Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 20:45:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Mcrazy válasza tomy86 (#1700) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Nálam ezt mutatja a Rendszernaplóban és nálad is valami ilyesminek kéne lennie.

Üdv: Mcrazy

(#1702) tomy86 válasza Mcrazy (#1701) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam így néz ki (próbáltam a lebegő gombot és teszteltem az időzített változatot is):

(#1703) Mcrazy válasza tomy86 (#1702) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Az látszik, hogy a művelet lefut, csak épp nem csinál semmit.
Sajnos nincs 5letem, de nézz szét a hivatalos fórumon, hátha valaki más is tapasztalt ilyet és jelezte már.

Üdv: Mcrazy

(#1704) tomy86 válasza Mcrazy (#1703) üzenetére


tomy86
addikt

Rendben, az lesz. Köszönöm, hogy foglalkoztál vele.

(#1705) Mcrazy


Mcrazy
Topikgazda

Sziasztok!
Az új frissítésnek köszönhetően már csomagnév alapján is lehet indítani alkalmazásokat.
Ennek örömére végre befejezhettem egy régóta félretett makrómat, ami nem más, mint egy App Lock.
A működése a következő: Az -Alkalmazás elindítva- eseményhez hozzáadott alkalmazások indítás után csak a PIN kód beírása után használhatók.
Mindaddig nem kell újra PIN kódot megadni, ameddig nem indítunk egy másik védett alkalmazást, vagy ameddig a kijelző le nem kapcsol.
A makró inaktív állapotban kerül importálásra és a PIN kód is 0-ra van állítva.
Első indításkor meg kell adni egy PIN kódot, beállítani a védeni kívánt alkalmazásokat (jelenleg a számológép és az óra van beállítva), majd a mentést követően engedélyezni a makrót. Ha nem lett beállítva kód, akkor a makró engedélyezése, majd a MD-ból való kilépés után előugrik egy beállító ablak. Amennyiben nem kerül PIN kód beállításra, úgy az aktív makró inaktívvá válik, de erről értesítés is lesz.
A kód bármikor megváltoztatható a makróba belépve - Lokális változók - PIN kód módosítás-ra bökés után.
Sajnost a kódbeviteli mező kicsillagozása jelenleg nem lehetséges.
Örülnék, ha tesztelnétek néhányan és jeleznétek, hogy ki lehet-e játszani (ha igen, miként) kellene-e javítani rajta valamit.
A makró innen tölthető.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1706) Mcrazy


Mcrazy
Topikgazda

Készítettem egy makrót az erősebb Wifi hálózathoz kapcsolódásra.
Aki szeret gyakorolni, legyárthatja magának a kép alapján is (szövegfeldolgozáshoz segítség a 2.kép), a többieknek itt a letöltő link.
Amennyiben az érzékenység nem megfelelő az adott hálózathoz való kapcsolódáshoz, akkor a "Hálózathoz csatlakozás" műveletek alatt található "Változó" feltételek értékeit kell módosítani. Ez a makró 2 routerhez/Ap-hoz készült, ha valakinek több van, némi reszeléssel az is megoldható. :P

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1707) gyuri81


gyuri81
veterán

Sziasztok!
Alapvetően a Samsung Routines alkalmazást használom az automatizalasokra. Abban már eléggé kimaxoltam a lehetőségeket, ezért szeretném kiegészíteni MD-vel a lehetőségeket.
1-2 sablont már leszedtem amit mások készítettek az MD-n belül. Az autó kihangosítás hívás közben szerintem parádés.
Elolvastam az összefoglalót,de még nem annyira vágom a dolgokat.
Az alábbiakban kérem a segítséget.
1.Elég sokat használom az nfc-vel való fizetést, erre szeretnék valami féle automatizálást, hogy megnyomok egy widgetet es kb 2 perc múlva kikapcsol az nfc.
2. Tettem fel egy zseblámpa sablont, amivel razasra bekapcsol a lámpa. Sajna kikapcsolt telefonnal nem működik.
3. Napközben a céges telefonomról szoktam megosztani a netet a telefonomra. De mikor hazaérek jó lenne ha az otthoni wifi-re térne át

4. Ti milyen macrokat hasznaltok? Mi az amit érdemes feltenni?

Telefonom: Samsung Note 8, root jogokkal rendelkezem

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1708) gyuri81


gyuri81
veterán

Most nézem hogy ez a legnagyobb fogyasztó? Miért?

(#1709) PistiSan válasza gyuri81 (#1708) üzenetére


PistiSan
addikt

Rendszernaplót nézd meg, lehet olyan eseményt állítottál be ami folyton ébrentartja a telefonod.

(#1710) gyuri81 válasza PistiSan (#1709) üzenetére


gyuri81
veterán

Jaja, volt egy olyan ami folyamatosan figyelte a közelség érzékelőt...

De alapvetően észre venni a többlet fogyasztást?

(#1711) PistiSan válasza gyuri81 (#1710) üzenetére


PistiSan
addikt

Attól függ mit hogy állítasz be, miket figyelsz/futtatsz nekem sok macrom van, a macrodroid mégsincs az akku statban sehol.

[ Szerkesztve ]

(#1712) PistiSan válasza gyuri81 (#1710) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!
PM-ben írtad, hogy volt mobilcellákat figyelő macrod, az szinte biztos hogy sokat fogyaszt, amúgy a topicban elég durva macrokat készítő arcok vannak, sokszor kaptam segítséget én is amikor elakadtam, javaslom itt kérdezz bátran te is, ha konkrét dologgal kapcsolatban megvalósítási gondod akad segítünk.
Ismerősnek van samsung telefinja, mivel a következő telefonom lehet nem rootolom, ezért fontos hogy miket miként lehet autimatizálni, a bixby routinesban nekem nagyon furcsa, hogy ha beállítok egy repülő módot, akkor az ott megadott idő után vissza áll az eredeti állapotba, a macrodroiddal nem így van, meg nagyon korlátozott is az MC-hez képest.
Nekem profilváltó macrom van, este repülő módban van a telóm este, reggel az ébresztőra hatására korábban kikapcsol a repcsi mód, ha nincs ébresztés akkor később, pl hétvégén.
Alapból magán számmal hívok másokat, de akinek a nevébe raktam # karakterr azoknak elküldi a számom, sok ilyen kis apróság van, nem kezdek bele felsorolni mindet.

(#1713) gyuri81


gyuri81
veterán

Az akksit újra feltöltöttem, mobil cellás macrot kiszedtem, de továbbra is zabal az MD ( számomra igy kuka az egész...)

(#1714) Mcrazy válasza gyuri81 (#1713) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Szia!

A Macrodroid beállításaiban van egy "Események testreszabása" menü. Ott néz körül, hogy nincs esetleg valami frissítési gyakoriság túl alacsony értékre állítva, illetve még azt, hogy a közelségérzékelő ne működjön kikapcsolt képernyőnél, illetve a Fényérzékelő esemény frissítése "Soha"-ra legyen állítva. Az is lehet, hogy valami beragadt. Nézd meg, hogy van-e olyan makród, ami "Rendszeres intervalllum" esemény vezérel és milyen értékre van állítva. Egy újraindítást, app cache törlést is próbálj meg, mert ez nem normális. Nálam fut néhány intervallumos makró, de csak 1% így is a fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1715) PistiSan válasza gyuri81 (#1713) üzenetére


PistiSan
addikt

Rendszernaplóról dobnál fel egy hosszú screenshotot? Ott látszania kell ha valami túl gyakran fut le.

(#1716) gyuri81 válasza Mcrazy (#1714) üzenetére


gyuri81
veterán

Köszi, atnezem a dolgokat!

Naplóm:

(#1717) PistiSan válasza gyuri81 (#1716) üzenetére


PistiSan
addikt

Flashlight macrot kapcsolt ki, hát ha az kavar be, a macrodroid beállításaiban van olyan opció, hogy kikapcsolt képernyő mellett is működjön ez a funkció, ez sok akkut eszik, ha esetleg bekapcsoltad, akkor azt kapcsold ki.

(#1718) gyuri81


gyuri81
veterán

Újra tettem az egészet...
Most egyelőre fel sem jön az akku statban :)

(#1719) Mcrazy válasza gyuri81 (#1718) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Biztos valami "elgörbült", mert nem szokta enni az akkut.

Az NFC-s kérdésedre azt javasolnám, hogy képernyő feloldva/lezárva eseménnyel kapcsolgasd ki be. Ha gondolod szívesen elkészítem neked. Nálam már működik egy ilyen makró, csak meg van spékelve még egy országkóddal(mert külföldön nem használom) és wifi jelenléttel, hogy ne legyen bekapcsolva feleslegesen.
Viszont ha jól emléxem, akkor ADB-n le kell futtatni egy parancsot, hogy az NFC-hez hozzáférjen a MD.

Ui: Közben beugrott, hogy nálad van root, akkor nem kell az ADB hack.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1720) gyuri81 válasza Mcrazy (#1719) üzenetére


gyuri81
veterán

Az nfc-t közben megoldottam egy csodálatos kék gombbal :))

Esetleg kérhetek ezekre egy választ?
3. Napközben a céges telefonomról szoktam megosztani a netet a telefonomra. De mikor hazaérek jó lenne ha az otthoni wifi-re térne át

4. Ti milyen makrokat hasznaltok? Mi az amit érdemes feltenni? ( kár hogy az összefoglalóban találhatókhoz nincs esetleg valami kép, mert akkor könnyebb lenne a tanulás)

[ Szerkesztve ]

(#1721) Mcrazy válasza gyuri81 (#1720) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Az otthoni wifi csatlakozásához először is kell gyűjtened cellainfokat. Létrehozol egy Otthon csoportot, majd ebbe gyűjtöd a házkörüli cellákat. Ha ez megvan, akkor a kép alapján legyárthatod a makrót.
A kép csak egy vázlat, feltételezve, hogy a megosztó telefonon mindig be van kapcsolva a megosztás. Ha nincs, akkor a második eseményt (Hálózatról lecsatlakozva) is le kell cserélni egy "Rendszeres időköz"-re, ami bontott otthoni wifi esetén megpróbál csatlakozni a céges telefonhoz. Ez nem túl jó megoldás, mert ha nem tudsz csatlakozni, akkor x időnként próbálkozik a makró, ami megint csak plusz akku fogyasztást eredményez. Az igazi az lenne, ha a céges telefon küldene egy értesítést a saját telefonra, ha bekapcsoltad a megosztást, de ehhez arra a telefonra is kéne MD.

Az utolsó kérdésedre: Mindenki olyat használ, ami neki jó. A fantáziádon (és egy kicsit a MD tudásán) múlik, hogy mit tudsz kihozni belőle. Az igények mindenkinél mások. Lehet, hogy ami nekem hasznos, az másnak haszontalan és fordítva.
Kicsit lapozz vissza és találsz olyan posztokat, ahol megosztottuk a makróinkat.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1722) Fall-N válasza Mcrazy (#1721) üzenetére


Fall-N
veterán

Én az otthoni Wi-Fire jónak találnám az elérhető Wi-Fi hálózat eseményt az adott (otthoni) SSID alapján. Talán kevesebbet fogyasztana. Amúgy is szkenneli a vezeték nélküli hálózatokat az Android jópár verzió óta kikapcsolt Wi-Fi mellett is. (Sőt navigáció során is besegít, de ez OFF).

Vagy szerinted a cella infó kevesebbet ehet? Végülis azt is folyamatosan nézi a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1723) Mcrazy válasza Fall-N (#1722) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Igen, bármelyik jó lenne, ha nem csak 1x aktiválódna. Ha belép a Mobilcella csoportba vagy aktiválódik az elérhető SSID esemény, akkor legközelebb csak akkor aktiválódik újra, ha kilép. Na most, ha valamiert leszakad a telefon otthon a wifi-röl és a wifit kikapcsolja egy művelet akkor nem fogja visszakapcsolni az aktiváló makró. Nálam itthon pld már a ház előtt aktiválódik a Wifi makró és csatlakozik is, de van ugy, hogy rögtön lemegyek a pincébe, ahol megszakad, de a hatókörből nem léptem ki.
Az lehetne még jó megoldás, ha a céges telón lenne MD és az otthoni SSID-t elérve, kikapcsolná a megosztást, SSID elhagyásakor pedig vissza.
Több megoldás is van, de függ attól, hogy van használva a két telefon. Be van kapsolva a wifi es a hotspot mindig vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1724) Fall-N válasza Mcrazy (#1723) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen ez igaz. Akkor kéne mellé egy másik makró ami után visszakapcsolódna a hálózatra ha a Wi-Fi állapota inaktív.

(#1725) gyuri81 válasza Mcrazy (#1721) üzenetére


gyuri81
veterán

A cella infó figyelés sok energiával jár? Mert ha nagyon pörgeti az akksit, akkor nem használom.
Feltettem tegnap a céges telefonra is az MD-t. Az egy root nélküli Redmi 7. Az lenne a tuti, ha cella alapján bekapcsolna rajta a mobilnet illetve a hotspot( ha elhagyom a cellát, akkor ezeket kikapcsolja) és nem kellene ezzel kapcsolatos macró a saját telefonomra.
De ha van jöbb ötlet... :)

(#1726) Mcrazy válasza gyuri81 (#1725) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Na, így mindjárt könnyebb a helyzet. Gondolom házon kívül, ahol csak lehet a céges netet használod.
Én azt javasolnám, hogy a céges telóra (mivel root nélkül a mobilnet nem kapcsolható ki/be, de a Hotspot igen) tegyél egy SSID hatókörön belül/kívül eseményeket az otthoni wifit megadva (ha máshol is használsz wifit, pdl Meki, akkor azokat is add hozzá) és a saját telóra nem kell ezzel kapcsolatban semmi (feltéve, hogy azon mindig aktív a wifi) Ez egyszerűbb, mint cellákat gyűjteni és biztosabb működést ad.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1727) gyuri81 válasza Mcrazy (#1726) üzenetére


gyuri81
veterán

Köszi szépen, le is gyártottam a makrót. :R ( ha jól látom akkor HotSpot engedélyek fel lettek cserélve a képen ) :) Nekem az kell ha van Wifi1, akkor ne legyen hotspot.
Basszus még mindig magas egyébként az MD programozása, a Bixby Routines vagy a Samsung Routines faék egyszerűek :)
Amúgy éjszaka is azon agyaltam miket kellene leprogramozni :)
Pl. ha munkahelyen vagyok, akkor néma üzemmódban legyen a telefon ( feltétel munka időszak, illetve cella(?) )

(#1728) Mcrazy válasza Mcrazy (#1726) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Közben arra gondoltam hogy a saját telefonodra is felrakhatod ezt a makrót, azzal a módosítással, hogy SSID-nak az otthoni wifit és a céges teló wifihálózatát adod meg, Műveleteknél pedig lecseréled a Hotspot ki/be kapcsolásást a wifi engedélyezése/tiltása-ra. Igy, ha otthonról elmész az saját telón letiltásra kerül a wifi, de céges telón aktíválodik a hotspot, majd ennek elérhetőségét érzékeli a saját telefon és aktíválja a wifit, majd csatlakozik a céges telefonhoz. Ha a céges teló nincs elérhető közelségben, akkor a saját telefon vagy nem aktíválja a witit, vagy pedig letiltja, igy a felesleges hálózatkeresés nem meríti az akksit.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1729) gyuri81 válasza Mcrazy (#1728) üzenetére


gyuri81
veterán

Köszi szépen az ötleteket! :)

Alapvetően nálam Samsung telefonon van erre opció, hogy az adott helyeken bekapcsolja a wifit. ( illetve ki is kapcsolja ha elhagyom ekezet a helyeket)

[ Szerkesztve ]

(#1730) gyuri81 válasza Mcrazy (#1728) üzenetére


gyuri81
veterán

Agyalok még egy makrón, de azt se tudom hogy kezdjem el :)

Alapesetben hangos üzemmódban legyen a telefon, de ha csatlakoztatom az órát, akkor váltson át rezgőre. Illetve van még egy feltétel, ha munkahelyen vagyok akkor aktivalodjon az a makró amit a munkahelyi hangra készítettem.
(Ez lenne a munkelyi mód, remélem életképes lesz, ha holnap felveszem a cellákat)

(#1731) Mcrazy válasza gyuri81 (#1730) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Még hogy nem megy ez neked? Milyen szépen összeraktad és még IF-et is használtál.
Annyit javítanék rajta, hogy az időszakot kivenném, mert gondot okozhat. Ha korábban beérsz, vagy később jössz el, nem biztos, hogy aktiválódik a makró. Ezt nem állítom 100%-ra, tesztelni kell.
Kipróbálhatod még a cellákon kívül a Helyszín2 eseményt is. Ki kell tapasztalni, hogy melyikkel jobb. Celláknál előfordulhat, hogy még 500 méter múlva is azon a cellán lesz a telefon, ami a munkahelyed is érinti és ha néma marad a telefon, nem biztos, hogy jó neked.
Ha az órádat is be akarod vetni, akkor add hozzá ehhez a makróhoz a csatlakozás/leválasztás-nak megfelelő eseményt és a feltételeket is egészítsd ki.

#1729 gyuri81 Nekem is van ilyen kapcsoló a telefonon, de még soha sem próbáltam. Lehet helyszín alapján működik ez is, de azon kívül, hogy ki/be lehet kapcsolni, semmi beállítás nincs.

#1727) gyuri81 Basszus még mindig magas egyébként az MD programozása, a Bixby Routines vagy a Samsung Routines faék egyszerűek

Ha kicsit több időt töltöttél már a MD-al, akkor az is faék egyszerű lesz. Mondjuk az általad említett Rutinok felét sem tudják a MD-nak, ezért kár is hasonlítgatni őket.

Üdv: Mcrazy

(#1732) pavika


pavika
tag

Sziasztok.
Van egy ilyen ( link ) makróm, hogy ha haza érek, akkor kapcsolja be a wifit. Illetve ha elmegyek, akkor ki. Ebbe a makróba szeretnék olyat, hogy ha a wifi be illetve kikapcsol, akkor a telefon értesítési sávon megjelenjen egy üzenet. Ezek az értesítések megjelennek az órámon. (Amazfit bip) A macrodroidban megtaláltam az értesítés megjelenítése opciót, de azt hogyan adjam meg, hogy ha be illetve kikapcsol a wifi a megfelelő értesítést kapjam. Továbbá szeretnék egy olyan feltételt, hogy 22 óra és 06 óra között ne legyen aktív a makró. A munkám miatt sokszor vagyok éjszaka készenlétes. Ilyenkor az a lényeg hogy elérjenek, de wifi nem kell.

(#1733) Mcrazy válasza pavika (#1732) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Szia!
Első körben az okosórádon kell engedélyezni a Macrodroid értesítéseket.
Képen mutatom lent a makró felépítését.
Ezt a 22-06-ig feltételt nem értem. Ha otthon vagy és otthonról adsz ügyeletet, akkor csatlakoztatva vagy az otthoni wifi-hez, tehát a makró nem csinál semmit, ameddig nem mész el otthonról. Ha nem otthon vagy ügyeletes, akkor ha elmentél otthonról, lekapcsolja a makró a wifit és megint csak nem csinál semmit, amig haza nem érsz.

Üdv: Mcrazy

(#1734) gyuri81 válasza Mcrazy (#1731) üzenetére


gyuri81
veterán

Celláknál előfordulhat, hogy még 500 méter múlva is azon a cellán lesz a telefon, ami a munkahelyed is érinti és ha néma marad a telefon, nem biztos, hogy jó neked.

Te mit tanácsolnál a cellák helyett?

(#1735) Mcrazy válasza gyuri81 (#1734) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Írtam fentebb. :)
"Kipróbálhatod még a cellákon kívül a Helyszín2 eseményt is. Ki kell tapasztalni, hogy melyikkel jobb."

Üdv: Mcrazy

(#1736) gyuri81 válasza Mcrazy (#1735) üzenetére


gyuri81
veterán

Bocs, látom most már mit jelent a Helyszín2 :D

(#1737) gyuri81 válasza Mcrazy (#1731) üzenetére


gyuri81
veterán

Így gondoltad?
Mi van ha a munkahelyemen rajtam van az óra? Melyik IF teljesül? Nem akad össze a kettő?

(#1738) Mcrazy válasza gyuri81 (#1737) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Majdnem jó, de az első IF-be még tedd be egy And-al (ezt majd jobb felül az IF szerkesztésben kiválaszthatod, ha már hozzáadtad a második feltételt) a Bt eszköz nincs csatlakoztatva (óra kiválasztva) feltételt. Az Else-t cseréld ki ElseIf-re és add hozzá feltételként az Esemény aktív- SSID hatókörön kivül.
Valamint az utolsó IF-et töröld ki, (a műveletet ne!) mert egy műveletnél felesleges, majd a Rezgő üzemmód-ra bökve - Feltétel hozzáadása - Esemény aktív - Bt eszköz csatlakozva feltételt add hozzá. Ezután adj hozzá egy újabb műveletet, ami az óra leválasztásakor visszaállítja a Rezgő módot normálra. Természetesen itt a feltétel az Esemény aktív - Bt eszköz leválasztása lesz.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1739) pavika válasza Mcrazy (#1733) üzenetére


pavika
tag

Nagyon köszönöm a segítséget. Az órámra az értesítés megjön, ezt próbáltam már. Csak ennél a makrónál hirtelen nem tudtam hogyan álljak neki. Ügyeletes itthon vagyok. A 22-06 közti idő feltételt azért írtam, mert ha például 22 órakor lefekszem és kézzel kikapcsolom a wifit és a mobilnetet nem szeretném, ha reggelig visszakapcsolná a makró.

(#1740) Mcrazy válasza pavika (#1739) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

A mobilnetet nem tudja, mert nincs ilyen művelet a makródban és root is kéne hozzá. A wifit sem fogja, mert ameddig nem mész el otthonról, addig az - SSID hatókörön belül - esemény nem fog újra aktiválódni. Ahhoz előbb a telefonnak el kell hagynia a helyszínt, mert az SSID letapogatás helymeghatározáson alapul.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1741) pavika válasza Mcrazy (#1740) üzenetére


pavika
tag

Mégegyszer köszönöm!! Így már értem.

(#1742) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Feloldás Bluetooth eszközzel megoldható?
Van ilyen a MIUI-ban, működött is az Amazfit-el, de most Gear S3-ra cseréltem, ami ugye nem Xiaomi.
Szóval olyat szeretnék, ha az óra csatlakoztatva van, akkor ne kérjen a telefon azonosítást (Se pin, se ujjlenyomat).

#?*@&!

(#1743) Mcrazy válasza zeon.hu (#1742) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Samsungban erre való a Smart Lock, de gondolom MIUI-ban is hasonló van. Ott ahol az Amazfit-et hozzáadtad? Ott nincs ilyen lehetőség?
MD nem nagyon tud ilyet, max a Secure settings-el, de abban sem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1744) gyuri81 válasza zeon.hu (#1742) üzenetére


gyuri81
veterán

Szerintem MD nélkül is megoldható.
Smart Lock pont erre való.

(#1745) zeon.hu válasza Mcrazy (#1743) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MIUI csak Xiaomi eszközzel működik, más meg se jelenik a listában.
(Céges Samu van, de az órát nem azzal használom)

#?*@&!

(#1746) Mcrazy válasza zeon.hu (#1745) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Gratulálok a fejlesztőknek.
Tedd fel a Secure settings app-ot, talán azzal megoldható. Telefontól/OS-től függ, hogy milyen lehetőségek elérhetőek a listából.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1747) zeon.hu válasza Mcrazy (#1746) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megvan, de utoljára E-robottal használtam.
Mit keressek?
Dev. Admin actions - Lock device elérhető.

#?*@&!

(#1748) Mcrazy válasza zeon.hu (#1747) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Eseménynek az ora csatlakoztatva/leválasztva, műveletnél- Secure setings - Dev Admin - Password résszel kell próbálkozni. Nem próbáltam, ezért nem tudom, hogy müködik-e.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#1749) zeon.hu válasza Mcrazy (#1748) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbálok mindent, de sehogy nem jó...

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1750) Mcrazy válasza zeon.hu (#1749) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Most próbáltam végig én is és sajnos nem működik. Van még egy lehetőség, a Secure task Tasker plugin, de ADB-n kell jogot adni neki, amit már csak este tudok tesztelni. Ha van időd, lehetőséged, Te is próbálkoztatsz. A Keyguard részt kell próbálni.

Üdv: Mcrazy

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.