Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23445) Giovanny


Giovanny
őstag

Olvastam,láttam,hallottam hogy milyen jó az Osx,gondoltam kipróbálok,így sikerült belecsöppenni ebbe a dologba.Ebben a pár napban rájöttem hogy csak a kíváncsiság hajtott:)A gépen elég korszerű ezért gondolom nem lépett semmi hiba telepítés után/közben.Nem is tudom hogy fogalmazzam..nekem az iPhone is volt kétszer,de egyszerűen a zártsága miatt nem tudnam kibékülni vele.Osx is hosonló érzéseket kelti bennen,ez persze mind szubjektív véleményem.Kitartóan megpróbálom megszeretni az op.rendszert,de ha nem áll "kézre" nekem akkor sajnos...Azért vannak benne jó és hasznos dogok természetesen.Az Office papír szerint kompatibilis a Wines verzióval,de valójában nem teljesen így van,pedig erre számítottam hogy legalább ez menjen rendesen a win világba.No mind egy izlések és pofonok ahogy mondják,meglátátom hogy alakul majd a barátságunk:)

Zero Defect.No Compromise !

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.