Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1104) bldy


bldy
csendes tag

Üdv ! Lenne egy olyan kérésem, adminoktól, hogy ennek a hirdetésnek a tulajdonosára írjanak rá !

BAZÁR

Vettem 1 GT520-as VGA-t tőle, 2 napja van meg de ma ki is vettem a gépemből és vissza tettem a régit, mert zajos amit vettem pedig PASSIV hűtésbordák vannak rajta, illetve akad, és újraindul a gép tőle, illetve az újraindításnál GT520 BIOS-t ír ki... pedig a régi N210-es VGA-mmal egy kategóriás de mégis az enyém gyengébb volt, és nem csinálta ezt...

A kérésem, csak az lenne, hogy felajánlottam az eladónak, hogy visszaküldöm postán a VGA-t amit vásároltam (GT520-at) majd postázza el nekem a HD4650-et, és azt kérném a HV-s adminoktól, hogy írjanak az eladóra, hogy a csereajánlatot fogadja el, hogy visszatudjam küldeni neki a VGA-t 1 nap használat után , és postázza el a HD4650et cserébe ! A VGA nem sérült postai úton, se a csomagolása se a belseje, illetve nem buheráltam húztam (tuningoltam) stb... !

Előre is köszönöm a segítséget ! :R :R :R

Ui.: Az eladó még nem válaszolt az ajánlatomra azóta sem ! :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.