Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) 4Grider válasza zzola (#4450) üzenetére


4Grider
nagyúr

A netfone-nál ezek közül csak VoLTE van, függetlenül a maghálózattól.

(#4452) zzola válasza 4Grider (#4451) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#4453) 8 válasza 4Grider (#4451) üzenetére


8
senior tag

vodán vowifi is van

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4454) StarKiller89 válasza 8 (#4453) üzenetére


StarKiller89
senior tag

hol? nálam nincs

Samsung Galaxy S23

(#4455) 8 válasza StarKiller89 (#4454) üzenetére


8
senior tag

akkor feltételezem, hogy nem támogatja a voda a telefonodon

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4456) StarKiller89 válasza 8 (#4455) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ezt így nem tudom, elképzelhető, hol lehet ezt megnézni? (Galaxy S20FE)

Samsung Galaxy S23

(#4457) 8 válasza StarKiller89 (#4456) üzenetére


8
senior tag

[link]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4458) zzola válasza 8 (#4457) üzenetére


zzola
félisten

Ha linkelsz, legalább valami értelmeset ....

[Vodafone VoWiFi készülék lista]

(#4459) csaszi75 válasza zzola (#4458) üzenetére


csaszi75
senior tag

Sajna úgy látom, ez a lista is elavult, s a Voda nem tett rá dátumot.. Épp a múlt héten írtam ki, hogy S21 sorozaton milyen jól megy a VoWifi:)

(#4460) StarKiller89 válasza 8 (#4457) üzenetére


StarKiller89
senior tag

ezt eddig is tudtam hogy vowifi képes a telefonom, szóval jahh, felettébb értelmes hozzászólás volt...

zzola: köszi! ;)

Samsung Galaxy S23

(#4461) 8 válasza zzola (#4458) üzenetére


8
senior tag

elnézésetekért esedezem :R [link]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4462) 8 válasza StarKiller89 (#4460) üzenetére


8
senior tag

itt egy frissített voda lista [link]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4463) StarKiller89 válasza 8 (#4462) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Samsung Galaxy S23

(#4464) zzola válasza csaszi75 (#4459) üzenetére


zzola
félisten

Pontosan. Illetve vannak egyéb gyártók, akik nincsenek a listában, de működik egy kis okossággal a szolgáltatás.

(#4465) zagloba


zagloba
aktív tag

Svájcban tökéletesen megy a kártya. Automatikusan csatlakozott nem kellett vele kínlódni a Sunrise hálózatot használja. :)

(#4466) Hegepapa


Hegepapa
csendes tag

Sziasztok... Érdeklődni szeretnék valaki használ e pixel telefont netfone vodás kártyával?

(#4467) gabor9991 válasza zagloba (#4465) üzenetére


gabor9991
őstag

369 forintért percenként legyen is jó :D
Az adatforgalom gondolom szintén jó, biztos az is hasonlóan kedvező áron elérhető :D

(#4468) MadMancs válasza gabor9991 (#4467) üzenetére


MadMancs
veterán

Svájc EU zóna szóval annyi mintha otthon lenne. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4469) gabor9991 válasza MadMancs (#4468) üzenetére


gabor9991
őstag

Igazad van, én néztem be, sikerült szerbiával összekevernem :B Pedig még röhögtem is itt magamban, hogy ennek van aki nem nézett utána?

(#4470) Zssom válasza zzola (#4450) üzenetére


Zssom
tag

VoLTE, WoWifi megy, ma sikerült bekapcsoltatni a VoWifit is, csak nagyon szépen kell kérni, hogy a T-nél a VoLTE mintájára kérjék meg az adott számra az aktiválást. 5G nem megy, azt a T is csak külön havidíjért adja a saját előfizetőinek, de mondjuk azzal nem sokat veszít az ember jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#4471) zzola válasza Zssom (#4470) üzenetére


zzola
félisten

Köszi.
Ez egy érdekes hozzáállás, én kuncsorogni biztosan nem fogok.
Plusz a NER miatt biztosan kilőve a Netfone.

(#4472) jan herz válasza Zssom (#4470) üzenetére


jan herz
tag

Én lepattantam róluk ezzel a kéréssel.... Pedig szépen kértem xD :N

(#4473) Zssom válasza jan herz (#4472) üzenetére


Zssom
tag

Voda, vagy T csomagod van?
Vodán ez nem működik így, a T-nél kell a VoLTE-t is külön bekapcsoltatni, mert az nem automatikus, a Vodás csomagnál azonnal él a VoLTE, tudom, mert Páromnak először Vodás csomagra szerződtünk, neki rögtön működött a VoLTE. Az enyém T-s lett rögtön, azon nem ment, így külön be kellett kapcsoltatni. Most átszerződtük a Páromét is T-sre, neki, amikor kértük, együtt kapcsolták be a VoLTE-t a WIFI HANG-al ( ez a VoWiFi telekomos neve) együtt, ezen felbuzdulva kértem az enyémre is. Először nem volt világos, hogy mit szeretnék, ekkor elmondtam a történteket, kis tanácskozás, visszahívás, majd kaptam a választ, hogy be tudják nekem kapcsoltatni a T-vel. Kis idő múlva megjött a T-s sms, majd kb 15 perc múlva a Netfone-os sms is. Ki-be kapcs és működik. Ez még nem megszokott úgy látszik, ezért körülményes megoldás, de szerintem majd kialakul az ezzel kapcsolatos protokoll is.

(#4474) Zssom válasza zzola (#4471) üzenetére


Zssom
tag

Nem kuncsorogtam én sem, csak megadtam a kérésem teljesítéséhez szükséges információkat.
Most újat mondtál, azt hittem, csak a csodafon a neres, ezért is, meg a minőség miatt hagytuk el teljesen a csodafonos kötődést...
Mindig tanul valami újat az ember...

(#4475) gabor9991 válasza MadMancs (#4390) üzenetére


gabor9991
őstag

Itt is szeretném megköszönni a segítséged azzal kapcsolatban, hogy a Vodafone -tól sikerült a felhasználási idő után a már kikapcsolt simet megmenteni és utólagos számhordozással a netfonehoz áthordozni 2 nap alatt
:R

(#4476) MadMancs válasza Zssom (#4474) üzenetére


MadMancs
veterán

Engedd el. Fogalmuk sincs a tulajdonosi körről, 1 azaz 1 ember van akinek tudják a nevét, neki valóban van NER kötődése, de ő pont egy mellékszál. Belső emailek és belső face csoport alapján mindennek mondanám csak nem NER barátnak. 😅

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4477) MadMancs válasza gabor9991 (#4475) üzenetére


MadMancs
veterán

Nagyon szívesen. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4478) E300TD válasza zzola (#4464) üzenetére


E300TD
tag

Mi az az okosság? mondjuk note 20 ultra vagy note 10+-ra ...

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4479) Zssom válasza MadMancs (#4476) üzenetére


Zssom
tag

Köszi
Elengedtem🙏🙂
Én is szeretném megköszönni segítségedet Párom váltásával kapcsolatban. Rendben ment az átállás, még többet is kaptunk vele, mint gondoltam volna 🙏 :R

(#4480) 8


8
senior tag

90-100 körüli smst küldtem előző hónapban vegyesen mindhárom hálózatba.
A novemberi számlán mégis csak 30db telekomba küldött sms szerepel.

Korábbi hónapokban minden sms szerepelt a számlán.
Gyakorlatilag nekem mindegy, mert 100 sms van a csomagomban amit nem léptem túl, de mégis furcsa, hogy most hirtelen csak a telekomosokat listázták.

másnál is van ilyen anomália a novemberi, vagy másik számlában?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4481) tarbela777


tarbela777
tag

Üdv mindenkinek! Érdeklődöm, hogy belépéskor mindenkinek kaukciót kell fizetnie? Ha igen akkor SIM kártyánként?

(#4482) zzola válasza MadMancs (#4476) üzenetére


zzola
félisten

Persze-persze. A mundér becsület dolgozik benned, de pontosan tudjuk a NER kötődését a Netfone-nak...

(#4483) MadMancs válasza zzola (#4482) üzenetére


MadMancs
veterán

Vicces vagy.
Egyetlen egy embert tudsz. Az ügyvezetőt De hogy a tulajok kik? Fogalmad sincs. És ezt én itt le is zártam. :K:R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4484) zagloba válasza tarbela777 (#4481) üzenetére


zagloba
aktív tag

Én nem fizettem! :)

(#4485) StarKiller89 válasza 8 (#4480) üzenetére


StarKiller89
senior tag

90-100 sms???
[erről ennyit találtam]

Samsung Galaxy S23

(#4486) 8 válasza StarKiller89 (#4485) üzenetére


8
senior tag

#4463

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4487) MadMancs válasza StarKiller89 (#4485) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem nehéz egyébként.

Nálam is megvan annyi egy hónapban.
Vannak esetek amikor valami nem SOS -elolvassa amikor elolvassa -. Viszont szerencsére nem mindenki éli az életét social médiában, így marad az sms.

Egy 2-3 mondatos ékezetes sms máris 2-4 sms.

Nem annyira kihalt dolog ez még.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4488) 4Grider válasza MadMancs (#4487) üzenetére


4Grider
nagyúr

Felénk az sms-ek 80%-a már RCS-ként megy, azokért meg ugye a szolgáltató nem számláz.

(#4489) MadMancs válasza 4Grider (#4488) üzenetére


MadMancs
veterán

Persze ebben igazad van. Én is használom, csak több partnernek , kollégának iPhone van, na ott meg (még) RCS nincs. Bár állítólag tervben van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4490) 8 válasza 4Grider (#4488) üzenetére


8
senior tag

Nálam egyik sem volt rcs, tehát a számlán szerepelnie kellene, ahogy eddig

Vajon még milyen gebaszok lehetnek a számlázásban... érdemes rápillantani, mielőtt befizeti valaki

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4491) zoleeno1 válasza 8 (#4490) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha túlszámláztak volna, azt még megérteném, hogy pörögsz rajta. De így? Örülj neki, kaptad ajándékba. :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#4492) mauimagic


mauimagic
aktív tag

Másnak se működik a netfone hálózat? Pár órája megszakadt, mondjuk pont mai fizetési határidővel van egy rendezetlen számlám... de a webes felületük meg nem enged fizetni... :U

(#4493) Dluinet válasza mauimagic (#4492) üzenetére


Dluinet
nagyúr



LINK

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4494) mauimagic válasza Dluinet (#4493) üzenetére


mauimagic
aktív tag

köszi :(

Egyre szarabb a netfone nálam, hívásoknál sokszor 20-30mp-et kell várnom, mire kicsöng, lehet el kéne engedni...

[ Szerkesztve ]

(#4495) Dluinet válasza mauimagic (#4494) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Azt gondolod a több jobb?
Yettel még mobilnetre sem használható. Annyi felhasználót kapcsolt be, hogy folyamatosan túlterhelt a hálózata, tapsikolok ha 4mb/s-nál gyorsabb. Yettelhez képest a netfone egy istencsászár szolgáltatás.
Egyedül a dedikált Telekom előfizetések a jók, de azok nem 2 fillérbe kerülnek.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4496) Stonerice válasza Dluinet (#4493) üzenetére


Stonerice
őstag

Nálam netfone apn el egyáltalán nincs net
kb most először tapasztaltam ilyet!
Vodafone apn el mintha jobb is lenne :) De mostanában itt eleve jobb december óta. Vannak emlékeim amikor ebbe az évszakba jobb volt a terhelhetőség. Mikor még vodás előfizum volt. Gondolom a fák miatt!

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4497) Dluinet válasza Stonerice (#4496) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem most jött vissza.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4498) StarKiller89 válasza mauimagic (#4494) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nekem nincs vele problémám, pláne ilyen kicsöngéssel kapcsolatos nincs, ez a mostani sem kimondottan csak a Netfone-t érinti... :F

Samsung Galaxy S23

(#4499) ubbconfig válasza Dluinet (#4495) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Ne általánosítsunk, 3 éve vagyok Yettel flottában, nincs az országnak olyan szeglete, ahol ne működne, most mértem, Bp. 2ker irodaház 1. emelet, beltér, 4G-n 100+ Mbps a sebesség. Ahol a voda lehal (pl. mélygarázs, belvárosi étterem a pincében stb.), a yetinek még "2pöckös" térereje van.

(#4500) Dluinet válasza ubbconfig (#4499) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Havi 1,5TB mobilnet forgalmam van yettelen.
(heti hét nap, 0-24-ben ennyi megy át, megyeszékhelyen)
Sajnos örülök ha nem kell 480p alá venni egy videó lejátszását, hogy ne akadjon.

Este és hajnalban lehetséges a 20MB/s feletti sebesség, de jellemzően nem lehet 10MB/s fölé menni, kivéve ha a speedtest oldalt nyitod meg, mert akkor hirtelen arra priorizál a hálózat. Ez elég gusztustalan a yetteltől.
Ezeket a sebességeket dedikált Yettel eszközzel érem el, ami szimultán több sávon kapcsolódik (jellemzően B3 és B20) a 3-400 méterre lévő rálátható adótoronyra.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.