Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz n.andras74 #37387 üzenetére

    Az attól függ mit jelent nálad a túra. Ennyi cucc bárhol elfér, nem is kell neki külön fotós táska. Egyik obi valami kis puha tokban, a másik nyakban a vázon.

    Nekem bringán egy fotós- (tehát rendesen, bélelt) - kormánytáskában van a váz és az obi ami rajta van, a többi pedig (nem fotós, hanem bringás) hátizsákban. De amit így viszek az kb annyi mint a te cuccod. Ha több is jön, akkor beteszek a zsákba egy olyan betétet mint a fotóstáskák belseje. (tépőzáras elválasztóval osztott, puha ... )

    DSLRt rendes fotós hátizsákban hordtam, de a kisebb gépek, obik már nem igénylik ezt. (Illetve a fotós hátizsákok sosem olyanok amik túrázáshoz is ideálisak. Mintha egyetlen olyan ember sem dolgozna ezeknél a cégeknél aki túrázik és fotózik is :-) )

Új hozzászólás Aktív témák