- bobalazs: Microsoft Copilot és hasonló hülyeségek egyszerű kigyomlálása /örök megoldás/
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- potyautas: A teljesség igénye
- ldave: New Game Blitz - 2026
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
válasz
kisza25
#3588
üzenetére
Azt tudom, hogy ha nagyobb a fogyasztás megnő a hőtermelés is és ehhez társul a magasabb villanyszámla amit mint te is, magam fizetek.
Nálam csak egy második műszakra (8 óra) való időszakot megy a gép, hétköznap.
Hétvégén kb. a dupláját, de nem számoltam utána mennyit bukok havonta vagy éves szinten a pár tíz Watt-on.
Nagyon szép eredményeket érsz el, mondjuk nem értek a témához, de mint tudatlan én csak azt látom, hogy lassan az alap órajel, dupláját nyomod ki a prociból.
Amúgy ez csak teszt, kíváncsiság vagy hova ez a nagy Ghz vadászat?
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- GTA V
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Samsung Galaxy A17 5G – megint 16
- Feltűnt az Xperia 1 VIII és 10 VIII az IMEI adatbázisban
- Vallás
- One mobilszolgáltatások
- Napelem
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Közönségkedvenc tábla készül hazai startra
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


