Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) haly válasza - w - (#1900) üzenetére


haly
őstag

Ha így fizettél és már inaktív a csaló, nem ír vissza, nem jelentkezik.
Akkor majdhogynem biztosra veheted, hogy visszakapod a pénzt. Ha mégis jelentkezne, nehéz lesz bizonyítania, hogy elküldte a vásárolt terméket neked. :K

(#1902) Vincent_ válasza travix (#1899) üzenetére


Vincent_
aktív tag

F*sza, akkor várhatom a rendőrségi behívót tanúskodásra... Az életben nem igazolok vissza újoncnak adás-vételt ezek után... :W

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#1903) travix válasza Vincent_ (#1902) üzenetére


travix
aktív tag

hát ezek után szerintem senki

(#1904) travix válasza - w - (#1900) üzenetére


travix
aktív tag

Na én is írtam így paypalnak, hogy csomó embert átvert és biztosan csaló... hátha..

(#1905) misiss0


misiss0
csendes tag

Sziasztok

Én már januárban feljelentettem Kis Lászlót akinek tudok segíteni írjon nyugodtan.

(#1906) mattianson


mattianson
csendes tag

Sziasztok..

Sajnos engem is átvert..túl későn találtam meg ezt a fórumot :( valaki tud segíteni , hogy mitévő legyek ?

(#1907) ISari válasza mattianson (#1906) üzenetére


ISari
tag

Olvass vissza a fórumban, aztán irány a Rendőrség. :))

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#1908) Logan83 válasza mattianson (#1906) üzenetére


Logan83
csendes tag

Így van!
Irány a rendőrség és feljelentést kell tenni üzletszerűen elkövetett internetes csalás miatt.

Szerintem.......

(#1909) Diract


Diract
újonc

Pontosan 27000 forinttal húzott le Barracu . PayPal-ra utaltam, nem mint 'Gift' hanem a 'goods or services'. redoutlet2010@gmail.com címre. PayPaltól mit várhatok? Feljelentést ma fogok tenni, hivatkozni fogok a már folyó ügy számára.

Diract

(#1910) shift+ő


shift+ő
senior tag

Ma próbálkoztam az V. Kerület rendőrkapitányságon, kb. 3 órát kellett volna várni, de épp jött ki egy nyomozó aki segített és azt mondta, van lehetőség emailban is feljelentést tenni. Ma összedobom az enyémet, és ha kéri valaki odaadom mintának.

(#1911) Flashcash válasza shift+ő (#1910) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem az is segít a károsultaknak ha megadod az email címet ahol feljelentést lehet tenni.
Valahogy a rendőrség nem igazán reklámozza ezt az elérhetőséget.

Az írásbeli feljelentésnek nincsenek formai követelményei, azonban érdemes néhány szempontot szem előtt tartani: [link]

1. Törekedjen az események/általunk észlelt dolgok tömör és lényegre törő összefoglalására. Derüljön ki belőle a cselekmény pontos/valószínűsíthető helye, időpontja, fontos körülményei.

2. Csak akkor nevezzen meg konkrét személyt, ha biztos az illető közreműködésükben, egyébként a feljelentést megteheti ismeretlen tettes ellen is. Ha konkrét személy ellen tesz feljelentést és az nem áll meg, könnyen Ön is bűncselekményt követhet el a hamis váddal.

3. Forduljon bátran jogi tanácsért az Igazságügyi Hivatal területi szervéhez (a nép ügyvédje). Ez a hivatal ingyen ad jogi tanácsokat, felvilágosítást büntetőügyekben is, de feladatai közé tartozik a bűncselekmények áldozatainak nyújtott jogsegély is.

4. Írásban tett feljelentés esetén címezze a feljelentést a bűncselekmény elkövetési helyének megfelelően illetékes rendőrségi szervnek, mert legvalószínűbb, hogy az fog eljárni az adott bűncselekmény tekintetében.

A szóbeli feljelentést személyesen vagy telefonon teheti meg. Az anonimitást garantálja a rendőrség 2001 óta működő telefonos bejelentőrendszere: a Telefontanú, mely a 06 80/555-111-es zöldszámon hívható. A hatóságok személyes felkeresése abból a szempontból előnyös, hogy a feljelentés megtétele során lehetősége nyílik a hatóságoknak a feljelentés elbírálása szempontjából fontos összes tényre rákérdezni és ezeket jegyzőkönyvben rögzíteni.

A feljelentés joghatása, hogy a hatóságnak kötelessége három napon belül elbírálni azt, melynek során kétféle döntést hozhat. Vagy elutasítja a feljelentést, vagy pedig a nyomozás elrendeléséről dönt, s ezzel megindul a büntetőeljárás. Ha a feljelentő személye ismert, úgy a hatóság értesíti őt a feljelentés tárgyában hozott döntéséről.

(#1912) Flashcash válasza Diract (#1909) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

(#1913) ISari válasza shift+ő (#1910) üzenetére


ISari
tag

Nekem is mondták, hogy elég egy e-mailt küldeni. Le is írtam kicsit lejjebb... :DD

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#1914) travix válasza Flashcash (#1912) üzenetére


travix
aktív tag

Igen mindenki jelentse baraccut paypalon! Te már visszakaptad a pénzt? :)

(#1915) mattianson válasza Flashcash (#1842) üzenetére


mattianson
csendes tag

Letudnád nekem írni , hogy a resolution center rányomása után mit nyomtál pontosan ? Nekem nem dobja ki a tranzakciókat.

Nem vagyok teljesen otthonos a paypal-ba :(

[ Szerkesztve ]

(#1916) travix válasza mattianson (#1915) üzenetére


travix
aktív tag

rámész, hogy dispute a transaction, aztán nem kaptad meg és végül dispute a claim és ott bejelölöd hogy fraud vagyis csaló, de itt van részletesen: [link]

(#1917) shift+ő


shift+ő
senior tag

Elkészítettem egy mintát a feljelentéshez: Innen letölthető

Még nem tudom, melyik rendőrkapitányságra küldjem, a Csalogány utcai cím kamunak tűnik, mert rossz az irányítószám. A 4-es szám már az I. kerületben van, irányítószáma 1015, a számlán 1034. szerepel.
Véleményem szerint egy helyre kellene küldenünk, akkor hamarabb egyesülne az ügy.

(#1918) travix válasza shift+ő (#1917) üzenetére


travix
aktív tag

enyémet is 06010/15766/2016. id.
:R

(#1919) Flashcash válasza mattianson (#1915) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Tegyel be egy screenshotot arrol a tranzakciorol amellyel fizettel.
Privat penzkuldessel fizettel vagy termekvasarlaskent?

(#1920) shift+ő


shift+ő
senior tag

Az alábbi üzenetet kaptam a PayPal-tól:

"We've finished reviewing your unauthorized activity claim and you'll
receive a refund for the transaction amount. It may take up to 5 business
days for the funds to appear in your account."

(#1921) novakmt válasza shift+ő (#1917) üzenetére


novakmt
újonc

Én csak hétfőn tudok bemenni a rendőrségre. Ugyanazon a kapitányságon kéne feljelentést tennem ahol Ti is, vagy bárhol megfelel? Esetleg elég csak e-mailben feljelentést tenni?

(#1922) Logan83


Logan83
csendes tag

Új info. Barracu ügyben. Az ügyünket egy gyöngyösön folyamatban lévő 10030\1810-25\2015 bűnügyi számú nyomozással egyesítik. Őket kereshetitek.
Üdv., Zsolt

Szerintem.......

(#1923) shift+ő válasza Logan83 (#1922) üzenetére


shift+ő
senior tag

Lépések:

- Resolve a problem in our Resolution Center
- Dispute Transaction
- kiválasztod az ügyet - Continue
- Unauthorized transaction
- Other: fraud "csaló" , illetve a magyarázathoz, hogy tudsz róla, hogy legalább 10 embert átvert.

Én is simán utaltam, és mivel nincs regisztrált termékmozgás, ezért nincs vevő védelem. De még is visszajött a pénz.

[ Szerkesztve ]

(#1924) novakmt válasza shift+ő (#1923) üzenetére


novakmt
újonc

Ugyanígy csináltam, majd vártam 10 napot, addig elvileg tölthet fel bizonyítékot hogy elküldte, de ugye nem töltött fel semmit. 11 nap után még mindig nem csinált semmit a paypal

(#1925) haly válasza novakmt (#1924) üzenetére


haly
őstag

Türelem. 1-2 napot lehet, hogy igénybe vesz a dolog.
Hamarosan kapsz egy e-mailt, hogy elbírálásuk során Te vagy a pénz jogosultja.
Ezen felül újabb pár napot igénybe vehet, míg meg is érkezik a pénz. :K

(#1926) novakmt válasza haly (#1925) üzenetére


novakmt
újonc

Köszi, remélem is. Paypal is megéri a pénzét egyébként...

(#1927) Rockair válasza haly (#1925) üzenetére


Rockair
csendes tag

Helló!
Olvastam amit irtál fórumon a paypal vissza fizetésről.
Meg kaptam az e-mailt 5.-én, hogy vissza kapom a pénzt és meg is jelent paypalon, hogy +27e Ft viszont még a számlámra nem érkezett meg, az kb mikor fog? És ha megjön ez a paypal számlára vagy bankkártyára jön majd meg?

(#1928) shift+ő válasza Rockair (#1927) üzenetére


shift+ő
senior tag

Pár napon belül azon a "kártyádon" lesz amelyikről fizettél.

(#1929) twinx


twinx
csendes tag

Sziasztok.

[Lacika0305] fórumtárstól vásároltam egy készüléket 2 hónapja,amire 6 hónap garanciát ígért,a telefon mikrofonja tönkre ment,javítani kéne,az ember rám tette a telefont,a javításban nem segít,mit tudok tenni?

UI:Más is irt ez ügyben,hogy Ő is igy járt.

[ Szerkesztve ]

(#1930) Vincent_ válasza twinx (#1929) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Hívd fel egy másik számról, hogy érdekel az eladó cucca, aztán 2-3 markosabb cimborával menj el a találkozóra, ahova viszed a bekrepált cuccot, amit eladott. A többit rád bízom... ;)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#1931) sucre


sucre
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy eladtam egy mobiltelefont, hirdetésben jelezve, hogy hibás, törött a kijelző de be lehet kapcsolni, mert gépre rákötve látom mint és tudok ár másolni és leszedni dolgokat, illetve a fényképező részével készített képeimet azonnal felszinkronizálta a OneDrive-ra.
Megvették tőlem így is, teljesen korrekt áron adtam. Viszont 2 hét után jelentkezett a srác, hogy én valótlanul állítottam azt, hogy független a készülék, mivel ő kicserélte a kijelzőt, és olyan problémája volt, hogy Vodafone és Telekom kártyáját nem fogadta el, Telenorossal pedig nem tudta kipróbálni(amilyennel én is használtam). Én mondtam neki, hogy próbálja meg Telenorossal, ha azzal sikerül akkor én tévedtem, rosszul tudtam hogy független. Erre egyből válaszolt, hogy mégiscsak jó, elfogadja a kártyákat.
Most újabb egy hét után azzal jött hozzám, hogy nem igazán jó a térerő a telefonon, meg a közelségérzékelő, ezért vegyem vissza tőle, az új kijelzővel együtt, természetesen a kijelző értékével többért. Még ha vissza is tudnám venni, 50-50 hogy nála ment tönkre mikor kijelzőt rakott bele. Hogy lehetne igazságot tenni? Van bennem egy kicsi gyanú, hogy ő csak minél több pénzt akar ebből visszahozni magának, mivel próbálkozik különféle kifogásokkal.
Megköszönném ha valaki érdemben tudna tanácsot adni nekem.
Üdv, Péter

(#1932) lafaty80 válasza sucre (#1931) üzenetére


lafaty80
őstag

Szia,

Jó lenne tudni hogy vállaltad a hirdetésben a terméket, adtál rá valamilyen "garanciát"?
Azt is érdemes tudni, hogy a kijelző cseréhez a telefonok többségénél majdnem teljesen szét kell szedni a készüléket, lehet hogy rosszul rakta össze, vagy a szerelés következménye a hibás működés.
Ha biztos vagy abban hogy az ő általa jelzett hibák nálad nem voltak, akkor ragaszkodj a magad igazáért.

Ha mindenáron vissza akarja vetetni veled, akkor meg kérd meg hogy az általad átadott állapotban (azaz a te törött kijelződdel adja vissza) mert te nem akarod ugyebár kifizetni az általa valahonnan szerzett kijelzőt.

Elsőre én ennyit tudnék javasolni... (hamar kiderül milyen szándékok vezérlik)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1933) raziel01 válasza sucre (#1931) üzenetére


raziel01
veterán

Csak úgy jelzem, hogy én max az első 3-4 napban foglalkoznék bármilyen panasszal. Hetek múlva menjen a fenébe, ki tudja mit babrált vele.

(#1934) default.


default.
őstag

Sziasztok.

Csak annyit szeretnék mondani mindenkinek, hogy Simi87-től inkább ne vegyetek semmit, legalábbis adásvételi, garancia, vagy bármilyen írásos egyezség nélkül. Tudom, hogy népszerű itt a ph-n, és én leszek a hülye gyökér, mert eddig mindenki tökéletesen elégedett volt vele, és tízezer piros pontja van.. engem viszont átvert.
Emailre, pm-re, sms-re nem válaszolt, a számomat pedig valószínű letiltotta, mert egy csöngés után foglaltat hallok minden alkalommal, mikor hívom.

Csak ennyi, hátha valakinek hasznos tipp.

Üdv.
def.

(#1935) SoundX válasza default. (#1934) üzenetére


SoundX
tag

Szia.

Hálózat beállításoknál hívás azonosító rejtése mellet biztosan ki fog csörögni. Egy próbát megér. :R

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#1936) default. válasza SoundX (#1935) üzenetére


default.
őstag

Szia.
Kicsörög persze, csak nem veszi fel. :(((
Köszi azért, hogy segítgeni akartál..
Üdv!

(#1937) default. válasza default. (#1934) üzenetére


default.
őstag

Update:

Simi87 ma felhívott, és segítségéről biztosított az ügyben. Egyelőre nincs további fejlemény, de a korrektség kedvéért mindenképpen közölni akartam a hírt. Amennyiben megoldódik a dolog, jelezni fogom itt a fórumon.

Üdv:
def.

(#1938) Vincent_ válasza default. (#1937) üzenetére


Vincent_
aktív tag

:C :C

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#1939) El_Diablo


El_Diablo
tag

Sziasztok. Tud valaki valami elérhetőséget Jericho.82-höz? Végigolvastam az összes témába vágó topikot de nem találtam rá panaszt. Nem küldött el nekem egy pár memóriát. A segítséget előre is köszönöm. :R

(#1940) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Sziasztok! Önjelölt kollégától vásároltam 85.000 FT-ért Intel i7 6700K processzort előreutalással, azonban sem az árú sem utána a pénz nem érkezett meg hozzám, ráadásul most látom hogy kitiltották Harderapróról. Csak pozitív értékelései voltak, ezért is gondoltam hogy megbízható. Tudna valaki segíteni mi ilyenkor a teendő? Jogász vagyok de még csak másodéves, a büntetőeljárásokról 1-2 éven belül fogok tanulni. Előre is köszönöm mindenkinek, biztos vagyok benne nem én vagyok az egyetlen akit átvert.

(#1941) lafaty80 válasza Th3Ac3 (#1940) üzenetére


lafaty80
őstag

Ajánlom ezt a topikot, nem csak téged sajnos :(

Szerk.: látom már oda is írtál, akkor tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1942) itocs


itocs
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy mi a teendő abban az esetben hogyha egy megvásárolt laptop "Kíváló állapotú!"
besorolás helyett inkább a "napjait megszámlálva haldoklik"?
Adott ez: http://hardverapro.hu/apro/sony_vaio_vgn-p530h_06kg_a_zenbook_12kg_a_macbook_09kg

Az adásvétel megtörtént,természetesen ez a hiba jelenség nem jön elő rögtön,csak 10-15 perc használat után amikor már eléggé felfűtötte magát. :W
Szerviz elmondása szerint pl: böngésző elsötétedése és spontán megjelenő csíkok,vibrálások vagy video processzor vagy kijelző hibára utalnak.
Egyik hiba orvoslása sem nagyon van 50000 HUF alatt....
Ráadásul a kijelzőt nem egyszerű beszerezni mivel elég ritkaságnak számít.
Video processzor "javítás" meg eléggé "lehetetlen küldetés".
Igen csak átverve érzem magam és aki ezt használta rendszeresen az biztos hogy tudott a hibákról.

Az eladó értetlenkedik,azt állítja hogy nála jó volt.....és "nem tud magyarul". :Y

Segítségeteket előre is köszönöm.....

(#1943) PHM válasza itocs (#1942) üzenetére


PHM
addikt

Említsd meg itt a problémát, talán sikerül egyezségre jutni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1944) itocs válasza PHM (#1943) üzenetére


itocs
csendes tag

Köszi.....megtörtént....

(#1945) Redlight2


Redlight2
tag

sziasztok!

A problémám a következő. Eladtam egy Xbox360-at, csere útján került hozzám, szinte nem is használtam. Ki is takarítattam egy konzol bolttal. Hazavittem, használtam kb félórát és nem volt baja. Felraktam hirdetésre, hogy eladom. Jelentkezett is a vevő, elutalta a 30000 ft + 3000 ft postaköltséget. megérkezett hozzá a csomag, át is vette. Elkezdte állítása szerint használni, majd 2 óra használat közbe "többször" újra indult (nem megfelelően működik). Elvitte konzolboltba (BP-n) és ott azt mondták neki ez a hiba régi így biztos nem lehetett használni (de mint mondtam nálam ezt a hibát nem produkálta). Most követeli vissza az árát és ha nem fizetem neki vissza, akkor büntető eljárást indít ellenem. (vagy feljelent)
Nem szeretném visszavenni a hibás készüléket, hiszen meggyőződésem h nálam jó volt. Mit tehető ez ügyben? valóban feljelenthet és mit tehetek én ez ügyben? mik a következmények? Tényleg sajnálom a dolgot, mert én is jártam így más használt cikkel.
A termékre nem vállaltam garanciát és magánszemély vagyok.
Köszönöm a segítséget.

(#1946) lafaty80 válasza Redlight2 (#1945) üzenetére


lafaty80
őstag

Sajnos az nem ment fel senkit "rossz" termék eladása alól, hogy nem vállalt rá garanciát. És itt most nem szándékosságot feltételezek. (fordított helyzetet is képzelj el, te mit tennél akkor?)

Aki ismeri a konzolokat tudja, hogy egy-egy hiba nem 5-10-30 perc után jöhet elő (főleg régebbi xbox360-oknál melegedéstől származó hibák, fagyások, vagy konzol halál) csak, hanem érdemes hosszabb időt nyüstölni a biztonság kedvéért.

Ha a vevő ezt azonnal jelezte, miután megkapta és a kipróbálta, úgy szerintem jogos lehet a kérése. Ha úgy adódik igen, tehet feljelentést, és ha alá tudja támasztani egy szerviz szakvéleménnyel esetleg hogy tényleg korábbról fennálló hiba is lehetett. Ezt viszont nehéz lesz egyértelműen bizonyítani sajnos vagy nem sajnos.

Szerintem próbáljátok meg ezt egymás között valahogy lejátszani.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1947) Lacc


Lacc
aktív tag

Sziasztok!

Én előre utalással vásároltam volna SSD-t egy hardveraprós-tól.
Múlthétvégén utaltam az összeget, ami hétfőn valószínűleg meg is érkezett az illető bankszámlájára. Az én bankom visszaigazolta, és az új GIRO miatt gondolom, megérkezett. Az illető azt igérte, hogy amint megkapja a pénzt utaljas is. Sajnos nem érkezett meg a héten a termék (utalás és postát is számolva, már szerda-péntek között megérkezhetett volna).
Küldtem is neki egyszer üzenetet, hogy átment-e az utalás, nem érkezett válasz, pedig a válaszom elküldése után belépett az oldalra, aztán mégegyszer küldtem neki itt privit, de nem jelentkezett be azóta, viszont felünt az oldalon (adatlapon van bejelentkezés és feltűnés is).

Mennyi időt érdemes várni a rendőrségi feljelentéssel? Se telefonszáma se emailje nincs megadva az illetőnek, igaz 4 hirdetése is fut a hardveraprón. Viszont a bankszámlaszám és ahhoz tartozó név megvan.
Tényleg azt nem tudom, hogy mennyit várjak a feljelentéssel, mert elméletben 15 pirospontja van hardveraprón, de ez a nem válaszolunk semmit és nem jelentkezünk be az igen gyanús nekem. Nem korrekt hozzállás.

Előre köszönöm a válaszokat.

(#1948) PHM válasza Lacc (#1947) üzenetére


PHM
addikt

Első körben írj ide.
Egyúttal az ismert adatokat írd be a keresőbe.
Ha valóban csaló az illető, szinte biztosan fogsz találni sorstársakat.
Ha így van, nem kell várni, közösen meg kell tenni a feljelentést.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1949) ISari válasza ISari (#1795) üzenetére


ISari
tag

10 hónappal a feljelentésem után a Monori Ügyészség vádat emelt Ignéczi Zoltán ellen.
Az ügyemet összevonták és a többi feljelentőével és együtt kezelték. Mivel egyediben nem érte el a limitet, de jóval több, mint háromszor csapott be embereket, így ez már bűncselekmény.

Remélem, hamarosan kattan az a bilincs.

Hihetetlen, de a januárban a rendőrségen is jelzett 4 kamu hirdetéséből kettő még a mai napig él.

- Apróhirdetés ingyen
- Hardver Bazár

Csak óvatosan, mert néhány napig még szabadlábon van. :))

A borosta nem szúr, csak tudni kell a megfelelő oldalára születni .................. :) A66->A68->A11->A68M>A80->A86->PF400CL->PF451CL->PF500KL + Zenwatch2

(#1950) entoni1989


entoni1989
tag

Sziasztok.

Hát engem is elért az, hogy megtévesztettek, átvertek, hiába az a több száz pozitív, vigyázzatok, vagy inkább óva intenék minden ettől az embertől lévő üzleteléssel : feketeibiza

Ajánlatot tettem neki egy telefon cserére laptopra és hogy dobok rá még 50 ezret. A laptop állítása szerint új állapotú, alig használt, minden papírokkal együtt van, hibátlan karcmentes.

Nos a valóság csere után, sajnos sötét volt és nagyon szemügyre sem tudtam venni, a laptop a csavaroknál hátlapon tiszta karc, szóval ez már egy agyonbuherált gép, de az igazán sokk mikor hazaértam elsőre nem is, csak gépelésnél látom, hogy nem magyar billentyűzet, papírok sehol és állítása szerint SN szám alapján garis, nos az SN szám sem stimmel. Szóval mondhatjuk úgy hogy ezt besz..tam :W

Furcsa mód hazaérek, ránézzek a hirdetésre, erre nem hogy full archiválva, de még a teljes szövegét és kitörölte, csak pár pontot hagyott a helyén, hogy minden nyomot megpróbáljon eltüntetni, szóval szerintem innen egyértelmű, hogy az átverés szándékos volt.

Segítséget szeretnék kérni, mert nem kis értékem van benne és ha ezt tudom bele nem megyek az üzletbe, mit tehetek jogilag?

Előre is köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.