Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#75) Surv válasza tildy (#62) üzenetére


Surv
tag

Mellesleg szerintem macskát nem jó házban tartani.Nekünk kb. 20 éve vannak macskáink, egy sem lakott benn a hézban, télen nyáron kinn volt.Sokkal edzettebbek és egészségesebbek.Télre azért van egy kishordó kirakva nekik melegruhákkal telitömve.Jahm és ilyenkor szépen kiteljesedik a bundájuk is.

Evvel picit vitatkoznom kell. Évekig nem volt saját macskánk. A feleségem már 3 éve szeretett volna, de mindig azt mondtam neki, amit most te :) Aztán egyszer elmentünk egy macskakiállításra a PeCsa-ba és megvettünk egy kicsit beteges kinézetű, de nagyon aranyos (nem kiállított) kiscicát. Ez tavaly októberben volt. A cica nagyon jól érzi magát, sosem volt még kint az ajtón kívül, mivel egy 3 emeletes társasházban lakunk. Viszont csendes, megszokta a környezetét és a mozgásigényét is le tudja vezetni, mert minden helyiségbe beengedjük.

Sokkal jobbak tartom, mintha kijárna az utcára és összeszedne betegségeket, megtépnék a kutyák vagy elütné egy autó.

Szóval a miénk szobacica, el van kicsit kényeztetve, de így szeretjük, ahogy van :))

Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.