Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) AnonymusX válasza enginev3.0 (#5250) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Telekom internet előfizetés mellé nem fognak bekötni még egyet Netfone alatt, ha erre gondoltál. Ugye ilyenkor a Telekom megvizsgálja, hova lenne a kötés és egyébként is az ő embere megy ki, szóval látni fogja, mi a helyzet.

Helyette lehet, de akkor sem tuti [link] vagy érdemes esetleg a távozási szándékot jelezni a Telekomnak, bízva abban, hogy megdobnak egy kis kedvezménnyel [link].

Azt hiszem a vezetékes Voda topikban olvastam, hogy valaki így akart duplázni, hogy a Voda Telekom optikán szolgáltatott netjét akarta megrendelni, de emiatt visszadobta a Telekom a létesítést.

[ Szerkesztve ]

(#5252) enginev3.0 válasza AnonymusX (#5251) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sajnos van hűségem telekomnal így a felmondás most nem opció :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5253) mihaczitomi válasza 8 (#5247) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

nekem 5759 -et ír havidijként

06 30 962 8221

(#5254) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Azért nem kell annyira hájpolni a vodát sem.
Ez voda-voda

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5255) 4Grider válasza Tiédetis (#5254) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálatok...

(#5256) 8 válasza Tiédetis (#5254) üzenetére


8
senior tag

Itt jelenleg, voda apn:

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#5257) Dluinet válasza 8 (#5256) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez most Netofone APN 4G, de a fiam telefonján a béna, semmitérő Netofone APN 5G ennél minimum 1,5× gyorsabb.
Sajnálatos módon, itt pont nincs Yettel 5G, pedig ha létezne akkor biztos gyors lenne.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5258) dzf007 válasza Tiédetis (#5254) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem netfone apn, beltér, panelház, Nyíregyháza, 5G=4G DSS

Kültér, 4G+ helyeg +300 méterre...
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#5259) Tiédetis válasza 4Grider (#5255) üzenetére


Tiédetis
senior tag

nálunk!!!!!.....

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#5260) Stonerice válasza MadMancs (#5219) üzenetére


Stonerice
őstag

Jó tudni ! Nálam nem megy az 5g. Esztergom

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#5261) csibor válasza Stonerice (#5260) üzenetére


csibor
őstag

Almádi -füred 5g. Közben nem nézegettem.

(#5262) mihaczitomi


mihaczitomi
junior tag

szolnokon híre sincs az 5G nek

Tech 2 Laciék az MWC-n meg már a 6 G--nézték

[ Szerkesztve ]

06 30 962 8221

(#5263) MadMancs válasza Stonerice (#5260) üzenetére


MadMancs
veterán

Közben megtudtam, fokozatosan engedik fel az ügyfeleket.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5264) dzf007


dzf007
aktív tag

Nekem mióta 5G van, és bekapcsolom ugrál a térerő és a hálózat Edge-4G-4G+-5G között..Sokszor levág Edgére..Térerő jó. Samsung A54

(#5265) SV21 válasza MadMancs (#4902) üzenetére


SV21
tag

Holnap lejár a hűség, jelenleg az appban havidíj 3450 Ft szerepel (ez ugye a 2990*1,154), igaz korábban mutatott mást is...
Most akkor ezen az áron fog tovább menni március 9-től is?
Tudom nem rajtad múlik, de jó lenne már valami biztosat tudni...

(#5266) KatonaT válasza SV21 (#5265) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Ha felhívnak, akkor lesz biztos :D "Sorstárs" nekem is holnap jár le.

(#5267) SV21 válasza KatonaT (#5266) üzenetére


SV21
tag

Nem hívtak még, mikor várható? Téged hívtak?

(#5268) MadMancs válasza SV21 (#5265) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia,

Nagyon jó kérdés.

Rákérdeztem, nem kaptam egyértelmű választ.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5269) k.kristof


k.kristof
őstag

Hétfő reggel regisztráltunk online új ügyfélként, Vodafone-tól számhordozással igényeltünk egy csomagot. Azt jelöltük be, hogy 13-17 óra között hívhatnak, de eddig még nem kerestek, nagyon el vannak foglalva most?

(#5270) MadMancs


MadMancs
veterán

Na sikerült.

Akit még nem hívtak, és lejárt vagy lejár a hűsége, hívni fogják, de most a csomag váltások voltak a prio.

Az emelés: aki december 1 előtt kötött (mindegy mikor) annak a szerződéskori árra megy a 15,3%. Aki december 1 és február 29 kötött/ váltott csomagot, annak nem emelkedik.

Össze vissza árak: Epack kedvezmény emelkedése borította a rendszert. Elméletileg mára kész a rendszer, amit most ír az a valós.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5271) MadMancs válasza k.kristof (#5269) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha központi oldalon adtad le, igen, el vannak havazva.

De vodától való hordozás akár 2 hónap is lehet (digi, Yettel , Telekom felől nincs gond). Indokolt esetben üzletkötő tud sos hordozást intézni Voda felől.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5272) koko_boxos


koko_boxos
újonc

árgarancia téma
Engem nem hagy nyugodni hogy ilyet meg lehet csinálni, ex-nmhh ismerősnél rákérdeztem.
Csak bejelentés alapján tudnak bármit is intézkedni, ha egyáltalán bármit.

Nem bíztatok senkit semmire, ha valaki elégedett a szolgáltatással és a havidíjával amit fizet, és nem szeretne ilyesmivel foglalkozni, az átugorhatja a hozzászólást, továbbra is használja megelégedéssel, a netfone jó áron ad jó szolgáltatást a versenytársakhoz képest.

Ha esetleg foglalkozni akarsz a dologgal, akkor szigorúan nemhivatalos tájékoztatás szerint:

Aki az árgarancia első változata alapján kötött szerződést (Árgarancia - mi is hűséget fogadunk neked és biztosítunk téged arról, hogy az ár nem változik a hűségidő alatt sem és utána sem), tehát kb 2022. július és 2023. május között, és még mindig ugyanazt a kötött csomagot használja hűségben vagy határozatlan idejű előfizetésként - tehát nem kötötte újra említett időablakon kívül, ez lényeges -, havidíjat emeltek neki azóta bármikor, és szeretne tenni valamit, az írjon panaszt a netfone-nak és az nmhh-nak a következő email címekre:
info @ netfone hu
ugyfelszolgalat @ netfone hu
info @ nmhh hu

A panasznak tartalmaznia kell:
"Előfizetői panasz" szöveget
Bejelentő elérhetőségei (név, email cím, elérhetőségi telefonszám)
Az előfizetés beazonosíthatósága miatt az előfizetett csomag adatai, előfizetés telefonszáma, előfizető netfone azonosítója (netfone ügyfélkapuban megtalálod), illetve lehetőség szerint a szerződéskötés száma (nf ügyfélkapuban, kapott szerződésen).
Mikör kötötte, hol/hogyan, ha volt/van hűségidő akkor az mikor járt/jár le, mikor és mennyire változott a havidíja, erről milyen külön értesítést kapott, ha kapott.
Ha valakinek most emeltek március 1-től az inflációs díjkorrekcióval, és 15.4% feletti az emelés, akkor ezt is érdemes külön beleírni, hogy hány % az emelés.
Az árgarancia hirdetés szövege
Az előfizetői panasz pontosan mire irányul: például állítsák vissza a szerződéskori havidíjat, térítsék meg a már befizett számlák alapján a különbözetet, stb.
Írásban kéri a választ.

netfone és nmhh részéről is érkeznie kell egy kézi vagy automatikus visszaigazolásnak a panasz beérkezéséről

gyors sajnos nem lesz (30 napjuk van)

Panasz elutasítása esetén Dr. Kastory Edina Média- és hírközlési biztoshoz lehet fordulni, és elektronikus hírközlési szolgáltatásra vonatkozó panaszt tenni (fenti tartalommal érdemes):
https://nmhh.hu/media-es-hirkozlesi-biztos/tudnivalok/hirkozles

Ha esetleg valaki nem kíván formálisan fenti formában panaszt tenni, de mégis jelezné a biztos felé, akkor ezen az oldalon jobb szélén a "Jelzések, észrevételek" boxban "üzenet küldése" módszerrel bármikor megteheti.

---sok szerencsét mindenkinek, aki megpróbálja - aki pedig elégedett mindennel és nem akar vele foglalkozni, annak továbbra is jó netfone használatot kívánok

(#5273) E300TD válasza koko_boxos (#5272) üzenetére


E300TD
tag

... azért az arcodat megnézném, amikor reklamálod a fizetésemelésedet a főnöködnél, és azt mondja, "sajnos valaki megfúrta az nmhh-nál" így ebben az évben nem lesz ... :C

De a viccet félre téve, amennyi energiát belefektettek egyesek ebbe a témába, több kormányt is ki lehetne szavazni és megoldódna minden probléma ...

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5274) KatonaT válasza koko_boxos (#5272) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Májusigba beletartozik a 05.02-is? :)

(#5275) sfefe válasza E300TD (#5273) üzenetére


sfefe
őstag

Ez így azért elég gyenge duma. ..
Itthon minden van csak árverseny nem a kedves szolgáltatóknál...
Ez is megérne egy misét....

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5276) E300TD válasza sfefe (#5275) üzenetére


E300TD
tag

És szerinted miért nincs árverseny?
Emlékszünk, amikor pár éve a digi, még az eredeti, pályázott 5G frekire és a 3 meglévő szolgáltató mondvacsinált okokkal megakadályozta, a kormány meg hagyta? ( vagy fordítva)

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5277) trec12 válasza E300TD (#5276) üzenetére


trec12
addikt

Ingyen opció: nagy mozgástere van a DIGI-nek az áremelésre
Romániai Digiről van szó mielőtt valaki félre értené....

(#5278) sfefe válasza E300TD (#5276) üzenetére


sfefe
őstag

Ezt tudom semmi újat nem mondtál...és előtte miért nem volt árverseny?? Nálunk soha nincs és most nem a kormányokról meg politikáról beszélek attól függetlenül sincs... Volt a digi kicsinálta a többi karöltve a kormánnyal...ezt tudjuk..de előtte sem volt soha . .. kartellegy ezerrel azt kész..azt meg hagyják mert ugye úgy több bevétel jön...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#5279) Stonerice


Stonerice
őstag

Ma reggel Esztergomban újra indítás után nekem is fellépett a voda 5g re

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#5280) SV21 válasza MadMancs (#5270) üzenetére


SV21
tag

Köszi!
Akkor ha a szerződéskori árra most ráment az inflációs emelés, újabb hűség vállalása nélkül is marad ennyi?
Vagy ahhoz megint 10 hónapot alá kell írni a csomagra, különben tovább emelkedik az ár?

(#5281) k.kristof válasza MadMancs (#5271) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem hiszem, hogy SOS-nek minősítenék az esetet. Egy réges-régi, már a nevét sem tudjuk Vodafone csomag (havi minimum 3000 forintot kellett feltölteni rá, és akkor volt 60 perc beszélgetés és 1 GB internet) szűnt meg, átraktak Vodafone Basicbe, és ezért kezdtünk el alternatíva után nézni. A Netfone tűnt a legkedvezőbbnek, ár és ügyintézés szempontjából is, azt írták mindenhol, hogy két nap alatt elintézhető a számhordozás.

(#5282) MadMancs válasza SV21 (#5280) üzenetére


MadMancs
veterán

Elméletileg marad.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5283) MadMancs válasza k.kristof (#5281) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez valóban nem sos.

Igen 2-4 nap alatt kivéve Voda. Nem egyszerűen engedik el a számokat.

(Feltöltőkártyás hordozás esetén egyébként kaució fizetendő (jelenleg 15000Ft) ha online indítottad)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5284) k.kristof válasza MadMancs (#5283) üzenetére


k.kristof
őstag

Egyszerűbbnek tűnik lemondani ott a szolgáltatást, és venni az első boltban egy Netfone SIM-kártyát... Ez a két hónap hiányzik a honlapról a GYIK-ból.

[ Szerkesztve ]

(#5285) mhydas99 válasza dzf007 (#5264) üzenetére


mhydas99
tag

Kapcsold ki az 5g-t Samsung telonal ha jot akarsz magadnak. A modemuk katasztrofa, Samsungot hasznalok en is. Es az akksiidod 8s jobb lesz vmivel. 4g-n siman tud meg 150mbps-ot is a telefon, 4g+-on meg akar 300-at is. Felesleges az 5g, csak a baj van vele egyelore, hidd el.

(#5286) MadMancs válasza k.kristof (#5284) üzenetére


MadMancs
veterán

Netfone nem sok boltban kapható. Saját üzlet kereken 1 db van. Ezért vagyunk mi.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5287) MadMancs válasza mhydas99 (#5285) üzenetére


MadMancs
veterán

Hülyeség.

Samsung S21 ultrám van. Semmivel se merul gyorsabban mint 4G módban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5288) mhydas99 válasza MadMancs (#5287) üzenetére


mhydas99
tag

S21-em van, sima. Valtozatlan beallitasok mellett 5G-re valtva 15%-kal gyorsabban merul. Tobbszor mertem mar. 4G-n hasznalom, az a terult amit hasznalok jol lefedett 160mbps 4G+-on, felesleges is lenne az 5g. Es igy nem ingadozik annyira a tererom sem ahogy mozgas kozben vadassza a toronytavolsagot. Feltetelezem neked is Exynos 2100 van a telodban. Biztos h meriti az 5G, max neked nem tunik fel mert 1000 mAh-val nagyobb az akksid es naponta toltod...

(#5289) k.kristof válasza MadMancs (#5286) üzenetére


k.kristof
őstag

Jó, akkor a helyi partnerhez, de érted, mire gondolok.

(#5290) vence válasza trec12 (#5277) üzenetére


vence
junior tag

Érdekes cikk, köszi!

Szóval a DIGI alacsonyabb árak mellett is szépen tud növekedni és fejleszteni ...

Ilyenkor adódik a kérdés, h a hazai nagyok miért nem tudnak az extra árak mellett sem.
Ill. mi lesz az extra bevételekkel, hogy is állnak valójában a hatékonysággal?
Kiveszik-e belőlük az eredményt, vagy nem kis rész csak úgy eltűnik menetközben stb.

Miért nem látunk tőlük semmi hasonló egészséges törekvést, piaci szemléletet ?!

(#5291) vence válasza MadMancs (#5287) üzenetére


vence
junior tag

Azért ezt durva így beírni ...

Amikor elég sokan jelezték már, hogy általában az 5G jobban meríti a telefonokat.

(#5292) MadMancs válasza vence (#5291) üzenetére


MadMancs
veterán

Hiába jelezték, én csak a saját tapasztalataimat jelzek.

Használati szokásaim gyakorlatilag minden nap ugyanazok.

Próbáltam 1-1 hétig 5G és 5G letiltve. direkt mikor ez felmerült először (wifi 2 hétig telón off) , munkanap (260km utazás ~50% 5G feledettség, munkahely 2G) és itthon (95% ban 5G lefedettség).

Ugyanúgy reggel 7 kor levettem töltő, és este 11 kor tettem fel. 5G és 4G móddal is 15-20% al zártam a napot. Tudom a tények makacs dolgok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5293) dzf007


dzf007
aktív tag

Feb 23.- án kötöttem a szerződést 29.- én volt a számhordozás. Havidíj 6590 ft. Mikor várható az első számla és kb. mennyi lesz?

(#5294) 8 válasza dzf007 (#5293) üzenetére


8
senior tag

15-20 között szokott érkezni a számla, minden hónapban meglepetés, hogy éppen melyik nap

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#5295) koko_boxos válasza KatonaT (#5274) üzenetére


koko_boxos
újonc

május is beletartozik, legalább 2023.05.31-ig abban a formában volt meghirdetve az árgarancia

(#5296) w751230 válasza Zssom (#5028) üzenetére


w751230
tag

Három üzletben voltam hirtelen.

Első helyen nincs SIM, nem tudják mikor lesz.
Második helyen, konkrétan hülyének néztek, hogy Telekom hálózattal kértem volna, szerintük nincs ilyen.

Harmadik helyen, ott tudták hogy van, csak szerintük hülyeség, mert drágább (ok, nem lett volna gond), és amúgy is, Ő vodásan adja, mert ahol nincs Vodafone térerő, magától át áll Telekom-ra. Na ez nékem új. Legyen, de én akkor is csak Telekom szeretnék.

Tehát a kérdés. Az lehet opció, hogy elhozom vodásan, aztán az ügyfélszolgálat hátha át rak ha hívogatom őket?

Mennék én MadMacs-hoz, de úgy tudom nem Pesten van...

Előre is köszönöm a segítséget.

(#5297) VGNGR válasza w751230 (#5296) üzenetére


VGNGR
senior tag

Ezek az ügyfélszolgálatos kollegák aztán topon voltak. :F

[ Szerkesztve ]

(#5298) E300TD válasza w751230 (#5296) üzenetére


E300TD
tag

Nem kell az üzletkötőnek "pesten " lennie, megy minden "online"

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5299) MadMancs válasza w751230 (#5296) üzenetére


MadMancs
veterán

Na szép embereket fogtál ki.

Nálam speciel van sim bár Voda halós. Bár nem pesti vagyok.

Szerződni bárkinek tudsz, miért akarod személyesen?

Telekom csomag van még 1 és 4Gb os március 31-ig.

Telekom csomag ami még elérhető egy árban van vodással.

Hülyeség hogy Voda sim Telekom hálót tud használni, és fordítva (Telekom csomag <--> Voda csomagváltás ) is sim cserével jár.

Viszonteladó üzlet nem fog neked Telekom hálós simet adni, mert azt jóideje nem adnak ki. Telekom hálós sim már csak és kizárólag üzletkötőnél köthető még 20 napig (még központban sem). Viszont a simet központ küldi ki).

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5300) 8 válasza w751230 (#5296) üzenetére


8
senior tag

nyugodtan keresd, az ország bármely részéről

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.