Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38751) mokas_gizi válasza phaet0n (#38748) üzenetére

Rendben amikor megtesszük a feljelentést az ügyészségen akkor majd elküldöm a feljelentés másolatát neked...!!!
Remélem majd egyszer te is kerülsz ilyen helyzetbe...

Bocsánat, hogy segítséget kértem itt többet nem teszek itt ilyet...

(#38752) Khelben válasza mokas_gizi (#38751) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem az a baj, hogy segítséget kértél, hanem hogy senki nem érti, mi is történt, mert nem mondtad el érthetően.

(#38753) dízelracer válasza mokas_gizi (#38751) üzenetére


dízelracer
senior tag

"Ismerősömet ittas vezetéssel vádolják, de most nem ez a lényeg...
(Autóban benne sem ült, nem is volt ittas és nem is őt szondáztatták meg, hanem azt aki vezetett ráadásul jogsi nélkül...!!!)
Ismerősömet egyébként nem mással vádolják, minthogy ittasan vezetett..."

Hülyeség. Ez olyan mint ha engem jogsi nélkül bebaszva lemeszelne a yard én meg megadnám a TE adataidat és téged vonnának felelősségre. Ugyan már. Ez abszurd. Ilyen a világon nincs... :N

[ Szerkesztve ]

(#38754) phaet0n válasza mokas_gizi (#38751) üzenetére


phaet0n
tag

Már hogy kerülnék ilyen helyzetbe, ha nem adom oda a kocsimat olyannak, akivel feltételezhetően nem is vagyok jóban, nincs jogosítványa és még részeg is?

(#38755) ticzi01 válasza Khelben (#38750) üzenetére


ticzi01
aktív tag

köszi!

Ez mindent elmondott róla!
Akkor erről le is tettem.
Keresek tovább.
Kevés pénzből eléggé lehetetlen küldetést jót kifogni....

(#38756) Rick4 válasza Khelben (#38750) üzenetére


Rick4
félisten

Felújítani is lehet azt a lengéscsillapítót, pl kárászy-ék 8K örül csinálják darabját ehhez képest felesleges újat 100K-ért venni. Egy hozzáértő szereő 5-10K-ért kimegy, mindent átnéz, és kiderül, elsőre mi az ami cserés. Persze aqttől még lehet megbontás után meglepi... Ha a betét kopott, ferodoloztatni 3-4 ezer / tengely, tehát az is meglehet 12-15K-ból szereléssel. Nem olyan tragédia ám az árszint amit ezek képviselnek.. Csak mire a végére érsz, akkor lesz sok.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38757) Rick4 válasza Khelben (#38750) üzenetére


Rick4
félisten

dupla dinamit.. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38758) Rick4


Rick4
félisten

Pár napja volt téma a közigazgatási bírság, most már itt egy állásfoglalás, ill a törvénybe is bekerült, hogy a 60 napon túli kézbesítés jogvesztő : [link]. Érdemes észben tartani.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#38759) Clain válasza peetmaster (#38740) üzenetére


Clain
tag

Esetleg Citroen C4 ről mi a véleményed(etek) ?? :R :F

(#38760) #00809728


#00809728
törölt tag

Eladó!

1999/10 havi 72000km megkimélt szép állapotú daewoo matiz

vennék:

2005 évjárat feletti 5ajtós,klímás1500cc alatti,,fehér-fekete szin NEM ,Sérülésmentes,szervizkönyves autót.
opel corsa
ford fiestát

privi,e-mail,teló

(#38761) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Hali mindenki!

Egy fiatalos, erőteljes/fürge, részben elegáns autón gondolkozom. Az a baj hogy tapasztalatom nincs. Nem is igazán értek hozzá. Főleg hogy mivel viszonylag olcsóbban kell (1.5 Millió körül) régiekben kell gondolkoznom. Német és japán sportosabb / sportosan elegáns ;] autók tetszenek. Viszont jól tudom hogy a sportkocsikat széthajtják :(((

Kiszemeltek:
Japán: Nissan 200/240SX. (kontra: régi) Mazda RX7 (kontra: wankel-motor) MX5 (nemismerem) Honda Civic 1.6 VTi/ 1.5 Vtech. (kontra: tipikus mindenki széthajtotta autók) Toyota Celica (szintén nem ismerem).

Németek:: BMW 318d/320d, BMW Z3. Mercedes C180/C200.

Fontos hogy megbízható legyen, ne kelljen rendszeresen rákölteni, nehagyjon sosem cserben stb.. Pont ezért nemtudok dönteni régi autók mellett. Aki nagyon benne van a témában, és tudja milyen autónál mit kell nézni, vagy hol vegyem, segítsen. Előre is köszönöm! :R

(#38762) Khelben válasza DroneZ^ (#38761) üzenetére


Khelben
nagyúr

1,5 millióból sportkocsit, ami megbízható? :N A 320d meg mióta sportos? 1500 kilóhoz a 136Le elég harmatos.
Ahogy elnézem, inkább az elegáns német és a sportos japán között gondolkodsz. Nehéz szülés lesz, mert egy 10 éves BMW-t általában akkor adnak el, amikor el kell kezdeni komolyabb összegeket rákölteni. Ugyanígy a mercik.
Érdemes lenne keresgélned neten az esélyes típusokhoz fórumot, hátha ott akad eladó autó. Általában vissza lehet követni a beírásokból az autók előéletét, néha még a felhasználás módját is (én is netes fórumról vettem autót legutóbb, visszakereshettem, mikor mi történt a kocsival meg merre járt, stb).

(#38763) VR6-Fan válasza DroneZ^ (#38761) üzenetére


VR6-Fan
veterán

VR6-ok/leon FR-ek?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38764) DroneZ^ válasza Khelben (#38762) üzenetére


DroneZ^
őstag

Elegáns BMW / sportos japánok. :DDD Jól tudom én is hogy egy jó kocsitól csak akkor válnak meg ha valami behal, vagy be fog halni...

Tényleg a Golf VR6-ot kifelejtettem, egyik kedvencem. De szintén félek a megbízhatóságuktól és fogyasztásuktól. Szerintem szét vannak hajtva a magyarok. Illetve nagyon sok. Sokat gondolkoztam az import kocsikon, de nagyon sok a regisztráció adó :(((

A seatokat nem ismerem, jól néznek ki, de vajon elmegy 5-6 évet hozzányúlás nélkül? :))

(#38765) VR6-Fan válasza DroneZ^ (#38764) üzenetére


VR6-Fan
veterán

no mert ha tiprod neki az 1,6 VTI mennyit eszik, no meg nézd meg hogy azért melyik hogy megy.

szvsz 800k felett már tisztes VR6-okat lehet kapni ha 1m körül veszel egyet, marad 500k-d abból a komplett kasztnit (lakat, fény (nem olcsó fény..) belefér.
bár ha luxus-sport jelleg kell akkor inkább Ventot néznék. :)

vagy gyakorlatilag egy komplett új motor is csináltathatsz bele, mert maga a konstrukció tapasztalatból mondom jó, csak hát egy ilyen autót (tök mindegy hogy VW/Honda/BMW, senki sem azért vesz hogy óvatosan használja hétvégente arra hogy a telekre kijárjon vele.

minél gyáribbat minél igényesebb hozzá értőbb gazdától, jah és minél kevésbé töröttet.

Leon FR tulaj itt a forumon, a VW tocsikban kérdezzél rá.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38766) Khelben válasza DroneZ^ (#38764) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hozzányúlás nélkül ebben a korban egyik autó se fog 5-6 évet menni. 8-10 éves korban kezdenek cserések lenni a lassan kopó, de drága alkatrészek (vezérlés, futómű, szíjak, gumicsövek, klíma, elektromos dolgok). Némelyiken rozsda is lesz a kisebb koccanások, kőfelverődések helyén. Ezeket az eladó már nem fogja megcsináltatni, úgyhogy a vásárlás után rögtön meg is csináltathatod. A vételáron kívül 2-300ezret erre nyugodtan félretehetsz.
Ha összesen 1,5 milliód van kocsira, akkor 1millió körül keresgélj, a többit költsd rá és akkor talán nem lesz nagy gond vele pár évig. Nekem is volt ilyen korú autóm, egy amúgy megbízhatónak számító típus (ford focus), de ha nem adtam volna el, elég sokat kellett volna rákölteni a 10. szülinapján.

(#38767) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Hát ha nincs más suzuki swift gti... Elvileg azok bírják a strapát és olcsó gépek... Viszont komolytalan a korábbi kocsikhoz képest :))

(#38768) DroneZ^


DroneZ^
őstag

EZ nagyon tetszik. Kívül belül, a motor is jól néz ki. Ezt megnézném közelebbről is... Persze elkellene mellém egy szakértő is. :B

(#38769) dízelracer válasza DroneZ^ (#38764) üzenetére


dízelracer
senior tag

(#38770) Khelben válasza DroneZ^ (#38768) üzenetére


Khelben
nagyúr

Aki egy 14 éves autóba belehazudok 110ezer km-t, az egyéb gazságokra is képes :D

(#38771) DroneZ^ válasza dízelracer (#38769) üzenetére


DroneZ^
őstag

hmmhmm. jólnéz ki, teljesitmény is elégséges. ha megbízható akkor biztosan jó is. bár feketében vagy narancs/citromsárgában bejövősebb lenne :B

Khelben: Hát, legalább azt tudod hogy mennyire tekerte vissza :D ennnyi km garantáltan megvan :D:D

[ Szerkesztve ]

(#38772) lsc válasza DroneZ^ (#38768) üzenetére


lsc
nagyúr

Ez [link] nem néz ki rosszul, főleg ha valós a km.

Az élet kegyetlen .

(#38773) DroneZ^ válasza lsc (#38772) üzenetére


DroneZ^
őstag

csorog a nyálam :D

(#38774) Manitou válasza DroneZ^ (#38768) üzenetére


Manitou
addikt

Ezt már nagyon régóta árulják és az ára is elég magas,ettől lehet jobb VTI-t is venni, de honda topicban tudnak segíteni :K

(#38775) Manitou válasza dízelracer (#38769) üzenetére


Manitou
addikt

[link]Akkor már legyen egy almera is. :D Állítólag ebből a típusból van vagy 3 az egész országban.

(#38776) dízelracer válasza DroneZ^ (#38768) üzenetére


dízelracer
senior tag

Van ember a földön aki benyalja azt a szöveget ami a hirdetésben van? LOL :))

"TELJESEN GYÁRI ÁLLAPOTÚ, MAGYARORSZÁGI, IDŐS ÚR VÁSÁROLTA 1996, 04-BAN 0 KM-REL(! ) MAGYARORSZÁGI HONDA MÁRKAKERESKEDÉSBEN (! )"

Na ja mert a magyar nyugdíjasok Civic VTI-vel járnak, aha persze ...

"AZOKNAK AJÁNLOM, AKIK ELÉRHETŐ ÁRON SZERETNÉNEK KÖNNYEN FENNTARTHATÓ, DE MÉGIS KÜLÖNLEGES AUTÓT."

Elérhető áron? És mégis mennyi az az elérhető ár? Lehet azért nem írta ki mert akkor a kutya sem hívná fel.

"OLYANOK JELENTKEZÉSÉT VÁROM, AKIK UNJÁK, HOGY TÖBB BIZONYTALAN ÁLLAPOTÚ PÉLDÁNYT LÁTTAK MÁR MEGFEJTHETETLEN ELŐÉLETTEL, ÉS HOSSZÚ TÁVRA KERESNEK EGY RENDKÍVÜL ELEGÁNS DE NEM HIVALKODÓ AUTÓT"

Rendkívül elegáns ? Mi. Ez? Nem is tudtam, hogy egy 14éves Civic rendkívül elegánsnak számít.

Az összes ilyen hirdetés amihez ilyen önfényező kisfogalmazást költenek alapból felejtős. Lófaszt volt ennek 10évig idős tatter a gazdája max papíron, és valószínűleg hajtották is rendesen. Senki nem azért vesz Hondát pláne nem egy VTI-t, hogy 2500-nál elváltson. Bűzlik ez egész sztori, nem kicsit. :U

(#38777) Manitou válasza lsc (#38772) üzenetére


Manitou
addikt

Ez nekem is bejön. Ha tényleg minden oké vele jó vétel lehet.

(#38778) dízelracer válasza DroneZ^ (#38771) üzenetére


dízelracer
senior tag

Látásból ismerem a tulajt. Nem az a fajta aki ész nélkül üti vágja az autót.

(#38779) dízelracer válasza lsc (#38772) üzenetére


dízelracer
senior tag


Szép szép de az előző generációs bukólámpás Celica jobban bejön.

(#38780) lsc válasza dízelracer (#38779) üzenetére


lsc
nagyúr

Szerencsére nem neked ajánlottam.

Az élet kegyetlen .

(#38781) DroneZ^ válasza lsc (#38780) üzenetére


DroneZ^
őstag

nekem a kerek jön be jobban :D

amugy egy ilyen swiftet is elfogadnék:D

(#38782) VR6-Fan válasza DroneZ^ (#38764) üzenetére


VR6-Fan
veterán

akkor én is had...

[link]
[link]
[link]

stiftet meg ne.... azért nem egy kategória, tudom hogy jól megy, de itt kb minden előnyét előtte nálam :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38783) dízelracer válasza lsc (#38780) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nekem nem is futná rá, még egy szakadtra sem. :D

(#38782) VR6-Fan: a Corrit kifelejtetted. :)

[ Szerkesztve ]

(#38784) Khelben válasza DroneZ^ (#38781) üzenetére


Khelben
nagyúr

[link]
Olcsó az alkatrész és rendesen elférsz benne. A motor gyakorlatilag széthajthatatlan. Nyilván nem megy úgy, mint a párszáz kilós honda, de cserébe nem halsz meg, ha elédkanyarodik egy biciklis :)

(#38785) DroneZ^ válasza VR6-Fan (#38782) üzenetére


DroneZ^
őstag

hu a fehér de szép :B asszem elkezdek melózni, meg eladogatni dolgokat itthonról :D

Khelben: a motor széthajthatatlan, de a kuplungot máris cserélték. de miért?! :U

[ Szerkesztve ]

(#38786) VR6-Fan válasza dízelracer (#38783) üzenetére


VR6-Fan
veterán

direkt nem linkeltem, az "luxus"-t nem igen sugároz, az kicsit mást, de nem is nagyon van itthon olyan corrado amivel foglalkoznék...

DroneZ^:a családi arannyal kezd :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38787) DroneZ^ válasza VR6-Fan (#38786) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát eladok mindent :D matrac ruha fogkefe. :D amugy hogy mi ez a nagy autóvásárlási láz: apám ma adta el a kocsimat :D

(#38788) Kickass válasza DroneZ^ (#38781) üzenetére


Kickass
őstag

beszállok én is, volt egy jó kis 1,8 20VT Cupra Ibiza de azt elbasztad mert elvitték :D

nem vagyok Opeles de Ezen lehet elgondolkodnék ha lenne ennyim, bár én hülye vagyok a VR6-ok Cuprák és egyebek világában pl a Punto GT-k is bejönnek :D egy sportosabb kocsira meg ugyis költeni kell, pláne egy régebbi technikára

(#38789) VR6-Fan válasza Kickass (#38788) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát ha ezekre az öreg csotányokra költeni kell akkor nézd meg mennyit kel egy 4/5/6-os GTI-re :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38790) DroneZ^ válasza VR6-Fan (#38789) üzenetére


DroneZ^
őstag

hát a végeredmény lassan az, hogy semmi se jó :D

(#38791) dízelracer válasza DroneZ^ (#38790) üzenetére


dízelracer
senior tag

Vegyél egy túragépet és kész. :D

[ Szerkesztve ]

(#38792) Manitou válasza DroneZ^ (#38787) üzenetére


Manitou
addikt

És fenntartani miböl fogod? Megvenni egy dolog, de utána még havi szinten szép kis összeg elmegy rá (benzin, biztosítás,adó) és az esetleges javítási költségeket még nem is vettem számításba.

(#38793) Kickass válasza VR6-Fan (#38789) üzenetére


Kickass
őstag

azoknak már nincs lelke olyanra nem is költenék ;]

(#38794) dízelracer válasza Manitou (#38792) üzenetére


dízelracer
senior tag

+ a sportmodellekhez általában drágább is az alkatrész mint ugyanazon modell hétköznapi 1.4-es verziójához.

(#38795) Khelben válasza VR6-Fan (#38786) üzenetére


Khelben
nagyúr

a kuplungot máris cserélték. de miért?!

Mert az is egy kopó alkatrész.

(#38796) VR6-Fan válasza Khelben (#38795) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát én tisztába vagyok azzal hogy egy nap alatt is lelehet rúgni egy új kuplungot viszont azzal nem hogy erre miért az én figyelmem hívod fel :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38797) trassher válasza DroneZ^ (#38790) üzenetére


trassher
addikt

Pl ez?

Redmi Note 7

(#38798) kpal válasza DroneZ^ (#38790) üzenetére


kpal
veterán

És estleg [Mitsubishi eclipse /B] ? Azokat nézted ? ;)

(#38799) milomi válasza kpal (#38798) üzenetére


milomi
tag

vegyetek Kis Polskit... az nemsokat eszik.... nemis megyen.. de más fentartása is kevés :)

NFS World Nick Ewing1987

(#38800) Napfénysüti válasza milomi (#38799) üzenetére

Viszont rohadtul meg lehet gyűlölni. :D Párom szomszédjáék pl fel akarták gyújtani annyira "szerették". ;]

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.