Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Fire/SOUL/CD válasza NoX (#5698) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Elöször is bocsi, tényleg "benéztem" a dolgot, nem költségELszámoló progit kerestél.
Megnézetem a progit, amit meg szándékozol venni, azt javaslom vedd meg. Nem "irracionális" az ár amit kérnek érte. Kerestem a neten de csak fizetőseket találtam. Ha a google-ban beírod a "family budget" keresőszót Te is látod mennyi angol nyelvű van.

Fire.

UI:Gondolom, nem vagy járatos Excel-ben, mert abban is meg lehetne csinálni magadnak otthon.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5702) Fire/SOUL/CD válasza z0d1AK (#5699) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Pinnacle Studio :[link]
De rögtön hozzátenném, azok a szoftverek amiket használsz nem véletlenül népszerűek, tehát nálad lehet valami problem. Szerintem a codec-re allergiásak amit használsz.
Én azt javaslom hogy(magam is ezt használom) hogy a KLITE Codec-et próbáld ki.

XP-hez a klcodec375f.exe,
Vista x86-hoz klcodec390f.exe
Vista x64-hoz klcodec390f.exe + klcp64v131.exe kiegészítés

Remélem ez megoldja a problémát.

Fire.

UI: ha lehetséges ne használj semmilyen gyártó MEGA GIGA CODEC pack-ját, mert ezekben rengeteg felesleges dolog van, ami nem szükséges se videolejátszáshoz, se szerkesztéshez. (persze ha muszály hogy használd, az más)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5703) Core2duo6600 válasza NoX (#5698) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem lehet, hogy egy adatbázis kezelkő kell neked ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5704) Core2duo6600 válasza z0d1AK (#5699) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Elösször is frissitened kéne a porgikat, ezek elég régiek, utána codekeket kell a gépre feltenni.
A vista forumban már sokszor leírtam a helyes sorrendet.
Keress rá .

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5705) Ramius


Ramius
őstag

Mivel tudnám lementeni egy weblap összes képét egyszerűen?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5706) Core2duo6600 válasza Ramius (#5705) üzenetére


Core2duo6600
veterán

firefox és downthemall kiegészítés

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5707) Ramius válasza Core2duo6600 (#5706) üzenetére


Ramius
őstag

kipróbálom ,köszi.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#5708) Lenry


Lenry
félisten

milyen program az (amennyiben egyáltalán létezik ilyen) amelynek segítségével egy másik (helyi hálón lévő) gép hangkártyájára tudom küldeni mondjuk egy tetszés szerinti program hangját (pl Winamp vagy Media Player Classic)?
lehet Linuxos is

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5709) NoX válasza Fire/SOUL/CD (#5701) üzenetére


NoX
senior tag

Semmi gond:)

Jah, valóban sok angol van, de a magyar inkább kényelmesebb:)

Éppenséggel értek Excel-hez és tudom, hogy abban is meg lehetne csinálni, csak lusta vagyok :DDD Jól át kéne gondolni a felépítését, meg minden... :B
Szóval szerintem inkább megveszem ezt a progit, aztán elvagyok vele kényelmesen.

Thx mégegyszer. :R

(#5710) NoX válasza Lenry (#5708) üzenetére


NoX
senior tag

Nekem erre a kérdésre a rádiózás ugrik be. Méghozzá a Nullsoft SHOUTcast-ja.

Meg tudod azt csinálni, hogy a te géped lesz a rádió szervere, és ahhoz kell a másik gépnek csatlakoznia Winamp-al mondjuk, hogy hallgathassa, amit épp te is hallgatsz.

Bár te gondolom úgy akarod, hogy ne kelljen a másik gépen elindítani bármit is, hanem egyszerűen csak átküldöd a zenét és az meg is szólal bármilyen program elindítása nélkül... Erre viszont passz a válaszom :U

(#5711) Lenry válasza NoX (#5710) üzenetére


Lenry
félisten

nem nem, jó így is... a lényeg, hogy ideiglenesen hazahoztam a gépem, és bepakoltam a szobámba...
hétvégén jön Barátnőm és lehet, hogy megnéznénk egy filmet, vagy akármi... na most nekem nincsenek hangszóróim, öcsém gépét viszont egy kellemes kis erősítő szolgálja hangilag...
magát az erősítőt se kedvem se helyem átpakolni az én szobámba, viszont a hangfalak kábelje elég hosszú, hogy azt át tudjam rakni...

és az elképzelésem szerint az én gépemen menne a film, a hangot meg az ő gépén keresztül megkapná az erősítő....
szóval az nem baj, ha bármilyen programot kell elindítani...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5712) NoX válasza Lenry (#5711) üzenetére


NoX
senior tag

Ejha, asszem erre mondják azt, hogy túlbonyolítás :DDD
Film hangját talán nem lehet úgy továbbítani, ahogy írtam, bár ki tudja...

Egyébként ha jól gondolom, akkor neked csak olyan hosszú audió kábel kéne a te gépedtől, ami elér az erősítőig.

Ez esetben még az is lehet megoldás, hogy az öcséd gépén futtatod a filmet, és te Remote Desktop csatlakozol hozzá. Kérdés, hogy milyen gyors a helyi háló. 100Mbit minimum biztos kell neki a folyamatos, akadásmentes képtovábbításhoz. (25*képernyőképmérete) per másodperces sebesség kell.
WLAN szerintem alkalmatlan lenne erre a feladatra, bár ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#5713) R


R
aktív tag

Olyan programot keresek, amivel teljesen el tudok távolítani registry-ből is (ilyen regcleaner-tweakcucc-féleségek) ti mit használtok ilyen célra? Program nevet kérnék. :)

Rosszul lett eltávolítva a program, azóta újra lett installálva, de így hibádzik...

[ Szerkesztve ]

(#5714) Thrawn válasza R (#5713) üzenetére


Thrawn
félisten

Ja, hogy még szerkesztettél. CCleaner?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5715) NoX válasza R (#5713) üzenetére


NoX
senior tag

Akkor most próbáld meg rendesen eltávolítani, aztán megint újrarakni. (restartolj, ha kell)

Thrawn: Mi igen? :)

[ Szerkesztve ]

(#5716) R válasza NoX (#5715) üzenetére


R
aktív tag

sérült az uninstall wizardja

(#5717) kaller1 válasza R (#5713) üzenetére


kaller1
veterán

YourUninsatller! Nekem bevált.

.::> <::.

(#5718) Lenry válasza NoX (#5712) üzenetére


Lenry
félisten

100 MBit megvan, de aztán én is rájöttem, hogy az tényleg agyon van bonyolítva, és inkább megoldottuk hardveresen: összeraktunk egy 15 méteres audiókábelt :))

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5719) Myers


Myers
senior tag

Üdv!

Olyan progit keresek, amely másoláskor megtartja a könyvtárak eredeti létrehozási dátumát, és nem hozza létre őket újra a pillanatnyi dátummal. Win alatt.

Mivel jelen esetben a könyvárak eredeti létrehozási dátuma némi infótartalommal bír számomra, ezért kéne az eredeti dátum.

Kössz!

http://www.muszaj.hu/

(#5720) ollie válasza R (#5713) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

regedit

***

(#5721) ollie válasza Myers (#5719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

pl. Total Commander, beállítod a másolási beállításoknál, hogy másolja a könyvtárak dátumát is

de szerintem sok ingyenes file manager is tudja ezt

***

(#5722) Myers válasza ollie (#5721) üzenetére


Myers
senior tag

És tényleg! Ott van a beállításokban. Kössz!

http://www.muszaj.hu/

(#5723) newgamer


newgamer
aktív tag

Sziasztok, abban szeretnék segítséget kérni, hogy
Milyen progival tudok AVI-ból DVD-re konvertálni filmet?
Feliratot, hogy tudom hozzákapcsolni a filmhez, hogy DVD lejátszóban is lehessen ki-be kapcsolni?
Előre is köszi, aki tud válaszolni.

(#5724) localhost válasza NoX (#5712) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"WLAN szerintem alkalmatlan lenne erre a feladatra, bár ki kell próbálni." - szerintem pedig alkalmas! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5725) z0d1AK válasza Fire/SOUL/CD (#5702) üzenetére


z0d1AK
veterán

köszi.
tényleg itt volt a probléma...
és sikerült megoldani!:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5726) Vasinger! válasza Vasinger! (#5688) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Up! ? :F

(#5727) Fire/SOUL/CD válasza newgamer (#5723) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Rengeteg ilyen konverter van ami avi-ból csinál dvd-t. A googleban rákeresel a "avi converter" kifejezésre, akkor meglátod mennyi.
A felirat az más tészta, mert olyan progiról nem tudok ami egymaga egylépcsőben megcsinálja úgy a feliratot a dvd-re, hogy azt ki-be is lehessen kapcsolni. Olyan konverterek vannak amik "ráégetik" a feliratot a dvd filmre, de azt nem lehet ki-be kapcsolgatni, a felirat mindig látszik.

Én winavi-t használok, az tudja ezt a funkciót, mármint hogy mindig látszik a felirat, de ez nem freeware. Nagyon fontos hogy olyan konvertert válassz, ami nem simán csak a VOB fájlt készítí el, hanem a teljes dvd struktúrát is!(IFO. BUP stb) Winavi tudja.

Ahhoz hogy ki-be kapcsolgasd a feliratot, több progit kell használni.(bár lehet hogy van valaki a PH-n aki előáll egy ennél egyszerűbb megoldással)

Ezekre a progikra lesz szükséged

1. Sub2Sup [link]
2. Srt2Sup [link]
3. Ifoedit [link]

Részletesen nem írom ide mit hogy kell csinálni, a következő linken mindent elolvashatsz.
Értelemszerűen a dvddecrypteres rész nem érdekes ebben az esetben.
[link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5728) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#5726) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Csak ismétlem magam, de google, rákeresel "ringtone maker" kulcsszóra, közel 2,5 millió találatod lesz, abból válogathatsz.

De itt van egy a sok közül: [AVS Ringtone Maker 1.5.1.17]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5729) Fire/SOUL/CD válasza newgamer (#5723) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Újra én vagyok, az előző hozzászólásomat vedd tárgytalannak. Mivel nekem is felkeltette az érdeklődésemet, hogy van-e egyszerűbb megoldás, ezért keresgéltem, tesztelgettem.

Örömmel jelenthetem VAN.
Próbáld ki ezt a progit: [Super DVD Creator]

Gyors, jó, könnyen kezelhető, felíratot kezel(igaz csak srt), és a kész DVD-n ki-be lehet kapcsolni.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5730) Vasinger! válasza Fire/SOUL/CD (#5729) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi! Még olyan progi kéne, ami az oldalról lementi a képeket, de nem csak kicsiben, hanem ha az ember rákattint, nagyobb lesz, és azt menti le Pl iwiw :B .

[ Szerkesztve ]

(#5731) FireShadow


FireShadow
senior tag

hali

nekem egy olyan program kéne ami 2 hálózati gépen egy mappa tartalmát folyamatosan szinkronizálja pl noti-asztali, de nem elég a hálózati megosztás, mert ha nincsenek közel egymáshoz akkor is ugyanugy el kell érni fizikailag a dokumentumokat.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#5732) newgamer válasza Fire/SOUL/CD (#5729) üzenetére


newgamer
aktív tag

Köszönöm szépen

(#5733) localhost válasza FireShadow (#5731) üzenetére


localhost
Közösségépítő

hogyne!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5734) NoX válasza localhost (#5724) üzenetére


NoX
senior tag

Hát akkor számoljunk.

Adott egy 1680*1050-es feltontású monitor, amin fog futni a film. Ennek a monitornak a képét kell legalább másodpercenként 25* elküldeni a célgépnek, ami futtatja a Remote Desktopot.

Küldje mondjuk a rendszer JPG-ben, hogy ne legyen nagy a méret, de azért a minőséget is megtartsuk valamennyire (nem tudom pontosan a Remote Desktop mit használ).
A PAINT egy 1680*1050-es printscreenből 224K-s JPG képet csinál (75%-os tömörítés). Ez szorozva 25-tel: 5600KB=5,6MB. Tehát a WLAN-on nekünk 5,6MB/s-es sebességre van szükségünk a folyamatos, akadásmentes Remote Desktopozáshoz. És akkor ekkor csak kaptuk az adatokat és nem küldtük (egér pozíció, stb.).

Akkor nézzük meg, mire képesek manapság a WLAN routerek és eszközök.
Azt alapból kizárhatjuk, hogy ilyen sebességet el lehet érni B/G-s eszközökkel. Tehát akkor marad az N-es WIFI. Nézzük meg azok random tesztekből mit tudnak:
- Netgear
- D-Link
- USRobotics

Nos áttanulmányozva az eredményeket, maximum akkor volt elérve az 5600KB/s-es sebesség, amikor az egyik gép WIFI-n volt, míg a másik pedig LAN-on a routerrel. Ráadásul 1 méterről és szabad rálátással, valamint erre is csak az USRobotics volt képes.
WLAN-WLAN kapcsolatban is a maximum 3700KB/s volt a sebesség szabad rálátással, szintén USRobotics által.
Többiek labdába se rúghattak.

Konklúzióul mostmár 100%-ban ki merem jelenteni, hogy ez az adott környezetben nem működött volna, hiszen:
- Olvashattunk, hogy a srác, meg az öccse gépe messze van egymástól, mert csak egy 15méteres audió kábellel ér el hozzá. Szóval itt szabad rálátás tuti nem lesz, néhány fal minimum közbeszól.

[ Szerkesztve ]

(#5735) localhost válasza NoX (#5734) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát én nem gondoltam ezt ilyenféleképpen? Mert miért nem játssza le a gépen a távoli gép videofile-ját? Ahhoz bőven elég a wifi!
Ez a Távoli asztal nem szerencsés megoldás, de nagyon nem!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5736) Gabás válasza NoX (#5734) üzenetére


Gabás
addikt

filmlejátszás!=képkészítés ;)

(#5737) NoX válasza localhost (#5735) üzenetére


NoX
senior tag

Itt a probléma a következő volt:
Azon a gépen, ahol lejátszaná a videót, ott nincs hangfal, csak egy másik gépnél.
Azt megoldotta, hogy a hangfalat elvitte magához, mert annak volt annyi kábele, de az erősítőt nem tudta, így az még továbbra is a másik gépből kapott hangot tudta megszólaltatni (de legalább már a saját gépe mellett:) ).

Megírtam, hogy szerintem két megoldás lehetséges:
1, hosszú audio kábel a saját gépétől a másik helységben lévő erősítőig (ezzel oldotta meg végül)
2, Remote Desktop

Gabás: A Remote Desktop esetben igen :K

[ Szerkesztve ]

(#5738) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#5730) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nézd, én kipróbáltam iwiw-et, amit írtál, de simán le lehet menteni a képet.
Kattints rá a képre, amikor megnyílik nagyban, akkor jobb egér katt a képen, kép mentése másként. A kis kép mérete 8k ill a kinyagytotté meg 77k lett.
Az iwiw esetében ez így simán működik.
Esetleg adj egy oldal címet ahol nem tudod így megcsinálni, megnézem.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5739) Vasinger! válasza Fire/SOUL/CD (#5738) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jó, ezt én is megtudom csinálni persze, de ha nagy mennyiség van, elég sok idő amig katt, katt, katt.... ezért kellet volna!

Most egy olyan képlopót keresek, ami a videót hanggal veszi fel, mmint, nem amit beszélek, hanem ami a hangszóróbol jönne! De igazából Ezt a videót szeretném letölteni. Vki megoldás?

(#5740) NoX válasza Vasinger! (#5739) üzenetére


NoX
senior tag

Ez egy flash videó. FLV kiterjesztéssel, amit lejátszik az oldalba ágyazott flash lejátszó. Kibogarásztam neked, ezt (97,4MB) kell letöltened, hogy a tiszta FLV videót megkapd, ami megjelenik az oldalon, és akkor már csak egy FLV2AVI converter kell.
Vagy néhány codec pack támogatja, hogy simán lejátszd az FLV-t is, és így nem kell semmit sem konvertálgatni.

Ez easy volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#5741) Vasinger! válasza NoX (#5740) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az első linked nem jó, lehet hogy azért is nem értem amit írtál :d

(#5742) NoX válasza Vasinger! (#5741) üzenetére


NoX
senior tag

Nálam teljesen jó. Miért, nálad mi történik?

Próbáld újra.
Talán a böngésződ allergiás a dupla //-re, nekem Opera meg IE7 elbánik vele és már töltené le.

Nah, és akkor így próbáld meg újraértelmezni, amit írtam, nem olyan nehéz :K

[ Szerkesztve ]

(#5743) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#5739) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ezekkel leszedheted

[Internet Download Manager]
[Replay Media Catcher]

Kipróbáltam, leszedtem a "szöszi" Cybergirl-t.(mindkét progival)
Sajna nem freeware-ek.

Fire.

UI: Nox1 linkjei nálam sem mennek. Egy "Hamarosan..." felirat jelenik meg, aztán annyi.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#5744) Vasinger! válasza Fire/SOUL/CD (#5743) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hogyan kell ezeket használni? Nekem még nem sikerült :B

Márt megvan, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5745) localhost válasza NoX (#5737) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én meg erre mondom, hogy a Remote desktop NEM MEGOLDÁS erre a célra! Áhhhh!
Ezért marhaság!
Esetleg még egy videokamerát bevethetett volna és annak a jelát bedigitalizálva átkoncertálta volna.... De én ezt a marhaságot legalább nem gondolom komolyan!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5746) NoX válasza localhost (#5745) üzenetére


NoX
senior tag

Énis úgy gondolom, hogy az elég szélsőséges megoldás lett volna, de nem lehetetlen.
Először javasoltam egy racionálisat, aztán pedig egy alternatívat.
Nem tartottam attól függetlenül marhaságnak, de köszi az őszinte véleményt.

Ezen nem veszünk össze, hogy megoldás lett volna-e, vagy sem. Egy lehetőség volt, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#5747) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Tud valaki olyan programot, amely egyszerre sok betallózott dualaudios divx/xvid állományból képes előre beállítható módon szépen egyesével eltávolítani az egyik hangsávot? A lényeg az automatizáltság lenne, nincs kedvem manuálisan egyesével elvégezni minden fájlon a karcsúsítást. Jó lenne ha itt lehetne hagyni a gépet ezzel, hadd szöszmötöljön el vele szépen. Egy sorozat részeiről van szó, szóval a fontosabb paraméterekben minden fájl megegyezik. A választ előre is köszi

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#5748) ArchElf válasza Goatman (#5747) üzenetére


ArchElf
addikt

vbscript+mencoder (sajna jobb megoldást hirtelen nem tudok).
A probléma ott lehet, hogy nem tudhatod, hogy a több hangsávból melyiket szeretnéd megtartani (mondjuk ha van kettő, nem biztos, hogy mindig az ugyanaz a magyar). Az anyagok egy részében nincs feltüntetve a sáv nyelve (avi-nál azt hiszem nincs ilyen lehetőség, ogm-nél szinte soha nincs feltöltve, mkv-nél jól támogatott, ott gyakrabban).

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5749) ArchElf válasza ArchElf (#5748) üzenetére


ArchElf
addikt

Ahh, kimaradt, hogy egy sorozat részeiről van szó... Csak nem fértem bele a mod-ba. Így viszonylag egyszerűen meg lehet csinálni mencoder-rel, csak kell neki feed. Persze script programozási tapasztalat nélkül azért annyira nem triviális... ha kell este össze tudom dobni, ha addig nem jön jobb javaslat.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5750) ArchElf válasza Vasinger! (#5744) üzenetére


ArchElf
addikt

Firefox+fast video download pluginnal nem jön le?
(itt nálam nem jönnek be a GAME típusú oldalak, úgyhogy napközben nem tudom kipróbálni)
Lejátszáshoz elég az mplayer. Felismeri az flv-ben a video és audio stream-et, és simán lejátsza mindenféle codec letöltögetés nélkül.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.