Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) Stonerice


Stonerice
őstag

Ezeket otthon tapasztaltam...
Nekem is ilyesmi volt a yettel kb múlt héten . Egyik nap 30Mbit másik nap 60-70Mbit. 3. Nap pedig meg 1.5 Megabit.

Most lettem Netfone os. A melóhelyen kb ugyanolyan mint a yettel.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4202) xTech válasza Stonerice (#4200) üzenetére


xTech
tag

(#4203) tomiivagyok válasza tomiivagyok (#4081) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Egy hónappal később végül megoldódott a probléma.

A hiba felderítése 3 hét volt, mivel a Vodafone baszakszik a Campus területén, így a Netfone azt nem tudja elhárítani, a Vodafone pedig azt mondta, hogy eddig nem tudtak róla, mostmár tudnak róla, de nem érdekli őket, nem fognak bővíten. Felajánlották, hogy átraknak Telekomos toronyra, de inkább úgy vagyok vele, hogy visszamegyek, az a biztos.

Kipróbálásra jó volt a Netfone, de engem annyira nem győzött meg. Telekommal 10+ éven keresztül nem volt probléma (konkrétan semmi), nem is értem, miért akartam kipróbálni.

Nyilván, 2000 forinttal olcsóbb, az évente 24000 forint spórolás, de ennyit nem ér meg számomra... :D

[ Szerkesztve ]

(#4204) Stonerice válasza xTech (#4202) üzenetére


Stonerice
őstag

Reméltem hogy hasonlóan baráti lesz mint a zöldeknél :F

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4205) Dluinet válasza Stonerice (#4204) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Minden hónapban lehet díjcsomagot változtatni. Ha nem elég a mostani keret akkor nagyobbat kérsz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4206) Stonerice


Stonerice
őstag

Jó de tudtommal nincs 100 as csominál nagyobb . Vagy tévedek?

Netfone -nál nincs éjjeli adat ugye?

Egyébként szerintetek az lehetséges hogy ha hotspot módba van a mobil azt az adatmennyiséget nem számolja az app? Vagy később frissít egy teljes nappal?

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4207) 4Grider válasza Stonerice (#4206) üzenetére


4Grider
nagyúr

A vodafone.net apn-eket nem számolja. De attól függetlenül ténylegesen fogy az adatkeret azokkal is.

(#4208) simpley válasza Stonerice (#4206) üzenetére


simpley
őstag

netfone-nál nem osztható a net, ezt gyorsan felejsd el ha nem akarsz letiltást!

signed by simpley.

(#4209) MadMancs válasza simpley (#4208) üzenetére


MadMancs
veterán

Valótlant ne írj.
Hotspot megosztással nincs semmi baj.
Router/Mifi/stick nem engedélyezett.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4210) MadMancs válasza Stonerice (#4206) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem almád van véletlen? Ott van az (legalábbis amiről tudok) hogy hotspot APN-t külön be kell állítani.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4211) Stonerice


Stonerice
őstag

Volt már akit letiltottak? Nem kell az előfizető?
MadMancs: Redmim van. APn is netfone os

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4212) simpley válasza Stonerice (#4211) üzenetére


simpley
őstag

nem tudom, én olvastam már az ÁSZF-üket is miután hallottam ilyen esetről egy facebookos csoportban. Annak a háttértörténete nem volt ismert, annyit írt az illető, hogy megosztotta neki a párja a netfone-os netet, erre letiltották az előfizetést.

signed by simpley.

(#4213) matt22


matt22
tag

Nálam folyamatosan meg van osztva, a havi adatforgalmam nagyobb része a hotspoton keresztül zajlik, senkit nem érdekelt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#4214) Littoral válasza matt22 (#4213) üzenetére


Littoral
aktív tag

Szintén osztom hotspoton, szabadon, retorzió nélkül.

(#4215) MadMancs válasza simpley (#4212) üzenetére


MadMancs
veterán

Hát igen a Facebook átka. Mindenki azt ír amit akar, következmények nélkül.

1, Nem rendeltetésszerű használat esetén 2 figyelmeztetés van, utána korlátozás (nem letiltás). Nem rendeltetésszerű használat ha olyan eszközben használod aminek nincs saját kijelzője, hangszórója, mikrofonja, billentyűzete, és önállóan nem képes hívás indítására (összegezve minden ami nem mobiltelefon).

2, Alkalmankénti routerben való használat se okoz gondot ésszerű kereteken belül.

3, Hotspot nem tiltott.

4, Letiltás 1 esetben következik be, nem fizetett számla lejártát követő 8+15+15+8. (első figyelmeztetés+második figyelmeztetés+ felmondás + off) napon.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4216) AtHoS válasza MadMancs (#4215) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"(összegezve minden ami nem mobiltelefon)"

Ebbe beleértendő a Tablet kategória is? Mert az éppen nem mobiltelefon, de ennek ellenére minden írt feltételnek megfelel (van saját kijelzője, hangszórója, mikrofonja, billentyűzete, és önállóan képes hívás indítására csak éppen nem mobiltelefon :DDD)

read-only mode on the forum

(#4217) MadMancs válasza AtHoS (#4216) üzenetére


MadMancs
veterán

Jogos.
Félig.
Ha a tablet nem tud hívást indítani akkor nem felel meg a feltételek. Mert bár ritka, de találkoztam már olyan tablettel ami simet ugyan tudta fogadni, de csak mobilnetre volt alkalmas, se hívás se sms.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4218) Fulár


Fulár
senior tag

Hónapról hónapra egyre később sikerűl kiállítani azt a nyűves számlát.Nem bánnám ha legalább nagyjából egységes időpontban válna fizethetővé.

(#4219) Foose válasza Fulár (#4218) üzenetére


Foose
addikt

Jah, én is várom már vagy 4 napja, de még semmi. Nekem is feltűnt hogy egyre később jön.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4220) MadMancs válasza Foose (#4219) üzenetére


MadMancs
veterán

Alapesetben amúgy is 18-19.-e a számla kézbesítés. Aki eddig előbb kapta az volt a nem megfelelő időpont.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4221) Foose válasza MadMancs (#4220) üzenetére


Foose
addikt

Jah.... Értem.. amúgy van erről valahol valami írva?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4222) MadMancs válasza Foose (#4221) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem tudok róla.
De oktatásokon is így hangzik el:

Számlazárás: Hónap utolsó napja.

Számla készítés : 8-9. e

Számla kézbesítés: 17-19.

Hozzám általában például 18.-án érkezik.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4223) Foose válasza MadMancs (#4222) üzenetére


Foose
addikt

Na akkor kíváncsi vagyok, nekem ma érkezik-e!?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4224) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

kit érdekel mikor jön a számla? :D azt se bánnám ha soha nem kapnék senkitől...

Samsung Galaxy S23

(#4225) Foose válasza StarKiller89 (#4224) üzenetére


Foose
addikt

Én az a fajta vagyok,hogy ha vállaltam valamit,akkor azt mindig rendezem...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4226) mihaczitomi válasza MadMancs (#4222) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

még nekem Se jött számla A kutyafáját !!!!

06 30 962 8221

(#4227) 75kokoko75


75kokoko75
tag

Sziasztok!
Márciusban lettem netfonos. 5000ft kauciót legomboltak rólam. Állítólag jóváírják fél év után.
Olvastam itt már ,hogy sumákoltak már a kaucióval, így érdeklődnék, hogy miként lehet biztosan jóváiratni.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4228) MadMancs válasza 75kokoko75 (#4227) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem automatikus. 6 befizetett számla után jelezheted hogy írják jóvá.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4229) dzf007


dzf007
aktív tag

Ha a Digi mobil (Vodafone hálózaton roamingolva) nem túl acélos a lakóhelyemen beltérben, akkor a Netfone mennyire lesz jó?

(#4230) qnadam válasza dzf007 (#4229) üzenetére


qnadam
veterán

pont ugyanannyira.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4231) 8


8
senior tag

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4232) whited


whited
addikt

Sziasztok
Van 3 már lejárt Vodafone előfizetés amit szeretnék átvinni a számmal együtt.
Ezt telefonon beszéljem le velük, vagy van egyszerűbb módja is? :R
Balaton BP vonalon számíthatok tér erő gondokra?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#4233) qnadam válasza whited (#4232) üzenetére


qnadam
veterán

a vodafone hálózatát használja, nagy különbségre ne számíts :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4234) mzso


mzso
veterán

Helló!
Vajon így a karácsony előtti időszakban várható-e intenzívebb akciózás?
Engem leginkább 20 gigás csomag érdekel minél olcsóbban, meg korlátlan kevés adatforgalommal.

(#4235) whited válasza qnadam (#4233) üzenetére


whited
addikt

Nekem teljesen jól ment eddig is, csak a mostani havi költséget szeretném faragni és igy jelentősen le tudnám :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#4236) szhunor


szhunor
tag

Sziasztok
Nem tudom ebben tud e valaki segíteni?
Telekom Optikai kábel lett behúzva, de a Netfone-hoz szerződtem, ők használják a Telekom hálózatát.
250/70 Mbps - es net.
A Netfone küldött egy Raisecom HT803G-1GE-02 modemet, amivel működik az internet, bár elég nehezen éri el a max sebességet, és nagyon igazodik.
Szereztem egy Telekom Sagemcom Fast 5670v2 modem Routert, ami bőven jó, hogy leadja a sebességet Wifin.
A problémám az, hogy át dugtam a Sagecom-na az optikai kábelt, beállítottam a PPOE adatokat, de egyszerűen nem akar össze állni a net, a PON LED nem áll be, hanem folyamatosan villog.
Meg tudom oldani ezt, hogy működjön vagy kell hozzá valamelyik szolgálató, távoli beállítása, vagy ki kell jönniük?
Köszönöm a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#4237) csibor


csibor
őstag

Most akciós Samsung Galaxy A54 5G 100k, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 70K. Meglevő előfizetéshez is lehet választani, vagy csak újhoz?

(#4238) 4Grider válasza szhunor (#4236) üzenetére


4Grider
nagyúr

Optikára csak az előzetesen regisztrált szolgáltatói ontok fognak tudni csatlakozni.

(#4239) szhunor válasza 4Grider (#4238) üzenetére


szhunor
tag

Akkor kérnem kell a Netfone-t , hogy regisztrálják fel a saját modemem, hogy tudjon csatlakozni.

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#4240) Td48Vii


Td48Vii
csendes tag

Sziasztok, USA és Svájc esetén milyen a roaming? Mennyibe kerül a hívás/SMS indítás/fogadás és a mobilnet? Működnek ezek egyáltalán? Van mondjuk olyan, hogy világjegy, mint a Vodánál?

(#4241) 4Grider válasza szhunor (#4239) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amit Magyarországon egy szolgáltató sem tesz meg...

(#4242) Dluinet válasza 4Grider (#4241) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Senki sem kockáztatná meg, én sem engedném.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4243) 8 válasza szhunor (#4239) üzenetére


8
senior tag

nem megfelelő/hibás/rosszul beállított hardver komoly károkat tehet az optikai hálózati eszközökben, így kétlem, hogy engednék

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4244) martonl válasza szhunor (#4236) üzenetére


martonl
senior tag

Ez nem lesz járható út, inkább bridge módba kéne tenni a netfone-os eszközt és saját routert tenni rá. Nem ismerem a modemet, nem tudom, ez megoldható-e.

(#4245) E300TD


E300TD
tag

Roaming - London

Valamit biztosan mókoltak május óta. Magától nem talált hálózatot, manuális kereséssel viszont egyből kapcsolódott a voda UK-hoz, elfogadható, 20 megabit körüli sebességet hoz és nem szakadozik egyáltalán. 4G+

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4246) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

MadMancs:
tegnap váltottam csomagot hűségidőn belül, még aznap fel is hívtak az emailezés után egyeztetni, csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy mikor aktiválódik az új csomag, elsejétől?

Samsung Galaxy S23

(#4247) MadMancs válasza StarKiller89 (#4246) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.

1-2 napon belül. De jellemzően még aznap.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4248) StarKiller89 válasza MadMancs (#4247) üzenetére


StarKiller89
senior tag

köszi! egyelőre még minden ugyanaz tegnap délután óta, de majd akkor meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4249) StarKiller89 válasza MadMancs (#4247) üzenetére


StarKiller89
senior tag

done

Samsung Galaxy S23

(#4250) laca96


laca96
csendes tag

Sziasztok!
Barátom aug. elején kötött szerződést " Lakossági 100 Perces 100 GB " csomagra.
Mivel a lebeszélhető 100 percet jelentősen túllépi, a havi számlája 9-10 ezer ft.
Ahogy nézem létezik 5.690.- Ft-ért korlátlan beszélgetés + 50 BG internet , illetve 6.590.- Ft-ért korlátlan beszélgetés+100 GB internet.
Vémeményetek szerint a szolgáltatónál kezdeményezheti a csomagváltást valamelyik fent leírt korlátlan csomagra?
Köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.