Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51827) szente


szente
addikt

Ha èrdekel valakit:

Ma megjött a Nanoxia Deep Silence 2 ház, egy Silencio 550-et váltott le.
Lènyegesen halkabb ugyan olyan ventikkel, mint a CM.
Viszont van pár hibája, amit majd valahogy ki kell küszöbölnöm:
Viszonylag hangos HDD van a gèpen, elèg brutál hangja van, amikor seekel. A gumibakok ezt jobban tompítják, mint a Silencio-nál, viszont amikor jobban elkezd dolgozni a vinyó,akkor úgy hallom,mint ha berezegtetnè a tálcát a sinen.
Plusz az egyik felső ventihely alatt bent hagytam a hangszigetelő szivacsot, ès mint ha rezonálna a szivacsot tartó műanyag, ès a ház teteje között.

Amit nem tudok orvosolni ès nem tetszik:
Kicsi a wiring space, talán kissebb mint az 550-ben. Nem mèrtem, de a jobb oldal lap nehezebben ment fel, pedig vèkonyabb a hangszigetelő anyag, mint a CM-ben.
Az se tetszik, hogy nincs kèt HDD blokk, amiből az egyiket ki lehetne venni, mert nekem elèg lenne 2db 3,5"-os hely, a többi csak feleslegesen a levegő utjában van .

Amúgy jó ház, de mèg ismerkedünk csak.
Halkabb ès hűvösebb is, mint az előző. Persze az utóbbi köszönhető a plusz kèt ventinek amit beletettem. Kicsit azèrt itt ott húzom a szám, de összessègèben azèrt eddig elègedett vagyok.
Ha valakit èrdekelnek a hőfok adatok a Silencio 550-hez viszonyítva, akkor letudom majd írni, csak a Nanoxiát mèg nem mèrtem le, kicsit mèg alakítgatok rajta.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.