Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
válasz
HUN_Sector
#60502
üzenetére
Az én értelmezésemben:
A processzor irányába csak gen 3.0 a DMI, tehát valóban "megoszlik" a sebesség. Én tuti a 2,5G-t részesíteném prioritásban, az arányokat figyelembe véve, de alaplap programozók között sok a "hülye" ha szabad ilyet írnom.
Ugye a csipset is X4 sávszéllel kommunikál a procival-meg azon keresztül a rammal.De ez csak akkor érdekes, ha pl a 2,5G lanon lévő NAS-ról másolsz, ami kb 240-300 MB/sec(konfiguráció függő mennyire profin megy), és cél könyvtárként a gen 3.0 slotban lévő SSD meghajtót adod meg, ami így a például 3300 MB/sec helyett csak 2800-3000-el fogsz tudni ráírni. De ezek eleve csak elméleti értékek.
Minden más esetben nem fogod észrevenni. Már ha ezt az 1 scenáriót egyáltalán valóban megérzed.Persze az is igaz hogy ha projekt filokat a NAS-on tárolsz, akkor ugyanígy 10%-ot visszafoghat az egyéb apró fájl műveletek terén, de az is hangyafing.

Új hozzászólás Aktív témák
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Hobby elektronika
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Saját memóriaszabvánnyal küzd a memóriahiány ellen az ASRock
- Napelem
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- BestBuy topik
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Eredeti játékok OFF topik
- További aktív témák...
- Kingston HyperX és FURY 16Gb (20-22k) és 32GB DDR4 (47k) laptop ramok párban is 2666Mhz/3200Mhz
- Kingston HyperX FURY RGB 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 Eladó!
- 27% - ÚJ Corsair VENGEANCE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz KF556C40BBK2-64
- Team Group 32GB DDR4 3200MHz TED432G3200C22BK
- Zotac / Inno3D RTX 3080 Ti // Számla // Garancia //
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 13 512GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4564, 100% AKKSI
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

