetik, miközben a 4G-nél még sokszor most is ott virít az elméleti lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#5238) Dluinet válasza sfefe (#5236) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akkor legalább mások értik.
Legalábbis remélem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5239) sfefe válasza Dluinet (#5238) üzenetére


sfefe
őstag

Nem, Te nem érted amit írtam vagy még most sem akarod ....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5240) MadMancs válasza Dluinet (#5235) üzenetére


MadMancs
veterán

Csak értsd már meg hogy ez nem Az Az 5G amire 20000-en csatlakozhatnak 200 helyett. Ahhoz 5G core kellene, ami nincs.

Yeti 5G nem annyira folt. Napi 230km es utazásom alatt javarészt 5G vagyok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5241) Dluinet válasza MadMancs (#5240) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Értem, hogy nem vagytok elégedettek, de hogy a példában felhozott a yettel 5G nagyon kevés embernek jó.
Nem tudom merre utazol, de megyeszékhelyek sincsenek lefedve yettel 5G-vel, nemhogy a városok, így nagyon nagy mázlid van vele.
A városok kívüli területen, pedig gyakorlatilag nem létezik yettel 5G.
Yettel 5G térkép (gyakorlatban a valós lefedettség még kültéren is kisebb, mint ezen a térképen, értelemszerűen épületen belül ennek a töredéke, ha nem az ablakban vagy):



"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5242) 8


8
senior tag

Remélem javulni fog a mobilnet (nálam) ezzel, hogy 5G-re kapcsolják a népet.
A mobilnet rendszeres használhatatlanságig lassulása igazából az egyetleg komoly gondom a szolgáltatással.

Másik jellegű az árgaranciás emelés, de arra meg majd talán ránéz az nmhh.

Netfone 2023.05: Árgarancia Mi is hűséget fogadunk neked és biztosítunk téged arról, hogy az ár nem változik a hűségidő alatt sem és utána sem.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#5243) 4Grider válasza Dluinet (#5241) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szezont a fazonnal összehasonlítani a 100 MHz-es sávszélességű 3500 MHz-es sávot a maximum tized akkora sávszélességű 700 MHz-es sávval. Nyilván mindkettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai. De nyilván mindenki a tízszeres sávszélességet választaná, ha mindenki nyakában ott lógna egy ilyen bázisállomás. Mivel nincs mindenütt 500 méterenként bázisállomás, placebonak elmegy a vidéki 5G is...

(#5244) MadMancs válasza Dluinet (#5241) üzenetére


MadMancs
veterán

Várpalota - fehérvár - Bodajk - Mór - Kisbér - nagyigmánd - Komárom útvonalon mozgok. Ebből nagyjából Komárom ahol nincs. Sok esetben még 81 es és 13 As is 5G.

De, Voda féle . Ugyanott ugyanakkor ugyanazzal: 5G vs 4G. Miről is beszélünk?

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5245) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

miért változik naponta a havidíjam?
tegnap 5273 ft most 5181 forintot ír az oldal :F

Samsung Galaxy S23

(#5246) KatonaT válasza StarKiller89 (#5245) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Lehet rájöttek, hogy a 19% az nem az álltaluk említett 15,4%

(#5247) 8 válasza StarKiller89 (#5245) üzenetére


8
senior tag

nálam is változott tegnap este, 7005Ft-ról 6912Ft-ra ugrott

Így egy hét alatt már háromféle havidíjam is volt!

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#5248) StarKiller89 válasza 8 (#5247) üzenetére


StarKiller89
senior tag

szerintem nekem is ez a harmadik verzió, kicsit kabaré kategória :C

Samsung Galaxy S23

(#5249) sfefe válasza StarKiller89 (#5248) üzenetére


sfefe
őstag

Ha minden héten csökken kicsivel a végén még jó lesz.... :D

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5250) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Otthoni netet hová lehet rendelni? Arra a címre rendelhetek ahol már van bekötve egy telekom optika szolgáltatás?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.