Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) E300TD válasza ianhoward (#4700) üzenetére


E300TD
tag

Folyamatban van telekomos hálóra ...
Májusban váltottam netfonra, az elején tragédia volt, itthon és a roaming is. 2 hónap szenvedés és üfsz, majd egész használható volt novemberig, azóta megint sz@r

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4702) autotaxmo válasza E300TD (#4701) üzenetére


autotaxmo
őstag

Sajnos anno nekem is nagyon rossz élmények fűznek a Vodafone hoz, így én már nem adok nekik eselyt még 1x :W szenvedtem velük eleget

(#4703) ianhoward válasza E300TD (#4701) üzenetére


ianhoward
tag

Bízzunk benne hogy a váltás üajd jól sikerült. :)

(#4704) simpley


simpley
őstag

[link]

signed by simpley.

(#4705) #37698048 válasza simpley (#4704) üzenetére


#37698048
törölt tag

ringatja magát, előre tolja az ágyékát, és gesztikulál. Kb ennyi a nagy semmi: mert infót nem közöl

(#4706) xTech válasza #37698048 (#4705) üzenetére


xTech
tag

15,4%-os emelés lesz március 1-től. Öröm az ürömben, hogy pár hét és érkezik az 5G állítólag.

(#4707) 4Grider válasza xTech (#4706) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az utóbbit azért nem merték az áremeléssel együtt bejelenteni. Mondjuk a voda 5G-vel 95%-ban sokra nem megyünk, ennek ellenére csodálkozom, hogy a voda rá meri engedni a Netfone előfizetőket.

(#4708) VGNGR válasza xTech (#4706) üzenetére


VGNGR
senior tag

Hűségnél árgarancia?

(#4709) StarKiller89 válasza simpley (#4704) üzenetére


StarKiller89
senior tag

bohóc
akinek élő hűsége van annak is emelnek?

Samsung Galaxy S23

(#4710) trec12 válasza VGNGR (#4708) üzenetére


trec12
addikt

Állítólag él az árgarancia. Így akkor aki még március 1. előtt köt annak marad az ár 10 hónapig. Elvileg....de valaki erősítse meg. :)

(#4711) trec12 válasza xTech (#4706) üzenetére


trec12
addikt

Csak óvatosan kérdezem; minden díjcsomagra?

[ Szerkesztve ]

(#4712) dzf007


dzf007
aktív tag

Facebook hozzászólásba olvastam március 1.- től +18% emelés? Ez valós?

(#4713) 4Grider válasza trec12 (#4710) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sokra mész a 10 hónappal, lejáratkor úgyis hívni fognak egy jóval drágább havidíjjal.

(#4714) 4Grider válasza dzf007 (#4712) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hatot visszaolvasol...

(#4715) dzf007 válasza 4Grider (#4714) üzenetére


dzf007
aktív tag

Azt láttam már..Köszi!

(#4716) trec12 válasza 4Grider (#4713) üzenetére


trec12
addikt

Persze, hogy sokra megyek. Ha meg nem tetszik az akkori helyzet akkor lépek. Ennyi.

(#4717) Stonerice


Stonerice
őstag

Tegnap úgy jártam a esztergomi Tescóban, hogy Netfone apn el. csak 2G m volt. Vodával azonnal ment a 4G .

most jött e-mail a szolgáltatótól miszerint. +15 % ot emelnek a díjak on és bevezetik az 5G-t.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#4718) VGNGR


VGNGR
senior tag

Milyen érdekes, hogy mindenki egységesen emel 15%-ot. Nesze neked "piaci verseny".... Ezt jobb helyeken úgy hívják, hogy kartellezés... :W

(#4719) trec12 válasza VGNGR (#4718) üzenetére


trec12
addikt

Nem. Egyesek nézőpontok szerint ez az igazi verseny bizonyítéka.... :) :B Meg lehet magyarázni mindent... :)

[ Szerkesztve ]

(#4720) VGNGR válasza trec12 (#4719) üzenetére


VGNGR
senior tag

Az :U :DDD

(#4721) Robi_73


Robi_73
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a Vodafone hálózatából indítanak hívást (a Vodafone előfizetés hálózaton belüli korlátlan beszélgetést tartalmaz) Netfonos előfizető felé, az ingyenes lesz vagy fizetős?

Robi73

(#4722) simpley válasza Robi_73 (#4721) üzenetére


simpley
őstag

nem számít hálózaton belüli hívásnak, nálam legalábbis mikor vodás számról hívok voda-hálós netfone-ost, külön tételként van feltüntetve a számlán.

signed by simpley.

(#4723) csako válasza VGNGR (#4718) üzenetére


csako
veterán

Nana, nem egyéges: 15%, 15,3 és 15,4%! :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4724) trec12 válasza csako (#4723) üzenetére


trec12
addikt

Legyen teljes a kép a Digivel igaz nem mobil mert az ott más. 14,9%. :D

(#4725) trec12 válasza 4Grider (#4707) üzenetére


trec12
addikt

Vodafone vajon nem nyitja meg mindenkinek az 5G-t? Nem azért lesz itt is?

(#4726) Robi_73 válasza simpley (#4722) üzenetére


Robi_73
őstag

Köszönöm! :R

Robi73

(#4727) 8 válasza Robi_73 (#4726) üzenetére


8
senior tag

Most kaptam meg én is az emailt

"A jelen értesítéssel érintett módosítás/ok következtében az előfizetői szerződés, a keretszerződés, illetve a szolgáltatás igénybevételére vonatkozó feltételek az előfizető számára kizárólag előnyös módon változnak meg, így az előfizető nem jogosult a határozott időtartamú előfizetői szerződést azonnali hatállyal, további jogkövetkezmények nélkül felmondani."

:D rendkívül előnyös lesz kb 12.000Ft-tal többet fizetnem /év
szerencsére hamarosan léphetek, lejár a hűség. Sajnos csak drágább van, ami opció nekem, de már úgy vagyok vele, hogy inkább működjön rendesen

amikor kötöttem:

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4728) autotaxmo válasza 8 (#4727) üzenetére


autotaxmo
őstag

Korrekt ez a Net(R)fone ahogy látom! Árgarancia akkor mire vonatkozik?

(#4729) vence válasza VGNGR (#4718) üzenetére


vence
junior tag

+1 !!!

Én csak azt kérdezem,
ez hogy passzol az ezévre tervezett 5% körüli inflációval?!

Fordítva ültek a lovon, amikor ezt a tv-t összehozták! :D

(#4730) 4Grider válasza trec12 (#4725) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy pillanat alatt használhatatlanra lassulna, ez az 5G a 10%-át se tudja a yeti 5G-nek.

(#4731) sfefe válasza 4Grider (#4730) üzenetére


sfefe
őstag

Tudjuk yeti a kiraly......

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4732) MadMancs válasza sfefe (#4731) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem, de igaza van.

Voda féle kamu 5G csak arra jó, hogy 5G ikon legyen kint ne 4G.

Yettel azért N78-on tolja, valós 400-1400mbps elérhető sebességgel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4733) sfefe válasza MadMancs (#4732) üzenetére


sfefe
őstag

Ez rendben van, hogy az 5g ott jobb ahol van( telóm nem is tudja amúgy) de itt csak fikázást olvasni tőle....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4734) vence válasza 8 (#4727) üzenetére


vence
junior tag

Küld el nekik is ! !
(ha már ilyen előrelátó voltál.)

Te ebben a tudatban kötötted a szerződésedet és
ha nem így lesz, akkor úgy érzed, hogy megtévesztettek.

Ez egyébként jogos érvelés is és egy erős jogbiztonsággal rendelkező országban egy cég se merne pert kockáztatni ilyen 1értelmű esetben.

Szerintem egy mélt tuti megér a dolog.
Csini ez a kép! :DD

Érdemes még megemlíteni, hogy a főbb piacokon egyértelműen áresés a jellemző, ill. ugyanannyi pénzért egyre többet adnak ...

(... adatot, mert a korlátlan hívás+SMS már annyira természetes - és mindenki számára elérhető - hogy csak annak nincs, akinek nem kell!)

Rendesebb helyeken egyébként kevesebb, mint a minimum órabérből kijön a korlátlan beszélgetés és annyi mobiladat, ami a legtöbb embernek sok is, ha van mellette otthoni stb.
És ez nem akciós, egyedi stb. ajánlat!

(#4735) autotaxmo válasza vence (#4734) üzenetére


autotaxmo
őstag

Total igazad van, külföldön szarert hugyert dobják utánad a korlátlan beszélgetést 100 gigás nettel. Az O fizetésükhoz képest még tenyleg vicc a havi dij

(#4736) trec12 válasza vence (#4734) üzenetére


trec12
addikt

Ja de itthon mindig megmagyarázzák valamivel. Mondjuk az tény, hogy nálunk komoly volt ám az infláció. Ettől függetlenül nem értek egyet ezzel az egész rendszerrel. Nekem ez úgy tűnik, hogy a szolgáltatók részére az állam az előfizetőiken keresztül garantálja, hogy pénzüknél legyenek... :((

(#4737) autotaxmo válasza trec12 (#4736) üzenetére


autotaxmo
őstag

Itthon az átlag fizetéshez viszonyítva kva drágák az előfizetések. Itthon több órát vagy 1 napot kell minimum melozni hogy kifizesd a csomagot, ez nyugaton kb. 2-3 óra alatt meg van. Német Telekomnal 40-50 euró között vannak a brutál nagy csomagok havonta. Mennyi is kint egy átlag mondjuk Lidl-es órabér?

(#4738) dzf007


dzf007
aktív tag

Ha minden évben emelni fognak inflációhoz mérten, egy pár év alatt nagyon drága lesz minden, persze azt senki se nézi mennyi haszon, bevétel, osztalékfizetés stb. van...

(#4739) trec12 válasza autotaxmo (#4737) üzenetére


trec12
addikt

A nagyok a németeknél is drágák de van az áraik között látható különbség. Viszont ott vannak olcsóbb szolgáltatók is Ausztria szintén. Ergo van verseny. Én is úgy látom az adott szolgáltatás vagy termék megvétele számít, hogy a fizetésének mennyi százaléka. Viszont van ami kint sokkal drágább. Ettől függetlenül a fizetések vásárló ereje összességében sokkal jobb.

(#4740) autotaxmo válasza trec12 (#4739) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen, a fizetesek vasarlo ereje harmatgyenge itthon es egyre rosszabb, mert amig Te a melodban kapsz egy brutto 15-20% fizetes emelest ( jo esetben) kozben a termekek ára netto 20-25%al dragul szoval adtunk a szarnak egy pofont de legalabb a munkavallalo befogja a szajat addig is. :D

(#4741) autotaxmo válasza dzf007 (#4738) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezek a szolgaltatok minden evben brutal profitot termelnek es a reszvenyesek meg oromtancot jarnak.

(#4742) StarKiller89 válasza sfefe (#4733) üzenetére


StarKiller89
senior tag

amúgy tényleg nagyon fárasztó ez a fazon ebben a topikban (is)

Samsung Galaxy S23

(#4743) 4Grider válasza StarKiller89 (#4742) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igazatok van, innentől kezdve vigyázok rá, hogy csak a pozitívumokat emlegessem, hiszen mindenkinek jó az, ha az öröm, boldogságból egyszer csak pofára esik.

(#4744) Dluinet válasza 4Grider (#4743) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én pofára estem a yettel-el. A nem létező 5G hálózatával. A nulla sebességével, amihez képest a netfone villám.
Mégsem járok a yettel topikba hogy egy kalap szar, nem véletlenül olcsóbb.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4745) 4Grider válasza Dluinet (#4744) üzenetére


4Grider
nagyúr

Engem nem szokott zavarni az ellenvélemény, mert nyilván a saját adataimnak hiszek. Sok ezer kilométert térképeztem végig mind a három szolgáltató (anno plusz Digi) sim-jével a telefonomban. A mai napig csinálom, de már csak évi 1-2 ezer km-en (most hétvégén Balaton-felvidéken a Telekom volt a soros 250 km-en), mert többnyire olyan utakon megyek, amik már feltérképezettek. De megígértem, hogy itt nem írok negatívumot, így itt ezt a hozzászólást befejezem.

(#4746) MadMancs válasza Dluinet (#4744) üzenetére


MadMancs
veterán

Na nekem aztán egyáltalán nem érdekem a konkurenciát hipe-olni, de, erős túlzás amit írtál. Naponta 240km ingázok, nagyon sok helyen van hasonló 5G (sőt általában jobb, mert ez beltér), de a 4G is 80mbps+ Egyedül munkahelyemen (Komárom ) nem túl acélos, de ott egyik se. Inkább írd azt hogy a Te lakhelyeden és szűk körében nem megfelelő, az inkább fedi a valóságot, olyan mindegyiknél van.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4747) ubbconfig válasza MadMancs (#4746) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Bár én nem járom be az egész országot, de valóban, ahol én mozgok az év során az esetek 90%-ban, ott a Yeti a nyerő és emiatt nem is váltok másik szolgáltatóra (pedig sokkal kedvezőbb ajánlata van pl. a Vodának is). MIndhárom SIM-el rendelkezem, saját-Yeti, céges-Telekom, telefonhoz adott feltöltős SIM-Voda (ez utóbbi ha lemegy róla az 1Gb, dobom is ki, de arra pont jó, hogy sebességet és térerőt mérjek). A tapasztalat alapján (főváros nagy része illetve északi agglomeráció) nekem egyértelműen a Yettel a legjobb, még úgy is, hogy csak 4G-n használom. Szolgáltatóváltás előtt javaslom mindenkinek 1-2 hónapig a tervezett hálózat tesztelését feltöltős SIM-el :)

(#4748) Dluinet válasza MadMancs (#4746) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha nagyon pörög akkor


De van ilyen is, ezzel nettezzél, megyeszékhelyen:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4749) sfefe válasza 4Grider (#4743) üzenetére


sfefe
őstag

Nem megsértődni kell csak nem állandóan fikázni....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4750) ubbconfig


ubbconfig
aktív tag

totál felesleges speedtest eredményekkel bizonygatni, hogy mikor melyik hálózat hol szar vagy jó, mindenre van példa és ellenpélda is :D
egy ilyen heterogén hálózaton nem is várható el, hogy az összes hálózat tökéletes legyen az utolsó bakonyi zsákfalu végén is...
mindenki használja azt, ami számára a legjobb :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.