Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21401) Integra válasza #00809728 (#21399) üzenetére


Integra
titán

nem olvastad régen a miért vezet állat topicot?
semmi különös, ami újdonság lenne dragonnal kapcsolatban, csak volt valami nagy parkolós vita, aztán kiderült az észosztás közben, hogy ő tulajdonképpen nem tud hátrafelé parkolni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21402) dragonfx válasza Integra (#21401) üzenetére


dragonfx
veterán

de már tudok, én is fejlődők vazzee..meg az hoyg enm tudok avgy ne elsőre nem ugyanaz...nem kell rárakni 3 lapáttal...

Inkább rakd azta 3 lapátot a kocsidba de vigyázz mert akkor nem fél csak engyedversenyauto mert átlépi a 1031.6 kg.mot... :C ...gyök2

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21403) #00809728 válasza dragonfx (#21402) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát kellett 10perc mire kiraktam a szavakat. :C

(#21404) #00809728


#00809728
törölt tag

Egy ismim leont keres de vr6 azaz 2,8-ast.Mondtam neki nézze meg a használtautót.
Hát sajna tényleg nincs egy db se belőlle.
Esetleg valki tud az kérem írjon privit.

(#21405) VR6-Fan válasza #00809728 (#21404) üzenetére


VR6-Fan
veterán

mobile vagy autoscout?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21406) !Overdose! válasza #00809728 (#21404) üzenetére


!Overdose!
őstag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#21407) #00809728 válasza VR6-Fan (#21405) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ő itthon akar venni.Sajna vámot meg ilyen abszurt dolgokat nem tud megvárni.
Kinti munkálataihoz kell.Azaz Svédország-Magyarország között cikázna.
Nem kell neki másfajta ő neki csak 2.8 mocis leon kell.

Amugy köszönöm a linkeket.

Az a fekete 58000km körüli az szép és jól is néz ki.
Ár: 4.266.129 Ft (15.900 €)
Várható ár (hazai forgalomba helyezéssel): 6.734.737 Ft azért a 2.4misi tőbblet nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#21408) !Overdose! válasza #00809728 (#21407) üzenetére


!Overdose!
őstag

Mondtad, hogy van ismerősöd Seat szalonban. Olyat nem lehet csinálni, hogy ők megmondják, hogy ki vett náluk anno ilyet, haverod megkeresi őket és ajánlatot tesz, hátha valaki eladja!

Illetve van 1db a Carstylingon is, őt is be lehet próbálni! [link]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#21409) VR6-Fan válasza #00809728 (#21407) üzenetére


VR6-Fan
veterán

pedig lomha egy dög, nagyon nehéz :(

1,8T cupra sokkal jobb...

mert nem így kell venni mobile alatt a németet értettem, felhívni a hirdető kimenni érte behozni és te személyesen vámold be valamivel jobban jön ki...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21410) #00809728 válasza !Overdose! (#21408) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát a seatos úrakat már beízzitottam+Text boy 10db autóvásárlási szándéka miatt is.

(#21411) fekeandras válasza #00809728 (#21404) üzenetére


fekeandras
őstag

Külföldi kocsi estén mennyi a reg. adó?

[ Szerkesztve ]

(#21412) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Szép estét!

1. Bocsáss meg Dodi hogy nem kerestelek még.
2. matekozzunk, szerintetek évi 50ezer körüli futás teljesítménnyel, milyen erőforrást érdemes nézni? Most Ibizában gondolkozunk elsőre, mert eddig egyedül Dodi mondta hogy tud valamit faragni ismeretséggel, illetve ma a Ford Autonet illetve a Ford Ivanics lett felkeresve (Ford Fiesta 1.4TDci ügyben)
De a seatrol foggalmam sincs? szerintetek 1.4 benya vagy 1.4 dizel?
A benya melett szól hogy nincs benne turbó, meg talán kicsit olcsobb lesz később a szerviz, olyan userekhez kerül a verda akik valószínüleg hidegen is kenik majd probléma nélkül. Ezért semmiképp nem akarjuk elvetni a benzinest. De valójában a benzinessel a pesti forgatagban milyen fogyasztás várható?

Aztán kérdezem a nagy fauvé konszermeseket hogy melyik felszereltségetérdemes venni? pl hondnál tudom elsőre hogy mi az ami már paraszt vakitás.. de itt nem.

Dodi a szín viszont azthiszem egyszerü fehér lesz, illetve még valamilyen szürke nem kizárt, mindenképp olyan szin kell ami nem kényes ha rendszeresen megtördelik, aztán veszünk vagy 40litert, mert szerintem folyamatosan épiteni kell majd, használatbol adodoan:D.
Imho ujabb kérdés: melyik a leg igénytelenebb szín?
-a fehér és sárga nagyon jól mosható,
-a fekete marha kényes
-a szürkén a por nem látszik annyira... szóval szerintetek?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#21413) !Overdose! válasza TexT-BoY (#21412) üzenetére


!Overdose!
őstag

A buta userek miatt szerintem egyértelműen a benzines lehet a befutó és színből tapasztalataim szerint a szürke.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#21414) dragonfx válasza #00809728 (#21407) üzenetére


dragonfx
veterán

Csak hasraütve jól sejtme hogy idehaza csak a regadó összegéből, 2.4 gurigából, már egy elég jó Leon.t lehetne venni?..2.8 V6 és 204 ló...hát nem tudom, ha igazán sport több lónak kéne lennie benne.ez akkor nem a hirhedt vr6?.ez sima v6?

szerintem is látatlanba egy közel azonos lóerejű de turbos autó sokkal bíztatóbb.

mi fax van a logouttal tegnap este óta szanaszét van esve az egész oldal mintha modemes netem lenne(alias 10mbit)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21415) dragonfx


dragonfx
veterán

csak érdekességképpen...omfg :Y

érdekesség ver.2...de könyörgöm....ha már ennyit feccölt rá mér nem rakatott bele egy 2.5ös motrot vagy mér nem egyből abból kezdett el ilyet építeni :O :W

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21416) VR6-Fan válasza dragonfx (#21414) üzenetére


VR6-Fan
veterán

a hírheted VR6-ból a legpudvább 174le és 245nm, amit pik-pak fel lehet húzni 220-lre aztán a kis költségvetésű szívó tuning itt el is hasalt

és ennél a motornál is csak azért lehet ennyire látványos javulást elérni mert baromira érzékeny a kipuf gáz árámlásra, ha kapp egy nyitottabb kipuft meg egy jó leömlőt csodákat tesz vele, és persze ehhéz mérten picit hozzá kell állítani az ECU-t.

amit Dodi bácsi haverja keres az már csak egy VR6-nak csufolt V6-os de persze az elv ugyan az sőt fejtől lefele is minden ugyan az (talán a dugoba van más hogy a kád hogy a szelepek ne nyissanak bele) ott a fejben történt a macera hisz az már 24V. és azo is egy agyon folytott motor az Euro 4 miatt (asszem Euro 4-es már).

sőt az R32-R36 is VR6 hisz az alap 5let ugyan az, mondjuk itt már kicsit piszkáltak a blokkba, a fej az marad 24V a befecskendezéssel meg a keverék képzéssel mahináltak

(R32:265 paci agyon folytva persze.. R36:300 paci az is megfolytva)

lassúlás oka

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21417) Calogero válasza TexT-BoY (#21412) üzenetére


Calogero
addikt

Sötét színeket kerüljétek ( fekete, sötétkék,bordó) minden meglátszik rajta.
Nálam a szürke a befutó.
Nálunk is nagy dilemma volt a szín, Feketét akartunk, de végülis Pannacotta (főttejszín) lett belőle (fotók: az aláírásomba lévő linknél) Ha van valami hasonló szín a SEATnál én tudom ezt ajánlani.

(#21418) TexT-BoY válasza Calogero (#21417) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekünk is pezsgő metál van, amikor áll rajta 2cm por még tök olyan mintha vaccsi tiszta lenne:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#21419) fekeandras


fekeandras
őstag

Vélemény?.Egy haverom venne 156-ost.

(#21420) Jenő válasza fekeandras (#21419) üzenetére


Jenő
aktív tag

(#21421) tomcsi23 válasza dragonfx (#21415) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az első verzsön rendszámtáblája már sok mindent láthatott. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21422) #00809728 válasza TexT-BoY (#21412) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Ford 4 hengeres kis tdci 1400 nagyon jó kis moci.Jó árban lehet kapni és lehet engednek is rendesen.
Abból mivel a Fordnak mi gyártunk lehet tudok ott is segiteni.

Az biztos seat 3 hengeres diesele nem éppen a legjobb de....

50.000km évi az sok én dieselre tippelek.
De a benya szervizmentesebbnek tünik.Főleg ha nem tudjátok ki ül a volán mőgőtt.
Fehér,1400cc,5 ajtós,elektromos ablak,központi,man klíma szerintem ez elég is.

[ Szerkesztve ]

(#21423) #00809728 válasza TexT-BoY (#21412) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nézd azt is vedd figyelmbe ha esetleg meg vagy szorulva és el kell adni az autót akkor a fehér szin igaz nem kényes de a kutya sem veszi meg tőlled csak sok-sok piacozás után vagy ha még engedsz a feliből.
Sárga nem rossz de ahoz meg kell találnőd a megfelelő embert aki azt szereti.Nekem tetszik de szerintem ugy 1000:1 akinek bejőn.
Piros megint egy olyan szin,hohy hamar kimatul és nem egy kedvelt szin.
Kék,szürke talán.

Fekete hát az nagyon kényes nem javaslom.

Metal a tuti de az drágább a simához képest.

(#21424) (Kolombusz) válasza fekeandras (#21419) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Keresztapáméknak volt, 200 ezer km után tragédia, márkaszervizbe volt hordva mindig, 1.6 TS motor volt benne. Minden zörgött benne, imbolygott az úton, ehh...

(#21425) Eagl3 válasza fekeandras (#21419) üzenetére


Eagl3
veterán

Én alfát nem vennék az biztos.
Pedig nagyon tetszenek, főleg az újak.

(#21426) #00809728 válasza fekeandras (#21419) üzenetére


#00809728
törölt tag

Furcsálom van benne 114800km és a kormányon semmi nem látsik.Azért egy százast ha beleteszel valamirücs kopának kell lennie.

(#21427) lorcsi válasza #00809728 (#21423) üzenetére


lorcsi
veterán

fehéret miért nem szeretik?

(#21428) #00809728 válasza lorcsi (#21427) üzenetére


#00809728
törölt tag

Lorcsika!

Nem tudom nekem tetszik de sajos a piacon azaz a használton nem jó áruk van.
Nem tudok rá megfelelő magyarázatot.

(#21429) P4czy válasza lorcsi (#21427) üzenetére


P4czy
csendes tag

Kényes szín egy szürkéses árnyalathoz képest. Sár és por nagyon látszik azon is. + sok ember szerint a presztizse sincs meg. Magánautónak az ember nyugodtan vehet, de több autónál , céges flottához én is meggondolnám az eladás miatt. (Ennek ellenére nagyon sok fehér cégautó van)

(#21430) ABE válasza #00809728 (#21428) üzenetére


ABE
őstag

Cégesnek nézik a fehér autót. :)

(#21431) Eagl3 válasza lorcsi (#21427) üzenetére


Eagl3
veterán

Pfujj de ronda... ;]

(#21432) dokar válasza Calogero (#21417) üzenetére


dokar
addikt

én vérvörös színű autót fogok venni (2.-nak)

extra - SEXRay

(#21433) Integra


Integra
titán

kifinomult szépség érzék...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21434) Rick4 válasza #00809728 (#21426) üzenetére


Rick4
félisten

Biztos előretekerték az órát, mert a 74ezret senki sem hinné el... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21435) Rick4


Rick4
félisten

Ehhez képest magyarország egyes újtain reális a 70-es tábla, nem? [link] :Y :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#21436) Integra


Integra
titán

nano pad

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21437) Versus82 válasza Integra (#21436) üzenetére


Versus82
aktív tag

hasznos cucc, de már régen kinn van. nem megy a biznisz azt most indítják a reklámokat?:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#21438) Integra válasza Versus82 (#21437) üzenetére


Integra
titán

nem tudom hogy ebben a kategóriában mi a kókler és mi nem.
ha ez valóba soha nem veszti el a tapadást akkor ez frankó.
de nekem az a bajom, hogy a műszerfalon találok neki valahol helyet, akkor ott tuti nem látom a pda-mat.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21439) Versus82 válasza Integra (#21438) üzenetére


Versus82
aktív tag

2000 ft körül van, szóval ha 1 év után elveszti a tapadását ne dobd kocsistul a dunába:DD

szerk: [link]
"Ha a tapadóerő egy idő után (pl.:poros lesz) csökken, akkor a termék vízzel és némi mosogatószerrel lemosva villámgyorsan tiszta és ismét bevethető lesz.

A Nano-Pad sok éven keresztül kitart és természetesen autócsere után is tovább használható egy másik autóban."

[ Szerkesztve ]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#21440) Integra válasza Versus82 (#21439) üzenetére


Integra
titán

dobni nem tudom, max betolni:DDD

az a baj, hogy én oda nem fogok figyelni a gps-re, veszélyes. a telefonom meg az ajtóban van mindig.
szóval szép meg jó, csak mire használom biztonságosan?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21441) Versus82 válasza Integra (#21440) üzenetére


Versus82
aktív tag

pl ha valaki felajánlja hogy ad egy 107-est, felragaszthatod vele az inti hátuljára:DD Kolumbusznak összekalapozunk egyre:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#21442) Tomoty válasza Integra (#21433) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Csini... :R

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#21443) (Kolombusz) válasza Versus82 (#21441) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Elég idiótán nézne ki a Primera hátulján egy 107-es. :)

(#21444) Viszlát válasza Integra (#21396) üzenetére


Viszlát
addikt

Pontosan. Jó, nyilván valamennyire vissza kellett venni belőle, biztos a felmérésekre többet költöttek mint a fejlesztésre, de ennyire szerintem nem kellett volna lebutítani azért, hogy a nagy többség gyomra is bevegye. És legalább előrukkoltak volna valami egyedivel, amilyen egyáltalán nincs még a piacon.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#21445) (Kolombusz) válasza Viszlát (#21444) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A Focus pl. a maga idejében sokkal formabontóbb volt szerintem, mint a Insignia Concept, a Ford meglépte és bejött.

A Primera P12 is formabontó volt a maga korában, sőt éppen ma sem egy hétköznapi formavilágú, a Nissan meglépte és nem jött be.

És még sorolhatnám.

(#21446) Integra válasza Viszlát (#21444) üzenetére


Integra
titán

a múltkor auchan parkolóban mellém parkolt egy új corsa. 6gen 3d civic mellé.
a corsa másfélszer nagyobb mint a civic, egy rohadt buszt építettek abból is, pedig egy osztállyal kisebb besorolása van a corsának.
vicc.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21447) Integra válasza (Kolombusz) (#21445) üzenetére


Integra
titán

szerintem a foki1 most is pofássabb mint a most futók és a legújabbnál is pofásabb marad.
na egy foki1 rs.... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21448) Viszlát válasza Integra (#21446) üzenetére


Viszlát
addikt

Na igen, mostmár majdnem akkora mint egy régebbi Astra. 27 centivel lett hosszabb és 11 centivel szélesebb, ami elég komoly ha azt nézem, hogy az Accordom és az A8 Long között 50 centiméter különbség van csak.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#21449) Integra


Integra
titán

tesco merci

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21450) fekeandras válasza (Kolombusz) (#21424) üzenetére


fekeandras
őstag

Valami hasonlóra számitottam.Kicsit női aggyal gondolkodik.Azért kell neki ilyen mert olyan jól néz ki.Mondjuk ebben igaza van még 10évesen is ütős az a forma.Egyébként én sem vennék Alfát.Ez alól két kivétel van.Az egyik a 75-ös (3.0 v6 amerika) a másik az a régi elsőkerekes kocka alakú coupe (talán 1.5 vagy 1.7 boxer).Nem tudom mi a neve de úgy néz ki mint a VW Scirocco és kb. egy idős is vele.Az újabbak nem izgatnak. :N Bár kétségtelen, hogy szépek...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.