Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) bozsozso válasza Earl_Muttley (#12549) üzenetére


bozsozso
őstag

Hát igen én is néztem az epson tartályosokat, csak kicsit drágának találtam, de a tinta mennyisége meg sem fordult a fejemben. :( Régebben volt egy epson nyomtatóm amit nagyon szerettem(szépen nyomtatott nagyon), ha jól emlékszem epson r240 fotónyomtató volt, de a típusszámra nem emlékszem pontosan. CD-t is tudtam vele nyomtatni, akkor még más volt az igényem. Ami problémát jelentett akkor, hogy rengetegszer igényelte a tisztító nyomtatást ami nagyon sok tintát elhasznált illetve volt benne valami tinta párna ami "megtelt" resetelni kellett(akkor utánanéztem és azt szervíz sem cserélte csak resetelte) és onnantól hibátlanul működött. Az ha jól emlékszem az 6 patronos volt. Beszáradásra is hajlamos volt, emlékeim szerint pár nap nem nyomtatás után is képes volt beszáradni. Utána volt még egy hp 3070-es multis nyomtató ami már kevésbé volt hajlamos a beszáradásra is. Ezeknél az epsonoknál már nincs ilyen probléma, mármint a tinta párna illetve a gyors beszáradás? Amit most egyelőre az epson hátrányának érzek(az ár után), hogy nincs duplex nyomtatás az ajánlott típusokban, bár gondolom jóval drágábban ez is megvan.

(#12552) Earl_Muttley válasza bozsozso (#12551) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A tintapárna problémáról vegyeset hallottam, nekem az L355-ben eddig nem jött ki, 7000 oldalnál tart a gép.
A lakossági tartályos Epsonok általában 4 színesek, az L8xx széria a fotónyomtató, ott van még Light Cyan, és Light Magenta +ban.

Én az enyémet rapszodikusan használom, van hogy napi 30 oldal, van hogy 3 hetente 1 vaterás feladópapír. Beszáradás ennyi idő alatt nem történik, elvileg a tartályos rendszernek ehhez köze van.

Az L4160 a legelső duplexes, 79 ezer forint az ára a legtöbb helyen, ahogy nézem. Viszont ha egy ilyen 30-40 oldalas dokumentumot nyomtatsz, akkor van annyi esze a kisebb modellek programjának, hogy kinyomja az első oldalakat, majd egy fordítást követően a második oldalakat is, L355-öt így használom, nekem nem kell olyan gyakran a kétoldalas, ezért nekem ez megfelel, ez már természetesen egyénfüggő. :)

Remélem tudtam segíteni!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12553) EyElEs?!


EyElEs?!
tag

Sziasztok!

Nyomtatót keresek, lehet tintasugaras vagy lézeres is. Előnyomott termékcímkékre nyomnék dolgokat majd (lehetőségektől függően), de az lenne a lényeg, hogy A4 hosszúságú, de 5 cm-es lapokat kellene nyomtatnom, egyszerre 200-1000 db körül (havi pár alkalommal).
A kérdés, hogy tudtok olyan nyomtatót, amin be lehet állítani ilyen keskeny lapméretet (a lézeremen A6 a minimum, ugyanakkor simán nyomtatott, amikor beraktam középre az 5cm-es lapot, szóval kisebb barkáccsal így is meg tudom majd oldani, ha nincs jobb megoldás).

Nagyon köszi!

[ Szerkesztve ]

(#12554) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok

Nyomtatót szeretnék "családi használatra"+ pici munka feladat. Doksik,Látványtervek,Gyerkőcnek sulis dolgok nyomtatásához. A4 méretnél nem kell nagyobb és lehet színes is. Ez a színes dolog kb annyit jelent nekem ha van fogok színest is nyomtatni ha nincs akkor se probléma. Wifi nem kell, de persze ha van az nem gond bár használva akkor sem lesz. USB vagy utp mindegy csak az egyik legyen.
Alap elképzelés egy lézer fekete fehér mert nem szárad be. Ez idáig mindegyik nyomtatómnak az lett a veszte, hogy beszáradt. Van, hogy napi használatban lesz a nyomtató de simán előfordulhat, hogy 1 hónapig felé sem lesz nézve. Havi nyomtatott lapok száma 0-100 max szerintem.

El is mentem tegnap, hogy veszek egy lézer nyomtatót de az eladó azt mondta vegyem pl az epson L382 mert ez nem szárad be, a hozzá adott tinta 12k és 7,5 k lap nyomtatására elegendő - ez a lapszám nekem kb 3-4 év minimum mire összejön.
Az L382 ha valóban nem szárad be akkor elvileg nekem tökéletes választás. Szerintetek?

U.i összeg max 50 k ha valami nagyon nem indokolja a magasabb árat
Van most is 2 db nyomtatóm elfekvőben
-mg3550 beszáradt patronnal min 2 éve pihen
-hp d7160 tuti nyomtató volt amíg egyszer túl sok tintát nem nyomtam bele és össze csinálta magát.

(#12555) maci25


maci25
aktív tag

Még annyi, hogy a legolcsóbban úgy jövök ki ha marad a jelenlegi állapot. Ha valamit ki kell nyomtatni akkor vagy rokonságon belül keresek rá lehetőséget vagy megyek és pár 100 ft kinyomtattatom amit kell.
Ezzel csak az a probléma szokott lenni, hogy általában elmarad a nyomtatás.

[ Szerkesztve ]

(#12556) bozsozso válasza Earl_Muttley (#12552) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi, ezekkel az infókkal is nagyon sokat segítettél. Duplex nem életbevágó és nem rendszeres csak a kényelem és ha van akkor jó ha nincs akkor megvagyok nélküle. Nem kell fotónyomtató azt csak megemlítettem milyen volt eddig. A válaszaiddal így nagyon elgondolkoztattál egy tartályos epsonon ez, hogy 3hét nyomtatás nélkül sincs gond az is nagyon pozitív. Vagy ez már jellemző a jelenlegi tintás nyomtatókra?

(#12557) Earl_Muttley válasza bozsozso (#12556) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintem 3 hét alatt nem fog beszáradni egy fejjel egybe patronos HP se. A Canont passzolom, mert azokkal csak mások által volt dolgom, nem tartom lehetetlennek, de mérget sem vennék rá.A tartályos Epson mellett még annyit tudok ondani, hogy ott a garancia, ami 3 év most, ha vásárlás után regisztrálsz.

maci25: L382 ügyben írok neked egy hosszabb választ este, ha hazaértem. :)

(Maszek "informatikus" vagyok, sokszor keresnek meg nyomtatókkal, sokszor enyém a választás és a beüzemelés feladata, igyekszem hasznos lenni a fórumon belül. :D )

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12558) maci25 válasza Earl_Muttley (#12557) üzenetére


maci25
aktív tag

:R

(#12559) bozsozso válasza Earl_Muttley (#12557) üzenetére


bozsozso
őstag

Na még egy ok az epson mellett. Tényleg sokat segítettél köszi, még rágódok pár napot rajta aztán hajrá.

:R

[ Szerkesztve ]

(#12560) suynem2 válasza Earl_Muttley (#12544) üzenetére


suynem2
újonc

Köszönöm a segítséget!

(#12561) zagloba válasza Earl_Muttley (#12557) üzenetére


zagloba
aktív tag

Canon tartályos is kibír 3hetet száradás nélkül! Persze eredeti tintával! 😀

(#12562) Earl_Muttley válasza zagloba (#12561) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aki a tartályosnak a tinta árain is spórolni akar, az megérdemli :D Epsonba szinenkent 1790 emagon, erre megkérdezi a kedves ügyfél, hogy van-e utángyártott.... :W

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12563) Earl_Muttley válasza maci25 (#12554) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

No. Sajna most lett időm, kicsit rohangalos lett az este.

Alapvetoen az egy hónap nem olyan vészes időtartam egy tartályos gépnek, de én azt mondom mindig, hogy két hetente ha lemásol az ember egy szórólapot ami színes, már nem lehet baj.

Az L382 belefér a keretedbe, 46 ezer körül szoktam venni. Ha Neked megér ennyit, hogy a géppel együtt nincs jó darabig semmilyen plusz koltseg, akkor jó választas. 3 év garancia is van most rá, vásárlás után regisztrációhoz kötött.

Konklúzió, ha 2-3 hetente használva van mind a 4 szín, akkor szerintem meglesztek. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12564) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Még annyit tudnátok segíteni, hogy a tartályos nyomtatók utántöltése hogyan működik? Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha megveszek egy utántöltő patront azt a teljes mennyiséget egyszerre bele kell tölteni vagy lehet részletekben is? Bár nem tudom van-e értelme apródonként töltögetni kisebb mennyiséggel a tartályt.

(#12565) atala válasza bozsozso (#12564) üzenetére


atala
Topikgazda

Flakonban van a tinta. Annyit töltesz bele amennyit akarsz. Érdemes teli tölteni.

(#12566) bozsozso válasza atala (#12565) üzenetére


bozsozso
őstag

Ok köszi.

(#12567) Dvix válasza Earl_Muttley (#12541) üzenetére


Dvix
senior tag

Köszönöm! Nagyon jó ajánlatnak tűnik! :U Nagyon tetszik a koncepciója a külön újratölthető külső tartályokkal! :)

[ Szerkesztve ]

(#12568) ssid3956


ssid3956
tag

Sziasztok
Külső tartályos színes tintasugaras nyomtatót keresek A4 méretben.
Meghívókat, névjegykártyákat nyomtatnék főleg vastag papírra. Általában 160-220g/m2-es papírral lenne használva.
Nagyon ritkán nyomtatnák csak fotópapírra, fotó minősében.
Melyik (főképp Epson) gépet ajánlanátok?

(#12569) Earl_Muttley válasza ssid3956 (#12568) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Írok itt is. :)

Epson L382, L3050
Canon G2400, ha nem kell wifi.

A Brother gépeivel nincs tapasztalatom sajnos. :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12570) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok. Multifunkciós tintasugaras készüléket vásárolnék otthoni használatra. Olvastam, hogy csak a Canonnak és a HP-nek van beépített fejes patronja. És náluk minden kétpatronos nyomtatóban beépített fejesek a patronok? Ha nem, akkor honnan lehet tudni, hogy melyik készülék ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#12571) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!
Itthonra szeretnek multifunkcios nyomtatot vasarolni, wifi nem fontos, csak neha 1-2 dokumentumot szeretnek nyomtatni, ha ugy van oneletrajzot, esetleg egyeb dokumentumokat.Illetve olykor scannelni, ezert kellene a multifunkcios.. Szines volna jo, de ti mit ajanlotok attol fugg :) Arban nagyjabol max 30000ig.Az, hogy lezeres vagy tintasugarasat, ebben a segitsegeteket kerem.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#12572) bizoonik


bizoonik
tag

Sziasztok!
Egy 1000 éves OKIpage 14ex nyomtatót vagyok kénytelen lecserélni miután nem látja a Windows10 az eszközökben és így nem tudok vele nyomtatni :(

Nem vagyok benne a piacban ezen a téren, úgyhogy kitöltöttem a kérdőívet és segítséget szeretnék kérni.

1. Tintás vagy lézer?
Nem tudom sajnos, amelyik üzemeltetése olcsóbb, és hosszabb élettartamú.
2. Fekete vagy színes?
Fekete kizárólag, eddig is ff volt, nincs szükség a színesre.
3. Mire használnád?
Szinte kizárólag szöveg - számla nyomtatásra.
4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta?
Legfeljebb 30 oldal átlagosan.
5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
Kb. 1 hét maximum.
6. Milyen funkciókat vársz el?
Szkenner esetleg, WiFi ha van rajrta az nem baj de nem elvárás, ha van olcsó darab akkor A3-ast tudjon nyomtatni abból is csak ff
7. Mennyi a keret?
40K Ft fölé nem mennék ha lehet.
8. Árérzékeny vagy?
Eléggé :D
9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat?
Ha az a legjobb megoldás hajlandó vagyok utántölteni, első sorban gyári kellékeket szeretnék használni, de ha nincs más vagy sokkal olcsóbb az utángyártott, akkor azt.

A listából az Epson L120-at találtam nekem megfelelőnek, de gondoltam megkérdezlek Titeket is!

Köszönöm a segítséget előre is! :R

(#12573) ocscsaba válasza bizoonik (#12572) üzenetére


ocscsaba
tag

HP LaserJet Pro M26a,
Samsung Xpress SL-M2070
Én inkább ezeket az alap mono multifunkciós lézernyomtatókat ajánlanám: szkennelés, másolás, nyomtatás. Lehet hozzájuk kapni premium utángyártott tonerkazettát is kapni, ezzel max. 8.-Ft-ból meg lehet úszni egy oldalt.
Az Epson L120 egyébként csak nyomtani tud.
Epson X900-as tintasugaras színes A3 multinyomtató, de már 45.000,-Ft felett van, és normál tintapatronos drágább üzemeltetéssel.

doky1988-nak is ezeket a lézernyomtatókat ajánlanám, ezek talán már túl vannak 30.000,-Ft-on, de az árukeresőn hátha valamelyik cég akciózza.

[ Szerkesztve ]

(#12574) Doky1988 válasza ocscsaba (#12573) üzenetére


Doky1988
senior tag

Koszi!:)

DokY | www.zsolti.hu

(#12575) gyulank válasza gyulank (#12512) üzenetére


gyulank
addikt

Akkor konkrétan nem létezik ilyen nyomtató? A Linux driver azért már meg szokott található lenni a legtöbbhöz, még ha nem is tüntetik fel, vagy jobb esetben nem is kell, mint az UVC-s webkameráknál.
A másik, hogy ha hálózatból is lehet használni, akkor platformfüggetlen. Legalábbis én úgy értettem a hálózaton elérést. Konkrétan erre írta valaki, hogy a Linux a probléma.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12576) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni új nyomtató választásban.

1. Tintás vagy lézer? Színes tintát szeretnék,
2. Fekete vagy színes? Színeset
3. Mire használnád? Dokumentumok kinyomtatására és be szkennelésére.
4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? Havi pár darabra (max5db)kellene.Unom már a szomszédot megkérni olykor olykor,hogy nyomtassunk vagy szkenneljünk éppen.
5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató? Ezt nem tudom pontosan.Van,hogy havi alkalommal lehet be sem lenne kapcsolva.
6. Milyen funkciókat vársz el? Szkenner, wifi.
7. Mennyi a keret? A legeslegolcsóbb ajánlható készüléket keresem.
8. Árérzékeny vagy? Igen.
9. Preferálod az után gyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Nekem édes mindegy.

Előre is köszönöm! :R :R :R

(#12577) ntraxxx


ntraxxx
tag

Sziasztok,

Tudnátok ajánlani nyomtatót amivel 200g de inkább 250+g papírt is tudnék nyomtatni rendes minőségben?

Előre is köszi.

Mindannyiunkban lapul egy közülünk...

(#12578) zagloba válasza tomic (#12576) üzenetére


zagloba
aktív tag

Fekete lézerben gondolkodj inkább, ha az megfelelő! Az 1 hónapi állás nem jó a tintásoknak! Olvass vissza Csaba ajánl jókat ha megfelelő Neked!

(#12579) gyulank


gyulank
addikt

Címsor 1: NYÁK-hoz levilágításos, és vasalásos nyomtatás
Product range: Lézer
Epson model: WorkForce AL-M200DW

Üzenet::
Azt szeretném megtudni, hogy ezt a készüléket is beleértve melyek alkalmasak írásvetítő fólia, és fotópapír elsőre jól fedő nyomtatására? Mert olvastam olyat, hogy van, hogy 2 fóliát kell egymásra tenni a jó fedéshez, de olyat szeretnék aminél elég egy. A másik kérdésem a felbontással kapcsolatos, már volt egy nagy felbontású nyomtatóm, aminek a nyomatán láttam a képpontokat, nyomtatott vagy 150dpi-vel, szóval olyat keresek, amivel tényleg lehet olyan felbontásban képet is nyomtatni.

VÁ: Az EPSON kiváló minőségű tintasugaras írásvetítő fóliákat készít, amelyek az Epson Micro Piezo ™ technológiájával összhangban működnek. Az A4 Stylus termékekhez Epson Transparency Media A4 formátumot ajánljuk. További információért keresse fel a helyi Epson Store-t.

A Stylus csaladot tartalmazo link:

https://www.epson.hu/productfinder/hu/hu/content/open/productfinder/index.php?search=stylus

Mit kérdeztem rosszul?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12580) tomic válasza zagloba (#12578) üzenetére


tomic
addikt

Nekem a lézeres is megfelelő lenne. Picit olcsóbb nincs ezekből?
Samsung dizàjnra bejövős.

Mivel soha nem volt lézeres nyomtatóm így megkérdezném,hogyan megy ezeknél az utàntöltés illetve mibe kerül.

(#12581) Doky1988 válasza zagloba (#12578) üzenetére


Doky1988
senior tag

Nekem is kb ugyanez a szitu mint tomicnak:)

DokY | www.zsolti.hu

(#12582) zagloba válasza tomic (#12580) üzenetére


zagloba
aktív tag

Yt van fent sok videó a töltésről! Nem drága a töltés kb 1e Ft! De van sok típushoz utángyártott toner is! Érdemes úgy keresni, h megnézed a kinézett nyomtatóba milyen toner való! És van-e neki valami olcsóbb alternatívája!

(#12583) gyulank


gyulank
addikt

Vettem egy Epson WorkForce AL-M200DW-t. Ezen is látom a pontokat 1200dpi-vel nyomtatva, és csíkos is.
Ennek tényleg ilyennek kéne lennie csak én hiszem, hogy nem jó?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12584) gyulank válasza gyulank (#12583) üzenetére


gyulank
addikt

Egyre több idő van hátra, inkább megpróbálom ide felrakni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12585) kw3v865 válasza ocscsaba (#12573) üzenetére


kw3v865
senior tag

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ugye ez a monokróm Samsung Xpress SL-M2070 színesben tud szkennelni?

(#12586) PociAti válasza kw3v865 (#12585) üzenetére


PociAti
senior tag

Böngésző keresőjébe bemásoltam a gép típusát, és az első ígéretesnek tűnő oldalon megtaláltam a választ.
Ez kb. 10 másodpercig tartott, a válasz megírása kb. 200 másodpercig.
Scanning
Optical Resolution: 1200 x 1200 dpi
Interpolated Resolution: 4800 x 4800 dpi
Grayscale Depth: 8-bit
Color Depth : 24 bit
Scan Element: CIS

(#12587) Ance


Ance
őstag

Üdv! Multifunkciós lézernyomtatót keresek, mert kidöglött a Samsung 4600-as.

Amit kinéztem az a Brother MFC-L2712DN, mert multifunkciós, duplex nyomtat és ahogy nézem a szkennelésnél is automatán húzza be a lapokat. Van esetleg ennél jobb ajánlat, ha ezek fontosak? A nyomtatási költség nem érdekel, mert nagyon kevés nyomatot gyártok vele.

A másik kérdés, hogy az aprón sok használt van eléggé olcsón. Ezekben érdemes esetleg gondolkozni?

Köszi!

(#12588) gyulank


gyulank
addikt

Annyira szeretném tudni, hogy itt senkinek sincs, és nem is volt nyomtatója, hogy tudja, hogy minden lézernyomtató csíkos és pöttyös nyomatot csinál, vagy nem? Hogy van értelme garanciába visszavinni, másikat választani, vagy mind ilyen...

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12589) ocscsaba válasza gyulank (#12588) üzenetére


ocscsaba
tag

A tapasztalatom azt mondatja velem, hogy a nagy nyomtatók, melyek a cégeknél vannak kihelyezve, azok szép, egyenletes nyomatokat készítenek szakszerű szervizháttérrel, ilyenek Canon, Konica, Xerox stb. de én csak ezekkel nyomtattam. A kis lézergépek, melyeket 50-60 ezerért vesz az ember, csíkozásra hajlamosak. Itt is van tisztító folyamat, de nem sok eredménnyel. Aztán még ott van a méregdrága toner. Ha utángyártottat használ az ember, szinte biztos, hogy csíkozni fog.

[ Szerkesztve ]

(#12590) gyulank válasza ocscsaba (#12589) üzenetére


gyulank
addikt

De most vettem.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#12591) KFORboy


KFORboy
senior tag

Halihó

Én is nyomtatót szeretnék (egy jó ideje)
Használt piac lenne a cél a költség tovább faragására.

Színeseket nyomtatnék főleg, nagyobb felbontás igen jó lenne mert fotókat akarok fizikálisan kézben fogni, kicsit dekorálni a szobát amolyan óriás mozaik/montázs jelleggel de csak párat akarok fotópapírra... Azt mondjuk megtudom oldani fotónyomtatósnál.

Ez adja magát, hogy tintasugaras kell nekem.

Az viszont nem baj ha nem tud keret/káva mentesen nyomtatni, sniccer és vonalzó párossal megoldom :")

Töltögetni is tudok ügyesen, vannak eszközök, mert korábban volt nyomtató, csak páromal külön útra mentünk, a nyomtató meg ott maradt :")

Írhatnám azt is; hogy a mostani hardveraprós kínálatból melyiket vegyem?

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#12592) margithid


margithid
veterán

MP 250-es Canon multifunkciós nyomtatómból kifogyott az összes tinta (vagy beszáradt)
Szerintetek patront vegyek vagy új nyomtatót?
Esetleg ajánlanátok valami oclsó kategóriásat?
Valahol már 10k-ért is látok ilyen multifunkciósat, ez ajánlott?

(#12593) margithid válasza margithid (#12592) üzenetére


margithid
veterán

Ez például jó vétel lenne?
Elvileg XL-es patronok vannak benne, a mostani nyomtatómhoz csak ilyen utángyártott lenne minimum 8000 Forint.

(#12594) Kobe_SW


Kobe_SW
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném multifunkciós vásárlással kapcsolatban.

1-2. Színes tintasugaras
3. Fotók, dokumentumok, scan
4. Heti 10-20 doksi. Fotók kb havonta, 2 havonta. 1-2 hétnél többet nem állna.
6. Duplex nyomtatás. „Nagy mennyiségű” scannelés miatt kéne az ADF. Wifi. Scan to email.
7-8. Árban olyan max 50ig gondolkodtam, de rugalmas.
9. Nem szeretnék töltögetni, gyári patronokat preferálom.

Ezt néztem ki első körben:
Epson WorkForce WF-3720DWF. Nem tudom milyen vélemények vannak vele kapcsolatban, ha azt mondjátok vállalható, akkor beruházok rá :)

Előre is köszi!

(#12595) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Monokróm lézernyomtatót keresek, ami tud fénymásolni is. Otthoni felhasználásra, viszonylag ritka használatra. Mit ajánlanátok nekem? Megbízható, jó ár/érték arányú gépet keresek. Szeretnék 50k alatt megállni. Csak garis gép érdekel.

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12596) ocscsaba válasza Kobe_SW (#12594) üzenetére


ocscsaba
tag

A 3750-es egyoldalas behúzással képes pdf-be összefűzni a szkennelt oldalakat. Az 5690-es tud talán kétoldalas forgatással beolvasni, de erről a topikgazda, Atata tud többet mondani.

(#12597) ocscsaba válasza Predator2 (#12595) üzenetére


ocscsaba
tag

HP LaserJet Pro M26a,
Samsung Xpress SL-M2070
(picit visszagörgetve)

(#12598) Predator2 válasza ocscsaba (#12597) üzenetére


Predator2
addikt

Mindkét gép működik, utángyártott tonerekkel is? Mert főként azzal lenne.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12599) PociAti válasza Predator2 (#12598) üzenetére


PociAti
senior tag

Az előbb írtad: "Csak garis gép érdekel."
Most meg hogy főként utángyártott tonerrel üzemeltetnéd.
Lehet célszerű lenne megvárni vele a jótállási idő végét.

(#12600) ocscsaba válasza Predator2 (#12598) üzenetére


ocscsaba
tag

Utángyártottal is lehet használni (a garancia elvesztésének kockázatával), 8,-Ft/A4 a nyomatköltség premium utángyártott tonerrel, pl. Eco Pixel márka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.