Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7485) Cs.Laci


Cs.Laci
csendes tag

Sziasztok !
Majd két évvel ezelőtt vettem egy MI11 lite telefont, amit a barátnőm kapott meg. Magamnak meg egy Samsung telefont vettem.Akkor én nyitottam meg számára védelemként egy accountot .Ennek a számát fel is írtam, a jelszót nem.Kis idő múlva a bnőm szólt, hogy nincs kibékülve a telefonnal, kérte, hogy cseréljünk. Ezt meg is tettem.Az eltelt időben a bnő már csak volt, a telefonban két név volt az övé és az enyém. Majd őt töröltem. Addig nem is volt baj, de amikor csináltam egy gyári visszaállítást, a telefon kérte a jelszót! Írtam neki, hogy küldje el, de választ nem kaptam.Felhívtam a SZERVIZÉT ahol azt mondták, hiába garis, ők nem tudnak vele semmit sem kezdeni,bementem a Xiaomi (volt)telephelyére a Lurdy házba ,de kiderült, hogy már csak egy bolt van ott, segíteni nem tudnak.Valamit mondtak, hogy el kell küldeni valahová a kérésem, ha igazolni tudom, hogy én vagyok a tulaj, küldenek feloldó kódot pénzért.Ez rendben is lenne. A kérdésem, tudja valaki hová kell küldeni, a kérést? kinek kell írni,kérni? Állítólag Kinába! Magyarországon nincs képviselet? ahol ezt a problémát megoldják. A telefonban csak az én nevem van ! Köszönöm, ha valaki tud segíteni.

CsLaci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.