Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) mvkly válasza [HUN]NIMROD (#1448) üzenetére


mvkly
senior tag

[link]
Az eljárás során kerül bele.

(#1452) kolja58 válasza mvkly (#1451) üzenetére


kolja58
aktív tag

Ezzel nem érveltél semmi mellett, vagy ellene.
Mivel konteo ahol vagyunk, ezért ha kis mennyiségben a szervezetből ki nem ürülő tudatmódosító anyag kerül az eljárásban bármilyen élelmiszerbe, (gyógyszerbe, palackos vízbe, üdítőbe stb.) az eljárás akármilyenségével nem tudsz megnyugtató választ adni, á dehogy, nincs benne, csak eljárási szükségszerűség.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1453) mvkly válasza kolja58 (#1452) üzenetére


mvkly
senior tag

Szükségszerű, mert tömegtermelés.
Különben meg ne azért aggódj, amit a mágnes felszed. A valóban toxikus nehézfémek nagy része nem mágneses.
Trükkös ez a szellemi nagyvezér, mi?

(#1454) kolja58 válasza mvkly (#1453) üzenetére


kolja58
aktív tag

Te valamit nagyon benéztél. Én nem aggódom. Egyszerűen a konteo topikban elmondom a véleményem. Ebben és másban sincs semmiféle trükk.
A vezér egyébként a hazugság fejedelme.

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1455) [HUN]NIMROD válasza mvkly (#1451) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Én köszönöm a linket, a "költői" kérdésem továbbra is aktuális: hogy engedhetjük meg, hogy még ha "tömegtermelési szükségszerűség" okán is, de olyan dolgok kerüljenek forgalomba, amiknek semmi keresnivalója nincs élelmiszerben.
Undorító gyakorlat, hogy mélyen kussolnak az idegen, legtöbbször mérgező anyagokról. A konkrét példánál maradva, nem látom a teásdobozok oldalán az összetevők között felsorolva a gépalkatrész-morzsalékot...
A "konteó" pedig az, hogy azért, mert így lehet a megbetegített populációra rásózni a "gyógyszeripar" további mérgeit.

kolja58: az Elite: Dangerous játék indulásánál választottam ezt a nevet, mert illik a témához a Nagy Vadász, és a PH-s E: D topik miatt regisztráltam ide is ezzel. Máskülönben nem véletlen, hogy nálunk magyaroknál ilyen népszerű a név.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1456) kolja58 válasza [HUN]NIMROD (#1455) üzenetére


kolja58
aktív tag

Tudom ki Nimród, azért kérdeztem rá. Itt sok olyan nicnévvel találkoztam ami inkább hobbiszerű kiválasztásra utal. Pontosítok. Váradi Tibor megközelítésében tudom.
Ha már konteó: Réges-régen az ellenerők ki akarták irtani az emberiséget. Ránk szabadították a dinókat stb., Nimród vezetésével sikerült legyőzni őket. Innen a Nagyvadász értelmezés. Szinte hihetetlen milyen különleges színfoltja a Magyar-Hun nép az emberiségnek.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1457) mvkly válasza [HUN]NIMROD (#1455) üzenetére


mvkly
senior tag

Hallottam erről a videóról, most nagyot megy az erre fogékonyak közt. Nem akartam én semmit a linkkel, csak gondoltam... Igazából nem is tudom mit. Nem kell minden mögött pókhálót látni, de ugye nem őrlünk egy malomban :)
Például a teában lehet újra zéró a reszelék, de akkor te többé nem fogsz teát inni, legfeljebb a már háromszor kiáztatottat, kiszedve a Törökvész úti kukákból.
Én jobb szeretem a földhözragadtabb, szórakoztatóbb konteókat. Ki ölte meg Kennedy-t, melyik bázispont alá ásták el Hoffa-t, ilyesmik. Ez a topic meg egészen más irányú.
Nem akartam zavarni, további jó szórakozást!

(#1458) [HUN]NIMROD válasza mvkly (#1457) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Nincs itt semmiféle irány, szerintem minden belefér! (Egyébként JFK-t ugyanazok ölették meg, akik Jörg Haidert, Epsteint, Diana hercegnőt, Michael Jacksont, Martin Luther Kinget stb)
Ahogy írtam az első teásban, a nem kommersz termékekkel nincs probléma, én pedig túlnyomó részt olyanokat fogyasztok, és azok sem megfizethetetlenek, közel sem.
Ez is egy nagy hazugság, hogy hát sajnos kénytelenek minden szart beletenni a dolgokba mert csak így gazdaságos. Nagyon nem igaz. Lehetne minden "bio", azaz normális. Kevesebbet kaszálnának, nem lenne akkora hatalmuk, de ezt nem bírják elviselni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1459) Karmko válasza [HUN]NIMROD (#1458) üzenetére


Karmko
tag

(#1460) kolja58 válasza Karmko (#1459) üzenetére


kolja58
aktív tag

Ez egy sajnálatos esemény. Hagyjuk békességben. Konteó vagy sem, 444? vagy más, hihető vagy nem hihető állítás(ok).

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1461) [HUN]NIMROD válasza Karmko (#1459) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Amennyire emlékszem, egy 80+ éves tata. De simán lehet, hogy a rőtsildek jobbkéz-kesztyűbábjai is benne voltak. Ami megy nagyban a világszínpadon, ugyanaz mehet nálunk is kicsiben a hű tanítványaik által.

Más: a filmes topikban írtam, de ide is nagyon passzol.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1462) Krystal_s válasza [HUN]NIMROD (#1461) üzenetére


Krystal_s
addikt

Olyan furcsa, hogy nem sötétbőrűek az apácák. Sőt úgy láttam egy sincs köztük.
...csak belepörgettem a leírásod miatt, de ez elsőre feltűnt. Lehet 2021 előtt forgatták, ;]
bár akkor még nagyon zs kategóriás színész volt egy a csaj. Idén meg már kb 4 filmben láttam.  

 

(#1463) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Amíg beérkeznek a bizonyítékok, addig (úgy vélem) itt is teljesen jó helye van:

(#1464) kolja58


kolja58
aktív tag

Mindaddig amíg a hivatalos egyházi körök nem helyezik a Szent Szellemet az Őt megillető helyre, úgy gondolom, hogy itt is jó helyen van. Azaz:
1. Ex deo nascimur.
2. In Christo morimur
3. Per spiritum sanctum reviviscimus

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1465) [HUN]NIMROD válasza Krystal_s (#1462) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ott a pont, nagyon jó észrevétel! Most teljesen véletlenül nem sikerült castingolni egyetlen más szereplőt sem a Benetton-palettáról :DDpedig mint tudjuk, már középkori európai nemeseket, skandináv és görög isteneket, vagy az ARANYFÜRTÖS melléknevű Akhilleuszt is sikerült csokibarnára változtatni :)) Eszembe juttatja azt a pár évvel ezelőtti plakátkampányt is Angliából vagy Németországból (szóval valamelyik halálra ítélt Ny-Európai volt keresztény ország) ahol képesek voltak csupa hófehér emberrel reklámozni a gyermektelen életvitelt, mert az olyan klímabarát vagy valami hasonló beteg hazugság. Valahogy akkor sem jött össze még az amúgy mindenhol kötelező "vegyespáros" ábrázolás sem. De persze ezek nem felülről vannak irányítva, áááá dehogy, mindig csak a vakvéletlen :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1466) syberia válasza Z.É.T. (#1463) üzenetére


syberia
veterán

Inkább a laposföldes média térnyerésétől rettegnétek, ki fogja így beoltatni magát a következő pandémia kellős közepén?! :O

A vakcina nem működik. A tömegpszichózis igen, de egyre kevesebben fogékonyak rá, ugye feltűnt? :U

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1467) syberia válasza syberia (#1466) üzenetére


syberia
veterán

Volt hatékony és biztonságos ellenszer, tehát semmi szükség nem volt a védőoltásnak hazudott kísérleti génterápiára, amibe eddig a legóvatosabb becslés szerint is legalább kétszer annyian haltak bele világszerte, mint a wuhani laborszökevény okozta szövődményekbe.

https://howbad.info/

(#1468) Z.É.T. válasza syberia (#1466) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nagyjából lesz@rom, falura költöztem, semmi sem változott, itt is ugyanaz a minta, az oltatlanok közül rengetegen hunytak el, szignifikánsan több a tartósan beteggé vált. Olyan falvakban mozgok, ahol "ciki az oltottság" és alacsony az oltottak aránya. Nem izgatnak a bullshitek és én nem kattantam bele a témába, mint egyesek. Sokszor ment át rajtam ez a gedva, mindig érzem a hatását, hogy az enyhe (megfázásos) tünetek a gyakoriság miatt, a relatív egészséges életmód miatt, vagy a járványcsúcsokban használt Allergodil miatt van, nem tudom, nem is érdekel.
Az meg, hogy körülöttem az oltatlanok kórházról kórházra járnak sztrók és egyéb endotélbetegség okán, nem az én nyűgöm. Persze sajnálom őket.

Sokkal jobban izgat, hogy a keleti háborúpártiak (bibitől putlerig) szétcsinálják a sárgolyónkat és hogy ehhez asszisztál a hazai retardáltak és hazaárulók szovjetimádó közössége. Grat hozzá mindegyiknek. Az egyetlen olcsó vigasz, hogy a híveik ugyanúgy megszívják, mint azok, akik átlátnak a szitán.
😘

Szerk.: Dzsízösz, látom, azóta megtoldottad még két kanyar őrülettel, ha azokat is azonnal láttam volna, nem is válaszoltam volna, a gumiszoba-szintre sem időm, sem kedvem.

További kellemes agyelhalást!

[ Szerkesztve ]

(#1469) cappa72 válasza syberia (#1466) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mindegyik működik.
Ahogy annak ellentéte is.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1470) [HUN]NIMROD válasza Z.É.T. (#1468) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Valaki hazudik, de legalábbis cseh2-t néz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1471) Z.É.T. válasza [HUN]NIMROD (#1470) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Tudom, sajnos egy csomó szélhámost ismerek a hazai konteógyárosok és "ősmagyarkodók" közül, abban a közegben cseperedtem fel.
Ez van.
Borzasztó könnyen meg lehet vezetni az embereket, mert vágyvezérelten kötik össze a pontokat, így könnyű elterelni a figyelmüket azokról a rohadékságokról, amin tudnának változtatni.
A konteók többsége a háttérhatalom műve és agybajosok + pénzért bármire képesek terjesztik.
Így bezárják a követőiket az összeesküvés-elméletek közé, ahelyett, hogy az összeesküvésekkel foglalkoznának.
De elengedem ám, ez a ti szobátok, kinőttem ezekből a játékokból.

(#1472) nagylaci6417 válasza Z.É.T. (#1468) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Te átlátsz a szitán?

(#1473) Z.É.T. válasza nagylaci6417 (#1472) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nyilván van rengeteg hiányosságom, vannak homályos részek, de belepakoltam annyi időt és energiát az elmúlt 4-5 évben (és jóval kevesebbet, de azért nem keveset az utolsó 20-30 évben), hogy legyen valamennyi fogalmam. Meg nem alakítok ki véleményt, amiről kevésnek érzem az infót, rugalmas vagyok, ha új infók cáfolják a korábbi elképzeléseket, valamint kiterjedt kapcsolati hálóm van, elég sok területen, elsősorban itthon, de valamelyest a Földanya elég nagy részén.
(dél-Amerika és belső afrika a leginkább ismeretlen számomra, mind történelmi, mind aktuálpolitikai szempontból).
A "csalókat" és "ármánykodókat" egész jól és gyorsan felismerem, ahogy a fogalmatlanokat is sok témakörben, nem hiszek az abszolút igazságokban, de narratívák helyett a valóságot vadászom. Zavar a "nyugati ember" gőgje és önzősége, ahogy a haszonlesők és agresszorok nyomulása is.
Hibának tartom a GDP-hajhász neoklasszikus közgazdaságtan alappilléreit és a természet uralásának öngyilkos kísérletét, ősbűnnek a természettől való elszakadási szándékot, stb. stb...
Meg nem ismersz ebből a néhány sorból, de talán az alappilléreimet minimálisan érezheted, ha akarod.

Ui.: Ja, még: a hiszékenységet gyengeségnek tartom, a hiszékenyek kihasználását viszont aljasságnak.

(#1474) kolja58 válasza Z.É.T. (#1473) üzenetére


kolja58
aktív tag

Te tényleg átlátsz a szitán?
Van kedved beszélgetni arról (konkrétabban) amit leírtál?
Például, " Zavar a "nyugati ember" gőgje és önzősége"
A többit majd a beszélgetésben idézem.

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1475) [HUN]NIMROD válasza Z.É.T. (#1463) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Javaslom a tegnapi Nyílt sisak műsort a témában - IS. Szó van még ezen kívül a mai napig élő komcsi hálózatról, amely lebukásai hogy s hogy nem egyik "oldali" médiában sem szerepelnek.
Valahogy megint az őszinte hangoknak tudok "hinni", és nem az usában fészkelő "őshüllők" által irányított cseh titkosszolgálatnak...

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1476) kolja58 válasza [HUN]NIMROD (#1475) üzenetére


kolja58
aktív tag

"nem az usában fészkelő "őshüllők" által irányított cseh titkosszolgálatnak..."
Erről érdeklődnék. Hogyan van ez?

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1477) Z.É.T. válasza [HUN]NIMROD (#1475) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ügyes, hogy egy aktuálpolitikai témát gyíkemberezéssel hozol a konteó topikba :DDD de most nyitott vagyok, a téma érdekel, elég sokat is tudok róla, a globalizmus mai, mára visszafordíthatatlan kapitalista formáját is ősbűnnek érzem; este 10 körül végzek ma, ha az asszony elaludt, meghallgatom.
A téma alapján akkor gondolom sorolják a már közismert SZT-tiszt felmenőkkel bíró, azóta is a szovjetelnek jelentő fideszeseket sadültől orbánpapán át vargajudittól bencsiken keresztül és hosszan sorolhatnánk, (meg ex-jobbikosokat is); és arról is beszélnek, hogy MP már kijelentette, ha pozícióba kerül, megnyittatja az ügynök aktákat. (valamint szuverén országot szeretne). Ez bizonyára minden magyar számára fontos kérdés, így nem lehet mellette szó nélkül elmenni és ez alapján feltételezem, arról is szó volt, hogy a szovjet-fidesz hányszor akadályozta ezt meg. Szóval, izgi a téma, még akkor is, ha túl sok belsős infóm van a MHM egyes tagjairól, a vármegyés szakításról, a jobbikos kgb-s vonalról - és se nem a gyíkemberes sajtóból, sem nem a fideszkomcsi propagandából "tájékozódva", hanem számtalan jelentős arcot ismerve ezekből a régmúltban induló kamumagyarkodó, vagy éppen félkatonai szerveződésekből, meg a többi, háttérben meghúzódó ruszkik által támogatott hazaárulóig.
Köszi az ajánlást, remélem, hogy nem nettó szerecsenmosdatásba fulladó "őszinte" propaganda lesz.
Majd jelzem, ha meghallgattam.

[ Szerkesztve ]

(#1478) [HUN]NIMROD válasza kolja58 (#1476) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Jó, hát ez csak virágnyelven az ahogyan a hárombetűs szervezetek intézni szokták az ügyeiket a Dél-Amerikai országokban, Ukrajnában, Nyugat-Európában, és bárhol ahol hagyják nekik magukat.

Z.É.T.: nem volt célom álcázni, mert amiről szó van, az vastagon érinti a "konteó"-témát. Az ilyen dolgokat is állandóan azzal hárítják, hogy csak "összeesküvés-elmélet".
Szakács Árpád pl azok közé tartozik, akikben nem hinném, hogy valaha csalódnunk kéne.
Az meg nyilvánvaló, hogy minden szervezetbe be akarnak épülni mindenféle szolgálatok, akár információszerzési, akár bomlasztási, lejáratási szándékkal, a maguk szempontjából ez természetes, ez a dolguk. Egy mozgalomnak meg az a dolga, hogy legyen egy belső elhárítása, ami ezt megpróbálja kivédeni, de legalábbis kontrollálni. Attól még hogy vannak köztük kakukktojások, a céljaik, a vezetőik, és a túlnyomó részük lehetnek jók. Ha nem hagyják magukat kisiklatni, akkor sikeresek lesznek, ha viszont eluralkodnak rajtuk az árulók, akkor szétesnek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1479) Z.É.T. válasza [HUN]NIMROD (#1478) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Bárcsak ilyen egyszerű lenne, de annak örülök, hogy az írásod alapján tiszták a "szándékaid" :R

Ruszkik haza!

(#1480) kolja58 válasza [HUN]NIMROD (#1478) üzenetére


kolja58
aktív tag

Ha már konteó. Tényleg vannak általunk hüllőnek tapasztalható szellemi lények akik megszállják (irányítják) a z-t féle embereket. Ezek a lények nem mindig rejtőzködnek fizikailag nem látható módon. Mire gondolok. Az atv műsorában egy elemző a választás eredményét kommentelte. A nyelvét beszéd közben hüllőként öltögette.
Mivel még mindig vannak atavisztikus tisztán látok, ők látják őket és feltudják venni velük a "harcot".

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1481) Z.É.T. válasza kolja58 (#1480) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Amennyiben a z-t féle emberek rám utaló:
Jaj bácsika, olyan nehéz eldönteni, hogy kisebbrendűségi érzésből, túlzott tütükézésből, szeretettelenségből, vagy csupán a szovjet-típusú gyűlöletkeltő fideszes propaganda agymosásából fakad a rendszeres személyeskedésed :U

Pedig érdekes a téma, fiatalon foglalkoztatott, így később/holnap/szerdán - ahogy lesz rá energiám, ma és holnap hosszúzok, reggel már munka előtt 2 órás locsolás, hüllőként tuti lenne pénzem, hogy ezeket szegény turulközmunkásokkal csináltassam ;]:P - a többiek kedvéért leírom, amire anno jutottam. ;)

Illetve még közbevetném, hogy ugye mindenki ismeri a hazánkban legtöbbet gyíknyelvet öltögető potrohos neokádár bácsit? :DDD

(#1482) kolja58 válasza Z.É.T. (#1481) üzenetére


kolja58
aktív tag

Ugyan már, ez olyan gombás megkülönböztetés, mint például az agy mosottak és egyéb csoportokat összefoglaló jelző. Tehát egyszerűen egy másféleképpen viselkedő csoportnak szól. Azaz ne vedd magadra ha nem a te inged. Még egyszer nem személyeskedés, hanem egy közös viselkedés formát felvevő csoport jelzője.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1483) kolja58


kolja58
aktív tag

Chatgpt. Miért írtam le, azért mert a nem elég kreatív emberek egyszerűen, de okoskodva, minden témában amihez egyébként lövésük sincs, felhasználják., megtévesztve a többi cshahelőt. Ők az igazi agyhalottak, agyatlanok. A tanári karnak könnyű dolga van mert mégis csak a diák teljes láthatósága ad tapasztalatot, ki is van vele szembe. És miért a konteó topikba írtam le? Mert egyenlőre csak összeesküvés elmélet.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1484) cappa72 válasza kolja58 (#1483) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mert egyenlőre csak összeesküvés elmélet.
Egyelőre v. egyenlőre?

ki is van vele szembe.
szemben (?)

konteó topikba írtam le?
topikban írtam le vagy tobikba írtam be. (hol vs. hová)

Így szeretted volna értelezésügyileg leírni?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1485) kolja58 válasza cappa72 (#1484) üzenetére


kolja58
aktív tag

Köszönöm a kijavítást. Még egy kicsit töröm a magyart, talán egyszer belejövök.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1486) kolja58


kolja58
aktív tag

Még mielőtt törölnéd kedves moderátor, olvasd végig, legalább a látszat kedvéért.
Azért fogtam tollat mert a z-t félék a választási törvény megreformálásán agymennek.
És miért itt, mert amit leírok az első olvasatra konteó.
Az ember különös és különlegesen felépített lény. Az emberiség hazája a szellem világ. A szellem világ úgy mond párhuzamos valóság a fizikai érzékszervekkel tapasztalható világ mellett. Nagyon lényeges, hogy egy térben léteznek.
Tehát az ember egy fej, egy test fej nélkül, és egy egység, azaz fej+test is. A fej itt a legfizikaibb részünk, múltunk gondolati csontváza, testünk a szellem világban él jelenleg is. Azaz, tudatos lét fej, tudattalan lét test. Mivel mindenki tudja, hogy a tudattalan legalább annyira fontos az egységes ember létéhez mint a tudatos, ezért nem állítható, hogy a kevesebb iskolai végzettség a választói jogában bármilyen módon hátráltathatná őt. Mit szeretnék állítani? A világ távoli és közeli megítélésében a gombának tartott emberek semmivel sem rosszabb ítélet alkotók mint bárki más.
Szóval, ha valaki túlzóan büszke az okosságára, az inkább gőgös viselkedésű, mint szerény.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1487) Z.É.T. válasza Z.É.T. (#1481) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Elkezdtem már leírni, de egyelőre szerintem a negyedénél sem tartok, de nem felejtettem el ;)

(#1488) nagylaci6417 válasza Z.É.T. (#1487) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Fényezed magad menyire átlátsz a szitán,milyen kibaszott okos vagy,a neten egy fórumba.Én meg úgy gondolom egy okos ember soha sem kérkedne ezzel.

(#1489) Z.É.T. válasza nagylaci6417 (#1488) üzenetére


Z.É.T.
őstag

- nem írtam, hogy okos vagyok :DDD
- aki ismer, tudja, mindig azt mondtam, hogy nem az számít, ki mennyire okos, hanem az, hogy mennyit tud kihozni a saját lehetőségeiből és főleg az, hogy mennyire jó szándékú
- az, hogy valaha átlag felettinek mérték az intelligenciám (mensa), már semmit nem jelent, a 3x évesen benyelt bárányhimlőtől ME/CFS betegségem lett, rengeteget romlott a memóriám, a kognitív képességeim, íráskészségem, stb; amikor hirtelen romlik az állapotom, még a beszéd is nehézséget okoz

- de bszki, nekem az jött le, hogy a konteósok többsége folyamatosan azzal kérkedik, hogy őt nem tudja megvezetni a fősodratú és átlát a szitán :U

Emberek vagyunk, különbözőek, abban meg hasonlítunk egymásra, hogy itt fórumozunk.

Ja, még eszembe jutott, kit tartok, tartottam mindig okosnak: az az okos ember, aki képes a boldogságra. Ez nekem csak idónként és részben sikerül.

(#1490) Z.É.T. válasza Z.É.T. (#1489) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(#1491) kolja58 válasza Z.É.T. (#1490) üzenetére


kolja58
aktív tag

"Mielőtt belelovalnád magad, hogy mit képzel ez a tökfilkó, jelzem, hogy ezek között cseperedtem, még az eredeti Arvisura kézirat másolatát olvastam (2-300 oldal), aztán persze megvót a püski-féle "feljavított" is párszor, a napfényes csapatát 94 óta (az első VT előadások előtt) ismertem, a Pilis (Pólus) minden zugában jártam a mondák "nyomában", jártam a visokói piramis még feltáratlan járataiban "ősmagyar rovásírást" bámulva, találkoztam Badiny Jós Ferenccel, Ibi Dubával, a mítoszgyár több ismert alakjával szerepeltem közös tévéműsorban, stb.
( a teljesség igénye nélkül)"

Ezt már ne hozd ide, ez már megvót. Ha akarsz még .... . Adj többet. Iszom szavaidat.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1492) [HUN]NIMROD válasza Z.É.T. (#1490) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ez a második lila ikonka, az LSD-s, füves hippimozgalmon keresztül népszerűsített halálszimbólum. Ahogy a kereszt ellentéte a fordított kereszt, a pentagramnál szintén, ugyanígy az eredeti védelem/életrúna ellentéte a halálrúna. Az ég felé forduló kitárt karú élő emberalak vs. fejjel lefelé fordult lelkileg vagy a szó szoros értelmében halott ember. "Békejel" csak olyan értelemben, ahogy pl Palpatine magyarázza. rőtsildék is pontosan így értik a "békéjüket".

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1493) Z.É.T. válasza [HUN]NIMROD (#1492) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Juj

(#1494) [HUN]NIMROD válasza Z.É.T. (#1493) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

"Juj"? Ennél nyugodtan lehet bővebben is kifejteni, pontról pontra ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1495) syberia


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#1496) Z.É.T. válasza [HUN]NIMROD (#1494) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nagyon képzetlen vagyok a formák, színek, mintázatok, alakzatok, szimbólumok témában - néhány hónap után feladtam, miután olyanokkal beszélgettem, akik egy fél életet fordítva erre azt is kevésnek érezték - de még így is egy hosszú esszé lenne belőle, ha nekiugranék. Heti ~50 óra munka és ~ ugyanennyi kertészkedés (kérdezd lacafacát, ő nagyban tolja) megkímélném magam, hogy a mindenre ugyanazzal a fősodratú konteókörből származó negativitás minden rezdülését beengedjem az életembe és értelmetlen köröket fussak vele.

Mindettől függetlenül keress rá (ha még létezik a poszt) Laár András mit írt erről nagyjából 10 éve, abban az időben a Fogarasi úti Tesco-ban futottunk össze és beszélgettünk erről is.
Halálrúna, atom-leszerelés, háború ellenesség békepártiság, szentháromság, Isten földre jövetele, az "IGE"...
Tuti az első barlangrajzon is ezek valamelyikét értették alatta.

Engem inkább a fraktálok foglalkoztattak, meg a keresztény spirituálisban használt gombák és egyéb tudat(ki)tágító praktikák.

Valakinek minden puna, másnak minden rőtsild. Jól van ez így, nem tisztem ítélkezni :)

(#1497) Z.É.T. válasza syberia (#1495) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ez mondjuk jobban ülne a ruszki Gamelaja Sputnik V AD5 komponense miatt putlerrel, nem?
(tudom, megráztam a pofonfát, most jön 5 videó linkje, meg 10 twitter thread, minimum 2 szovjetügynök által finanszírozott pre-print tanulmány kíséretében, de sebaj, ez ilyen szórakoztató topik, ahol mindenki a saját viccén röhöghet :DDD )

(#1498) [HUN]NIMROD válasza Z.É.T. (#1496) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Jó, akkor hagyjuk azt a részét, amire rá kell tenni egy fél életet (kinek mennyit, lehet azért kevesebb is), hogy miért olyan amilyen az eredeti szimbólum.
De azt már csak el lehet ismerni viszonylag könnyedén, hogy ha van egy ilyen, és azt valakik PONT FORDÍTVA kezdik használni, akkor az talán az ellentéte akar lenni..?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1499) Z.É.T. válasza [HUN]NIMROD (#1498) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Engem az ősi szakrális szimbolika érdekelne - csak egy példa: kereszt, keresztút ugye Jézus születése előtt is létezett - de ha engem kérdezel és nem a katonai jelzés összevonásából indulunk ki, akkor egy tök jó, szimbolikus jelentésű módosításnak érezném, ha a "halálrúna" negatívját alkotnám meg. A halál fonákja az élet, ilyen jelmondat-szerűen értelmezve: "le a halállal, le a halált hozó fegyverekkel!"

De egyébként nekem tökmindegy, írhattam volna, hogy peace & love (hacsak ez a nyelv nem túl alantas), vagy azt is, hogy béke és szeretet! - a háborúpártiak meg menjenek a sunyiba putlerestül, ajatollahostul, netanjáhústul, kimdzsongunostul - hogy csak a mai legismertebb ördögfajzatokról essen szó.

Egy oldalon vagyunk szerintem, csupán nem egyformán vagyunk felvértezve a különböző propák ellen.

Ja, ez a poén ma jött szembe:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1500) [HUN]NIMROD válasza Z.É.T. (#1463) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Tessék, itt egy újabb "bizonyíték". (Videó második fele, de az első is fontos más témában). Tényleg volt összeesküvés, csak pont fordítva sült el a puska, mert a "hüllők" kavarták a trutyit. Meg is lepődtünk. Ja, nem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1501) kolja58 válasza Z.É.T. (#1497) üzenetére


kolja58
aktív tag

" de sebaj, ez ilyen szórakoztató topik, ahol mindenki a saját viccén röhöghet :DDD )"
Ez olyan ars poetica? Vagy mi is?

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#1502) syberia válasza Z.É.T. (#1497) üzenetére


syberia
veterán

Anno amikor bedobtam a témát ebbe a ceruzamentes topikba, biztos voltam benne hogy előbb-utóbb ráharaptok. Most már semmi szükség linkeket dobálnom, mert legbelül már érzitek: nagy hiba volt a fősodor áltudományos dogmáit készpénznek venni.

https://howbad.info/

(#1503) Z.É.T. válasza syberia (#1502) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Így van, pontosan. Engem például még gyíkká is változtattak, de szerencsére már elmúlt. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.