Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Kristof93 válasza dudi6 (#1500) üzenetére


Kristof93
senior tag

Szia! Minden laptopon ki lehet kapcsolni a tapipadot Fn billentyűkombóval. Ha felteszed a touchpad drivert még azt is tudja, hogy egér csatlakoztatásakor automatikusan kikapcsolja a touchpadet.

[ Szerkesztve ]

(#1502) baro32 válasza Danex (#1496) üzenetére


baro32
aktív tag

Szia figyelj nekem i7-es procival van és semmiféle ilyen melegedési dolog nincs ez valami parasztvakítás vagy nagy tévhit.
-Alulfesz? (energiatakarékos üzemmod és máris 1.2GHz-en megy a proci 37-46'C-közt)
Mindenre elég még így is de ha mégse akkor emeli az órajelet és kész (autómatice)
Személy szerint én nem bántam meg az i7-et mert ha kell kraft akkor brutális gyorsan megy

Pl. DVD Fab Platinum-progival 1 letöltött MKV-formátumu film 4.68GB-os mivel nem fért fel DVD-re 13perc alatt méretre igazítottam i7+GTX660-eggyüttes erejével!(érdekességképpen)

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1503) Jackal2 válasza baro32 (#1502) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem szoktam más oldalt spoilerezni, de a laptopszalon tesztjében részletesen ledokumentálták a laptop egyes részeinek a hőmérsékletét és ők is azt hozták ki, hogy nem melegszik. Viszont voltak olyan notik a közelmúltban, amik erőteljesen melegedtek, de lehet ezen a platformváltás alacsonyabb csíkszélessége segített. De örülök hogy te is azt mondod hogy nem melegszik, mert egyel több érv a Core I7 mellett:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1504) ®abstract®


®abstract®
őstag

Sziasztok!Olvasgatom a forumot es sok hasznos infot irtok le ami szuper,sokat segit a dontesben es a valasztasban.Eldontottem a konfigot: I7-es lesz,HD lcdvel de meg megkeresem a legkedvezobb boltot ami egyenlore a laptopszalon eddig,de meg szetnezek ausztriaban es nemetben is mert a "MOTTIE" forumozo irta,hogy 187eftert sikerult vennie nemetbol i7est!

Kerdeznek:arra szerintetek van mod,hogy a 2 vga-t rabirni arra,hogy eggyuttesen is mukodjenek? elnezest ha butasagot kerdezek...

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#1505) brumi1024 válasza baro32 (#1502) üzenetére


brumi1024
veterán

Jobban melegszik mint az i5 verzio, ez teny. Es a 65fokos hdd homersekletek se biztatoak amikrol sok helyen szo volt.

[ Szerkesztve ]

(#1506) baro32 válasza ®abstract® (#1504) üzenetére


baro32
aktív tag

Hello
-Nem kérdeztél te butaságot mert nem értessz hozzá ennyi de itt megkapod a választ.
-HD4000 - GTX660 egyszerre csak az eggyik működik azért van az optimus.
(De még mielőtt valaki hozzászolna ehhez a hd4000 az elsődleges képillesztő és azon keresztül működik a gtx660-as)
-Az AMD háza tályán van ilyen lehetőség tudtommal azt hívják Crosfire-nek (dual graphics).

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1507) ®abstract®


®abstract®
őstag

Jaja,lehet benne valami,hogy a win az kicsit jobban melegszik.Az ssd az jobb lenne bele dehat a piszkos anyagiak ugye..majd kesobb meg az msata ssd javithat a helyzeten..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#1508) ®abstract®


®abstract®
őstag

Koszi a valaszokat uraim! :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#1509) Knife.McL válasza baro32 (#1506) üzenetére


Knife.McL
tag

Úgy tudom a crossfire nem az optimussal, hanem az sli-vel van pariban. Ez két gpu egyszerre történő használata két buszon. Ha jól tudom.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#1510) baro32 válasza Knife.McL (#1509) üzenetére


baro32
aktív tag

szia akkor légyszives olasd el pontosabban a hozzászólásomat de segítek:
"-Az AMD háza tályán van ilyen lehetőség tudtommal azt hívják Crosfire-nek (dual graphics)."

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1511) Blaise válasza baro32 (#1510) üzenetére


Blaise
veterán

Létezik Crossfire-képes laptop, de nincs túl sok értelme, ha nincs megfelelően optimalizálva az adott játék, akkor még lassabb is lehet.

PC-n is jó esetben ~80%-ot tud gyorsítani egy második kártya

(#1512) Knife.McL válasza baro32 (#1510) üzenetére


Knife.McL
tag

Igen csak az írásod alapján optimus párjának lehetett érteni.
Egyébként nvidiánál SLI.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#1513) aizen92


aizen92
addikt

Van itt olyan aki y580al Guild Wars 2 zik? Priviben esetleg letudná írni milyen bállításokkal és kb hány fpsel játszik?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1514) nemeth989 válasza aizen92 (#1513) üzenetére


nemeth989
senior tag

Én nem Guild Warsozok, de ez alapján, körülbelül FHD HIGHT még jó neki.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1515) ryke1


ryke1
tag

Szerintetek van ertelme 16GB RAM-t beletenni, lehet erzekelni valamit a tobb rambol?

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#1516) B-L-A-C-K válasza ryke1 (#1515) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Attól függ mire használod, ha átlagos felhasználás, és játék akkor teljesen felesleges...

(#1517) Eszterhai válasza realsaw (#1482) üzenetére


Eszterhai
csendes tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Köszönöm a postot! Érzékelhetően szebb a kép :C

[ Szerkesztve ]

(#1518) RobinHD válasza nemeth989 (#1514) üzenetére


RobinHD
tag

sajnos notebookchecken a játékteszteknél high beállításokon mindig HD-ban van a felbontás!
1366x768 , ultra beállítások mellett alkalmazzák a FullHD-t is!

Privátra illik válaszolni! :)

(#1519) ryke1 válasza B-L-A-C-K (#1516) üzenetére


ryke1
tag

Koszi.
A nem atlagos felhasznalas alatt pl. a video szerkesztest erted?

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#1520) nemeth989 válasza RobinHD (#1518) üzenetére


nemeth989
senior tag

Tudom. De szerintem ha FHD-ra állítja akkor még talán játszható lesz, HD felbontáson van 40fps NBC szerint, szerintem FHD kb. ~25fps körül kapna.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1521) RobinHD válasza nemeth989 (#1520) üzenetére


RobinHD
tag

akk nem szóltam ha tudod :R
de sztem az ingadozás miatt simán lemegy az 25 alá is :/

Privátra illik válaszolni! :)

(#1522) Jackal2


Jackal2
senior tag

Prohadrveren Asus G55W cikk van, vagyis meg lehet nézni a konkurenciát:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#1523) gulb


gulb
senior tag

Sziasztok, kb 1 hete megjott a gep ( I7, FHD, 8Gram sajat 128GBSSD). Azota hasznalom is rendesen. Eloszor is szeretnem leirni nektek, hogy egy T500as Thinkpad-rol valtottam. Nagyon nehez dontes,volt venni egy uzleti gep utan egy ilyen "jatek" gepet. NEM CSALODTAM. Nagyon fontos elem volt, hogy ennek a gepnek minden parametere veri a most kaphato arban nem 500efeletti Thinkpad-eket.
Amitol feltem, hogy zajos lesz. Nincs egy dekaval se tobb hangja altalanos hasznalatnal mint egy T sorozatnak. Teljesen csendben es hidegen teszi a dolgat.
A gyari vinyo meg aznap repult belole es bekerult az SSD. Igen ez nagyon sokat dob.. sott..

A jatekok nagyon jol futnak..sc2 fullon 4v4be tud 30fps re leesni ha mar vegjatek van:)

Szeretem ezt a gepet es javasolom is mindenkinek.
Egy thermaltake huto van alatta amit szeret.. ennyi.. a hutesrol.

Kerdes van barkinek szivesen valaszolok.

(#1524) masholnap válasza gulb (#1523) üzenetére


masholnap
senior tag

hali, akkor ezek szerint csak ssd van benne, mint háttértár...?

Thermaltake-ből milyen típusod van?

(#1525) MaxxDamage válasza gulb (#1523) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

128GB -os SSD -t mire használod? 6GB/s -es Sata 3-as széria?
Megfelelő / elegendő ez a méret?
Gondolom HDD-t nem raktad be (mint említve lett, hogy kikaptad) :D

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1526) gulb válasza MaxxDamage (#1525) üzenetére


gulb
senior tag

Szia,

Nekem ezen van mindenem:) 2 particio 1 windows es 2 egyeb, Meg nem sata3...sajnos.
Napi munkara par jatekhoz es filmekhez eleg.
Van otthon NAS meg kulso diszk ezert nem szamit mennyi a gepbe a hattertar.

A HDD-helyere raktm be a SSD-t. nem vettem a ODD helyere meg tartot.. feleslegesnek erzem.

Igy a melegedes es aksi fogyasztas is jelentosen javult,

(#1527) MaxxDamage válasza gulb (#1526) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

És mi a helyzet az mSata dologgal? :D

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1528) RobinHD válasza MaxxDamage (#1527) üzenetére


RobinHD
tag

sztem arra nem érdemes befektetni, lassabb, kivéve akkor érni meg ha van egy blueray meghajtod a notiban és azt napi szinten kihasználod :P

Privátra illik válaszolni! :)

(#1529) gulb válasza masholnap (#1524) üzenetére


gulb
senior tag

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1135&ID=1980
Imadom nagyon jo... elozot lehutotte teljesen.

(#1530) #50994176 válasza gulb (#1529) üzenetére


#50994176
törölt tag

Én is egy ilyet nézegettem a notimhoz.

(#1531) MaxxDamage válasza RobinHD (#1528) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

az mSata azért gyorsabb mint a Sata 3 5400rpm -es HDD (OP rendszert futtatva rajt) nem?
Nem ismerem, ezért kérdem ! :C :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1532) RobinHD válasza MaxxDamage (#1531) üzenetére


RobinHD
tag

jól van látom nem érteted :D
de gyorsan előbb megválaszolom a kérdésed, egy vinyonál naná h gyorsabb sokkal :)
nah de én ugy gondoltam, h ink vegyél egy rendes SSD-t (sata3) a HDD helyére, és a HDD-t tedd ki ODD helyére :) rem így már világos, h hogyan gondoltam :) :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#1533) MaxxDamage válasza RobinHD (#1532) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen így már világos, de én SSD-t minimum olyat vennék ami.. még nincs is "piacon" ez itt a legnagyobb probléma :D, és HDD-t alapba kilőném a rendszerből :) , de lehet veszek 256GB -os SSD -t + ICY BOX és átépítem a HDD-t ODD helyére, bár az a rendszerbe "lassúlás"-t eredményezne ha 5400rpm-es cucc szerepelne (7200rpm -es Sata 3 lenne a jó..) ... nem? :F

Legyek őszinte?
Ha már van Y580 -ba mSata lehetőség.. vennék Kingston terméket és beépíteném úgy, hogy a többi alkatrészhez nem is nyúlok és nem költök (sokat) + ba. Az mSata nekem csak 1 valamire kell. OP rendszer azon lenne + programok...
(first drive) Second drive(ként) a HDD-t használnám.

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1534) RobinHD válasza MaxxDamage (#1533) üzenetére


RobinHD
tag

kb odáig jött át a mondani valód, h számodra jelenleg nincs megfelelő SSD a piacon :D
nos én csak azt tudom tanácsolni amit én is tapasztalok, és jónak látom!
tehát HDD helyére vegyél egy sata3-as 128GB-os SSD-t :D és vegyél egy optibay-t és épitsd be a kivett HDD-t az ODD helyére
SSD-n lesz az oprendszered meg minden programod, sőt játék is fog férni rá simán, és hely is marad
a HDD-re meg mehet minden más :) így nem kell hurcolásznod egy külső vinyot, hanem az is a gépben van :) jelenleg ez az egyik legoptimálisabb megoldás, ha nincs szükséged DVD meghajtóra a notiban :)
msata SSD akkor jó ha nem akarod nélkülözni az ODD-t, és a vinyora is szükséged van a notidban, de gyors rendszer is kéne, nos akkor jó sztem az SSD :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#1535) MaxxDamage válasza RobinHD (#1534) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"kb odáig jött át a mondani valód, h számodra jelenleg nincs megfelelő SSD a piacon" --> Igen kb. az a fő lényeg ! :D
Sorry, hogy kimaradt, de ODD-t nem tudom nélkülözni így mSata a megoldás OP rendszer részére. :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1536) RobinHD válasza MaxxDamage (#1535) üzenetére


RobinHD
tag

értem, hát igen akk neked egy msata SSD az ideális megoldás :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#1537) gulb válasza RobinHD (#1536) üzenetére


gulb
senior tag

Azert aki nem fer el 128Gb on az lassuk be leginkabb varezol:) mert ha munkara hasznalja akkor boven jo a kulso vinyon letarolni a mar nem hasznalatos anyagokat. Ha meg jatekra akkor nem hurcibalja szinten jo a kulso hdd... sata3 agyonveri a mSatat es a sebesseg mindennel fontosabb.

(#1538) RobinHD válasza gulb (#1537) üzenetére


RobinHD
tag

ezt ne nekem mond, én tisztában vagyok vele h sata3-s SSD- sokkal jobb mint az msata SSD :D

Privátra illik válaszolni! :)

(#1539) V3RT3X válasza RobinHD (#1538) üzenetére


V3RT3X
csendes tag

Biztos, hogy "sokkal"?

SATA3 SSD
mSATA(3) SSD

Aki egy nálunk is kapható micron C400 (a.k.a. Crucial) és egy normál SATA3-as között megérzi a különbséget, nos...az szerintem a borsószemet is megérzi a 120kg vánkos alatt :)

Tudom, hogy offtopic, és elnézést érte, de mivel az Y580 SATA3-as mSATA csatival szerelt, így azt gondolom mégis érdemes beszélni róla. Az én véleményem az, hogy az mSATA igenis élhető alternatívává érett az elmúlt félév alatt és mivel én bevallom szeretek laptopon Blu-rayt nézni, örülök neki, hogy megmaradhat az ODD-m.

(#1540) MaxxDamage válasza gulb (#1537) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szerintem valamit félreértettél / félrenéztél, vagy én vázoltam rosszul ! :D
Nekem akkor kell nagyobb mint 256GB SSD (ha lessz) pl. 500GB + os...
Bőven elég a 128GB SSD Win7 + programok / egyéb tárolására / futtatására, de nem mind1 , hogy hol a határ :)

Remélem érted mire gondolok....
Régen volt 120 meg 240 "MB" -os HDD és az is elég volt... sőt nekem van 1db 1986 -os NEC 20MB -os HDD-m... azis elégvolt a maga idejében.. és akkor jöhetne a kérdés :F nekem miért nem elég a 128GB -os SSD? :D A válasz erre: nekem az túl "kevés" fő meghajtóként , ODD -t meg hagynám a helyén.

Remélem érthetően leírtam a "lényeget" :C :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1541) V3RT3X válasza MaxxDamage (#1540) üzenetére


V3RT3X
csendes tag

Szerintem mindannyian megértettünk, csak közben elkanyarodott a dolog az SSD sebessége felé is. Veled egyébként teljesen egyetértek, ezt próbáltam fejtegetni én is, ODD+HDD+MSATA triász nálam minden igénynek megfelel :)

[ Szerkesztve ]

(#1542) MaxxDamage válasza V3RT3X (#1541) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm megértésed ! :) :R
Lassan 20 éve vagyok a számtech / elektronika service / repair "tagja" tevékenykedem (mint repair man) (Optikai / Mechanikai) és ezt az "SSD / mSata SSD" dolgot , de fogalmam azért van róla, főleg van "viszonyítási" alapom dolgokhoz régebbi specifikáció / gyártású technologíát ismerve / megnézve és tudom, hogy nekem a fent említett az "opcionális" megoldás és a legkézenfekvőbb is ! :R

Edit.: És a teszt amit linkeltél az mindent elárul ! :C
Most elnézést kérek mindenkitől a sok Off Topic -tól ! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1543) RobinHD válasza V3RT3X (#1539) üzenetére


RobinHD
tag

hát nem szekvenciálisan :)
és nem említettem sehol se h érezhető a különbség normál használat során :)
és azt is írtam h ha kell az ODD akk msata SSD-re van szüksége az alanynak :)
örülök h tisztáztuk a dolgot :)
(sztem a normál SSD jobb választás, de nem nekem kell választani) :R

Privátra illik válaszolni! :)

(#1544) gulb


gulb
senior tag

Azert ez a magneses kijelzo zar.. nem rossz otlet:) kivancsi vagyok meddig tartja rendes a kijelzot.

(#1545) Watto1991


Watto1991
senior tag

Üdv megint !

Adott a Lenovo Y580. Ahhoz, hogy az alap HDD-t betegyem az ODD helyére, az előző kommentek alapján egy Optibay-t kell venni. Most utánanéztem google-ön, ez tényleg 10 000 Ft ?? Mert akkor ez így elég gány...

Plusz: Továbbra sem tudok döntésre jutni a vásárlás során: i5 + fHD vagy i5+ HD ... egyszerűen nincs olyan video, ami prezentálná , hogy mennyit romlik a kép minősége a játék alatt, ha visszaveszem a felbontást fHD-ről HD-re. (mielőtt megint érkezik egy olyan válasz, hogy "nincs okod visszavenni", annak üzenem: "majd mond ezt 1 év múlva"..) A felbontást meg idővel vissza kell venni.. i7 kizárva túlmelegedés miatt.

Valaki, akinek fHD-s Y580-ja van, tudna esetleg csinálni fényképeket, ahogyan visszaveszi full HD-ről a felbontást ? 1 kép a full HD-ről, egy meg mondjuk 1366×768-ban.

(#1546) masholnap válasza Watto1991 (#1545) üzenetére


masholnap
senior tag

ez pl 8e és az írót is ki tudod rakni - igaz, csak 2-es usb a külső:
http://www.pcdiszkont.hu/7563/raidsonic-icy-box-ib-ac642-hdd-ssd-keret-notebook-optikai-meghajto-helyere-slim-dvd-kulso-haz

csak odd keretet 5e körül lehet kapni

a wincsimelegedésről pedig itt van egy érdekes post:
http://forum.notebookreview.com/ideapad-essential/672557-hard-drive-heats-up-y580-11.html#post8703076

[ Szerkesztve ]

(#1547) RobinHD válasza Watto1991 (#1545) üzenetére


RobinHD
tag

Nem, optibay van 5k körül is : [link]
nem én árulom, é bocsi a reklámért :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#1548) nemeth989 válasza Watto1991 (#1545) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ha a gép használata jórészt játék lesz, akkor vegyél HD-sat. Viszont ha egyéb dolgokra is munka, böngészés szerephez jut, akkor vegyél FHD. Szerintem ezzel a többiek is egyetértenek majd.
De ha jó neked, este küldök egy-egy képet, de szerintem nagyon nem fogod a különbséget érzékelni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1549) Szaszabond válasza Watto1991 (#1545) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

valahol a forum elején készítettem ilyen képeket diablo 3 -ból.

(#1550) nemeth989 válasza Watto1991 (#1545) üzenetére


nemeth989
senior tag

tessék, megkerestem neked, ennyi különbség van :)

Köszönjük Szaszabondnak :)

De még mindig tartom, ha csak játékra kell hd, ha filmezés, böngészés, munka is szóbajön FHD.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.