Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39551) F34R válasza dnsi (#39550) üzenetére


F34R
nagyúr

Az nem a teljes lista Win 7 nél más a feladatkezelő

Nené Fiori

Eddigi Összes AVG-nek ennyi process-e volt :DDD

(#39552) zed01


zed01
őstag

Én meg feltelepítettem az AVG Identity Protectiont a vírusirtóm + tűzfalam mellé. Az az igazság, hogy nem bízok az AVG adatbázis alapú felismerésében, de az Identity Protectionjuk nagyon jó (persze hogy nem saját fejlesztés, felvásárlás útján jutottak hozzá), így ezt feltelepítettem anélkül hogy a vírusirtójukat kellene használni.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#39553) zed01


zed01
őstag

AVG Identity Protection Lifetime Licence

W7 kompatibilis 9-es verzió

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#39554) F34R válasza zed01 (#39552) üzenetére


F34R
nagyúr

Úgy már régóta volt náluk mint külön termék , most meg beletették a 11-s verzióba
Ez is viselkedás elemzés alapján működik ?

(#39555) Greenebola válasza F34R (#39554) üzenetére


Greenebola
senior tag

AVG Identity Protection Info

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#39556) Nené Fiori válasza Greenebola (#39555) üzenetére


Nené Fiori
csendes tag

Ebből hogyan lesz magyar nyelvű? Mert ha jól látom akkor támogatja azt is de nekem csak angol nyelven települt. Nem is tudtam választani.

(#39557) Nené Fiori válasza Nené Fiori (#39556) üzenetére


Nené Fiori
csendes tag

Már nem aktuális mert leszedtem. Vagy én vagyok a béna vagy én.
Revo még akkor sem tudta leszedni, ha kiszedtem ezt az AVG-t az aut. indulók közül. Valahol félúton megállt az eltávolítási folyamat és ennyi.
Csökkentett módban, Revoval már sikerült aztán leszednem.

(#39558) BlackSeven válasza Nené Fiori (#39557) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Ezek szerint akkor még megmaradt az AVG termékek uninstall mizériája?

(#39559) Greenebola válasza Nené Fiori (#39556) üzenetére


Greenebola
senior tag

Szia
Igen igen én is néztem ,hogy támogatja ,de nincs benne magyar nyelv a 9es verzióba. Letöltöttem a 8.5ös verziót ,de az nem támogatja a win7et nem tudom abba lehet e magyar nyelv.

Ennyit eszik alapból

Néztem az MDLen ,de jobban fogja a NIS L.Insight a kártevőket mint az AVG IPon le is szedtem mert fölöslegesnek tarom NIS mellett.
Viszont az AVG ISbe nagyon is jó dolog ,hogy beletették.

Your Uninstaller 2010el szépen el bírtam távolítani/I]

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#39560) dnsi válasza F34R (#39551) üzenetére


dnsi
aktív tag

"Az nem a teljes lista Win 7 nél más a feladatkezelő"

Itt a teljes lista akkor:

Nekem így is a sima av csak ennyit eszik. :)

(#39561) Szellem. válasza dnsi (#39560) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Alúl kattintsál szépen az "összes felhasználói folyamat megjelenítése" gombra és mindjárt más lesz a gyerek fekvése.:)

(#39562) HZoli87 válasza dnsi (#39560) üzenetére


HZoli87
veterán

Sima AV mellett is minimum 10 futó folyamat van, pár napja próbáltam. ;)

(#39563) dnsi válasza Szellem. (#39561) üzenetére


dnsi
aktív tag

Jogos. :) 11 lett így. :DD

(#39564) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Segítségeteket kérném.

Időnként rájön két SVCHOST-ra a hoppáré és amikor elindítom a W7-et akkor a tűzfal bejelez, hogy 2X ki akar mászni a gépből és 100%-on pörget amíg nem indítom újra a gépet. Újraindítás után megjavul! Újból indításnál megint megkergül! :W :F
Ezt egy ideje még nem csinálta, most meg szinte minden indításkor ez van.
Már tegnap írtam, hogy legalább 8-10 védelemmel ellenőríztem a gépet és szerintük okés minden.
De akkor miért akar kimászni majdnem mindig és miért teker 100-al?

To protect and serve!

(#39565) Narxis válasza #41133696 (#39537) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DD

Thanos was right.

(#39566) McKane


McKane
senior tag

Van valakinek régebbről vírusminta-csomagja?
elküldeném a VirusBuster laborjának,csak hogy ne unatkozzanak.. :D
még ma és holnap él az általuk adott FTP tárhely :K

szerk1.: írjatok privátot,nehogy belém kössenek az adminok

[ Szerkesztve ]

(#39567) Szellem. válasza sznorbi2 (#39564) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem szedd le az F-Secure-t. Főleg, ha krekkelted!
A másik, meg futtas le MBAM-ot full szkennel, meg Emsisoftot, és mehet mellég még a Hitman Pro is.

Ott valami beszoptál.

(#39568) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#39566) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha ide beregisztrálsz, akkor egy igen tekintélyes víruscsomagot tudsz letölteni: VX Heavens ;]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#39569) MolnárPéter válasza Szellem. (#39547) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Attila!

Feltettem mindent a toolbar kivételével, mert személy szerint rühellem a toolbarokat. Nálam semmit sem lassít semmilyen komponense.
Múlt héten felraktam egy XP Sp3-as gépre az ingyenest, ott is fut frankón, minden akadás nélkül.
Tegnap telepítettem egy Win7 x32-es gépre az IS-t, ott a programok indulása lassabb, mint előtte védelmi szoftver nélkül -meg az én finnyás ízlésemnek is lassú-, de a srácot nem zavarja (Athlon 2x00 CPU, 8 éves gép).
Érdemes teljes vizsgálatot csinálni a gépen és előtte türelmesen kivárni az optimalizációt mindenképp! A 9-eshez képest szerintem gyorsult, a viselkedés blokkoló beépítése az ingyenesbe és az AV-ba valószínűleg dob a felismerésén. Nekem sem időm se kedvem a tesztelgetésekhez, amúgy is egy jó játéknak és időtöltésnek tartom, semmiképp nem mérvadó dolognak. Persze mindig érdeklődéssel figyelem, milyen eredmények születnek, de csak ez alapján nem választanék védelmi szoftvert. :N

(#39552) zed01
Feri!

Az AVG IP valóban nem rossz, a cégre mindig is jellemző volt a felvásárlás:

Antispyware motor: Ewido
Linkscanner: Exploit Prevention
Identity Protection: Sana Security

(#39570) sznorbi2 válasza Szellem. (#39567) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Közben én is tevékenykedem és keresgélem a megoldást.
Köszi a válaszodat, de már kb. 2 hete csinálja ezt és a Process Explorer az audio drivert meg most nem emlékszem a másikra, jelzi állandóan terhelni a gépet.
Éppen tegnap futtattam ugyanezeket és még néhány védelmet de semmi eredménye.A Hitman Pro minden nap legalább 1X automatikusan ellenőrzi a gépemet indítás után, de az sem terheli 100-ra, főleg nem végig.
Az F-Secure-t azért nem akarom leszedni mert a PE szerint nem az tekeri a prockót.
Viszont kipróbáltam úgy, hogy kiengedem az svchost-ot és semmi baja nincs utána, csak azt furcsálom, hogy eddig nem kellett kiengednem.

Létezik ilyen? :F
Van még néhány dolog a tarsolyomban és megpróbálok még ezt-azt csak nekem is a kártevő ugrott be az svchost-ra. De lehet, hogy ez sem kártékonyka lesz!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#39571) McKane válasza Fire/SOUL/CD (#39568) üzenetére


McKane
senior tag

:R

(#39572) Fire/SOUL/CD válasza McKane (#39571) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha leszedted és lefuttatod rajta a VB-t (persze előtte másolat róla, nehogy egyben letörölje :DDD ) akkor azért kíváncsi lennék mennyi időbe tellik a dolog, mert 270000 kártevő átnézése és törlése nem kis idő...

Fire.

UI: Abba bele sem merek gondolni, hogy a Norton mennyi idő alatt végezne vele...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#39573) Szellem. válasza MolnárPéter (#39569) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi a válaszod. A fizetős AV és IS között ennyi az erőforrás külömbség, hogy az IS lassít?

Privátod ment!

(#39574) BigManus


BigManus
addikt

Én megint leszedtem...
Az hagyján, hogy sok processz fut, attól a rendszerben nem érzem a jelenlétét.
De a böngészés! A freemail betöltése 35-45 másodperc. Aztán a PH betöltésével is problémák voltak. Vissza a McAfeehez...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#39575) Greenebola válasza Fire/SOUL/CD (#39572) üzenetére


Greenebola
senior tag

Hello

"Abba bele sem merek gondolni, hogy a Norton mennyi idő alatt végezne vele..."

Hát igen volt vele egy csodás másfél napom év elején mikor be lett linkelve a 4 GB 66711 db Kártevő biztos emlékszel még Topic War is volt :)

Akkor elég volt ,hogy félnapot scannelt és közbe fagyás,100% CPU,használhatatlan gép & BSOD aztán újra és megint 24 óráig ment a gép a végeredmény meg elszomorító (no ez csak adatbázis alapján).

Hát akkor megszenvedett a Vasam.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#39576) Szellem. válasza BigManus (#39574) üzenetére


Szellem.
nagyúr

De, nálad mi a franctól ment ilyen lassan a böngészés? A LinkScannert és az alatta lévő cuccokat is feltelepítetted? A toolbart?

IS-t vagy AV-t használtál?

(#39577) BigManus válasza Szellem. (#39576) üzenetére


BigManus
addikt

IS-t használtam. A toolbar kivételével minden komponens telepítve volt.
Visszatettem a McAfee Total Protectiont, szintén minden telepítve, szárnyal a böngészés.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#39578) Szellem. válasza BigManus (#39577) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Akkor valószínűleg az IS ami valami gigszert csinál, mert Molnár Péter szerint a fizetős AV nem csinál gondot. Vagy amire gyanakszom még az a LinkScanner. Az sosem volt jó az AVG-ben!

Privátod ment!

[ Szerkesztve ]

(#39579) janes1976


janes1976
őstag

Sziasztok!

1000 éve felraktam a gdatát kipróbálni. Utána leszedtem. Most nagyon elgondolkodtam azon, hogy megveszem, csupa jót írnak róla mindenfelé, csak egy a bökkenő, hogy nem tudom kipróbálni. Aszongya lejárt a trial. De az összes gdata, akármelyiket is rakom fel. Vki erre esetleg megoldást?

Üdv.
Janó

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#39580) Yosido


Yosido
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek mit tegyek? Jelenleg Outpost Pro/NOD32 van a gépemen védelemként. (magazinos kódokkal) Mivel már itt sokan és sokat foglalkoztatok az AVG különböző termékeivel, ezért szeretném megkérdezni, hogy a fenti párosításhoz képest az AVG IS vagy akár csak a sima AV több/nagyobb védelmet ad? A tűzfal része biztosan nem jobb az Outpostnál de most inkább az antivírus része lenne az ami érdekelne és ami miatt gondolkodom, hogy cseréljek-e vagy maradjak a mostani védelemnél.

Köszi előre is a válaszokat mindenkitől.

(#39581) BigManus válasza Szellem. (#39578) üzenetére


BigManus
addikt

Az IS is fizetős, nem próba verzió.
A link scanner nem igazán kavar be. A web védelem az ami igazán terhel.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#39582) BigManus válasza Yosido (#39580) üzenetére


BigManus
addikt

A helyedben én maradnék a használt duónál.
Jó párosítás.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#39583) BlackSeven válasza Yosido (#39580) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

A jelenlegi kombódhoz képest (amit írtál, hogy használsz) szerintem egyértelműen visszalépés lenne egy alacsonyabb védelmi szintre az AVG IS vagy a csak AV használata is. És ezt első sorban nem csak az Outpost tűzfal védelmében mondom. :K

Szerintem maradj meg a mostaniaknál, főképpen ha hozzá is jutsz magazinos kódokhoz. :K

(#39584) Szellem. válasza BigManus (#39581) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hát, szerintem meg pont a linkszkenner kavar be. Ha leszedem, nem terhel. Viszont így meg sajnso csökken is a védelem.

[ Szerkesztve ]

(#39585) eurolac válasza Yosido (#39580) üzenetére


eurolac
senior tag

Amennyiben nincs különösebb gondod velük és könnyen be tudod szerezni a magazinos kódokat (nem macerás) szerintem maradj náluk, nagyon erős csapat az. :K

Eurolac

(#39586) BigManus válasza Szellem. (#39584) üzenetére


BigManus
addikt

Már nem érdekes, ledaráltam ;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#39587) BlackSeven


BlackSeven
aktív tag

Most akkor mi van ezzel az AVG-vel? :F
Vegyes érzelmek és tapasztalatok? ;]

(#39588) csaba1203 válasza Szellem. (#39584) üzenetére


csaba1203
addikt

A linkscanner kiváltására van egy sokkal jobb alternatíva úgy hívják WOT :D :DD
Letöltés itt:[link]

(#39589) BigManus válasza BlackSeven (#39587) üzenetére


BigManus
addikt

Én sajnálom a legjobban, mert nagy AVG fan vagyok.
De úgy, hogy nem tölti be rendesen az oldalakat illetve nagyon lassan, így nekem nem felel meg.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#39590) Möbiusz


Möbiusz
tag

Hát nálam is leszerepelt az AVG. Alig pár órát élt nálam. Feltettem az IS-t, majd mivel azt gondoltam talán az miatt jelentkeztek a problémák leszedtem és feltettem a FREE-t. De ott is megmaradtak.
Pl.: sokkal lassabban és több lépésben jött be a Startlap. Ha rákattintottam egy linkre akkor másodpercekig nem történt semmi és utána kezdett betöltődni és akkor is úgy, mintha darabokban épülne fel az oldal. A feltelepített egyébb prograimnál nem tapasztaltam belassulást, de a netezés (az előzőekhez képest) érezhetően belassult. :O UPC Fiber Power 60-asom van ami már azért ott van gyorsaságban!
Így AVG le és ment vissza a jó öreg ESS. :K Minden jelentkezett probléma megszűnt azon nyomban. :K

[ Szerkesztve ]

(#39591) blattida válasza Greenebola (#39559) üzenetére


blattida
nagyúr

Az av-ben is benne van, sőt, az ingyenesben is. ;]

GoodSpeed
Valóban, a comodoban van egy alapértelmezett méretkorlát, amit bármikor, bármekkorára megváltoztathatsz, biztos kifog a sok hozzáértő felhasználón... ;]

janes1976
Miután föltetted a Gdata-t, ne a saját eltávolítóját használd, hanem mondjuk a Revo uninstallert és takaríts is ki utána, majd próbáld meg ismét telepíteni.
Elvileg menni fog.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39592) csaba1203 válasza BlackSeven (#39587) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen vas kell hozzá,akárcsak a Kaspy-hoz.Akinek régi gyenge gépe van vagy kevés ram-ja meg se próbálja felrakni,mert csak csalódás fogja érni.A másik dolog nem tudom mit kell kiakadni,hogy pl egy tucat processz fut az IS-nél. Ugyanígy van Pandánál vagy F-Secure IS-nél tehát a moduláris védelmi szoftvereknél csak azoknál nem jött elő ez a téma.Két gépem van egy régebbi asztali és egy viszonylag új noti. A régi konfigon a NOD32+OUTPOST FW megy a notin hagytam az AVG 2011 és nagyon meg vagyok vele elégedve.Remélem pár felmerülő kérdésre tudtam választ adni :D :DDD

(#39593) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok,
Az újságos outpost SS kulcsát fel lehet használni a sima Firewall pro kulcsaként? Sikerült FS antivirus promot kérnem és gondoltam összehozok egy Outpost+FSAV kombót. :)

(#39594) zed01 válasza sznorbi2 (#39564) üzenetére


zed01
őstag

Lehet az a gond hogy a két futó svchost-ot (futó gazdafolyamatok) nem engeded ki. Nem is értem miért nem engeded ki... én pl. mindig kiengedem a netre. Az a normális ha kint van, a W7 tűzfala is kiengedi. Sokszor nem az a legjobb megoldás ha állandóan tiltunk minden kommunikációt, szvsz nem véletlen akar kimenni.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#39595) BlackSeven válasza Nhorbee (#39593) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Tudtommal nem jó hozzá. Az OSS kulcsot nem fogadja el a "sima" firewall.
De majd a hozzábbértők kijavítanak ha nem így lenne.

(#39596) Nené Fiori válasza Nhorbee (#39593) üzenetére


Nené Fiori
csendes tag

Szia!

Azt azért tudnod kell, hogy a magazinos kódok csak egy speciálisan, magazinos verziókhoz használhatóak! [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#39597) Nhorbee válasza Nené Fiori (#39596) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Értem :) Köszi mindkettőtöknek.

(#39598) Nhorbee válasza Nhorbee (#39597) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Esetleg van érvényes promo az OFPro-hoz? Én nem találtam sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#39599) janes1976 válasza blattida (#39591) üzenetére


janes1976
őstag

Szia!

Köszi, megcsináltam, talált is vmiket, eltávolítottam, de mégse akarja felrakni. :(

Más ötlet esetleg? :)

Üdv.
Janó

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#39600) zed01 válasza Nhorbee (#39598) üzenetére


zed01
őstag

Az nincs, de van egy jó hírem. Ezer meg egy jobbnál jobb ingyenes tűzfalak vannak. :D

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.