Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1774) válasza -Mike- (#1773) üzenetére



addikt

Én 4 éve voltam, akkor nem volt semmiféle ellenőrzés. Ha te nem mentél oda pecsételni a pontra, kutya sem zargatott. Igaz, akkor talán nem volt ilyen túljenetkezés, szóval talán nem is volt rá szükség. Legalábbis mi simán tudtunk regisztrálni.

Én amúgy nem aggódnám túl. A látottak alapján a szervezők bőven le voltak terhelve az alap indulókkal. Kétlem, hogy lenne fölös kapacitásuk kommandókat vezetni. Meg ha el is kapnak, hogy bizonyítják, hogy te most feketén kinizsizel, vagy csak épp a környéken kirándulgatsz? De ha mindez mégis megtörténik, akkor sincs joguk elkérni az irataidat, szóval azonosítani még akkor sem fognak tudni.

szerk: ezzel amúgy nem bátorítani akarlak. Szerintem ha már úgysem kapsz oklevelet, meg egyebeket, akkor semmi értelme aznap indulni. Elképesztő tömeg volt már 4 éve is, főleg az elején, szó szerint dugó van. Annyira, hogy gyakran még előzni sem lehet. Kb mint reggel a 3-as metró mozgólépcső. Nincs abban semmi jó.
Ha hivatalosan nem lehet, én a helyedben megcsinálnám a következő hétvégén és kész.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.