Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41753) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Hali Mindenki!

Hogy indítsam a napot a totyikban.
Érdekes jelenséggel találkoztam minap. Fel szerettem volna tenni egy gépre az AVG AV-t. (nem a free-t) Kilépett a telepítőből már az elején, és közölte, hogy ütköző program van a gépen, mégpedig nem más, mint a Sunbelt személyi tűzfala. :D Először távolítsam el és utána próbáljam újra. Mivel fel akartam tenni az AVG-t, mert ez volt a kérés így jobb híján leszedtem a Sunbelt falat (ami vásárolt 2 éves ketyegő licences) AVG fel majd utána vissza a Sunbelt tűzfala is. Így már sima ügy volt a telepítése. De az AVG problémáját, hogy mi a gondja ilyenkor, azt még mindig nem értem.
Ráértem otthon hazamenve és kipróbáltam néhány lehetőséget. Rögtön az első párosításnál az Outpost fal mellé sem ment fel. (talán ezt még meg is értem az Outpost Kémprogram modulja miatt, de a NOD32 meg nem reklamált ilyenkor) :K
Comodo fala is komoly akadály volt a számára és itt is kilépett a telepítőből. Na de, hogy az Outpost free tűzfal után sem akart felmenni, mert azt is ütköző programnak tekinti :DDD az már nonszensz! :W
Mi a fene modul van az AVG Anti-Virusban vajon, ami ennyire válogatós?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.