Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) hakydakillah válasza batman. (#82) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Megtörtént a csoda, amit nem hittem el vidi alapján, azt hittem összevágott csalás. A tegnapi sötétbarna vízből mostanra (3-4 óra) szűréssel enyhén barna víz lett, olyan, mint a tegnapi kezdeti stádium. Visszamostam a masinát, hát nekem is ilyen szép sötétbarna dolog jött ki, mint itt 1percnél [link] :DD
Szerintem még egy nap, és szuper lesz. Ráadásul csütörtökön hozzák a napernyőt, végre teljes lesz minden, majd teszek képet az egészről.

Porszívózás téma, lesegettem, és a medencében levő kosaram szétszedhető így [link], és kosár helyett rácsavarhatok egy ilyent, amivel a porszívöcsövét kényelmesen rádugom: [link]. Kérdés, hogy az első fotón látható kék elem négyzet barázdázása elég nagyra sikerült, nem-e enged be nagyobb szennyeződést, ami már káros lehet a szivattyú számára.

Devil Smile
Nálunk évek óta a multi tabi vállt be, kis algaölő külön + van medence kefém, amivel rendszeresen átjárom a medence alját.

Lanash
Az enyémet mire leengedném megőszülnék, én is búvár szivattyút használok. Nagyon gyors, és csak alján marad pici víz.
Engem a medence érdekelne, ki tesz le süllyesztett műanyag medencét leeresztő és vízforgató nélkül? Félkész, vagy az ingatlan árának növelése érdekében odahánytak egy gyorsmunkát? Ha lenne fotód, megnézném.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.