Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1360) AncsiPancsi2


AncsiPancsi2
csendes tag

Én nem adtam pénzt senkinek, nem olyanok szerintem, hogy elvárják... Mondjuk korháztól is függ. Meg nekem ismerősömet műtötte a dokim és tőle sem akarta elfogadni a zsét, szóval én úgy vagyok vele, hogy nem szükséges az.
De ki hogy van vele. Nekem őszintén nem is nagyon lenne miből adnom...
Ne félj, biztos lehetsz benne h aznap nem lesz gáz, majd a 3.naptól lesznek inkább fájdalmaid, meg a füledbe is átsugárzik, de fájdalomcsillapítóval ki lehet bírni. Én a 12.napnál járok, és tök jól vagyok, 2.napja nem veszek be egy deka gyógyszert se,vagyis még tegnap este vettem be éjszakára, hogy tudjak jól aludni :)
Az 5.nap mikor engem hazaengedtek legszivesebben ezt csináltam volna :W
Na akkor aznap az éjszakát beleszámolva 4 cataflamot ettem meg, ami kicsit nem esett jól a gyomromnak :(((
Nekem még mindig van egy pici lepedék rajta, pedig zabálok egyfolytába darabos kaját is, pl.: győri édes keksz, pogácsát tolom már 3.nap óta, meg mindenféle kaját nyomatok már.
Néha még fáj mikor nyelek, de ezért nem fogok bevenni gyógyszert, tűrök inkább :K
Már látom az alagút végét, jövőhét hétfőn kell mennem kontrollra, remélem nem történik semmi baj addig :)) Kitartást aki előtte van, és annak is aki még benne van!!! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.