Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40051) 12-es csaj válasza Pano (#40050) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Pont az a bajom vele. De mindegy, szerintem már hagyjuk.

(#40052) Pano


Pano
addikt

Engem érdekelne a véleményed :) Ha gondolod priviben megírhatod, ha nem akarod ide.

(#40053) F34R válasza 12-es csaj (#40051) üzenetére


F34R
nagyúr

Örülj hogy nincs vívrusod , akkor meg nem tökmindegy ? ha óvatos vagy lehet akár mse-d is vagy akármi más úgyse kapsz be ha óvatos vagy :K

(#40054) Imi1981 válasza blattida (#40048) üzenetére


Imi1981
veterán

Na akkor már valamit tudok! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40055) Narxis


Narxis
nagyúr

Norton 360 5.0 Beta

Thanos was right.

(#40056) dim dim


dim dim
tag

Üdv Fórum!

Annyit kérdeznék: melyik mostani vírusirtó a hajdani Thunderbyte AV utóda?

Köszönöm

(#40057) Pano válasza dim dim (#40056) üzenetére


Pano
addikt

Szia!

Óóó.. régen mekkora egy állat antivirus volt az! :D
Sajnos hivatalos utódja tudtommal nincsen, azaz nem vette át cég a fejlesztést, vagy váltottak nevet.
A piac meg már sokkal szélesebb, mint anno volt, rengeteg a választási lehetőség.

(#40058) blattida válasza dim dim (#40056) üzenetére


blattida
nagyúr

Egyik sem, a Norman vásárolta fel a kilencvenes évek vége felé.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40059) dim dim válasza blattida (#40058) üzenetére


dim dim
tag

akkor a norman virus controlnak ne örüljek?

(#40060) blattida válasza dim dim (#40059) üzenetére


blattida
nagyúr

De, örülhetsz, ha gondolod... :K ;]
Ám ők akkor csak a technológiát használták föl, de már rengeteget változott a norvégok terméke azóta...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40061) Narxis


Narxis
nagyúr

Súlyos bug az AVG 2011-ben

Talán ez magyarázatot ad azokra panaszokra amelyek a böngészés lassulásáról szólnak, az mondjuk durva, hogy a weboldalakat is jelentősen leterheli.

Thanos was right.

(#40062) MolnárPéter válasza F34R (#40053) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Szia!

Na vettél OA++ -t 3100-3200 Ft-ért?

(#40061) Narxis

Sokan alapból a Linkscanner nélkül telepítették az utóbbi időben a panaszok miatt, én is eltávolítottam pár ismerősömnél, akinél lassította a böngészést. Érdekes, mikor nekem volt fent az AVG, nálam nem zavart be.

[ Szerkesztve ]

(#40063) csaba1203 válasza Narxis (#40061) üzenetére


csaba1203
addikt

A hibát már javították:
:D :DD :DDD

(#40064) Narxis válasza csaba1203 (#40063) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez örvendetes! :R

Thanos was right.

(#40065) 12-es csaj válasza csaba1203 (#40063) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Példát vehetnének róluk, akiknek példát kéne venni róluk.

(#40066) BigManus válasza csaba1203 (#40063) üzenetére


BigManus
addikt

Javították bizony! Semmi lassulás, pörög a gépem mint a fene... :C

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40067) csaba1203 válasza 12-es csaj (#40065) üzenetére


csaba1203
addikt

Kikre gondoltál? Csak nem megint az Avast-al van problémád? :D

(#40068) csaba1203 válasza BigManus (#40066) üzenetére


csaba1203
addikt

És még hatékony is.Egy friss zero day kártevőre duplán riaszt :D

(#40069) Pano


Pano
addikt

Én az AVG-ben nem tudok bízni, többször szívatott be, mint bármelyik más anti-virnyák.

(#40070) csaba1203 válasza Pano (#40069) üzenetére


csaba1203
addikt

Az a múlt volt ez pedig a jelen :D :DD :DDD

(#40071) Pano válasza csaba1203 (#40070) üzenetére


Pano
addikt

No, majd meglátjuk merre alakulnak a vélemények 1-2 hónap múlva, amikor lecseng az újdonság ereje :)

Amúgy, hogy-hogy nem internet secet használtok?

[ Szerkesztve ]

(#40072) BigManus válasza Pano (#40071) üzenetére


BigManus
addikt

Én azt használok...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40073) csaba1203 válasza Pano (#40071) üzenetére


csaba1203
addikt

Már a 2011-es bétája óta teszteltem a programot és tulajdonképpen,akkor tetszett meg.Ami megfogott az az I.D Protection nevű modulja.Nagyon jól megfogja azt,amit a védelem letöltéskor nem ismer fel vagyis futtatás közben.Elég a sima is win 7 tűzfal mellé :D

(#40074) MolnárPéter válasza Pano (#40071) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Igen, valóban megfigyelhető időnként, hogy 1-1 termék az egekbe emeltetik a topicban, aztán rövid időn belül a sárba tipratik. :K
Ebben benne van az is, hogy előjöhetnek bizonyos bugok az adott irtóban. De az is vastagon, amit már többen jeleztünk itt, hogy sokan ész nélkül cserélgetik a védelmi termékeket. Nem használnak backup programot, nem távolítják el teljesen, nem defragmentálnak. Aztán jönnek, hogy mekkora bélsár ez a progi, mert lassít, akad ezzel, vagy tönkretette amazt.

De szerintem az AVG 2011 nagyon jól sikerült, nagy dobás volt PRSC/IDP integrálása az összes termékükbe. Az on-demand felismerésen ugyan nem javít, az on-execute hatékonyságon viszont erősen dobhat. Azoknak is kiváló lehet az IDP jelenléte, akiket idegesít a klasszikus HIPS-ek állandó kérdezgetése.

Program update AVG 2011 Free 10.0.1136 ................... October 11, 2010

Fixes & Improvements
Update: Fixed issue with incorrect file removal during program update.
Setup: Fixed issue with upgrading to AVG 2011 from the AVG 8/9.
Setup: Added support for incremental update.
Setup: Fixed issue with uninstallation fail in safe mode.

(#40075) Möbiusz


Möbiusz
tag

Most akkor jobb a NOD32-nél vagy sem ez az AVG 2011?

(#40076) BlackSeven válasza Möbiusz (#40075) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Ha a kérdésed azt takarja, hogy érdemes-e lecserélni, akkor a válaszom az, hogy nem, nem érdemes. Ha nem kapsz (érezhetően és észrevehetően) jobb védelmet akkor nincs értelme egy cserének. Ezt most kvázi általánosságban is értem.

Feltéve persze, ha ki akarod próbálni mert új vagy kicsit mást szeretnél egy ideig használni, mert unod már a régit.

(#40077) MolnárPéter válasza Möbiusz (#40075) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Ha meg vagy vele elégedve, teljesen felesleges lecserélned.

(#40078) Greenebola


Greenebola
senior tag

Hitman Pro 3.5.7
Release History
Build 116 (2010-10-12)

* Added support for Alternate Data Streams (ADS).
* Added new Setup dialog that is displayed after the EULA.
Users using Hitman Pro from an USB stick no longer have to use the /noinstall switch.
* Improved Early Warning Scoring related to gossip classifier which improves detection of 0-day rogues.
* Add new command line switches for corporate environments:
/nostartboot - does not install the 'Scan at startup' component
/nostartmenushortcut - does not create start menu shortcuts
/nodesktopshortcut - does not create desktop shortcut
* Fixed occasional product activation problems.
* Fixed a problem where the Scan at startup would not honor the Default scan mode.
* Updated Botan crypto library.
* Updated libpng library.
* Updated SQLite library.
* Updated several translations.
* Several minor improvements.

Hát nem semmi most nézem ,hogy ugyebár ők volnának benne már egy ideje.
DrWeb,Ikarus,Prevx,Emsisoft,Gdata

Tegnap lefuttattam a szoftverbázisról letöltött CrisTV-n és a NOD is detektálta :F kÉsZ ;]

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#40079) Narxis válasza Möbiusz (#40075) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szerintem nem. Amúgy az AVG nagy dobása az IDP elérhető külön is: Link

Felrakhatod Nod32 mellé is elvileg. Voltak pletykák, hogy nem fejlesztik a különálló IDP-t tovább így kényszerítve az Antivirus vagy Internet Security megvásárlására(vagy az ingyenes verzió használatára), de én e-mailben rákérdeztem és azt írták vissza, hogy ez is lesz fejlesztve.

Thanos was right.

(#40080) Nené Fiori


Nené Fiori
csendes tag

Sziasztok!

Bekapcsolom a számítógépet és amint megjelenik a tálca meg Asztal a háttérképpel, ezt dobja fel azonnal az ESS. Kép. Még semmi nem csináltam a gépen! Most ezt hogyan értelmezzem?

#40075Möbiusz

Szerintem se cseréld le.

[ Szerkesztve ]

(#40081) blattida válasza Nené Fiori (#40080) üzenetére


blattida
nagyúr

Gondolom fölraktad az Octoshape plugint, és most, egy újraindítást követően jelez az Eset fala, hogy az menne kifelé.
Engedélyezd és jegyeztesd is meg vele a válaszod.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40082) blattida


blattida
nagyúr

Már elérhető az új RAP teszt a VB-n:

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40083) Möbiusz válasza blattida (#40082) üzenetére


Möbiusz
tag

Akkor most ezen teszt alapján NOD vagy AVG? Melyiket válasszam?

[ Szerkesztve ]

(#40084) blattida válasza Möbiusz (#40083) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezen teszt alapján Nod.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40085) ZCoyote válasza blattida (#40084) üzenetére


ZCoyote
őstag

Érdekes, milyen gyér a GData :F

Romani ite domum.

(#40086) BlackSeven válasza ZCoyote (#40085) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hát még a Symantec Norton! :DDD

(#40087) 12-es csaj válasza blattida (#40082) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Itt annyira fura eredmények születtek, hogy többször felugrottam a csodálkozástól.

Az Emsisoft-ról azt hallottam, hogy nagyon erős, ehhez képest nincs is annyira előkelő helyen. Ráadásul az Ikarus feljebb van, pedig az Emsi egyik motorja az Ikarus, nem?
A VIPRE kiugróan jó helyen, ha a proaktívat nézzük. Fura, hogy pont ő...
Az ESET-ről tudom, hogy nagyon jó, de ennyire kiugróan?
AVG majdnem előzi az Avirát?
Norton, COMODO, BitDefender ennyire rossz helyen?
G-DATA gyérebb helyen, mint amelyik termék motorját használja (már ha a reactive oszlopot nézzük)?
Az MSE is meglepett..

Most nem kötözködni szeretnék, de ezek az eredmények meglepnek. :DDD Vagy ha valami nem úgy van, mint azt hiszem, szóljatok, légy szíves.
Egyébként, ha ezt a tesztet nézzük, most nem vagyok elégedetlen az avast!-tal. Akárhogyan nézem, itt nem ért el rossz eredményt. Jót se, de rosszat se. Ha a nagy nevekhez viszonyítom, nincs elmaradva azoktól.

(#40088) #41133696 válasza blattida (#40082) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez a teszt ott halt meg, hogy az AVG-t meg az Esetet jobbnak hozta ki, mint az MSE-t meg mint a Norton-t.

(#40089) #41133696 válasza 12-es csaj (#40087) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Comodo-t jó helyre pozicionálta, bár szerintem akkor az AVG-t is oda kellett volna... a BitDefendert meg valamivel feléjük. Szóval ez a teszt is eléggé instabil lábakon áll.

(#40090) Imi1981


Imi1981
veterán

Én arra lennék kíváncsi például a G-data-nál hogy az Avast és Bitdefender adatbázisát használja, vagy sajátot?

(#40091) BigManus válasza #41133696 (#40088) üzenetére


BigManus
addikt

Azért ne feledjük, hogy az AVG-eléggé nagy fejlődésen esett át.
Tudom, hogy sokan nem szeretik az AVG-t, de nagyon jól fogja a kártevőket.
Mondjuk a teszten én is vigyorogtam, de az AVG tényleg rengeteget javult.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#40092) 12-es csaj válasza Imi1981 (#40090) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Az avast! kártevő-elnevezéseit szoktam látni a GDATA-nál. Elég jellegzetes, felismerhető.

(#40093) Imi1981 válasza #41133696 (#40089) üzenetére


Imi1981
veterán

Vagy mindegyiket jó helyre pozicionálta vagy egyiket sem!Gondolom nem tetszés szerint megy.Nekem az a furcsa hogy a Comodo és a -Norton ilyen rosszul szerepelt proaktív teszten!Azt nem akarom elhinni hogy ilyen gyengék lennének.

(#40094) Imi1981 válasza 12-es csaj (#40092) üzenetére


Imi1981
veterán

Mert ha az ő adatbázisukat használja akkor nem értem hogy szerepelhetett rosszabbul mint az avast! :F

(#40095) 12-es csaj válasza Imi1981 (#40094) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Azt írtam én is a hozzászólásomban :) , hogy nem értem....: G-DATA gyérebb helyen, mint amelyik termék motorját használja (már ha a reactive oszlopot nézzük)? :F

Amúgy az AVG akkor teljes nyugodalommal ajánlható azoknak, akik jó ingyenes vírusirtót szeretnének?

[ Szerkesztve ]

(#40096) Imi1981 válasza 12-es csaj (#40095) üzenetére


Imi1981
veterán

Szerintem igen. :K Mármint az AVG szerintem egész jó az ingyenesek között!

[ Szerkesztve ]

(#40097) TFSi válasza Imi1981 (#40093) üzenetére


TFSi
őstag

A Norton az av-comparatives tesztjén is gyér proaktív felismerésben, bár ott még a 2010-es verzió volt. Az a kérdés, hogy ezen a RAP teszten már a 2011 volt-e...? Az ESET nagyon feljött, sőt... Még jó, hogy most váltottam Nortonra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#40098) blattida válasza 12-es csaj (#40087) üzenetére


blattida
nagyúr

Csak a comodoról nyilatkozva: nem használták a sandboxot és a cloud keresőt, ezért ennyi az eredménye.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#40099) 12-es csaj válasza blattida (#40098) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Akkor meg mi értelme? - Annak az oka is mindjárt megvan, hogy miért teljesített rosszul néhány jó hírű...

Azért nem hiszek az AV-Comparatives on-demand tesztjeinek, meg a többi on-demand tesztnek, meg ezek szerint még ennek a RAP-tesztnek is az a baja, hogy nem mutatja meg, hogy hogyan teljesítene a vírusirtó az életben.
Ha futtatnák a fájlokat, és a vírusirtó összes létező extráját (minimum alapbeállításon, ha nem max.-on) használnák, mindjárt más lenne a helyzet... Most megint az avast!-tal kell jönnöm, mert azt ismerem, mint gyengébbet, meg egyáltalán, igazán azt ismerem. Szóval egy "életszerű" tesztnél nagyon csúnyán elbukna, lehet, hogy a többieket nézve nem teljesítene rosszul, de mégis a mezőny végén lenne. Szerintem.

Gondolom, a RAP-teszten akkor a Norton file-insight-ját vagy az AVG IDP-jét se használták, vagy végül is ki tudja, de...

(#40100) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Kipróbáltam az eScan IS 11-et.
Nagyon kicsi memo igény, készenlétben nekem még a 20 Mb-t sem érte el.
Kereséskor is mindösszesen nagyon max 60 Mb az igénye.
Átlagos keresési sebesség, Bitdefender motor, egyszerű használat és felület, elég jó detektálás a BD motor miatt, szinte azt mondhatom, hogy észrevétlen, bár a 2.8 GHz-s procim most 3.2-n megy atomstabilan és lehet, hogy emiatt is észrevétlen mert láthatóan gyorsabb a gépem a tuning óta bármelyik védelemmel.
A webvédelme mintha kicsit gyenge lenne, de a kártevőket ennek ellenére szépen nyakon csípi.
A telepítése kissé lassabb a megszokottnál, de a frissítése már gyorsnak mondható.
Elég jó a Pop-up blockere ami gyárilag nincs aktiválva.
Nem sok a beállítása szinte csak a legfontosabbakat lehet buherálni(nem egy Kaspersky).
Tűzfal teszteken f@szán teljesít(Pc Flank, Grc-Shields up). Viszont nem is figyelmeztet csak teszi a dolgát kulturáltan. :C

To protect and serve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.