Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#935) Rover623 válasza Fiery (#929) üzenetére


Rover623
félisten

Gyakorlatilag az összes PDA-ban lévő procit lehet tuningolni...és mindegyikhez vannak progik.

Mindegy, én aztán nem fogok kardoskodni a téma mellett, ha nem akartok, akkor nem csináltok ilyen modult, ennyi...;]

Rengeteg dologra lenne használható már akkor is, ha csak egy hardver monitorozó és benchmark (esetleg stabilitásteszt) funkciókkal rendelkező progi lenne...azt azért kétlem, hogy rossz reklám lenne nektek, ha a szakírók a ti progitokat használnák cikkírások során.


Megjegyzem, Te vagy a vilagon az elso, aki ilyet kert tolunk, masnak hasonloan fura otlete me'g nem volt (mig Linuxon, UNIX-on, Macen, native Itaniumon futo verziora hetente tobb keres is erkezik). Ez is mutatja azt, hogy milyen oriasi piaca lenne egy PDA-n futo EVEREST-nek

Másképp látom a dolgot...;]
Ez azt mutatja, hogy milyen földhözragadtak is tudnak lenni az emberek...ha van egy jó progi PC-re, akkor én a PDA-mon is megpróbálom első körben azt használni...ráadásul a Mobile Windows platform közelebb van a PC-s Windows-hoz, mint a Unix vagy éppen a Mac...
Én mondjuk (sajnos) más beállításban látom a dolgokat, a piszkos anyagiak nem az első helyen szerepelnek nálam...ha csak néhány darabot adtok el belőle, az is bevétel...a fejlesztők pedig kicsit kihúzhatják a fejüket a homokból, megismerkedhetnek más platformokkal is.

primus inter pares

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.