Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47383) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Sziasztok!

Most már megváltam a Vipre Antivirustól, igaz nehéz volt, mert egy nagyon jó antivírus szoftver. Azért váltottam, mert ugye bár hamarosan lejárt volna a 30-napos licensz, és kellet valami más antivírus progi, valami ingyenesbe gondolkoztam. Ahogy hallatom az AVG Anti Virus Free 2011 nagyon jó lett, igaz a rendszer terhelésről olvastam, hogy egy picit visszafogja a teljesítményt. Így feltelepítettem az AVG-t. Nos a gépterhelésben érezhető, meg pl. Total C. amikor sok program van egy mappában, akkor kicsit várnom kell míg átellenőrizze a fájlokat, bár ez ugyan úgy van Vipre-ben, ha bekapcsolom hogy fájlok másolásnál ellenőrizte, akkor azért ott is érezhető volt a jelenléte. Így elsőre nem rossz, majd elválik hogy mennyire lesz jó az AVG. Igaz kicsit félek, mert a téves riasztásokban benne van a top 10-ben sajnos, bár inkább nem magam miatt, hanem inkább más(ok) miatt akik használják a gépet. Remélem megfogom szokni ezt a helyzetet. :)

(Aki esetleg tudna tanácsot adni a beállítások kapcsolatban, az akkor írhat nekem privit). :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.