Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 20:45:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) dzsordzs69 válasza retesz147 (#1400) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Na, ezt időközben én is kipróbáltam, csináltam egy tök új makrót. És működik, egyszer. Másodszor már nem indítja el, bár a naplóban szerepel. Ha csinálok egy testreszabást az alkalmazás indításnál, akkor megint elindul: egyszer. :F

Szerk: ha lelakatolom az az indítani kívánt alkalmazást, akkor sem indítja el másodszor. Ja, és a régebbi verziójú MD van most fenn.

[ Szerkesztve ]

(#1402) retesz147 válasza dzsordzs69 (#1401) üzenetére


retesz147
addikt

Nálam is újabb változás.
Csak akkor indítja el, ha a MD meg van nyitva és az "van a kijelzőn". Ha kilépek pl főképernyőre(De MD-t nem zárom, be fut háttérben, amúgy is mindig fut háttérben), akkor már nem indul a Waze, amint újra az MD-t teszem a kijelzőre, akárhányszor indítja a Wazet, amikor kapcsolódik a BT eszköz, de ha nem MD van a képernyőn, akkor egyszersem indít semmit az MD.

Igazad van, először elindítja főképernyőről is, de többször már nem, azonban ha MD meg van nyitva és az van a képernyőn, akkor mindig elindítja Wazet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1403) Mcrazy válasza retesz147 (#1400) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Sok frissítés után tapasztaltam, hogy egyes feltételek nem működnek. Eltávolítás, majd újra hozzáadás után minden simán ment.

Üdv: Mcrazy

(#1404) dzsordzs69 válasza Mcrazy (#1403) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nekem úgy sem megy. Illetve egy teljesen csupasz makrót csináltam próbából: ha a fejhallgató csatlakozik, akkor indítsa el a Powerampot. Semmi feltétel, de csak egyszer indul. Viszont nálam nem kell, hogy előtérben legyen a MD. Lehet, hogy mégis valami miui affér.:)

(#1405) retesz147 válasza Mcrazy (#1403) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! Csak a feltétel eltávolítása, vagy az egész makró?

dzsordzs69: De ha előtérbe van, akkor tudja csinálni sokszor, nem? Nem csak 1x?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#1406) Mcrazy válasza retesz147 (#1405) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Nálam 6-os és 7-es OS-nél elég volt csak a feltételt eltávolítani és újra hozzáadni.

Üdv: Mcrazy

(#1407) dzsordzs69 válasza retesz147 (#1405) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Na, most úgy néz ki, jó lesz. Nem volt minden engedély megadva (mondjuk nem értem, mi köze a képernyőzáron megjelenésnek ehhez...), és most akárhányszor próbáltam, elindul. Most a kilövés problémás, nem minden esetben megy. Viszont amikor nem megy, akkor a naplóban sem szerepel, valamiért nem "veszi észre", hogy már nem csatlakozik a füleshez.

(#1408) Fall-N válasza retesz147 (#1390) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem annyi a gondom, hogy időnként elfelejti a megadott rendszerbeállítás módosítása jogot és hibaüzenttel nem fut le a makró. Ez általában nálam a kijelző fényerő manuális beállításakor jön elő. MIUI 11-en vagyok. Előtte sokáig Taskert használtam, lehet emiatt sajnos vissza kell térnem rá. Más alkalmazás nem játsza ezt el csak a Macrodroid.

[ Szerkesztve ]

(#1409) retesz147


retesz147
addikt

Nálam meglett a hiba.
Beállítások->alkalmazások->Alkalmazáskezelő->Macrodroid->Egyéb engedélyek->Indítás a háttérben valamiért nem volt engedélyezve...De hogy miért nem, nem tudom.

Xiaomi 13 eu dev...

(#1410) retesz147


retesz147
addikt

Kérhetnék egy kis segítséget azoktól, akik rootolt Android 10 és MIUI11-et használnak, hogy ki tudnák próbálni nekem, hogy a Macrodroid tudja-e kapcsolgatni a Wifi-t, mobilnetet, BT-t, GPS-T és indítani-bezárni egy programot?

Köszönöm szépen!

Xiaomi 13 eu dev...

(#1411) Hínár929


Hínár929
tag

Sziasztok,
nagyon kezdő macrodroid és android felhasználóként készítettem makrót egy régebbi hozzászólás alapján.
A cél a hívó fél nevének a bemondása zenehallgatás közben a fülhallgatóra. Android 10-es a rendszer.
Blouetooth fülesnél mondja folyamatosan a zene alatt, hogy bejövő hívás van de név nélkül, vezetékesnél nem jelez semmit. Mi lehet a hiba?
Gondolom a telefonon kell még valamit beállítani.
Vagy a 10-es szigorítása miatt nem megoldható?
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

(#1412) dzsordzs69 válasza retesz147 (#1410) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Kipróbáltam. Csináltam egy ilyet: . Wifi, adat, bluetooth vált. Viszont alapból nincs gps kapcsolgatási lehetőség a "redőnyön", csak helymeghatározás. Azt nyilván ez a makró nem kapcsolgatja, de valamit csinál, mert a Futár mögött a helymeghatározás miatt. Viszont állandóan hiányolta, tehát olyan, mintha csak kikapcsolná a makró, vissza nem. Olyannyira, hogy a makrót kikapcsoltam, és utána is hiányolta a helyet a futár, és csak egy újraindítás után nyugodott meg és talált pozíciót.

(#1413) Oldman2 válasza dzsordzs69 (#1412) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

A GPS-t teljesen felesleges kapcsolgatni, az csak akkor fogyaszt energiát, ha egy alkalmazás lekérdezi a pozíciót.

Ha nincs ilyen, a GPS fogyasztása minimális.

(#1414) Mcrazy válasza Hínár929 (#1411) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Szia!
Ennek működéséhez ez a makró, ebben a formában nem teljesen jó (később visszatérek rá, hogy miért), de ami az elsődleges, hogy az OS-nek kell tudnia a hangot átjuttatni a fülesre, ami egyáltalán nem biztos.
Saját tapasztalatom egy Samsung telefonnal a következő. Amíg a MM 6-os droidot használtam, addig a BT fülesem hívás közben csak egy rövidke sajátos dallamal jelzett. Miután váltottam a Nougat 7-s rendszerre, azóta a beállított csengőhangok szólalnak meg a BT fülesben. Hangbemondást külön nem próbáltam, de így elméleti síkon működhet.
Elmondásod szerint nálad a "Bejövő hívás" szöveget mondja be, amit nem Te állítottál be (és láthatóan a makróban sem szerepel), tehát nagy a valószínűsége, hogy az a rendszer saját szövege és nem támogatja hívás közben az egyéb hangok átvitelét.
Azért ha van időd is türelmed, próbálkozhatsz a MD beállításaiban a szövegfelolvasó hangcsatornák változtatásával.
Mindezek előtt először is helyre kell tenni a makrót, hogy működőképes legyen.
Először is a "Ne zavarj" feltételt törölni kell, mert csak akadályoz, jelen esetben semmi haszna nincs.
A "Bejövő hívás" egy egyszeri esemény, jó esetben, ha nem nyomja el valami a hangot, akkor a makród szerint 1x fogja bemondani a hívó nevét. A logikus az lenne, ha hívás közben 3mp-ként mondaná.
Ehhez egy változóba kell menteni a hívó nevét és egy ismétlő műveletet létrehozni. Kell bele egy csengőhang választó, ami BT kapcsolatnál "Nincs" csengőhangot választ (ezáltal csak a hívó neve lesz halható tisztán), Bt nélkül pedig visszavált a kívánt csengőhangra.
Tovább viszont nem írom - mert estig tartana és nem biztos, hogy érthető lenne - hanem elkészítem neked a makró vázlatát és kép, importálható formában felteszem. Másnak is hasznos lehet, valamint kitárgyalhatjuk az észrevételeket.
Hamarosan jelentkezem.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1415) dzsordzs69 válasza Oldman2 (#1413) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Én nem kapcsolgatom, csak válaszoltam egy kérésre...

(#1416) Oldman2 válasza dzsordzs69 (#1415) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

:R

(#1417) Mcrazy válasza Hínár929 (#1411) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Nos elkészült a makró.
Az összes Bt-s eseménynél és a Bejövő hívás feltételnél állítsd be a Te Bt fülesedet a "Bármilyen Bt eszköz" helyett.
A hangcsatornák módosításáért nem kell a MD beállításait turkálni, mert a "Szövegfelolvasó" műveletnél közvetlenül tudod változtatni, hogy melyik hangcsatornán szólaljon meg.(Ez korábban nem ugrott be) Próbálgatni kell.
A második "Csengőhang testreszabása" műveletnél tetszés szerint állítsd be a "Basic Bell" helyett a sajátodat.
Ez a makró nálam tökéletesen működik, hívás közben bemondja a hívó nevét, ha szerepel a névjegyzékben, ha nem, akkor az "Ismeretlen hívó" hív téged szöveg hallható.
Amennyiben a telefonotokon lévő android rendszer nem enged más hangcsatornát hallatni a fülesben hívás közben, akkor ez ezzel a makróval sem megoldható.
Sikerest próbálkozást mindenkinek! Várom a fejleményeket.

Letölthető makró: Hívás bemondása

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1418) retesz147 válasza dzsordzs69 (#1412) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! :R

Akkor van remény, mert végül is GPS-t én se nagyon kapcsolgatom már, mostanában mindig be van kapcsolva, csak valamiért megszokásból belekerült a leírásba.

Köszönöm, akkor van remény, valszeg frissítek.

Xiaomi 13 eu dev...

(#1419) PistiSan válasza retesz147 (#1418) üzenetére


PistiSan
addikt

Engem még mindig bosszant, hogy egy pár alap automatizálás miatt rootolni kell a telefont, vagyis nem ez a része bosszant igazán, hanem hogy egyre több dolgot korlátoznak e miatt.
Google PAY, egyes banki alkalmazások, streeming szolgáltatók, stb.

(#1420) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy egyik ismerősömnek kéne olyan, hogy a gyereke hasznalhassa a tabot de úgy hogy reggel 6 tol este 8 ig tudja használni de úgy hogy ha eléri az egy óra játékot összesen mindennap ezen időn belül akkor utána leállítsa és ne tudjon tovább játszani!

Gondolom ehhez root jog kell!

Tud ilyet a macrodroid?

(#1421) Mcrazy válasza Kumblee88 (#1420) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Nem, nem kell hozzá root jog. Az egy órás bekapcsolt kijelző elérésére gondolt? Ha igen, meg lehet oldani, de kell hozzá MD ismeret.

Üdv: Mcrazy

(#1422) Hínár929 válasza Mcrazy (#1417) üzenetére


Hínár929
tag

Szia!
Köszönöm a fáradozást! :R
Nem tűnik túl egyszerűnek, de nagyon bizakodó vagyok, nekifutok és jelentkezem az eredménnyel.

(#1423) Hínár929 válasza Mcrazy (#1417) üzenetére


Hínár929
tag

Szia!
Folyamatosan tesztelem a makrót, a leírtak szerint átírtam a Bt fülest az enyémre, beállítottam a saját csengőhangomat, és a szövegfelolvasónál elkezdtem váltogatni a hangcsatornákat.
Az eredmény:
Elhallgat a zene, nincs csengőhang, és ha a hangcsatorna riasztásra van állítva, akkor kimondja folyamatosan a hívónevét, de nem a fülesen, hanem kihangosítva a telefon hangszóróján, ha pedig hanghívásra állítom, akkor egyszer kimondja a fülesre amikor leteszi a hívó.
Mindegyik hangcsatornánál folyamatosan megy a fülesben a "bejövő hívás van".

[ Szerkesztve ]

(#1424) Mcrazy válasza Hínár929 (#1423) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Sajnos az a helyzet áll fent nálad, amit korábban is írtam. A telefonodon lévő rendszernek van egy erre készített hangfájlja, amit bejövő híváskor a fülesre küld, elzárva minden más hanglehetőséget. Lehet, hogy egy újabb OS váltásnál ez változni fog, de az is lehet, hogy nem. Egyenlőre nem tudok megoldást a problémádra.

Üdv: Mcrazy

(#1425) PistiSan válasza Hínár929 (#1423) üzenetére


PistiSan
addikt

Próbáld már ki egy másik telefonnal, hogy legalább azt meg tudjuk, hogy a telefon, vagy a füles adja ki a hangot amikor hívnak.

(#1426) Mcrazy válasza PistiSan (#1425) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

A füles biztos nem, nem mond olyat, hogy " bejövő hívás".

Üdv: Mcrazy

(#1427) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni egy game mód összerakásban ?
Adott játék esetén ne zavarj mód kellene , fényerő X szinten ,ha kilépek belőle meg akkor mindent kapcsoljon vissza.
Le szedtem a boltból egy game Mode II verziót,de nem igazán akar működni,pedig módosítottam az adott 2 játékhoz .

[ Szerkesztve ]

(#1428) Somatom válasza batai15 (#1427) üzenetére


Somatom
veterán

Nem véletlenül ajánlottam a Taskert. Sajnos, a Macrodroid nem tudja megkülönböztetni az elindult/leállt eseményt, a képernyőre került/háttérbe kerülttől. Neked az utóbbi kéne. Mellesleg, ez a Macro teljesen hibás. Nincs is művelet, amit végrehajtatna.
2 Makró kell.
Az egyik eseménye az alkalmazás elindult.
Művelete a ne zavarj mód aktiválása.
A másik Makró ennek a reciproka.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1429) Mcrazy válasza Somatom (#1428) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Szerintem az alkalmazások egy csoportja (amelyek nem tudnak önálló tevékenységet folytatni a háttérben: Számológép, Névjegykezelő, stb) tekinthető leállítottnak, amikor háttérbe kerül.
A másik csoport, amelyik tud a háttérben is dolgozni (szerverek, zenelejátszók, navigációk, stb) hagynak maguk után értesítést, amire lehet a MD-ban is hivatkozni.
Az említett makrót pedig egyben is el lehet készíteni, If, Else, vagy Elseif használatával.

Üdv: Mcrazy

(#1430) batai15 válasza Somatom (#1428) üzenetére


batai15
félisten

Életem köszönöm csak elsőre szimpatikus annak tűnt akkor marad a tasker

(#1431) Somatom válasza Mcrazy (#1429) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, hogy meg lehet csinálni egy makróban is. De, ő kezdő és egy kezdőnek egyszerűbb kettőben megcsinálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1432) Mcrazy válasza Somatom (#1431) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Hát igen... és a Tasker könnyű lesz egy kezdőnek. :DDD

Üdv: Mcrazy

(#1433) Somatom válasza Mcrazy (#1432) üzenetére


Somatom
veterán

Viszont, tuti, hogy működni fog. Macrodroiddal nem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1434) Mcrazy válasza Somatom (#1433) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Megcsináltad Te ezt a makrót, hogy ilyen biztos vagy benne? Esetleg legyártottad Taskerben, ahol "biztos" működik ? Mire alapozod ezt a határozott "Igen/Nem"-et?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1435) batai15 válasza Mcrazy (#1434) üzenetére


batai15
félisten

Próbáljatok inkább nekem segíteni,nem veszekedni. Amúgy működik amit linkeltem ,de például ha ki lépek az asztalra ,majd vissza néha be ragad ,vagy késve indul el a rutin .

(#1436) Somatom válasza Mcrazy (#1434) üzenetére


Somatom
veterán

Már régebben írtam, hogy a Makrodroid nem megbízhatóan reagál a fókuszeseményekre, ha azok nem azonosak az app indulásával/leállásával. Érthetetlen, hogy a fejlesztő miért nem javítja ezt a hiányosságot, hiszen az Android ad rá lehetőséget. A Robotban kezdetektől külön esemény egy app indulása/leállása és a fókuszba kerülés/kikerülés a fókuszból.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1437) Mcrazy válasza Somatom (#1436) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Nem a fejlesztőt akarom védeni, mert biztos oka volt rá, hogy nem tette bele ezt a funkciót, legfőképp azért, mert az app-ok jelentős százaléka nem tud a háttérben működni, ezért ha háttérbe kerül, tekinthetjük "Bezárt, Leállítva" állapotúnak. Amiről Te beszélsz, az csak egy csekély százalékra igaz, amiről már fentebb is írtam.
Hogy állapítod meg, hogy egy app nem fut, ha az nincs fókuszban? Hogy tudod biztosa, hogy leállt, ha a "Kilépés" funkció csupán csak a kezdő képernyőre vagy az előző oldalra juttat vissza? Mi a jelentősége ha háttérben van vagy teljesen leállt, ha fókuszon kívül nem csinál semmit? Miért nem elég az, ha háttérbe került és ezt eseményként fel lehet használni? A MD szerint, amíg egy app a memóriában van, addig az fut a háttérben és ezt feltételként fel lehet használni. Viszont az aktuális makróhoz még erre sincs szükség, mert bőven elég a "Fókuszból kikerülés", Alkalmazás leállt - esemény. VIszont, ha még egy ilyen makrót sem raktál össze, akkor nem értem, hogy miért írod határozottan, hogy a MD-al nem megoldható.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1438) batai15 válasza Mcrazy (#1437) üzenetére


batai15
félisten

Látom képben vagy, lehetne rám is időt szakítani? a fenti kérdésre ?

(#1439) Somatom válasza batai15 (#1438) üzenetére


Somatom
veterán

Jogos.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1440) Mcrazy válasza batai15 (#1438) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Szia!
Természetesen szívesen segítek. Mire elolvastam a kérésed, Somatom már reagált, amire nekem is muszáj volt.

Az általad használt makrónak csak a felét látjuk - az eseményeket -, ha legközelebb képet szeretnél a makróról betenni, akkor válaszd jobb felül a makróban a "megosztás képként" lehetőséget. Persze én inkább összedobnék egy másikat.
A "Ne zavarj" móddal lehet, hogy variálnod kell, neked mi a jó beállítás.
Az én elképzelésem a következő: Az indulás adott, játék/ok indulásánál aktiválódik az amit szeretnél, viszont a kilépésnél betennék egy 10-30 mp közötti késleltetést, ha mégis visszalépnél a játékba, valamint a makró sem bolondul meg a hirtelen ki/be kapcsolásoktól.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1441) batai15


batai15
félisten

(#1442) Mcrazy válasza batai15 (#1441) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Köszi, így már mindjárt más.
Az látszik, hogy kezdő makróépítő, mert egy műveletért nem ajánlok If-et (persze ettől még működhet, csak bonyolultabb és nem is néz ki szépen), de hát mindenkinek el kell kezdnie valahol.
Mindjárt készítek egy vázlatot és felteszem ide.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1443) Mcrazy


Mcrazy
Topikgazda

A változásokat az eseményekben és műveletekben, valamint a 2. IF-ben a saját programjaidnak és kívánságaidnak megfelelően állítsd be. Ha még szeretnél valamit hozzáfűzni, akkor az 1. IF-nél mindenképp a "Makró megszakítása" művelet elé tedd be, a 2. IF-nél pedig az Endif elé. Jelen esetben ott a sorrend nem lényeges.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1444) batai15 válasza Mcrazy (#1443) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm . Egy egyébként olyat is lehet hogy ha fel töltötte a telefon magát jelezzen ,vagy mondjuk razásra vagy hangra parancsra zseblámpa induljon ? Hirtelenséggel még ezek lennének a kívánalmaim. :R mert akkor első körbe magam még próbálok össze rakni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1445) Mcrazy válasza batai15 (#1444) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Mind a kettőt lehet, a hangparancs-ot passzolom, mert szerintem azt nem kezeli a MD, de - régi rendszert használó lévén - ezt nem tudom teljesen megerősíteni. A kikapcsolt képernyőnél történő rázás érzékelést először a MD beállításában aktiválni kell, viszont jelentős akkumerülést okozhat. Ez áll a MD beállításában. Ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1446) Fall-N válasza Mcrazy (#1437) üzenetére


Fall-N
veterán

Ahogy én tapasztaltam mindhárom automatizálóval meg lehet mindent csinálni csak más néven és más felületen kell megtenni. Mindhárom alkalmazást (E-Robot, Tasker, Macrodroid) megvettem, így van rálátásom. Igazság szerint egyik sem nehéz vagy bonyolult csak megkíván egy logikus gondolkodást vagy programozói szemléletet, hogy mit is akarunk csinálni velük. Na jó mostmár csak mindkettő, mert az E-Robot beállt a földbe.

De ha már összehasonlítani kell őket, akkor számomra a leglogikusabb a Tasker, a legegyszerűbb a Robot, de a legjobb és átláthatóbb viszont a Macrodroid.

Viszont, hogy segítsek a Taskerrel a legegyszerűbb megcsinálni, mert létre kell hozni két profilt azaz taskot, ami az alap és ami a játék indítása után aktiválódik. Az esemény pedig a játék indítása, majd ha leállt akkor a vissza eseménnyel visszaállnak az eredeti értékek azaz az alap task aktiválódik. A topikjába linkeld be a kérdést ott leírja valaki részletesebben. Sajnos nekem most nincs fent a Tasker, mert egy ideje a Macrodroid van használatban. De bármikor visszatérhetek hozzá ha kijön valami új funkció ami érdekes számomra.

Macrodroiddal sem nehéz, ahogy Mcrazy meg is tette csak elsőre bonyolultnak tűnhet a Taskerhez képest. Ott viszont a Tasker kissé bonyolult felépítése ami nehezebbé teszi.

[ Szerkesztve ]

(#1447) batai15 válasza Mcrazy (#1443) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm, tökéletesen működik .
Viszont lehetne még annyi finomítás hogyha éjszaka ne zavarj mód alatt (ami úgy van beállítva hogy,este 22-reggel 7.00 él) ne zavarjon bele ? Mert ahogy kilépek a játékból ki kapcsolja az ütemezett módját is
:R

(#1448) Mcrazy válasza batai15 (#1447) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Persze. Nyisd meg a 2. IF-et(rábök majd testreszabás ) és add hozzá az időszak feltételt. Itt állítsd be azt az időt, ami kívül esik a normál Ne zavarj beállításain.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1449) Oldman2 válasza Mcrazy (#1448) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Bocs, hogy belekontárkodok...

Nem lenne univerzálisabb, ha itt nem időszakot, hanem egy Feltételt állítanánk be, ami a Ne zavarj üzemmód inaktív állapotához kapcsolódik?

(#1450) Mcrazy válasza Oldman2 (#1449) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Nem, mert ha játszik, alapbol aktiv a ne zavarj mod és soha nem kapcsolna ki.

Üdv: Mcrazy

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.