Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) gyuluskám


gyuluskám
tag

Sziasztok!

Kis segítség kellene nekem 3D filmezés ügyben!

Adott egy 3D film amit a Power DVD 12-vel lejátszok!

Alapesetben a filmen két kép van de ha bekapcsolom a 3D funkciót akkor alapból a Red/Cyan mode jön be ami olyan szemüveggel jó is!
Van több funkció is amit belehet állítani!

Én csak az első hármat tudom kiválasztani hogy történjen is valami változás,elmosódás!
Az utolsó 4 beállításra hibát ír ki!
Egy LE40B620 Samsung TV-vel próbálgatom HDMI-vel kikötve de mozis 3D szemüveggel nem
látok 3D-t! :(

Most mi lehet a rossz??? A szemüveg vagy a HDMI kábel-t kellene vennem,mert ez csak 1.3-as!
Láttam boltban 1.4-et és rá volt írva hogy 3D!

Nem tudom mit kellene próbálni aki próbált már hasonló dolgot csinálni annak várom a segítséget!

Köszönöm Szépen előre is! :)

(#702) DonK válasza gyuluskám (#701) üzenetére


DonK
aktív tag

Mivel nem 3D képes a TV-d nem értem, mi a kérdés. Természetesen azért nem tudod kiválasztani, mert nem alkalmas rá a TV. A red/cyan "parasztháromdé" meg megy minden tv-n ami színes:)

(#703) Dreamie


Dreamie
őstag

Csoki!

Valaki homályosítson már fel a windowsal kapcsolatban amit kaptam a géphez. Windows 7 home premium OA . Letakarítottam, mert nem bírtam msatara klónozni, gondoltam újratelepítem Win7 home premium lemezről, és beírom a kódját, de nem fogadta el. Szóval, ha leformáztam az eredeti win7-et ami rajta volt, hogyan tudom visszatenni az eredeti winjét ami hozzá tartozik? Esetleg gariztatni, ha kell.

Köszi!

Üdv.: Deramie

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#704) ktommy91 válasza Dreamie (#703) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha nem fogadja el online a kulcsot, akkor telefonon kell aktiválni. Az eredeti win-t recovery lemezekkel tudod visszarakni, de teljesen felesleges mert olyan OS-sel küldöd szervizbe amilyennel akarod.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#705) Iomega válasza gyuluskám (#701) üzenetére


Iomega
őstag

Egyrészt a tv-nek is 3D-re alkalmasnak kell lennie, a másik pedig, hogy ahhoz 1.4-es HDMI kábelre van szükség, hogy a 3D-s jelet ki tudd küldeni a 3D megjelenítésre képes tv-re.
Nekem 1.4-es van és az tökéletesen viszi a 3D-s jelet is. :K
Úgyhogy tv és 1.3-as kábel csere 1.4-re. ;)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#706) Dreamie válasza ktommy91 (#704) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszi! :R Telefonszámot hol találok?

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#707) gyuluskám válasza Iomega (#705) üzenetére


gyuluskám
tag

Ezért nem cserélek TV-t azért,annyira nem fontos! :D

Köszönöm azért a segítséget! :)

DonK is

[ Szerkesztve ]

(#708) ktommy91 válasza Dreamie (#706) üzenetére


ktommy91
addikt

"
Aktiválás telefonon keresztül

Ha a Windows nem aktiválható az interneten keresztül, automatikus telefonos rendszeren keresztül is aktiválhatja a Windows 7 rendszert.

Nyissa meg a Windows-aktiválás eszközt, ehhez kattintson a Start gombra , kattintson a jobb gombbal a Számítógép elemre, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra, végül kattintson A Windows aktiválása most elemre.‌

Kattintson a Más aktiválási módok megjelenítése lehetőségre.

Írja be a Windows 7 termékkulcsát, majd kattintson a Tovább gombra.

Kattintson Az automata telefonos rendszer használata gombra. Amennyiben a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy hagyja jóvá a műveletet.

Kattintson a legördülő listában a legközelebbi helyre, majd kattintson a Tovább gombra.

Hívja fel a listában szereplő egyik elérhető telefonszámot. Egy automatikus rendszer végigvezeti az aktiválási folyamaton.

Ha a rendszer felkéri, írja be a telefon billentyűzetével a képernyőn látható telepítési azonosítót.

Írja le a telefonos rendszer által megadott megerősítő azonosítót.

Az aktiválási párbeszédpanel 3. lépésében írja be az adott mezőbe a megerősítő azonosítót, kattintson a Tovább gombra, majd kövesse az utasításokat.

Ha az aktiválás sikertelen, ne rakja le a telefont, a rendszer átirányítja egy ügyfélszolgálati képviselőhöz, aki segíthet a problémában.
"

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#709) Dreamie válasza ktommy91 (#708) üzenetére


Dreamie
őstag

Közben megtaláltam, én is! Köszönöm, este megpróbálom. :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#710) Knife.McL


Knife.McL
tag

Heyho!
Ki tudná valaki próbálni a Ghost Recon Future Soldiert hogy bírja?
Köszi!

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#711) Szaszabond válasza r0b1 (#694) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Szia, nem tudom, hogy működik mert nekem sajnos nincsen benne ssd. A 24 giga hely az az alap 750 winyóból van leválasztva elvileg azon vannak a driverek és a utilities programok. A rejtett partición van az OEM oprendszer minden beállítással.

Szóval a kérdésre kérdéssel válaszolva: olvastam valahol olyat hogy pár SSD-t gyorsítótárazásra javasolnak . Nem lehet hogy úgy van konfigurálva a rendszered (mondjuk bios szinten) hogy csak gyorsítótárnak használja az SSD-t és nem pedig rendszer tárhelynek?

(#712) szatocs


szatocs
őstag

Játékok alatt jó lenne látni egy 2 magos vs 4 magos összehasonlítást, bár gyanítom, hogy játékok közben nem sok különbség lenne tapasztalható.

=== Szatocs ===

(#713) Classius


Classius
aktív tag

Az 1TB-s tárhellyel rendelkező konfigos változat hogyan van partícionálva alapból?

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#714) rollaz válasza gyuluskám (#701) üzenetére


rollaz
tag

Arról nem is beszélve, hogy a mozis szemüveggel (ha hazavihetted, akkor gyanítom Cinema City-s Masterimage szemüveg), nem fogsz tudni otthon 3D-zni, legfeljebb, ha olyan technológiájú a monitor/tv képalkotása, mint a mozik vetítőgépeinél.

[ Szerkesztve ]

(#715) HBO2


HBO2
tag

Ez a magyar leleményesség! :D

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#716) HBO2


HBO2
tag

Amúgy ebben a gépben is még sata 2-es csatolófelület van?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#717) szatocs


szatocs
őstag

Egy kis teszt a HD képernyőssel. - Lehet maradok a sima HD-nál, amikor elviszem Lanra vagy bármire, jó lesz az, úgyis csak szemből nézem. Ha meg majd filmezésre adom a fejem, arra úgy is rossz a TN, veszek mellé lehet egy IPS monitort 50-ért.

Bár megint nem tudom, elég siralmas ez így. Rakhattak volna bele egy matt HD-t, sokkal jobb betekintési szögekkel. Ez a glare cucc nagyon nem bejövős...

[link] - Ebben is tök szép a kijelző, csak ez is FHD.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#718) panamakalap válasza szatocs (#717) üzenetére


panamakalap
csendes tag

Mennyivel olcsóbb a sima HDs? Német árakat néztem és ott nem sokkal..

(#719) Prof01 válasza panamakalap (#718) üzenetére


Prof01
veterán

Itt se, 10k kb,

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#720) szatocs


szatocs
őstag

Annyival, hogy nem éri meg a kisebb felbontásút venni a betekintési szögek miatt.

=== Szatocs ===

(#721) spyduck


spyduck
nagyúr

Nem tudom miert nem csinaltak 1600x900-as verziót....

(#722) nVIPER


nVIPER
senior tag

Sokkal jobb a betekintési szöge a FullHD panelnek a sima 1366-oshoz képest?

(#723) spyduck válasza nVIPER (#722) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ég és föld!

(#724) szatocs válasza spyduck (#723) üzenetére


szatocs
őstag

Jó lenne, ha adnának IPS-ben vagy matt-ban vagy is-is. :D

=== Szatocs ===

(#725) Tesomatee


Tesomatee
tag

Sziasztok!

Én is ilyen gép vásárlását tervezem. Érdemes ezt a gépet venni ebben az árkategóriában? Ez a maximum számomra ennél többet biztosan nem szánok rá. Megbízható ez a a márka? Hallottam én már hideget meleget... Egy hűtő mennyire ajánlott hozzá? Játékok alatt vagy esetleg jobb folyamatosan?

(#726) Dreamie válasza Tesomatee (#725) üzenetére


Dreamie
őstag

Szia!

Szerintem ez a legjobb ár/érték arányú gép. Játékokat viszi tökéletesen, melegszik persze. Felesleges hűtőt venni hozzá, tegyél két üdítős kupakot a két hátsó lába alá és tökéletes a hőmérséklete, ha az asztalon fekszik akkor meleg. Egy ssd-t vegyél bele, hogy kijöjjön a gép sebessége, már elég jó áron lehet hozzá kapni.

Üdv.: Dreamie

szerk.: simán az asztalon fekve nekem 90 fok körül mutatta a kártya, hőfokát az EVGA precisionnal mértem. Feltámasztva 70 fok körüli.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#727) Tesomatee


Tesomatee
tag

Köszi a választ!:)

Az a baj hogy SSDvel már 320nál tartanék és már a 300 is elég húzós...:( (i7, fhd, 750gb HDD, 8gb ram változat)

Szerk.: Hmmm most nézem az imperium honlapját nem rég még az ssd-vel külön ára volt. A csillag még megvan de most már csak egy db akciós ár van feltüntetve. Csak nem belekalkulálták az SSD-t az árba. Igen meglepődnék.

[ Szerkesztve ]

(#728) Dreamie válasza Tesomatee (#727) üzenetére


Dreamie
őstag

i5 is bőven elég... és máris hússzal olcsóbb. Legalábbis szerintem. :) De a te döntésed.
Még valami. SSD- nél látod a sebességbeli javulást i5-i7 nél szerintem nem, max benchmarkok alatt.

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#729) panamakalap válasza Tesomatee (#725) üzenetére


panamakalap
csendes tag

Ennyiért, máshol ilyen gépet nem kapsz. Multimedias gepek kozott jo minosegu. En ma tapogattam meg egyet, tenyleg nem rossz. Hutestol en picit felek, szerintem ilyen teljesitmeny melle az a bizonyos ASUS hutes dukal, csak ugye az egy szazassal több..

Szerintem az i7 processzor + Full HD kijelzo azt a 40e felarat nagyon megeri.

[ Szerkesztve ]

(#730) szatocs válasza panamakalap (#729) üzenetére


szatocs
őstag

Hol volt lehetőséged tapizni? :)

=== Szatocs ===

(#731) rkakoma


rkakoma
csendes tag

hello
Akinek i7 peldanya van irna homersekletet jatek kozben?

vagy ami megjobb AIDA64 stresszteszt es/vagy furmark superpi kombo esetleg :)

ittvan majdnem minden ami kellhet

elore is koszonom

Friendly Neighborhood IT Guy

(#732) Edge


Edge
veterán

Skacok laptopszalonban érdemes venni ha ilyet akarok: i5+fullhd-s?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#733) mark2190


mark2190
csendes tag

na vajon ez a game [link], hogy fut majd az y580 - on?

(#734) spyduck válasza mark2190 (#733) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez nagyon durva....

(#735) Blaise válasza mark2190 (#733) üzenetére


Blaise
veterán

fullHD-ban sehogy :D

Konzoloknál is nextgen-re készül.

(#736) Edge


Edge
veterán

Pénteken megveszek egy ilyen gépezetet. Lenne egy kérdésem:
vettem bele egy 160-as ssd-t és arra én egyből telepíteni szeretném majd a w7-et, tehát majd egy official w7 home premium x64 telepítővel feltett rendszernél vajon beadható-e majd az a kulcs ami a matrincán lesz?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#737) Prof01 válasza Edge (#736) üzenetére


Prof01
veterán

Igen jó lesz, de a pontosabb infókért kérdezd Dreamie kollégát! Ő hasonló helyzetben volt és úgy tudom meg is oldódott neki. ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#738) Tod


Tod
csendes tag

Tud nekem valaki az i7-es konfiggal 8 gb rammal beírni Aida/Everest Memória infókat?
Olvasás, Írás,Másolás, Késleltetés.
Megköszönném, memória csere volt nekem, kíváncsi vagyok miben változott gyári 8gb képest.

(#739) Dreamie válasza Edge (#736) üzenetére


Dreamie
őstag

Működik a kód természetesen!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#740) Edge


Edge
veterán

Köszi az infót! :)

JA egyébként laptopszalonban már csak olyat tudnak hozni amiben 1333-as ramok vannak, mind1 így is jó lesz az. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#741) arus12


arus12
csendes tag

Sziasztok!
i7-est változatot akarok venni és érdekelne, hogy játékok alatt mennyire melegszik.
Vannak e túlmelegedési problémák ha több órát megy rajta valami játék.
Ugyanis itt csak egy közös hűtő van a cpu-hoz meg a vga-hoz.
(Pl. Samsung ugyanilyen configjában 2 hűtő van, 1 a vgának 1 a procinak - gondolom nem ok nélkül.)
Az nem érdekes, hogy mennyire hangos, csak ne melegedjen túl, ne lassúljon le, ne fagyjon meg.

(#742) HBO2


HBO2
tag

Engem az érdekelne, hogy lekezelne e sata 3-as ssd-t?

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#743) brumi1024 válasza HBO2 (#742) üzenetére


brumi1024
veterán

Persze, már az előd is kezelte.

(#744) rkakoma válasza arus12 (#741) üzenetére


rkakoma
csendes tag

Enis kerdeztem meg sokan elottem :), de erre valahogy nemszeretne senki valaszolni:)

Ebben a tesztben ha jolvettem ki i7est tesztelnek Furmarkal meg aidaval

a teszt linkje: [link]

De azert ha van itt a forumon i7es kollega esetleg kiprobalhatna az aida64 furmark kombot ha van szabad 20 perce.

Friendly Neighborhood IT Guy

(#745) brumi1024 válasza rkakoma (#744) üzenetére


brumi1024
veterán

Az a 61 fokos hdd és a 83 fokos gpu nem olyan szimpatikus de a cpu hőmérsékletek jók.

(#746) aizen92 válasza rkakoma (#744) üzenetére


aizen92
addikt

ha csak közvetetten is de végre valami info!!!

nagyon szépen köszönöm!!!

*bár a mandarinom még nem az igazi de majd közködök vele h lefórdítsam :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#747) spyduck válasza rkakoma (#744) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ilyen szenzor nekem is kéne :)

(#748) rkakoma válasza brumi1024 (#745) üzenetére


rkakoma
csendes tag

A hdd eleg rossz helyre kerult ezert melegszik nagyon pont a heatsink mellett van ha ssd-t pakoltok bele az 1. uberjo lesz 2. tobb höt bir 3. kevesebb hot csinal. De a beepitett vinyonak is birnia kell elvileg kb 65fokig.

A kepeken latszik hogy honnan kapja a +hot (forras)

Amit linkeltem hofokokkal az elozo postomban, ugy ertek el ezt a homersekletet hogy tobb mint 1 oraig futtattak a Furmark+Aida64 kombot ami akkora terhelest csinal ami nemnagyon erheto el massal meg terhelo jatekokkal sem... uh "elvileg" nincs mitol felni :)

Az legtobb idegennyelvu forumon a HDD homerseklete miatt aggodnak. Egyeni velemeny hogy nincs ok aggodalomra ha beszarik a vinyo ottvan a gari de nemhiszem h idag fajulna a dolog a ho miatt....

Friendly Neighborhood IT Guy

(#749) gyuluskám


gyuluskám
tag

i5 verzió

1 óra BF3 utáni hőmérsékletek!

(#750) HBO2


HBO2
tag

Te jó isten, 80 fok? mennyi lenne akkor i7-el? :Y

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.