Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem, de előtte leszögezném: leginkább érzelmi/vágy jellegű az áhított jármű, tisztában vagyok nagyjából, h csakis az 1.4 szívómotor a biztos a mai világban, és a dízel az majdhogy önszopatás, tökönszúrás és már lesz, akinek válaszolni sincs kedve.
    Nem Totalcar-rulettkerék a cél, de kb. majdnem :DDD
    Szeretnék átülni valami nagyobb, erősebb autóba, és párszor nekifutottam ennek, de sosem jutottam eredményre. (Astra G 1.4 sedan, szivatott már sokat, most nyugszik)
    1, Audi A6 C5, 2.5 V6 dízel, manuál quattro, 180LE, 2001, sedan: közeli ismerős szalonból vett autója, elsőgazdás, cirka 260e km. Igazából full fapad, semmit nem rendeltek kb. hozzá, se xenon, se bőr, se ülés/állófűtés, nagyjából semmi...
    Árat nem tudunk még, max. annyit, hogy: sosem volt törve, lassan kell lengéscsillapítókat cserélni, sosem volt még kettőstömegű cserélve, adagoló felújítva, vezérlés pedig lassan cserés.
    Valahol 1m alatt kellene lennie... A piac legalábbis ez alá pozícionálja ezeket, néha jócskán alá...
    2, Opeles vagyok: Signum 3.0 V6 CDTI. Van pár eladó példány, elsősorban klubon belül nézelődök, találtam is egyet, 1m-ért adná a tulaj. 2004-es évjárat, szarásig extrázva. Minden memóriás, elektromos, állófűtés, ülésfűtés/hűtés, bixenon, rolók, tárolómester, színes navi, minden működik is, nincs részecskeszűrő, automata.
    Fékcsövek, betétek, tárcsák, hátsó lengőkarok cserélve, turbó felújítva, nagynyomású szelepek + vezérlés cserélve...
    Tetszik, h öt ajtós, a gyerek miatt jobb hétvégén a fél lakást berámolni.

    Aztán, nehéz a döntés, nehéz feltalálni a spanyol viaszt, meg, h melyikkel szopok majd nem olyan sokat :DDD

    Tapasztalat, segítség, tanács, hozzáértő szavak, kedves fejbólogatás, leb.szás és okosabb ötlet, minden jöhet!
    (gondolom, látszik, hogy az anyagi keret is erősen be van határolva)
    Valóban egy erős, biztonságos, nagyobb, tágasabb autóra vadászok, de ez tűt a szénakazalban feladat számomra.

    Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés