Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-17 09:07:26

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a "Gyakran feltett kérdések" bekezdést!
A topik célja, hogy segítsen eligazodni a hálózati adattárak piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4302) Prosectura2


Prosectura2
tag

Sziasztok!

Egyre erősödik bennem az elhatározás, hogy kellene egy NAS-t beüzemelnem otthonra, de nem találom a megfelelőt.
Amire szükségem lenne:

- minél alacsonyabb árcédula (ezért főleg használtban gondolkodok)
- 1 HDD elegendő nekem
- és a legfontosabb - minél nagyobb teherbírású Bittorrent kliens

Szeretném a le- és feltöltés szempontjából teljesen kiváltani az asztali gépet, ahhoz sajnos horror manapság az áram ára, hogy emiatt menjen. Sajnos ez az a pont, ahol minden elérhető árú NAS megbukik, mivel én azt szeretném, hogy az eszköz bírja azt, hogy egyszerre akár 30-40-50 torrent fusson, kihasználja a rendelkezésre álló sávszélességet (40/20 Mbit/sec).

Ezen kívül még mint NAS szeretném használni, és ennyi, ezen kívül semmi extra funkcióra nincsen szükségem.

Sajnos eddig nem találtam ilyen eszközt, de kérném a Ti segítségeteket, kérlek írjatok javaslatot, hátha létezik ez az eszköz!

Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.