- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- potyautas: Norvég nyár 2.
- aquark: RETRO: Idén lesz 30 éves az első full 3D-s játék!
- bambano: Bambanő háza tája
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: Legújabb retró beszerzésem - 3Dfx Voodoo4 4500 32Mb
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Buckey
őstag
válasz
#25954560
#42926
üzenetére
Köszönöm a segítséget! Én is átnéztem mindent, ami eszembe jutott.
(#42926) &rew , semmit nem változtattam, a szellőzés olyan volt, mint mikor megcsináltam, semmi nem szabadult el, nincs útban semmi, a port is kifújtam (minimális volt, az nem lehetett akadály), a venti alapjáraton 1200 körül forog, terhelve pedig 1600 (mint ahogy beállítottam az elején).
Azért bízom benne, hogy a paszta 1 év után csak nem szárad ki, hiszen a másik, jóval nagyobb hőterhelésű processzorom is ugyanilyen tipusú pasztával 4 évig bírta, utána is csak kíváncsiságból szedtem le.
Szállítva, mozgatva nem volt, mert a TV alá van beépítve.
Terhelés változott egy kicsit ( USB wifi adapter ), de az a telepítés előtt is csak max. 1-2 °C-ot jelentett (telepítés után is), más nem változott.
A processzort nem tuningoltam sem negatív, sem pozitív irányban, minden alapon van (meg is néztem).(#42927) Duracellm... , bekapcsoláskor és alapjáraton 35-37°C-os (27°C van a szobában), telepítés előtt 31-35°C volt.
Azért aggasztó/bosszantó/szomorú, hogy a paszta el tud mozdulni a kupak alatt, meg az is, hogy csak úgy homorú lesz. Mondjuk azt nem néztem, de lehet, hogy ránézek, ha lesz egy kis időm/kedvem, de akkor lehet, hogy kupaktalanítom is.
Új hozzászólás Aktív témák
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 512GB 1 év teljeskörű garancia
- szinteÚJ Dell Pro 14 Ultra 7 255U 16GB DDR5 1TB AI PC FHD+
- í kilenc! AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7560 i9-11950H 32GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 6GB 1 év gar
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

