Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-19 20:45:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Oldman2 válasza Oldman2 (#647) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Rákérdeztem erre ma Jamie-nél, válasza alapján ezzel gond lesz, ui. a Shell Scriptek ún. aszinkron módban indulnak, mely esetben nincsen semmiféle ráhatás azok pontos befejeződésének detektálására (e téma egyike a kellően problémás területeknek számára).

Azonban azt szerintem érdemes lenne feszegetni, hogy ezeknek a szkripteknek a "visszatérési értéke" kerüljön bele egy "belső, rendszer" változóba. Jó lenne tudni a háttérben ténylegesen lezajló folyamatokat, de ez már úgy vélem kőkemény Android programozás lenne.

Amit meg kellene majd nézni, hogy a Tasker hogyan kezeli a Shell szkripteket és hogy az MD belső fájlkezelő parancsai esetében van-e várakozási lehetőség azok befejeződésére!?

Utóbbit közben megnéztem, Copy és Move esetén sajnos jelenleg nincs ilyen!
:W

(#652) aprokaroka87 válasza Oldman2 (#651) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tehát ha jól értelmezem akkor pl egy cp shell parancs esetén nem történik meg a várakozás, addig ameddig nincs kész a másolás, hanem egyből átlép a következőre?

(#653) Oldman2 válasza aprokaroka87 (#652) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Igen, ezt mondta, ezt kellene (valahogy) leellenőrizni...

(#654) fecske13 válasza Mcrazy (#634) üzenetére


fecske13
tag

Makro futtatása műveletnél megvárhatná a futtatott makro végét, mert abban lehet olyan aminek az eredményét itt használni kéne.

Hang lejátszása esetén is megvárhatná annak a befejeződését. Használok olyan makrot amiben lejátszok egy rövid figyelmeztető hangot, majd utána jön egy szöveg felolvasás.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#655) Mcrazy válasza fecske13 (#654) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

A hang lejátszásnál igen, ott elkelne egy várakozás. A makró futtatásánál mire gondolsz, milyen értékre kell várni?
A legtöbb műveletnek (wifi, bt csatlakozás, alkalmazás indítás, stb) és a megváltozott változóknak van eseménye. Ezekhez nem szükséges várakozás.

Üdv: Mcrazy

(#656) fecske13 válasza Mcrazy (#655) üzenetére


fecske13
tag

Arra gondolok, hogy ha egy makróból futtatok egy másik makrót, akkor ez nem várja meg a meghívott makró futásának a végét hanem folytatja a műveleteit.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#657) Mcrazy válasza fecske13 (#656) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Ok, de mire kell várni? Melyek azok az műveletek, amelyek végrehajtásáig várni kell? Nem lehet elég egy 10ms várakozás? Egy makró ennél sokkal kevesebb idő alatt fut le. Azt gondolom, ha egy makrónak perceket kell várnia egy másik makróra, akkor az rosszul van összerakva.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#658) fecske13 válasza Mcrazy (#657) üzenetére


fecske13
tag

Nem arról van szó, hogy egy makró futásideje 10 ms vagy 1 perc, hanem arra próbálok rámutatni, hogy ne nekem kelljen kitalálni hogy mennyit várakoztassam ha azt akarom hogy a másik fejeződjön be és utána folytatódjon ennek a futása.

De legyen egy kitalált példa, hátha rávilágít mit is akarok mondani: adott egy makró "esemény nélkül" ami csak azt csinálja, hogy változók állapotának megfelelően különféle hangot játszik le.
Ezt a makrót hívom meg xx másik makróból, ahol beállítom a megfelelő változót és meghívom a "lejátszó" makrót, majd várakozok és a lejátszás végeztével folytatom a makró további műveleteit.
Ebben az esetben ugye a hívó makróban különféle fix várakozási idők vannak, mert ezeket én adtam meg annak függvényében hogy mit játszatok le.
De ha megunom az egyik hangot és kicserélem a lejátszó makróban egy másikra aminek a hossza eltérő, akkor az összes öt hívó makróban a várakozási időket is át kell állítani az új hangnak megfelelőre.
Nem lenne szebb megoldás ha nem kéne variálni a várakozással?

Vagy lehet adott esetben egy ciklus is ami lehet csak egyszer fut le, de lehet hogy 1001-szer.
És még biztos van számtalan példa.

A probléma áthidalható egyszerűen egy változóval, de az nem szép. :N

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#659) fecske13


fecske13
tag

Az sms küldésnél van lehetőség kiválasztani a kártyát, de hívás indításnál nincs ilyen.
Mi lehet az oka?

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#660) Mcrazy válasza fecske13 (#658) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

A hang lejátszásának befejezését, a fájlműveleteket és ezt is megemlítjük a fejlesztőnek.
Addig is a várakozásra van egy tippem, (amit rendszeresen használok feltételek figyelésére) de mivel a műveletek egyike sem várakozik, ezért a Te esetedben lehet, hogy nem nyújt ideiglenes megoldást.
Mindenesetre azért leírom.

1. Makró
Művelet -....
Művelet -....
Művelet -....
Művelet -Makró futtatása - 2. Makró
Művelet - While/do - Feltétel : Változó beállítása - Értéke: Hamis, Művelet - Várakozás: 1mp
Művelet -....
Művelet -....
Művelet -....
Művelet - Változó beállítása - Értéke: Hamis

2. Makró
Művelet -......
Művelet -......
Művelet - Változó beállítása - Értéke: Igaz

A beállított változó alaphelyzetben hamis értékű legyen.
Működés: Az 1. makró műveletei lefutnak, majd elindítja a 2. makrót. Addig várakozik az 1. makró, ameddig a while/do értéke hamis. Amikor a 2. makró a végére ér, átváltja a változót Igaz állásba és ekkor az 1. makró while/do feltétele nem teljesül tovább és tovább engedi a makró futását, majd a végére érve átállítja a változót Hamis állásba.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#661) fecske13 válasza Mcrazy (#660) üzenetére


fecske13
tag

Pontosan ez volt az utolsó mondatom.
"A probléma áthidalható egyszerűen egy változóval, de az nem szép."

Egyelőre minden makróm úgy működik ahogy szeretném, de van amit csak ilyen "kerülő utakon" tudtam megoldani.
A példa kitalált volt, csak a problémámat akartam érthetővé tenni.

A dual sim kérdésre van valami ötleted?

A következő jóváhagyása művelet is megérdemelne egy időzítést és egy döntési helyzetet, hogy mi legyen, ha a kezelő nem válaszol.

[ Szerkesztve ]

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#662) Mcrazy válasza fecske13 (#661) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Az utolsó mondat felett elsiklottam, elnézést!
Sajnos nincs, mert én még az SMS-nél sem látom. Lehet azért, mert nekem nem dual a telóm.
Ezt is megemlítjük, de előtte jó lenne, ha más is tudná tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#663) fecske13 válasza Mcrazy (#662) üzenetére


fecske13
tag

Így néz ki sms-nél

Dual telón is csak akkor jön fel a választási lehetőség, ha két kártya van benne.

Közben bővítettem az előző hozzászólást is, megnéznéd?

[ Szerkesztve ]

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#664) fecske13 válasza Mcrazy (#662) üzenetére


fecske13
tag

Tényleg jó lenne ha valaki tesztelné, mert lehet hogy hívásnál is megvan ez a lehetőség.
Nálam az egyik kártya egy adatmegosztó, valószínű ezért nem ajánlja fel hívásnál a választás lehetőségét.

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#665) Mcrazy válasza fecske13 (#664) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

A következő jóváhagyása művelet is megérdemelne egy időzítést és egy döntési helyzetet, hogy mi legyen, ha a kezelő nem válaszol.

Nem rossz ötlet. Most úgy működik, hogy ha a Nem-re böksz vagy háttérbe küldöd, akkor leállítja az egész makrót. Elég szegényes. Én itt egy "keretes" műveletet vélnék jónak, ami úgy nézne ki, mint az IF. Ha Igen-t választ a user, akkor lefut a kereten belüli rész majd tovább a makró többi része, ha nem, akkor a kereten belüli részt kihagyja és fut a makró tovább, és persze legyen választható, hogy x idő lejárta után Ok vagy Cancel legyen a válasz.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#666) Oldman2 válasza Mcrazy (#665) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Gondolkozzunk...

Jelenleg mire használható ez a Művelet? Szerintem csak és kizárólag arra, hogy fusson-e tovább a Makró vagy sem?

Én nem sok értelmét látom ennek a Műveletnek.

Viszont, egy olyan Interaktív Menünek már sokkal inkább (Feltételként meghíva), amiben több, előre testreszabható menüelemből lehet választani és pl. az eredménye a kiválasztott menüelem sorszáma, vagy a Timeout letelte után a Default érték lenne.

Ez szerintem egy gyökeresen új funkció lehetne, nem csak a "Következő jóváhagyása" kibővítése.

(#667) Oldman2


Oldman2
Topikgazda

Honosítás

Jelenleg már csak ezek az angol szövegek nincsenek lefordítva:

Ha esetleg rátaláltok valamelyikre, legyetek szívesek azt jelezni ide (egy screenshot kíséretében).

Nem lefordítani nem tudom ezeket, hanem sok esetben magyar nyelven mást írnék mint ami a gépies fordítás önmagában.

***
Personalisation
***
Webhook
***
This trigger will fire on this device when the specified web URL is called from anywhere.

Note that the URL is unique to this device and the URL will change if the app is ever reinstalled (or all app data is cleared).
***
MacroDroid variables can be set by passing URL query parameters. For example:

http://trigger.macrodroid.com/deviceId/identifier?intparam=42&strParam=sometext
***
Attempt Foreground App
***
URL encode parameters
***
UI Interaction
***
No Macro Invoked For
***
There is a problem with your devices Map activity, possibly due to a custom ROM?
***
Set Text
***
No User Defined Modes
***
This macro cannot be run without the appropriate trigger firing.
***
Existing Macros Configured
***
Naughty Naughty!
***
Screw you dev
***
Until Cleared
***
Cannot use shortcut (did not return the right data)
***
Creating new macro with shortcut launched trigger
***
Notification text lines
***
No groups to add to
***
Free Macros
***
(In App Rewards)
***
Calendar location
***
The script is run asynchronously so there may be a delay before the variable value is set
***
Failed to send token id to MacroDroid backend. Click here to try again.
***
Retrying token id upload

(#668) fecske13 válasza Oldman2 (#667) üzenetére


fecske13
tag

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#669) Oldman2 válasza fecske13 (#668) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Köszi, de az első az hol van?

up. Megvan

[ Szerkesztve ]

(#670) nubiai válasza fecske13 (#664) üzenetére


nubiai
tag

Kipróbáltam. Nekem a dual SIM-es telefonomban mindkét kártyám alkalmas hanghívásra és valóban nem ajánlja fel a SIM kártya választást Hívás indítása műveletnél.

Esetleg a funkció kéréshez hozzá lehetne venni egy incremental search (magyarul talán inkrementális, növekményes keresés) lehetőséget minden olyan ablakhoz, ahol valamit egy hosszabb listából kell kiválasztani? Pl. alkalmazást, telefonszámot, másik makró nevét, stb.). Néha, egy-egy hosszabb listában elég hosszadalmas megkeresni a kívánt elemet. Az incremental/növekményes tulajdonság - vagyis hogy hosszabb szavak közepén is keressen - elengedhetetlen lenne, mert pl. lehet, hogy egy makró név közepén van az a jellegzetes szó, amire emlékszem, vagy kevés kevés betűvel gyorsan meg lehet találni.

(#671) PistiSan válasza fecske13 (#664) üzenetére


PistiSan
addikt

Hívásnál nekem is hiányzik a DualSim-nél a kártya kiválasztási lehetősége, SMS-nél ott van mind két kártya.

(#672) PistiSan válasza Oldman2 (#667) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezek a honosítások hogy működnek, mert én találtam egyéb szöveget is ami még angolul jelenik meg.
Ha jól olvastam korábban, akkor te mindig csinálod a fordítást, és egy egy új MacroDroid verzióban ezek meg jelennek automatikusan?

Tehát lehet hogy te már ezt is lefordítottad, csak még nem jött ki új verzió azóta, és azért van angolul nálam?

[ Szerkesztve ]

(#673) Oldman2 válasza PistiSan (#672) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Köszi az érdeklődést.

Normál esetben kellene hogy kapjak értesítést, amikor bekerül az adatbázisba egy új string. Ilyen eddig tán 1x volt, ezért naponta ranézek az online honosító felületre.

Én úgy véltem sokáig, hogy MINDEN új build előtt Jamie kiexportálja az aktuális honosítást, de ennek ellentmond a tapasztalat.

Én a béta Channel-en vagyok, az sűrűbben frissül, tegnap pl. kijött a 3.25 verzió.

Amit küldtél, nálam már magyar nyelven jelenik meg.

Nyugodtan küldjetek ilyen észrevételeket, inkább mint hogy ne tudjunk róla.

[ Szerkesztve ]

(#674) Oldman2 válasza fecske13 (#668) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Ezekkel az angol Kategória nevekkel kapcsolatosan érdeklődöm, hogy nálad most milyen MacroDroid verzió fut?

Mert ezek nagy részét 05.24-én fordítottam le.

(#675) PistiSan


PistiSan
addikt

Pozíció/Hely megosztása műveletnél dob egy linket a rendszer, ahol valós időben tudom utána a telefont követni, a leírásban valami olyasmi szerepel, hogy határozatlen időre szól ez a dolog, de lehet csak nem értem teljesen jól a dolgot a leírás alapján.
Hol tudom ezt a megosztást vissza vonni, ha mindig frissíti a helyzetem, akkor gondolom jobban merül a telefonom is tőle.

Nálam 3.24.1 MacroDroid verzió fut jelenleg, ez a legfrissebb a stabil ágból.

[ Szerkesztve ]

(#676) fecske13 válasza Oldman2 (#674) üzenetére


fecske13
tag

V3.24.1

Néhány helyen még volt fordítatlan kifejezés, majd ha ismét ráakadok akkor jelzem.

itt pl.

[ Szerkesztve ]

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#677) PistiSan válasza fecske13 (#676) üzenetére


PistiSan
addikt

Ahogy írta is, nálad nincs még lefordítva, valójában meg le van, csak a béta verzióba került bele a fordítás, a stabil ág le van maradva ezzel úgy néz ki.

(#678) Oldman2 válasza PistiSan (#677) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Semmi gond, köszi minden visszajelzést!

(#679) Oldman2 válasza fecske13 (#676) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Belecsaptál a lecsóba, ez mindkettő olyan string, ami nem szerepel a Translation Database-ben, így fokozott köszönet a jelzésért!

Az Include/Exclude megvolt eddig is, a másik viszont egy dupla piros pontos fogás!
:C

(#680) PistiSan


PistiSan
addikt

Frissítettem béta verzióra, örömmel látom a verzió történet listán, hogy Android 8.1 alatt ismét működik a hívás elutasítása, ugyan csak root jog mellett.

A repülő mód bekapcsolása utasításnál bekapcsoltam, hogy a wifi maradjon bekapcsolva, ettől függetlenül ugyan úgy kikapcsolja, valaki tudná ellenőrizni a dolgot?

(#681) Oldman2 válasza PistiSan (#680) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Megerősítem. A WiFi-t nem, de a Bluetooth-ot kapcsolgatja rendben.

Android 8.1.0

(#682) Somatom válasza PistiSan (#680) üzenetére


Somatom
veterán

Root -tal nem nagy kunszt. Shellparancs: "input keyevent 6".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#683) PistiSan válasza Somatom (#682) üzenetére


PistiSan
addikt

Igen, tudom, meg találtam a kerülő megoldást, de jobb szeretem a hívás elutasítás feliratot, mint a keyeventeket olvasni.

(#684) Somatom válasza PistiSan (#683) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként ez is remek ötlet volt a Google -től. A kitalálóját még a mentőben is ütném.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#685) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
LED vezérlésen túllépve egy újabb problémát nem sikerült megoldanom :)
Van egy makróm ami annyit csinál, hogy egy widget megnyomásakor felolvassa a vágólap tartalmát. Viszont nem tudom leállítani a lejátszást. Próbáltam a "makró megszakítása", "hang leállítása" opciót hozzárendelni rázáshoz vagy a telefon lefordításához, de eddig mindig végigolvasta a teljes szöveget.

(#686) fdisk


fdisk
őstag

Sziasztok.
Megvettem a pro verziót, mert szeretném ezzel a programmal, különböző appok(messenger, fb, viber... stb) hang-, értesítési hangerejét változtatni.
Mert a telóm gyárilag nem tudja ezt.
Minden alkalmazás ugyanazon a hangerő szól.
Hogy fogjak hozzá?
Pl. messenger
Egy pár sorban leírná vki, mit hogyan csináljak?
A többihez már csak másolom kellene. 😁

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#687) Oldman2 válasza fdisk (#686) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Ez nehéz lesz, ui. ha az adott app nem tudja a saját hangerejét módosítani, akkor azt nem tudod testre szabottan kívülről szabályozni.

Az Értesítések hangerejével nincs különösebb gond, annyi kezdésként, hogy az adott appban ezt KI kell kapcsolnod, mert ezt majd a MacroDroiddal kezeled. Azonban ekkor teljes mértékben neked kell lekezelned az megjelenő Értesítések hangerejének kezelését. Szerintem ez kellően bonyolult is lehet, mert Alkalmazásonként akarsz más-más hangerőt és lehet olyan app, aminél meg a Rendszer hangerő-beállítást akarod.

* * *

Hogy független tudjak maradni a rendszer általánosan beállított hangerejétől, én (is) a következő alapértelmezett hangcsatornákat használom:

Szövegfelolvasó hangcsatorna: Rendszer
Normál hangcsatorna: Riasztás

Ez esetben az egyéb hangcsatornák hangerő-beállításai (vagy azok némítása) nem befolyásolják a MacroDroid által használt hangcsatornák hangerejét.

(#688) fdisk válasza Oldman2 (#687) üzenetére


fdisk
őstag

Ez nekem így egy kicsit kínai. 😁

Megpróbálom pontosabban leírni, mit szeretnék.
Van egy alkalmazás (pl. messenger) ami, ha üzenet jön, ugyanakkora hangerővel szól, mint mondjuk egy email ,fb,stb.. értesítés.
Ezt szeretném egyedire szabni.
Hogy a messenger halkabban szóljon ha jön egy üzenet, mint mondjuk az emailé.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#689) Mcrazy válasza fdisk (#688) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Akkor már egyszerűbb egy hangszerkesztővel egyedi hangokat egyedi hangerővel elkészíteni.

Üdv: Mcrazy

(#690) Oldman2 válasza fdisk (#688) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Igen, pont ezt magyarázom, hogy ez esetben sokfelé kellene figyelned, ami kellően el tudja bonyolítani a teendőket.

1. Kikapcsolni a Messenger alapértelmezett értesítési hangját,
2. Figyelni, hogy jött-e a Messengertől Értesítés
3. Gondoskodni arról, hogy elmentsd az eredeti Értesítési hangerőt (és hangot) azon alkalmazások miatt, amiket nem akarsz egyedileg kezelni,
4. Ha jött Messenger értesítés, lekezelni az Értesítést "testre szabottan"
5. Visszaállítani az eredeti Értesítési hangerőt (és hangot)

Nem mondom, hogy nem lehet megcsinálni, de adott esetben kellően bonyolulttá tud válni.

Nálam ehhez hasonló makrók vannak a Messengerre, a Telegramra, SMS érkezésére és Prohardver PM-ekre.

De nem a hangerővel játszok, hanem amennyiben itthon vagyok és a képernyő ki van kapcsolva, a szövegfelolvasóval hangos üzeneteket kreálok (pl. "fdisk üzenetet küldött a Prohardveren"). Ha nem vagyok itthon, az eredeti értesítés megy.

(#691) tomy86 válasza tomy86 (#685) üzenetére


tomy86
addikt

Megint olyasmit akarok, amit nem lehet megoldani, mert akkor nem keresgélek tovább feleslegesen?
Tehát adott esetben az elindított szövegfelolvasást szeretném megállítani. A bluetooth headset gombjaira sem reagál. Végigmondja a szöveget, ha két napig is tart :)

(#692) Oldman2 válasza tomy86 (#691) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Egyelőre igen, nem tudom én sem leállítani.

A Hanglejátszás megállítása nem meglepő módon nem állítja le.

Ha a felolvasás megszakítható (lehet hogy rendszerszinten nem), akkor ez egy újabb feature request is lehet!

(#693) Oldman2 válasza Oldman2 (#692) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Egyszerű a megoldás és működik!

A tipp innen jött.

A leállító "parancs" egy SPACE karakter hosszúságú és tartalmú szöveget olvas fel, ami megszakítja az éppen futó "hosszú" szöveg felolvasását.
:-)

(#694) PistiSan válasza Oldman2 (#693) üzenetére


PistiSan
addikt

Az ilyen gondolatok............ Zseniálisak. :C

(#695) tomy86 válasza Oldman2 (#693) üzenetére


tomy86
addikt

Ez az életben nem jutott volna eszembe. Köszönöm. :R

(#696) Oldman2 válasza tomy86 (#695) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Azt viszont nem néztem, de úgy vélem ez az esetleg "előre betárazott" szövegeket nem törli.

Ugyebár van egy kapcsoló a Szövegfelolvasás beállításakor, ami "Tárolja a szöveget, ha már beszél".

A várólistának az ürítésére minden további nélkül el tudnék képzelni egy Műveletet.

(#697) Mcrazy válasza Oldman2 (#696) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Kipróbáltam és nem kezdi a következőt felolvasni. Töröl minden tárazott szöveget.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#698) Oldman2 válasza Mcrazy (#697) üzenetére


Oldman2
Topikgazda

Szuper!

Akkor a témát el is engedhetjük...

(#699) tomy86 válasza Oldman2 (#696) üzenetére


tomy86
addikt

Hibátlanul működik az ötleted. A vágólap felolvasás művelet után betettem egy új műveletet, hogy a telefon lefordítása esetén olvasson fel egy "szóközt". Meg is áll a vágólapon levő szöveg felolvasása, ahogy szerettem volna. Majdnem egy napig túrtam a netet a megoldásért, mire itt rákérdeztem. Úgyhogy még egyszer köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#700) Mcrazy válasza tomy86 (#699) üzenetére


Mcrazy
Topikgazda

Ezért van ez a fórum, hogy osszuk meg az ötleteinket és segítsünk egymásnak a program használatában. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Macrodroid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.