Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86662) kwzatz válasza szasanyi (#86657) üzenetére


kwzatz
őstag

"Ti. a tesztek, tesztadatok gyakran csalóka képet adnak és NEM árulják el milyen simán fut egy játék, vagy éppen "döcög" függetlenül az FPS értéktől." Valóban nem árulják el, de szerintem pont a másik oldalról közelítve a dolgot, mert a tesztekben általában tényleg mindent maxra húznak, amire sok földi halandónak szüksége sincs. :) RX 470 4GB Sapphire Nitrót vettem, és a Witcher 3-at tudom példának írni 1080p-ben: Hairworks off, ultra 45-50 fps, foliage distance eggyel vissza high-ra, shadow eggyel vissza high-ra, motion blur off (nem rajongok érte), HBAO vissza SSAO-ra, és máris 60-70 fps között mozog, miközben gyakorlatilag semmilyen látványbeli különbséget nem veszek észre, gyönyörű így is és pöpec módon fut. Ráadásul még csak a hozzáadott CD-n lévő drivert használom, mert az újjal még várok, hogy mennyire stabil, nem piszkáltam Wattmannel sem. Battlefield 1 ultra is 75-90 fps között mozgott így. 1440p-re persze lehet, hogy jobb már a 8GB-os 480, de hogy az átlag user tökéletesen elégedett lesz 1080p-ben a 470-nel, abban egyre biztosabb vagyok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.