Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MaxxDamage: -TongFang- Medion Erazer Beast 16 X1 - induló teszt így kora délután..."CB R23"
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
phulee
tag
Ez sajna így van, ezért vettem végül meg a Chiftec-et. Árban verhetetlen és teljesen jó a belseje és sokkal nem hangosabb, mint a konkurencia. Így meg, ha esetleg felbukkan a st.grál, akkor simán cserélem.
Az biztos, hogy a C6-ban azzal kell számolni, hogy nem zárhatod le mindenhol a légutakat. Viszont meglepően jól szerelhető, ha a HDD kérdést el tudod hagyni. A NAS-t meg szerintem simán elrejtheted egy sarokban vagy szekrény tetején. Úgy sem kell hozzá heti szinten sem nyúlni, áram kell neki meg lan és el is lehet felejteni. Neked meg marad egy letisztult géped.
SSD egyelőre még drága NAS-ba szerintem, főleg ha nincs szükség a sebesség többletre. Irodában WD Red Pro 2TB-osak vannak, 400-500.000 db fájl mellett aktívan használjuk 5-6-an minden gond nélkül. Tény nincs adatbázis használat, bár 2*512MB SSD cache-t kaptak. Otthon meg hasonlóképpen, csak inkább fotók és filmek, illetve oda is dolgozunk. Szerintem érdemes ezeket szétszervezni.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z790 i9 14900K 32GB DDR4 1TB SSD RTX 2080Ti 11GB Montech Air 1000 Lite 700W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Hordozható napelem 10 Watt / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

