Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) Panthera válasza Gabás (#23800) üzenetére


Panthera
őstag

Ez valami átutalás (?) bizonylat lenne és ezt küldték (nem nekem és nem is utolérhető az illető sajnos). Ahogy kerestem a kiterjesztésre számomra az derült ki, hogy ez maga egy export. Azért köszi a segítséget!

(#23802) zone válasza b1sti (#23795) üzenetére


zone
őstag

Aptana, de én is inkább kész online megoldást ajánlanék, ha pl. csak egy blogot akarsz készíteni. Ha jobban bele akarsz mélyedni, php oldalakat tartalomkezelő rendszerrel (CMS) készíthetsz, pl. Drupal, Joomla, Wordpress - kódírás nélkül.

(#23797) Kvardlipot
Próbáltad böngészőben megnyitni? Esetleg ezt is megpróbálhatod.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#23803) olivera88


olivera88
veterán

Tud valaki Androidra olyan alkalmazást ami kimutatja honnan érkezett az sms? Illetve kellene egy olyasmi program mint a Nokia Suite.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23804) localhost válasza olivera88 (#23803) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Olyasmi = AIRDROID

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23805) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok

Milyen programmal tudok szerkeszteni PDF dokumentumban?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#23806) olivera88 válasza localhost (#23804) üzenetére


olivera88
veterán

Nem jó, nem vezeték nélküli netet használok.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23807) hamyka


hamyka
senior tag

Sziasztok :)

Nekem olyan program kellene mint a 3G Watchdog ami méri hogy mennyi adatforgalmat bonyolítok le illetve hogy mennyi a sebességem, jelenleg a netmetert használom (valaki ajánlotta) de nekem nem magyar, és gondolom van nála pontosabb, én a pontos mérést sokkal jobban preferálom mint azt hogy nem pontos...

a net meter mindig azt írja ki hogy max, nekem ennél jobb kell...

Jelenleg ezt írja ki a netmeter nálam:

Max: 425,3 KiB/s DL:34,2 KiB/s UL: 0,2 Kib/s

persze mindig ugrál....... a 425 Kib, gondolom a sebességet jelenti, a DL és az UL az mi? az adat menyiséget jelöli? na bocsi a hülye kérdésért de nem igazán értek hozzá :D

Ja és lehetőleg magyar nyelvűt ajánljatok, és olyat hogy belehessen neki adagolni azt hogy mennyi adatforgalmat mérjen, jelezzen mikor már közelítek a beírt adatforgalom fele, és a sebességet is egyértelműen le lehessen olvasni és haláli pontosan mérjen :D

Azért akarom tudni pontosan a fogyasztásomat, hogy na még is mennyit használok el torrent nélkül

de:

face+skype+hoxa+prohardver+netes rádío+youtube+vírus írto frissítése+ ha töltök le programot..........

Nah remélem értitek :D

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

(#23808) zone válasza hamyka (#23807) üzenetére


zone
őstag

ShaPlus Bandwidth Meter - nem magyar, de nem nehéz beállítani.

(Az UL és DL = upload és download, a netmeter-ben az aktuális fel- és letöltési sebességet mutatja.)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#23809) Panthera válasza hamyka (#23807) üzenetére


Panthera
őstag

vagy Wireshark...

(#23810) olivera88 válasza hamyka (#23807) üzenetére


olivera88
veterán

A netmetert használtam én is de nem pontos szerintem se. A Dumetert használtam csak az fizetős, viszont pontosabb is.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23811) cigam válasza Panthera (#23797) üzenetére


cigam
félisten

Esetleg ez segít...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23812) Panthera válasza cigam (#23811) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi, ezt néztem. Kár hogy az oldal többi része nem elérhető.
Excelben is lehetne hozzá varázsolni valami formát (importálás és szöveg függvények használatával), de így egy alkalomra biztos nem fogok neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#23813) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Youtube-ról lementett videót szeretnék dvd-re varázsolni, amit azok a dvd lejátszók is vinni fognak, amik nem támogatják az avi-t. A videót lementettem, majd átkonvertáltam vob formátumra, a gépen megnyitható, lejátszható, de dvd-re írva nem jó, pedig dvd videó írással csináltam, és a struktúra is megvan: AUDIO_TS és VIDEO_TS mappa, utóbbin belül helyeztem el a videót VIDEO_TS.VOB néven.
Feltételezem a vob fájl melletti további fájlokat hiányolja, mondanátok valami gyors, egyszerű megoldást nekem erre?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#23814) Dluinet válasza A_ScHuLcZ (#23813) üzenetére


Dluinet
nagyúr

freemake video converter le is tölti Youtube-ról , ki is írja DVDre

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23815) ledgeri


ledgeri
nagyúr

---- ami iso, és egyéb lemez-kép fájlokban keres a magadott fájlra?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23816) Gabás válasza ledgeri (#23815) üzenetére


Gabás
addikt

total commander + iso plugin

(#23817) aleister


aleister
veterán

Egy ismerősömnek kellene beltéri látványtervet csinálni. Szerintetek milyen program kellene ehhez?
Maya? 3D Studio Max? Vagy van direkt esetleg ilyen lakberendezős stuff?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23818) cigam válasza aleister (#23817) üzenetére


cigam
félisten

Sweet Home 3D

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#23819) aleister válasza cigam (#23818) üzenetére


aleister
veterán

Ez állati fasza! Free, magyar és online tutorial is van hozzá!
Big thanks! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#23820) hamyka válasza zone (#23808) üzenetére


hamyka
senior tag

huu köszy a segítséget :)

Comodó új távlatok...........

(#23821) ledgeri válasza Gabás (#23816) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:Y
köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23822) Oxy.kiraly


Oxy.kiraly
tag

Sziasztok!
Kézi kamerával felvett HD anyagot ami MP4, akarok szerkeszteni, képeket és zenét hozzátenni, majd DVD-re kiírni oly módon, hogy asztali DVD is lejátssza. Lehetőleg minőségvesztesség nélkül, vagy minimális vesztességgel.
Milyen progit ajánlotok?
Köszi!

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#23823) sfdrakex válasza Oxy.kiraly (#23822) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Windows Live Movia maker. Viszont olyan nincs hogy DVd formátumban HD minőséged legyen a HD az 1920*1080-as felbontás, a DVD pedig 720*576 PAL esetében és 720*480 NTSC-ben. Szóval ha dvd-vé alakítasz egy HD-t számíts minőség romlásra.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#23824) Oxy.kiraly válasza sfdrakex (#23823) üzenetére


Oxy.kiraly
tag

Utána néztem a Movie Makernek, és azt írja, hogy csak WMV formátumba menti az anyagot. Hogyan tudok DVD csinálni ebből?

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#23825) Dluinet válasza Oxy.kiraly (#23824) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Így

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23826) macimeister


macimeister
aktív tag

Sziasztok!

Olyan programot keresek amivel távoli gépeket tudok monitorozni. Nem kell, hogy a legapróbb részleteket is tudja. Elég nekem a smart figyelés, esetleges kékhalálok váratlan leállás, hőmérséklet figyelés stb. lehetőleg free verzió

(#23827) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Létezik olyan progi amivel a netten látható videókat le tudom menteni és tetszés szerint bármikor le tudom játszani?
Nem kimondottan a Youtube-ról van szó, bár ott is van olyan amit akár érdemes lenne lementeni a gépre.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#23828) aviator


aviator
tag

Sziasztok!

Olyan programra lenne szükségem, amit azt csinálja, hogy valamilyen módon értésemre adja, hogy az adott mappán vagy gyökérkönyvtáron belüli almappák mennyi helyet foglalnak. Leginkább diagrammos formára gondoltam, de tőlem kiírhatja számokkal is az is jó. Hogy mire kéne: néha észreveszem, hogy kevés a szabad hely az egyik meghajtón, és a jó ég tudja mit pakoltam már rá és mikor, nyilván a legnagyobb méretű mappában kezdeném a szelektálást, ehhez viszont tudnom kell, hogy a mappa mennyit foglal ezután belenézek, ott megint szeretném tudni, hogy az almappák mennyit foglalnak stb. Ha jól tudom a windows nem írja ki magától a mappák méretét, csak ha egyesével jobbgomb tulajdonságok...ezt szeretném elkerülni. Vagy nem jól tudom?

Köszönöm a segítséget, bocs a sok szövegért.

(#23829) Gabás válasza aviator (#23828) üzenetére


Gabás
addikt

total commander

(#23830) Visormail válasza sz.j (#23827) üzenetére


Visormail
addikt

Freemake Video Downloader

aviator: volt itt szó korábban pl ingyenes windirstat-ról, meg fizetős diskview-ról is. Persze egyszerűbb a total commander amit ajánlottak (ctrl+shift+enter), vagy ingyenes unreal commander, double commander.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#23831) Dluinet válasza aviator (#23828) üzenetére


Dluinet
nagyúr

keres rá folder size visualization

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23832) Visormail válasza Visormail (#23830) üzenetére


Visormail
addikt

bocs alt+shift+enter

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#23833) ledgeri válasza Gabás (#23816) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak kiderült, hogy egyenlőre nem kell, így nem néztem utána, de ez másban is tud keresni?
A néro kép-fáljaiban meg a .UIF-ben is?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23834) sz.j válasza Visormail (#23830) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi a linket, kipróbálom. :K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#23835) Gabás válasza ledgeri (#23833) üzenetére


Gabás
addikt

nrg igen, uif nem

(#23836) ledgeri válasza Gabás (#23835) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszönöm! (akkor át kell térnem az iso-ra... :) univerzálisabb, mint az univerzális!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#23837) localhost válasza aviator (#23828) üzenetére


localhost
Közösségépítő

windirstat a te barátod

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23838) sz.j válasza Visormail (#23830) üzenetére


sz.j
nagyúr

Sajnos nem lett jó ..., nem szedi le ezt a videot ....

Esetleg nem tudtok ajánlani másik progit amivel a netten található videókat le tudom menteni és tetszés szerint bármikor le tudom játszani?

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#23839) Visormail válasza sz.j (#23838) üzenetére


Visormail
addikt

Firefox kiegészítő Video DownloadHelper
Orbit Downloader amit ez se szed le, azt nem nagyon fogja másik se, max a böngésző temp mappájából lehet kihalászni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#23840) Dluinet válasza sz.j (#23838) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Maxthon böngésző, lejátszáshoz pedig VLC vagy MPC-HC

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23841) sz.j


sz.j
nagyúr

Köszi srácok az infókat ..., eddig az Orbit néz ki nyerőnek.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#23842) zone válasza macimeister (#23826) üzenetére


zone
őstag

hd sentinel
topikja a fejlesztővel: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#23843) zoltanz válasza aclandiae (#23773) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kérdés milyen anyagot akarsz előállítani a Cuda h.264 -él játszik, a DXVA pedig h.264 és Mpeg2 -él.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#23844) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok. Remélem jó helyre írok :D

Egy olyan program érdekelne, amivel egy mp3 fájlt tudok feldolgozni.
Tulajdonképpen egy olyan speciális állományom van, amiben bizonyos időközönként szavakat mondanak el. A probléma, hogy túl nagy a (hatás)szünet így nem csak hosszú az állomány, hanem unalmas is.

Találtam pár progit, ami esetleg szét tudná szedni itt, de nem találtam olyat, illetve módszert, ahogy meg tudnám ezt valósítani :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#23846) Dluinet válasza kecsetihunor (#23844) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mp3DirectCut-ot próbáltad?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#23847) sfdrakex válasza kecsetihunor (#23844) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

mp3 directcut-tal ki tudod vágni az üres részeket.

Szerk.: közben 19mp-vel megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#23848) xlaxix


xlaxix
tag

Hali!

Olyan programot keresek, amellyel tudok dumálni a haverokkal. :D
A TS3-mal nincsenek megelégedve, mert rossz a hangminőség.
Jelenleg Skype-n beszélgetünk, de az nekem nem tetszik, mert folyton hívni kell a másikat.
Ami ennél is zavaróbb a Skype-ban, hogy a beszélgetéssel sűrűn gondok akadnak.
Pl: valakinek random kiírja, hogy "Probléma van a hívással", amikor a beszélgetés vezetőjének és annak az egyénnek is rendben van az internet kapcsolata.
Olyan is volt, hogy valaki teljesen elnémult és újra be kellett lépni skype-ra...

Szóval egy olyan programra lenne szükségem, amelyben jó a hangminőség, és nincsenek ilyen gondok a hívással.
Előny, ha olyan szobák vannak, mint a TS3-on, de nem gond, ha hívogatni kell.

A segítséget előre is köszi! :)

Így visszaolvasva micsoda igényeim vannak. :DDD

(#23849) olivera88 válasza xlaxix (#23848) üzenetére


olivera88
veterán

Google talk Egyébként én nem próbáltam még.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#23850) SüdiLaller válasza sz.j (#23838) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Én program nélkül oldom meg mostanában: http://offliberty.com/

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.