Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4401) 8 válasza 75kokoko75 (#4399) üzenetére


8
senior tag

szerintem csigavér, nem lehet minden tökéletes ;]
írd meg nekik emailben is a jóváírási kérést, így lesz írásbeli nyoma is
és figyeld a következő számlád

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4402) 75kokoko75 válasza 8 (#4401) üzenetére


75kokoko75
tag

Ez jó ötlet, köszönöm

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4403) StarKiller89 válasza 75kokoko75 (#4399) üzenetére


StarKiller89
senior tag

én írtam egy emailt ügyfélszámmal és még aznap jóvá lett írva az 5000 ft, mit össze tudtok kombinálni mindenféle baromságokon...

Samsung Galaxy S23

(#4404) 75kokoko75 válasza StarKiller89 (#4403) üzenetére


75kokoko75
tag

Hát nem vagyunk egyformák. Ami neked baromság az nekem megbízhatósági kérdés.
A fórum ezért van.
Bár a gőzt is ki kell fújni néha ;)

Jó, hogy figyelitek! Köszönet neked is ;)

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4405) StarKiller89 válasza 75kokoko75 (#4404) üzenetére


StarKiller89
senior tag

csak nem kell egyből a legrosszabbat feltételezni ;)

Samsung Galaxy S23

(#4406) 75kokoko75 válasza StarKiller89 (#4405) üzenetére


75kokoko75
tag

Te biztos egy előzmény és emberismereti géniusz vagy.
Jó , hogy itt vagy .
Taníts még!

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4407) StarKiller89 válasza 75kokoko75 (#4406) üzenetére


StarKiller89
senior tag

te vagy szimplán egy kretén, egyből lejött abból a litániából amit írtál, hogy te a fogyasztóvédelemhez fordulsz stb... ezt már csak tetézted ezzel a kommenteddel...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4408) KatonaT válasza StarKiller89 (#4403) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Ez nálam is így volt

[ Szerkesztve ]

(#4409) petiked04117 válasza csibor (#4385) üzenetére


petiked04117
csendes tag

Nekem is már aktív.
Köszi a segítséget :K :C

(#4410) sfefe


sfefe
őstag

Eddig nem volt bajom velük de már kezd....
Mobil lottózás érdekelne...
Mikor kötöttem arról volt szó vagy fizetek be kauciót vagy megvárom míg letelik a fél év...
Az letelt most próbáltam...
Nem ment.. pedig aktív a mobil vásárlás....
Írtam mailt... Írják 20 ezerig működik be állították....
Most próbálom.. nem megy...újra mail...
Most írják a lottózáshoz el kell utaljak egy számlára kauciót...

Hát a f.sz kivan már velük komolyan...
Első levélben is írtam mobil vásárlás pl lottó...!!!!

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4411) 4Grider válasza sfefe (#4410) üzenetére


4Grider
nagyúr

Óriási probléma. Miért nem jó a szerencsejatek.hu weboldala, ahol regisztrálhatsz, feltölthetsz egy egyenleget és elverheted. Miért jobb mobillal?

(#4412) sfefe válasza 4Grider (#4411) üzenetére


sfefe
őstag

Eldönthetem, hogy akarom fizetni????
Így fizettem a telekomnál is miért regeljek egy új helyre megint.... Miért töltsek fel egyenleget?????
Így sokkal egyszerűbb.
Ekkora f@szságot....

Komolyan nem értem néha az okoskodásod....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4413) 4Grider válasza sfefe (#4412) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én is lottózom, így soha nem értettem, hogy a hülyék adójáért miért fizetnek még egyesek kényelmi díjakat is. Ez ugyanolyan hülyeség, mint autópálya matricát bárhol kényelmi díjért vásárolni...

(#4414) sfefe válasza 4Grider (#4413) üzenetére


sfefe
őstag

Okoslottón nyomom...milyen díja lenne? EgY sms ára? Marhára nem érdekel...
Autópálya matricát is simple-ben veszem...nem érdekel a kényelmi díj...
Nekem így kényelmes és egyszerűbb...
Nem akarok plusz regelni sehova meg pláne pénzt feltölteni semmilyen számlára.... Ennyi

De a téma nem ez volt hanem miért nem lehet mobilegyenleg verzióval fizetni...
Mikor az elején még azt mondták oks..
Fura...tkomnál lehet...
Többinél nem tudom

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4415) mjuti válasza VGNGR (#4367) üzenetére


mjuti
tag

Szia, koszi a valaszt. Engem is hivtak dec 1-en, szinten ezt az ajanlatot kaptam, de semmi nem jott emailben, csak az appban latom az uj havidijat. Jeleznem kene hogy nem kaptam emailben szerzodest?

(#4416) 75kokoko75 válasza 8 (#4401) üzenetére


75kokoko75
tag

8 : Bevált az ötlet. Nagyon köszönöm.
Eddig itt azt tanácsolták, hogy a telefonos ügyfélszolgálatban legyek kitartó, de az email megoldotta a dolgot. Még egyszer köszi!

StarKiller89: Ismét köszönjük mester! A fórum lángelméje és minden lélek ismerője vagy.. Ha egyszer csak eltűnnél innen megállna az élet. Meddig dicsérjelek, hogy betelj végre magaddal?

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4417) MadMancs válasza 75kokoko75 (#4416) üzenetére


MadMancs
veterán

Egyébként az elmúlt 1 évben én is nagyon sokszor írtam hogy gyorsasági sorrend:

1, üzletkötő (ha üzletkötőnél szerződtél)
2, email ( pár ügykör esetén email az elsőnél is gyorsabb)
3, telefon, ha nincs más mód.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4418) 75kokoko75 válasza MadMancs (#4417) üzenetére


75kokoko75
tag

Profi!

Ezentúl ez lesz a sorrend. Tényleg működik.

Köszi még egyszer!

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4419) StarKiller89 válasza 75kokoko75 (#4416) üzenetére


StarKiller89
senior tag

azért nem semmi hogy ehhez a nagy ötlethez segítség kellett... :C :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4420) 75kokoko75


75kokoko75
tag

Kedves SzarKiller89!
Örülök ,hogy írtál :) . Már hiányzott a bölcsességed.

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4421) zoli62


zoli62
addikt

Én most majdnem visszamentem a KÜF-ből a Netfone-hoz, de rájöttem, hogy a flottánál is van kedvezőbb csomag számomra, mint amit most használok.

(#4422) ThecoolGuy07


ThecoolGuy07
újonc

Sziasztok! Mennyi mobilnetet tudok roamingolni 50gb-s csomaggal az eu ban ?

(#4423) 4Grider válasza ThecoolGuy07 (#4422) üzenetére


4Grider
nagyúr

20 GB.

(#4424) MadMancs válasza ThecoolGuy07 (#4422) üzenetére


MadMancs
veterán

16Gb

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4425) MadMancs válasza 4Grider (#4423) üzenetére


MadMancs
veterán

Aug 1 el változott az ÁSZF.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4426) 4Grider válasza MadMancs (#4424) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ÁSZF-ben ezt hol lehet megtalálni?

(#4427) MadMancs válasza 4Grider (#4426) üzenetére


MadMancs
veterán

A tarifacsimagoknál. De javítom, aug 20 változott.

Többen fel is mondták (innen is) egyoldalú hátrányos módosítás miatt.

"Ezúton tájékoztatunk benneteket, hogy 2023. augusztus 20-tól változik az ÁSZF-ünk, mely változás az ügyfelek roaming pozícióban (EU-ban, külföldön) felhasználható internet mennyiségének felhasználását érinti.
Roaming pozícióban az EU-ban felhasználható internet az alábbiak szerint változik:
Akinek a csomagban foglalt 1 vagy 4 GB-os net mennyisége van, az változatlanul a teljes internet mennyiséget felhasználhatja.
Akinek nagyobb internet csomagjaik voltak, és eddig 20 GB-ot használhattak fel belőle, a jövőben
20 GB-os csomagból - 11 GB
50 GB-os csomagból - 16 GB
100 GB-os csomagból - 18 GB
használható fel.
A változás minden ügyfelet érint akinek 20 GB vagy nagyobb internet van a csomagjához."

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4428) ThecoolGuy07


ThecoolGuy07
újonc

Köszi

(#4429) busdriver_hu


busdriver_hu
csendes újonc

Üdv mindenkinek!
Netfone-osok vagyunk, és a feleségem kéthónapos Redmi Note 12 telefonja (Android 13-mal) tegnap óta szétcseszi az idegeimet. Szépen feláll a telefonhívás, de egyik fél sem hallja a másikat. Mikrofon, hangszóró működik, Viberen és Messengeren végtelen ideig lehet traccsolni. A rendszer naprakész, az alkalmazások úgyszintén. Többszöri újraindításon is túl vagyunk, órákig pihentettük kikapcsolva. Tapasztalat valaki hasonlót? Készülékhiba lehet, vagy hálózati? Van valami tippetek? Csak hogy merre induljak...

(#4430) 8 válasza busdriver_hu (#4429) üzenetére


8
senior tag

tegyétek át másik telefonba a sim kártyáját, úgy működik?
illetve a sim kártyádat ő telefonjába, úgy működik?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4431) busdriver_hu válasza 8 (#4430) üzenetére


busdriver_hu
csendes újonc

Az ő sim-je az én telefonomban és az én sim-em az övében okés.

(Ja, azt nem írtam hogy az ő telefonján az ő sim-jével az újraindítások után az első néhány hívás rendben zajlik, majd a harmadik-negyedik után soha többé nincs hang egyik félnél sem. Újabb újraindítás kell, és akkor van megint pár jó hívás.) :W

(#4432) VGNGR válasza busdriver_hu (#4431) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nem a kérdésedre a válasz, de érdekességképpen: vettem egy független Note20 ultrát aprón, ami kb. egy óra elteltével nem ette meg a netfone-os SIM-et. Először ment, utána nem ismerte fel. Másik kétféle szolgáltató SIM-jével ment. Visszavittem, a srác korrekten visszavette, másnap eladta másnak, azzal a kártyával tökéletesen megy azóta is. A sztori vége egy független "sima" note 20 lett, azzal tökéletesen megy a SIM azóta is. Fogalmam sincs mi volt....

(#4433) busdriver_hu válasza VGNGR (#4432) üzenetére


busdriver_hu
csendes újonc

Az asszonyé két hónapja kifogástalan a netfone-os sim-mel, tegnap hülyült meg. Bár most épp remekül működik. Értetlenül állok a dolog előtt.

(#4434) 8 válasza busdriver_hu (#4433) üzenetére


8
senior tag

akkor mehet a telefon garis javításra

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4435) VGNGR válasza 8 (#4434) üzenetére


VGNGR
senior tag

Másik SIM-mel megy, azt írja. A szervízben bele fognak rakni egy saját SIM-et amivel hibátlan lesz és széttárják a karjukat. Illetve ahogy most olvasom nem konstans produkálja, hanem random módon. Murphy törvénye alapján a szervízben még bemutatni se fogja tudni a hibát a saját SIM-mel se. De egy próbát persze megér.

(#4436) csaszi75 válasza busdriver_hu (#4429) üzenetére


csaszi75
senior tag

Próbáld meg úgy, hogy a rossznak gondolt telefont beállítod 2-3G only.. Ekkor ugye nem LTE hívás lesz, hanem hagyományos hanghívás..
Ha ez után kicsit gynegébb hangminőségben de megy, akkor lehet tovább játszani vele..
Letörölni az összes APN-t a konfigból.. mindkét SIM-ről ha dual SIM-es.. és akkor újra kezdeni.. Vagy először csak 1 kártya legyen a telóban.. stb.. stb..

[ Szerkesztve ]

(#4437) busdriver_hu


busdriver_hu
csendes újonc

Hát, most már végképp elvesztettem a fonalat. Amióta kivettem és visszaraktam a teló saját sim-jét, azóta hibátlanul zajlanak a hanghívások. Az asszony már túl van több órányi munkabeszélgetésen. Úgyhogy passz.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és a segítséget. Biztos nincs még lefutva ez a dolog, nem feledem a tippjeiteket. :R

(#4438) StarKiller89 válasza busdriver_hu (#4437) üzenetére


StarKiller89
senior tag

valami hálózati hiba lehetett ez

Samsung Galaxy S23

(#4439) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Vodafone előfizetéses csomagról szeretnék váltani Netfone-ra. Nincs hűségidőm, a múlt havi számla be van fizetve és a havi limiteket sem léptem át.
Lesz bármi teendőm a Vodafone-nal, ha elindítom a számhordozást a Netfone-hoz?
Sajnos erről nem kaptam túl részletes felvilágosítást.

(#4440) Ravifox


Ravifox
újonc

Sziasztok!

Januárban tervezek szolgáltatót váltani a család minden tagja számára (4 előfizetés).
Mivel a netphone szolgáltatót nem nagyon ismerem így hozzátok fordulók tájékozódás céljából.
Bármilyen infót megköszönök de elsősorban az alábbiak éredekelnének.
- megbízhatóság,
- lefedettség,
- kedvezmények (ha van ilyen),
- hangminőség.

A válaszokat előre is köszönöm!
Azért is itt kérek információt mert a neten túl sok az ellentmondásos vélemény.

(#4441) 4Grider válasza Ravifox (#4440) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt is található pro és kontra is elég sok vélemény. Ne a honlapon kezdeményezzétek a váltást, hanem keressetek üzletkötőt (itt is van a topikban, nem én). Vodától kicsit tovább tarthat a hordozás folyamata...

(#4442) Ravifox válasza 4Grider (#4441) üzenetére


Ravifox
újonc

Köszönöm a jó tanácsot! Nem is szerettem volna honlapon szerződni mert lenne még pár kérdésem amikre a honlapon nincs válasz.

(#4443) 4Grider válasza Ravifox (#4442) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt viszont simán lehet, hogy megtalálod a válaszokat...

(#4444) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tegnap este telefonáltam,30-as számot hívtam. Pár másodperc után zavaró éles visító hang jött a hívásba,a másik fél is hallotta. Nála elhallgatott a hang olyan 10 másodperc után,nálam nem. Bontottam a vonalat,újra hívtam. Minden oké volt. Viszont ezután vettem észre,hogy a status baron a netfone hálózatnév mellett már VoLTE-t ír a telóm. Eddig csak 4g volt. Vagy létezik hogy csak most vettem észre?Június óta vagyok netfone-os..... (huawei p30 pro)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#4445) StarKiller89 válasza Ravifox (#4440) üzenetére


StarKiller89
senior tag

semmi... a számhordozást mindig az új szolgáltató intézi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#4446) StarKiller89 válasza Ravifox (#4440) üzenetére


StarKiller89
senior tag

árban nagyon jó, másban semmivel sem jobb vagy roszabb mint a másik 3

Samsung Galaxy S23

(#4447) 8 válasza Ravifox (#4440) üzenetére


8
senior tag

váltás előtt kötelező bemenni és egyezetetni az adatokat a meglévő szolgáltatónál, hogy a rendszerben az igazolvány szerinti dolgok vannak-e rögzítve, különben kezdődik a végtelen szívás

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4448) MadMancs válasza 8 (#4447) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem kötelező csak erősen ajánlott. 🫡

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4449) 8 válasza MadMancs (#4448) üzenetére


8
senior tag

idézőjelesen akartam írni, "kötelező", természetesen

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4450) zzola


zzola
félisten

Hali.
Telekom hálózatán milyen szolgáltatások elérhetőek?
5G, VoLTE, VoWiFi ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.