Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15586) Ratrak


Ratrak
csendes tag

Sziasztok!
Komplett gépet vennék hamarosan, kell ház is hozzá...
Lehet, lenéztek, de nekem gyak. tökmindegy, hogy hogy' néz ki (oké, ne legyen hupilila, neonszínű pöttyökkel ;) ), az viszont nem, hogy mennyibe kerül... Szóval, olyan alternatívát keresek, ami elsősorban olcsó, másodsorban pedig azért Ti sem feltétlenül mondjátok azt rá, hogy gagyi. A jelenlegi gépem valami Mercury-ban lakik, mindkét oldallapját levettem, így szellőzik is (kb. félévente portalanítok odabenn), mostanság olvasgatom, hogy szokás házventiket pakolgatni a házakba, meg porszűrőt.... hűűűű, apám, jól le vagyok maradva.... :) De ettől függetlenül, nem fizetnék 10e-nél többet házért, amikor a komplett gépre van 120 kb.... inkább rendes tápra, alaplapra, procira, satöbbire áldoznám a lovettát. Két dolog lényeg nekem (az árán kívül): hogy midi torony legyen, meg hogy legyenek rajta előlapi usb-k. Az, hogy nem fekete belül, nem hozza be a reggeli kv-t és nem csinál rendet helyettem a szobában, tök hidegen hagy. ;)
Nézegetem a fórumot, hogy milyen szinten dobálgatjátok itt a 20+ezreket házra, hááááát, ez nem az én világom...
Szóval, ha ezek után még szóbaálltok velem, mit javasolnátok (egy szolid agymosáson kívül) a 10ezer alatti kategóriából? Egyántalán, mi a gond a 5-7ezres "alap" házakkal? (A nehéz szerelhetőség nem érint, nem én fogom szerelni...:) Vinyó kettő, max 3 lesz benne.)

Köszi&Üdv,
R.

if you think you can - you can. If you think you can't - you're right!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.