Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Pentax DSLR topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#904) Allien válasza philoxenia (#903) üzenetére


Allien
veterán

A TESZTEKBEN meg lehet bízni. :DDD Csak, nem egy tesztben, hanem többes számban, tesztekben! ;) Illetve, fórumokban, ahol leírják a valót, már, elvileg, mert vannak dolgok, melyek nem azonnal derülnek ki, pl zárszerkezet tartóssága. Anno, amikor én is a Z2 mellett döntöttem, először végig gondoltam, nilyen is legyen a gép (nem külsőleg, az totál mellékes volt), tehát pl az áramforrása nekem AA aksis legyen, SD kártyás, lehessen rá vakut csatlakoztatni, manuális beállitási lehetőségek, meg ilyenek. Talán 2-3 gépre szűkült le az egész. :D Aztán, nézegettem tesztképeket, és NEM a Z2 volt a nyerő, ugyanis felül expós volt, de rendessen. Csak, mégis ez maradt a befutó, és szerintem nem döntöttem akkor rosszul (azóta is, -0,7 vagy -1.0-ra van rakva). A hibái jellemzőek, nem márkára, hanem kategóriára, mint pl AF lassu, shutter lag, meg ilyenek. :B Mindazonáltal, nagyon-nagyon sok-sok örömöt (és bosszuságot is) okozott. Néha még "alkottni" is lehetett vele, ha megfelelőek voltak a körülmények, és néha meglepő volt, hogy mégis sikerült vele képet készíteni, nehéz körülmények melett is, pl táncverseny. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Pentax DSLR topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.