Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-11 07:27:19

LOGOUT.hu

A topikban minden törvénytelen módszer megvitatása tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23433) inf3rno válasza philoxenia (#23432) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Úgy nem lehet automatizálni nagy mennyiségben ezeket az étrendeket, hogy vissza kell tartani őket, amíg átnézi egy dietetikus. Maximum az alkalmazásokat, beállításokat lehetne lektorálni a szolgáltatások akadályozása nélkül. Esetleg platformot csinálok, és felkérhetem, hogy állítsa be a szakma elvárásai szerint. De ezt én is meg tudom tenni egyébként, mert tanultam dietetikát csak más képzés keretében. Ezért is sajnálom a dietetika BSc-re a pénzt és az időt, mert sok újat nem mondana.

Egyébként még nem tudom biztosan, hogy cél e a dietetikusok kiváltása ezzel a programmal, vagy platformot írjak, amire több dietetikus regisztrálhat, hogy megkönnyítse a munkájukat. Igazából bármelyik megoldható vagy a kettő együtt is. Olyat mindenképp szeretnék, hogy pl sportolók vagy fogyni vágyók felmehessenek rá, és összekattinthassák az étrendüket, ami annyira nem kórházi dietetika, mert nem betegek, és egyébként is maguknak rakják össze most is valamilyen szempontrendszer alapján. Első körben arra gondoltam, hogy kirakom, hogy a kapott étrend nem minősül dietetikai szaktanácsadásnak, és ha beteg, akkor nézesse át egy dietetikussal.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.