Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#725) mbrigike88


mbrigike88
csendes tag

Sziasztok!!!
Tegnap volt a műtétem, ma már ki i engedtek.
Reggel 7re kellett bevonulnom, előte nap osztályos felvétel, aztan irány haza, mert feleslegesen nem maradunk benn...:)
Tulajdonképpen 10 óráig nem történt semmi, kaptaunk egy cuki rucit aztan megjelent a nővérke és a szobatársamnak beadta a nyálcsökkentő injekciot. 11kor megjeent a műtöspasi es elvitte a szobatársam, na itt mar totál paráztam, és meg is jelent a nővérke..szuri a popóba aztan vártam vagy haromnegyed 12ig es visszatolták a kolleginat, kb ugy nezett ki mint egy vámpir..:)
Aztán en is mentem a mütóbe... elmagyaraztak mit kell csinalnom es h fogadjak szot. elöször jött a doktor néni a Lidokain spray-vel, na az undiroto, amikor letüdőzi az ember.. 4 befujas kb 10 perc, aztan jöhet a szuri, amikor meglattam a tüt majdnem dobtam egy hatast... :)) de megnyugtatott h tövig nem fogja beszurni. az kellemetlen volt amikor érzéstelenitett de mindent a cél érdekében. NYeltem egy nagyot es kezdhetjük.Bal oldal: Csak apró matatást éreztem, hallottam ahogy vagja ki a mandulamat kb olyan a hangja mintha egy kartonpapit vagna, neha erzetem kellemetlen erzest de nem volt veszes. vegig kommentalta mit csinal, és amikor a hurokkal kitépte igy szolt: Brigi, most egy vicces csattanást fog hallani:) aztan mondta hogy köpjek egy hatalmasat szegenyt jol lekoptem, mondta h ügyes vagyok, terölte anyelvem aztan matyó himzessel elkötötte jött a jobb oldali, na azt jobban erztem, de ez is megvolt. a lenyeg hogy nem fel pedig a talyog a bal oldalon volt. itt is ugyanaz, köpés stb, ja kertem h mutassa meg a mandulam:) a lenyeg h azt ell csinalni amit a doki mond a szajon at folyamatosan levegöt kell venni , apro piciket, mert ha nem akkor ökledezni kell. na en egyszer elfelejtettem levegöt venni, köhögtem aztan folyt. nagyon feltem a mütéttöl de nem volt veszes :)) söt komolyan mondom egy eletre szolo elmennyel lettem gazdagabb.. :DD na aztan az elsö kortyok nagyon rosszak voltak de vegulis megittam 2 üveg nesteat ami kimondottan jol esett:)
olvastam h rosszabb lesz a 6. napig de fel negy van es csak egy fajdalomcsillapitot vettem be, remelem nem romlik tul sokat az allapotom
Akinek Szombathelyen veszik ki a manduláját vagy tervbe van véve annak ajánlom DR. BARTALIS KRISZTINÁT, kedves es ügyes, arany keze van, egy igazi tündér :R :R :R :R
akinek kerdese van nyugodtan irhat :)
és hajrááá :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.