Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4051) 4Grider válasza INGJOKE (#4050) üzenetére


4Grider
nagyúr

Megadtad a bankszámlaszámod erre a célra?

(#4052) INGJOKE válasza 4Grider (#4051) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez egy jó kérdés, ha kérték szerződéskötésnél akkor igen. Nah majd írok nekik. :)

(#4053) E300TD válasza Stokiii (#4048) üzenetére


E300TD
tag

Tapasztalataim alapján azért erősen meggondolandó a netfone, szerintem.
Letöltési sebesség, kapcsolat minősége, (szakadozás), ügyfélszolgálat, roaming kritikán aluli.
Én májusban csatlakoztam, akkor még voltak jobb árú csomagok, de a hűség lejárta után emelnek.
Ha a havi adatforgalmad ~4-5 GB és nem kell korlátlan beszéd, szerintem nem éri meg a sok szenvedés, hasonló árú csomagok vannak bármelyik szolgáltatónál és fényévekkel jobb a szolgáltatás pl. a T-nél.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4054) mihaczitomi válasza E300TD (#4053) üzenetére


mihaczitomi
junior tag

Kedves E300TD

értem én ,hogy a netfone nem a legjobb szolgáltató ....

Lennél kedves privátban elküldeni ,mi ennél jobb ??? ( Netán olcsóbb ?? )

06 30 962 8221

(#4055) E300TD válasza mihaczitomi (#4054) üzenetére


E300TD
tag

Ha az előző posztomból nem érted, akkor privátban sem tudok mást írni .... :U

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4056) sixtybi


sixtybi
tag

Sziasztok,
a netfone-nál van olyan szolgáltatás, hogy roaming tiltás a 2-3-as zónában? Tehát hogy csak az EU-s 1-es zónában menjen a roaming?

Illetve azt honnan lehet tudni, hogy melyik csomag T-s és melyik Voda-s?

Meg mi most az 5G-s helyzet? Van 5G-jük? És ahogy látom az elmúlt pár hónap hózzászólásai alapján, a VoLTE megy, ami nekem fontos.

(#4057) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

hali,

lenne olyan problémám, hogy olyan szinten tré a szolgáltatás (kecskemét), amit nyújtanak, hogy szeretném lemondani, hűségidő ide, hűségidő oda.

az elkövetkezendő hónapok 80%-át az egyetemen fogom tölteni, ahol a netfone konkrétan E-t tud magából kicsikarni - mindenki másnak működik fullfullon a térerő, Telekom, Yettel, Vodafone, csak nekem nem.

Telekomos kártyát belerakva a telefonomba szintén megjavul a térerő.

ezek mellé az internet sebessége kritikán aluli, egy mobilaréna full térerővel van, hogy 15-20 mp, hogy betöltsön (ha nem több), Telekomos kártyával 3-4 mp (se).

nem találtam semmit sajnos a kötbérről, erről van valakinek bármi infója? áprilisi a szerződés.

esetlegesen az ÁSZF módosítással tudok takarózni?

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4058) donjohnson válasza tomiivagyok (#4057) üzenetére


donjohnson
addikt

de a netfone vodafone vagy telekom hálózaton megy. ha nekik jó a térerő akkor más gond van nálad.
a vodefone-os vagy a netfone-os apn van beállítva a telefonodon?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#4059) MadMancs válasza tomiivagyok (#4057) üzenetére


MadMancs
veterán

Az ÁSZF módosítással nem, arról lecsúsztál.

Olyan még nincs hogy Vodafone jól működik Netfone meg csak EDGE/nincs térer. Tekintve hogy Vodafone hálózatot használ.

Tízen párezer kb a kötbér áprilisi kötéssel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4060) 4Grider válasza sixtybi (#4056) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs részleges roaming tiltás.
A weblapon lévő csomagok mind vodásak.
Nincs 5G.

(#4061) sixtybi válasza 4Grider (#4060) üzenetére


sixtybi
tag

Köszi. Pedig ez a 2-3-as zóna tiltás nagy találmány, jól jön ha olyan helyre mész, ami a zóna széle, és szeretnél nem bajlódni a manuális hálózatkereséssel. Meg valahogy a telefon se mindig kezeli jól az adatroaming kikapcsolást.

(#4062) tomiivagyok válasza donjohnson (#4058) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

én is ezen gondolkodtam, hogy nálam lehet a bibi, de nem igazán lehet nálam, mert 2 másik kártyával működik..? :F

ezért nem is értem, hogy mizu.

MadMancs: köszi a választ, akkor az lehet ki lesz köhögve október környékén :R

(#4063) 4Grider válasza tomiivagyok (#4062) üzenetére


4Grider
nagyúr

Milyen telefonmodellt használsz?

(#4064) tomiivagyok válasza 4Grider (#4063) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

iPhone 11

(#4065) E300TD válasza tomiivagyok (#4057) üzenetére


E300TD
tag

Jelentsd be hibára az app-ban. Úgysem fognak vele foglalkozni, majd pár nap múlva hívd, hívogasd az ügyfélszolgálatot. "Erőteljesebb kommunikációdra" felajánlják a kötbérmentes távozás lehetőségét. (Saját tapasztalat, nekem küldtek e-mailt, hogy mit kérnek még, elküldtem, erre lezárták a hibajegyet minden intézkedés nélkül. Erre eléggé felkaptam a vizet :) ).

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4066) StarKiller89 válasza tomiivagyok (#4057) üzenetére


StarKiller89
senior tag

érdemes a voda apn-el még megpróbálni, amúgy tényleg csalódás a szolgáltatás nálam is, legalábbis, hogy semmi magyarázat a netfone gyatra apn-re...

Samsung Galaxy S23

(#4067) tomiivagyok válasza E300TD (#4065) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

nyitottam ticketet, 1.5 óra múlva hívtak, viszont nem tudtam felvenni, aztán meg nem tudtam már őket visszahívni... 😅

(#4068) E300TD válasza tomiivagyok (#4067) üzenetére


E300TD
tag

Basszus, neked vip előfizetésed van 🤣. Rám sem bagóznak 🤮
Néztem a hibajegyeim számozását, úgy tűnik futó sorszámot kap mindegyik, 4, 3 milliónál járnak.Nem tudom mikor kezdték és hány előfizetője van a cégnek, de napi cirka 1500 hibabajelentés van online ..... :Y Ebből lehet következtetni a szolgáltatás minőségére is ...

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4069) 4Grider válasza E300TD (#4068) üzenetére


4Grider
nagyúr

Első 5 számjegy, plusz két technikai szám...

[ Szerkesztve ]

(#4070) tomiivagyok válasza E300TD (#4068) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Nem tudom, de bár ne lenne😂

Újra itt vagyok az egyetemen, az iPhone 11-en 0 térerő, az iPhone 7-ről osztom meg a netet magamnak, ami Telekomos - 0 probléma…😅

Szóval nem tudom, hogy mi van, de valami nem stimm

(#4071) zola899


zola899
tag

Próbáld meg Vodafone-os APN-nel Netfone-os helyett. [kép]
Én is azt használom, és térerőre, sebességre sehol sincs panasz.

Nemtom' hogy iPhone-on van e olyan beállítás, mint amit a screenshoton akartam láttatni, de fura lenne ha nem lenne.

Am tudom hogy manapság divat lett mindent is fikázni, de személy szerint a Netfone/Vodafone a legstabilabb
BP és Szolnok közt, vonattal és kocsiv egyaránt.

Yetteltől jöttem el..
Hajamat kitéptem tőlük.
Ha azon a távon telefonálás közben min. 10x nem szakadt meg a hívás, akkor egyszer se.
3G már nincs, 4G/5G meg még nincs, vicc :D
Telekomos is voltam... Azzal meg hiába volt full térerő kb. mindenhol, de percekig tartott mire betöltött egy nyamvadt weboldal.

Ki mit preferál azon abban a térségben ahol tartózkodik :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#4072) 4Grider válasza tomiivagyok (#4070) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor ott a vodának sem lehet térereje, ami azért egy egyetemen elég ritka (bár nem lehetetlen).

(#4073) Jozsó válasza E300TD (#4068) üzenetére


Jozsó
tag

Szerintem ez a hibajegy dolog csak azért van, hogy te megnyugodjál, ők meg időt nyerjenek. Nekem is volt kettő, lezárták szinte azonnal, de semmi nem történt.

(#4074) E300TD


E300TD
tag

Ez mondjuk egy rohadt nagy átverés a lefedettséggel kapcsolatban:


Cirka 500 méterre a toronytól:

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4075) MadMancs válasza E300TD (#4074) üzenetére


MadMancs
veterán

Miért mit szeretnél? -85dbm mondhatni kiváló érték.

Általánosságban -80 és -125 között mozog 4G esetén, legtöbb készülék -120 körül vált le 2/3G re.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4076) E300TD válasza E300TD (#4074) üzenetére


E300TD
tag

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4077) tomiivagyok válasza 4Grider (#4072) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Vodafone-nal van két csík, eddig internet.netfone.hu volt beállítva. megnézzük így, hátha...

(#4078) E300TD válasza MadMancs (#4075) üzenetére


E300TD
tag

Szerinted mit szeretnék? Egy egy marhaság, amit állítasz. Lehet, hogy ez az elmélet, de -90 nél simán bontja a kapcsolatot a gyakorlatban.
Gondolom a a kilobitben mérhető kapcsolat is kiváló szerinted ezzel a fenomenális értékkel... :((( :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4079) MadMancs válasza E300TD (#4078) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha -90 nél bontja a kapcsolatot akkor cserelj telót mert hibás.

Sebesség más tészta. Annak ehhez semmi köze ilyen erős jelnél.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4080) E300TD válasza MadMancs (#4079) üzenetére


E300TD
tag

Hogyne, ismét visszatértél a jolly jokerhez. Egy rakás sz@rt próbálsz védeni.
Az ugye nem számít, hogy a Telekomos kártyával simán megy minden legyen az akár előfizetéses vagy feltöltős?
Pláne, hogy 2 másik telefonban is ugyan így működik, az egyik sziamiau, a másik Samsung Note 20 Ultra
Az pedig egy másik adalék, hogy a 2-es slotban a digi kártya simán megy ugyanúgy a voda hálózatán, amikor a netfone már kapcsolatot bont.

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4081) tomiivagyok válasza tomiivagyok (#4077) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

oké visszavonom, azzal is egy csíkos a helyzet.

nem tudom, hogy mi lehet, meg mi nem, de kezd kicsit nagyon kellemetlen lenni. a telefonom merül is, de csak itt - két óra alatt -40%; valszeg azért, mert váltogat E meg 4G között, legalábbis csak erre tudok gondolni, mivel nem is használtam

(#4082) _ap_


_ap_
csendes tag

sziasztok,

biztos le van írva valahol, de az utolsó 100-150 hszben nem találtam, illetve a neten sem (valószínűleg annyira triviális, hogy sehol nem foglalkoznak vele) de a netfone hagyományos mobilkapcsolattal intézi a hívásokat, vagy a mobilneten keresztül, az adatkeret kárára? (azt mindenhol megtaláltam, hogy voda vagy telekom hálózatra csatlakozik)

illetve olvasom, hogy elég vegyes a tapasztalat, és sokan a mobilnettel kapcsolatban fogalmaznak meg kritikát, de ha én 99%-ban hagyományos hívásokra használnám a csomagom, akkor is teljesen káosz a szolgáltatás minősége, vagy a hívások azért jellemzően rendben vannak?

köszi!

http://brianmaze.hu

(#4083) 4Grider válasza _ap_ (#4082) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ugyanúgy intézi, ahogy a többi szolgáltató is (GSM, UMTS) vagy ha VoLTE-n megy a hívás, az adattal megy, de ezt sehol nem mérik, mert máshova regisztrál, mint a mobilnet.
A honlapon található csomagok a voda hálózatát használják.

(#4084) 4Grider válasza E300TD (#4074) üzenetére


4Grider
nagyúr

A -85 dBm az a szokásosnál egy kicsit jobb térerőt jelent. Az átlag ettől kicsit rosszabb, -90 és -100 között van, nagyvárosokban valahol -85 és -90 között.

(#4085) 4Grider válasza E300TD (#4080) üzenetére


4Grider
nagyúr

Épp valaki írta a vodás és digis topikban, hogy a Samsung telefonjában a voda/voda hálót használó két eltérő sim nagyon nem jött be (neki a voda hálón roamingoló Digi sim veszik össze a Vodafone másik simmel), folyamatos szakadozás volt.

(#4086) qnadam válasza 4Grider (#4084) üzenetére


qnadam
veterán

hülyeséget írtam, nevermind :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#4087) StarKiller89 válasza E300TD (#4080) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nagyon kezd már unalmas lenni ez az egész hónapok óta... minek írogatsz ide vagy miért nem váltasz szolgáltatót végre, ha ennyire nem jött be neked? ez már csak bohóckodás...

Samsung Galaxy S23

(#4088) E300TD válasza StarKiller89 (#4087) üzenetére


E300TD
tag

Nem muszály olvasni, válaszolni meg pláne nem ...

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4089) E300TD válasza 4Grider (#4085) üzenetére


E300TD
tag

Kipróbálom, digi out :R

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4090) 8


8
senior tag

találd meg a hibát :D

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4091) Dluinet válasza 8 (#4090) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1 hete lejárt a hirdetés szerint, de valójában meghosszabbították szeptember 30-ig

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4092) MadMancs válasza E300TD (#4080) üzenetére


MadMancs
veterán

Azzal az aprósággal ne foglalkozz hogy digi és Netfone UGYANAZT A VODAFONE hálózatot használják. Na akkor ki is a helikopter?

Egyébként nem védtem épp senkit, szimplán leírtam mizu a jelerősséggel (amit Netfone ha akarna se tudna befolyásolni) sebességről egy szó sem esett.

De ha már belekezdtél:
Szerintem Te vagy el vagy átkozva, vagy szimplán tényleg az eszközeid hibásak. Nem tökéletes a Netfone, van jobb, de ennyi panasza az összes ügyfelemnek együttvéve sincs mint neked önállóan. Ugyanez igaz a kollégákra is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4093) simpley válasza MadMancs (#4092) üzenetére


simpley
őstag

Én hoztam nektek egy ügyfelet a Telekomtól. Elégedetlen volt a T-vel, plusz sokat fizetett. Reméljük jó lesz.
Én egyelőre maradok vodás egy non-public csomagban. :D

signed by simpley.

(#4094) StarKiller89 válasza E300TD (#4088) üzenetére


StarKiller89
senior tag

nem is szívesen, csak nem értem a dolgot egyszerűen

helyesen: *muszáj

Samsung Galaxy S23

(#4095) E300TD válasza MadMancs (#4092) üzenetére


E300TD
tag

Ez mondjuk engem kevésbé vígasztal ...
Egy vodfonos kártya az én telefonomban: cirka 1,5 órája megy egyszer sem kapcsolt szét, ennyi idő alatt a netfone-os legalább 2x eldobja a kapcsolatot és -101-nél a netfone halott.
Ugyan ott mérve.
Akkor hogy is van ez a helikopteres cucc? ;] Biztosan az én eszközeim a hibásak, mind a 3.

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4096) MadMancs válasza E300TD (#4095) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig hidd el a hiba ebben az esetben nálad van. A központig Voda kezeli a kapcsolatot. Garantáltan nincs és nem is lehet beleszólása Netfone nak hogy minden jelerősségnél dobja el. Ezt egyébként is a Telefon dönti el. De -101 még viszonylag jó jelszint. Szóval magadat erősíted hogy a hiba nálad van.

netfone-os legalább 2x eldobja a kapcsolatot és -101-nél a netfone halott.

Mesélj még, legalább ne ugyanazt a halózatot hoznád példának. Most kb azt mondtad hogy utalod a krumplit, de a burgonya isteni finom. Megérted végre hogy vodát hasonlítasz össze vodával vagy égeted még magad?

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4097) E300TD válasza MadMancs (#4096) üzenetére


E300TD
tag

aha, minden ugyan az ... szóval akkor semmi különbség a voda és a netfone apn között sem, mert mindkettő ugyanazt a hálózatot használja.
Vagy, ha te azt mondod akkor van különbség, ha más mondja, nincs ....
Az égetés inkább az, ha valaki olyan szekerét tolja, ahol magasról tesznek az ügyfélre, aki akár lehet hülye is, de belőle élnek. Ha valami gond van legalább válaszolni kellene .....
A hozzáállásod azt sugallja, hogy akinek gondja van, annak igazán nincs is, csak szórakozásból írogat.

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4098) MadMancs válasza E300TD (#4097) üzenetére


MadMancs
veterán

APN megint más. Ne keverd már a szezont a fazonnal. Viszont maga a hálózat (Antennák, beállítások, maga a komplett torony) vodáé, es tök ugyanaz.

Vagy szerinted külön külön Antennákat külön külön paraméterezve pakolnak fel diginek, vodának, Netfone -nak és externetnek?

Az alap téma a térerőből és a jelerősségből adódott, ami szerinted különbözik. Ami fizikai képtelenség.

Nem, biztos nem jó aki panaszkodik, csak ez elenyésző hányada az előfizetői bázisnak.

Rengeteg ügyféltől kapok pozitív visszajelzést, és nem csak én, persze van negatív is de elenyésző a pozitívhoz képest, nincs tökéletes szolgáltatás, de Te egyszemélyben túlteszel mindegyiken. Szerintem nálad akkor is probléma lenne ha a nappalid közepére állítanának egy dedikált, optikai betáppal ellátott tornyot.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4099) 4Grider válasza E300TD (#4095) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk ez a -104 dBm-es jelerősség nem túl acélos, de még stabilan működnie kellene. Én megpróbálnék egy kártyacserét kérni, ha egymagában is szakadozik a netfone vodás kapcsolata.
Egyébként Samsungokban a szervízmenű (*#0011#) megmondja a használt sávot (band) és jelminőséget is, bár kétlem, hogy a voda megkülönböztetné a saját sim kártyáinak adott sávot a hálózatán lógó virtuális szolgáltatóéktól.

(#4100) kl122 válasza MadMancs (#4098) üzenetére


kl122
tag

Amúgy a Netfone APN az egy bérelt kapacitás a Vodafonetól vagy a Netfone saját cucca?
Én csak arra gondolok, hogy a hibák Netfone APN-nél az azért lehetnek, mert ez a saját/bérelt kapacitás telített és nincs bővítve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.