Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) brumi1024 válasza essigzso (#499) üzenetére


brumi1024
veterán

SSD topic(1 és 2), 1.hsz . Röviden tömören az ajánlottak közül bármelyik jó, vedd a legolcsóbbat.

(#502) gyuluskám


gyuluskám
tag

Nekem a közepes gép van FHD i5!

Ma jött meg laptopszalontól!

Aida ezt írja ramra meg winyora:

(#503) BlueAthlon válasza essigzso (#499) üzenetére


BlueAthlon
senior tag

Csupán nagyon minimális. főként úgy, hogy elég lazák az 1600-as modulok időzítései. Esetleg a HD4000-es VGA-t használva lehetne mérni némi különbséget, bár ott is csak a tesztprogram mutatná ki, szabad szemmel nem vennéd észre...

Egy jó ideje nincs már front side bus, ami összekötötte a CPU-t az északi híddal ( valamint egyes esetekben erős limitáló tényezőként szerepelt a CPU-memória közötti kapcsolatban, néha a chipsetbe épített memóriavezérlővel egyetemben...)... Mai CPU-k esetében a MCH közvetlen a CPU magok mellett foglal helyet, így kevésbé akadályozza a forgalmat...

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#504) essigzso válasza gyuluskám (#502) üzenetére


essigzso
csendes tag

Miért van a RAM-odnál zárójelben a 800MHz???

(#505) Szaszabond válasza essigzso (#499) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

A legegyszerűbb ha mSATA SSD-t veszel bele, viszont ez lassabb (nem tuti csak azt hiszem :D de majd megmondják az okosabbak), illetve drágább mint a normál ssd-k.

Sima SSD-t csak ugy tudsz bele rakni hogy a meglévő winyó helyére, és a meglévő hd megy külső házba vagy ha hozzányúlsz a DVD meghajóhoz és valahogyan (valami beépítő kerettel oda rakod át majd a HDD-t cak nem tudom hogyan lehet megoldani hogy utanna jól is nézzen ki.)

Én személy szerint az mSATA-kat nézegetem csak egy 128gigás olyan 50K környékén van ami húzós. De kb ilyesmi lehet pl az ASUS G55 ben is lévén ot is mSATA a bővítési lehetőség, illetve ez lesz a trendi, mert pici helyen elfér...

(#506) essigzso válasza BlueAthlon (#503) üzenetére


essigzso
csendes tag

BlueAthlon: Ahhh vágesz... Hát nem haladtam a korral, nem fejlesztettem magamat, hanem csak ottmaradtam amit az egyetemen tanultam. Köszi a választ:)

Szaszabond: Néked is köszi, valszeg fogok venni én is mSATA-s SSD-t, de sztem csak 64-eset mert igazából csak a Win7, VS2010/12 meg esetleg egy játék lenne rajta, amire sztem böven elég,

[ Szerkesztve ]

(#507) Declare válasza Szaszabond (#505) üzenetére


Declare
őstag

én is filózom ezen az ssd kérdésen, viszont én most a sima sata3 as fele hajlok. Az msata ssd 10x annyi áramot fogyaszt mint a sata ssd és ráadásul még lassabb is (mondjuk sztem ez nem érződik). :U

(#508) budajoci


budajoci
csendes tag

Ha csak játékra használnám akkor felesleges az i7 ? nincs olyan játék amit i7-el jobban vinne ?

(#509) brumi1024 válasza essigzso (#506) üzenetére


brumi1024
veterán

Msata-t itthon nem lehet igazán jókat kapni. Van kingston, ami drága(ennyiért 120gb-osok vannak 2,5"-osban) és lassú, van gyorsabb de szintén drága ocz ami meg melegszik is. Samsung msata lenne jó, vagy van még pár jobb darab, de itthon nem kaphatóak. Ezeknél a 2,5"-osok érezhetően gyorsabbak.

#508: Pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#510) essigzso válasza brumi1024 (#509) üzenetére


essigzso
csendes tag

De csak itthon nem kapható, vagy középEu-ban? Én speciel akkor osztrákoknál venném meg!

(#511) brumi1024 válasza essigzso (#510) üzenetére


brumi1024
veterán

Osztrákoknál ebay, aprót nem tudok, de az ottani árgépen talátam ilyet, ez már jobb, de drága és továbbra is melegebb darab, ja és ahogy látom ez se nagyon elérhető. Samsung PM830-ra keress rá, de nem lesz olcsó mulatság.

[ Szerkesztve ]

(#512) gyuluskám


gyuluskám
tag

Üdv...

van olyan progi amivel lehet overclock-olni a gtx 660-at?
illetve driver 301.42?

essigzso nem tudom

[ Szerkesztve ]

(#513) Def26 válasza spyduck (#468) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#514) Classius válasza budajoci (#508) üzenetére


Classius
aktív tag

Véleményem szerint felesleges az i7, az átlag felhasználó már ezt az i5-t sem használja ki eléggé. Ha pedig játszol rajta, kifogja hajtani az i5 is, bőven.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#515) Def26


Def26
félisten

No, én meg is rendeltem 1db -ot, céges lízingre ebolt.hu -ból. Holnap elbírálják, szerintem talán pénteken át is veszem. Hétvégén meg nyomok teszteket. Elsősorban Battlefiled 3 -al. :D

Ez alapján jól fog muzsikálni. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#516) Classius


Classius
aktív tag

Valaki, aki FULL HD tulaj:
Csinálna összehasonlító képeket, hogy mennyire mosódik el kisebb felbontáson, és mennyire éles maximum felbontáson ugyanaz a játék? Gondolok itt arra, hogy készül 1 kép 1920x1080-as felbontáson, és készül egy kép 1366x768 -as felbontáson, természetesen mind a két felbontáson maximum beállítások mellett. Aztán ezt a két képet összelehetne venni, mennyire is homályosít, mennyire tud zavaró lenni játék közben a kisebb felbontás.Természetesen minél több nagy igényű játéknál kéne ezt megcsinálni, hisz akkor nagyobb esélyünk van reális képet kapni az egészről, de ha csak 1-2 játékról készül az sem baj, csak már látnám(látnánk) a különbséget.
Nagyon megköszönném :R :R

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#517) spyduck válasza Classius (#516) üzenetére


spyduck
nagyúr

A fényképen nem fog látszódni a minőségbeli különbség, csak élőben. Menj be a Laptopszalonba, van egy Full HD-s Alienware, ki lehet próbálni ;)

(#518) Def26 válasza Classius (#516) üzenetére


Def26
félisten

Én 1366x768 -ast rendeltem. Pont ezért. 2 évre veszem a gépet és elég sűrűn játszok majd rajta. Én úgy voltam vele, hogy inkább legyen kisebb a felbontás de az natív.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#519) Classius


Classius
aktív tag

Spyduck: sajnos nincs lehetőségem elmenni laptopszalonba. Majd videók után vadászok, hátha találok akkor normálisat.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#520) gyuluskám válasza Def26 (#518) üzenetére


gyuluskám
tag

Először én is azt rendeltem de lemondtam,pont ezért!

Hát biztos nagyon mérges lennék ha azt hagytam volna elnézve ennek a képét 1920-ban és visszarakva 1366ban nagyon homályos a kép valóban!

csináltam frapsal videokat a BF3 bol 1980 és 1366 de sajnos csak 0.5mb feltöltésem van így holnapra lesznek meg!
Látszik a különbség elég keményen! :)

[ Szerkesztve ]

(#521) Classius válasza gyuluskám (#520) üzenetére


Classius
aktív tag

Majd ha fel lesz töltve a video, légyszi értesíts! :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#522) Szaszabond válasza Classius (#516) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

hát készítettem pár diablo 3 képet. Annyira szerintem nem életbevágóan vészes a dolog....bár szó min szó szemel látható a különbség :XD

A lényeg hogy ide nem lehet feltölteni FHD képet teljes valójában mert a max az 1920x1200 amit enged a fórum és egy mega. Na de megpróbálom máshogy iderakni ...próba:)
FHD

HD

FHD2

HD2

[ Szerkesztve ]

(#523) Classius válasza Szaszabond (#522) üzenetére


Classius
aktív tag

Köszi!! Szóval mind a két kép FHD-s montitoron készűlt? Azaz akkor az 1366x768-os nem natív, hanem a viszavett minőség?
Egyébként tényleg észre vehetó a különbség, gondolom ez más játéktípusban, mozgás közben mégjobban átjön.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#524) Prof01 válasza Classius (#523) üzenetére


Prof01
veterán

Nem mindegy? A screenshot-ból semmit nem fogsz észrevenni. Teljesen mindegy, hogy melyik gép állította elő, ugyanazt a jelet továbbítja a kijelző felé. Az eltérést élőben, a kijelzőn fogod csak látni.

De már spyduck kolléga is leírta pár hsz-szel előttem. :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#525) spyduck válasza Classius (#523) üzenetére


spyduck
nagyúr

Jujjjj, ezt ugye nem gondoljátok komolyan? :U

Nem a felbontás a lényeg, hanem a kijelzőn lévő fizikai képpontok száma és, hogy azokat nem lehet csökkenteni. Maga screenshot szép, de a megjelenítés a homályos. Csak, h értsd egy extrém példa:

Mész a kicsi kocsiddal, kicsit csöpörög az eső, de rászarik egy gólya a szélvédőre. Megpróbálod letakarítani az ablaktörlő lapáttal, de jól szétkeni az üvegen. Ha én kívülről nézlek és úgy fotózók, akkor a gólyakakitól homályos az arcod. Viszont ha beülök melléd a kocsiba és úgy fotózom le az arcod akkor szép éles. No ti pontosan ezt csináltátok....

(#526) Classius


Classius
aktív tag

Sajnálom ha ennyire kikészítettem itt pár embert, mert én nem kelek fekszek az ilyen dolgokkal, 1hónapja sincs hogy elkezdtem volna érdeklödni itt a notebookok iránt, meg hasonló, szinte nulláról. Tényleg bocs. Egyszerűen csak nem minden nap tehetem meg hogy ezreket, százezreket költök valamire, és ha már egyszer nagynehezen összejönne, akkor pedig szeretném azt a pénzt olyan dologba fektetni, amiről tudom hogy mire képes és mire nem, és szeretném alaposan körbejàrni. Elismerem a szakmai tudásom e téren nem nagy, és tehetek fel olyan kérdéseket amikről ti, akik mindent tudtok, kisujjból kirázzátok a választ, vagy éppen tehetek fel olyan kérdést is ami hülyeség. De szerintem csak azért mert az ember nem tud annyit, mint ti, nem kell lenézőnek lenni vele szemben....

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#527) essigzso


essigzso
csendes tag

Nekem annyi kérdésem lenne, hogyha HDMI-vel csatlakoztatok egy monitort(FHD) akkor gyengébben fognak menni a játékok, mintha nem kötném ki hanem a laptop monitorján játszanék? Magyarul plussz munka a gépnek, grafikus kártyának, hogy HDMI-re kiküldöm a jelet?

(#528) ktommy91 válasza essigzso (#527) üzenetére


ktommy91
addikt

Ugyanúgy mennek a játékok. Durva is lenne ha alacsonyabb lenne az FPS mert egy másik kimenetet használsz.

Nincs kerítés.

(#529) Szaszabond válasza Classius (#523) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Igen mindkét kép(ek) FHD monitorról készültek és max részletességgel. A minőségből nem lett semmi visszavéve egyedül a felbontást állítottam át 1366x768 ra. Ami minőségbeli romlást látsz rajta az ebből a visszavételből ered. Egyébként mindenképpen úgy kellene nézned, hogy mindkét képet ugyanakkorára nagyítod fel egy képnézegető programmal... hiszen a képernyő mérete nem változik. És úgy sokkal láthatóbb a különbség.

(#530) Declare válasza Szaszabond (#529) üzenetére


Declare
őstag

Bakker, leírta spyduck már megint a kis mondókáját, erre beírod ezt :DDD

Nem értem mit nem tudtok ezen felfogni, a screen shot nem fogja mutatni amiről beszéltek, tottálisan mindegy milyen kijelzőn csinálod! Ez most olyan mintha azt írtad volna, hogy látjátok ez a kép bekapcsolt bill. világítással készült ez meg kikapcsolttal....

(#526) Classius: nem sértődött királylányt kell játszani, hanem visszaolvasgatni a topicban és gondolkozni. Próbáld ki otthon, hogy olvasgatsz egy ph! cikket, majd a winben a képernyő felbontásod átállítod kisebbre. Azt fogod tapasztalni, hogy egy homályos vacak lesz az egész képernyőd. Na pontosan ezt fogod tapasztalni ha játékot nem 1080p ben hanem kisebbre állított felbontáson játszod.

(#531) Knife.McL


Knife.McL
tag

Sokan fentakadnak ezen a hd nem hd kérdésen. Megjegyzem a hd az 1920x1080, azaz 1080p. A többi az marketing bullshit, nincs full, meg fél meg gyök hd. Tehát 1366x768 nem hd.
Ezt csak le akartam szögezni, hogy érthetőbb legyen amit mondani szeretnék.
Szóval a képernyő mérete ugyanakkora mindkét esetben. 1366x768-nál kevesebb pixel fogja megtölteni ugyanazt a teret, ezért élesebb a hd képernyője natív felbontáson. Mikor a hdt visszavesszük 1366x768-ra, az egyenesek egyenesek maradnak, de a görbéknél az elcsúszó képpontok miatt olyan mintha kicsit szőrös lenne a vonal. Ez akkor látszik igazán ha nagyon nézed. Amit észreveszel valójában, hogy kicsit homályos a kép. De a natív 1366x768-as kijelző is fényévekkel homályosabb a hdnál.
Tehát képélesség szerint sorbarakva a HD gyönörű, éles. Azután jön a natív 768-as, végül csak kicsit elmaradva a natívtól (mert maga a kép szép, csak homályos) a csökkentett hd kijelző.
Véleményem szerint mindenki maga dönti el, mire fogja használni. Ha csak játszani fog rajta valaki, és csak a saját kijelzőjén a laptopnak akkor a 768-as kijelző most ugyan rosszabb lesz egy ideig, de ha erősebb játékok jönnek akkor válik jobbá(mikor a hd kijelzősek már nem tudnak hd-ban futtatni játékot, most még tudnak). Viszont a netezés, szövegszerkesztés, olvasás most is és később is rosszabb lesz a 768-as kijelzőn.
A HD kijelzőn ugyan nem fog minden elfutni hdban, de szerintem nincs akkora élményveszteség, mint egyéb tevékenységeknél, ha nem hd a kijelző. (jó példa erre a telefonom, a nexusnak fényévekkel szebb a kijelzője az SII-nél, mert ez 720p, az meg 480x800)
Egyébként jelenlegi asztali gépem egy E8400-as proci és 8800gt-ből áll, ami max paynet hd-ban dx10-el, high beállításokon, 2xaa-val kis röcögéssel 28-72fpesel pörgeti (1366x768-ban 40-110fps), szóval szerintem azért ez a hardver is kiszolgálhatja még egy darabig a nagyközönséget, némi kompromisszumokkal és jó driverekkel persze. Képben van különbség valóban, de nem akkora, hogy feladjam a hd monitorom miatta.
Szóval mindenki döntse el mit szeretne. De azt ne várja senki, hogy a 768-as kijelzőn bármi is szebb lesz mint a hd-n hdban. Azaz ami elfut ezen a vason hdban, az hd kijelzős verzión sokkal szebb lesz, míg ami nem fut el hdban, az kevéssel lesz rondább visszavett felbontáson mint a 768-ason alapból.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#532) Knife.McL válasza Declare (#530) üzenetére


Knife.McL
tag

Azért a homályos vacak kicsit túlzás. A 24 collos monitoromon is enyhe homályosodás tapasztalható, ez meg csak egy 15 colos kijelző, amin kevésbé észrevehető. Míg ha összehasonlítod a 768as kijelző eleve homályosabb a hdnál.
Ha meg az ember tvre köti mondjuk, lehet szórakozni a tv javító elektronikájával ami kompenzálhatja kis mértékben.
Megjegyzem az xbox 720p-tud, mégis jól néz ki a hdtv-ken.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#533) brumi1024 válasza Knife.McL (#531) üzenetére


brumi1024
veterán

A hd az NEM az 1080p, ezt rosszul tudod. Tulajdonkepp a hd a hd ready rövidítése, melynek a követelménye a legalább 720 sor magasság, és a 16:9-es képformátum. Az 1920*1080-as felbontás, amit marketingokokból elneveztek fullhd-nak, az 1080p. A másik dolog meg, hogy panelfüggö, hogy a monitorok hogy reagálnak a nem natív felbontáson való futtatásra, tehát lehet, hogy a monitorodon egész jól néz ki a nem natív felbontás, attól még lehet, hogy egy másikon rosszul fog kinézni.

(#534) Knife.McL válasza brumi1024 (#533) üzenetére


Knife.McL
tag

Ha tévedtem elnézést, de én még 10-en X éve úgy tanultam, hogy a HD az az 1080p. A 720p a tv adók "HD"-je, amit időnként felskáláztak 1080i -re, azaz 1440 pixelt interpoláltak 1920-ra.
A HD ready csak egy elnevezés, ami annyit tesz, hogy tv alkalmas-e a hd adások megjelenítésére.
Tehát szabványosan 2 HD felbontás van, a 720p és a 1080p.
A TV adók ahol kisebb az átjátszó (pl nálunk m1, m2) ott 1080i-s adást tudnak adni, ami már jobb mint a 720p, de elmarad az 1080p-től.
Az 1366x768 szintén nem szabványos, de mivel nagyobb a 720p-nél ráaggatták a hd jelzőt.
Szóval napjainkra minden hd ami nagyobb felbontású a régi képcsöveseknél.
De lehet rosszul tudom.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#535) Classius válasza Szaszabond (#529) üzenetére


Classius
aktív tag

Köszi, igen úgy hasonlítottam össze a kettőt. :)

Knife.McL
Köszi ezt az átfogó írást! Sokat segített!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#536) jjc


jjc
aktív tag

kicsit próbálva feledtetni a full hd-nem full hd vitát szeretném megkérdezni, h a merevlemez cseréje garanciavesztéssel jár-e?

tudniillik még mindig nem jó a belső mikrofonom, hiába próbáltam ki mindent (realtek drive, lenovo driver, pár napos realtek driver). a rádugott mikrofon is csak akkor hajlandó működni, ha letiltom a belsőt és beállítom, h az azonos típusú inputokat ne fűzze össze.

szóval mivel nincs kedvem újrapakolni mindent, ezért arra gondoltam, h a one-key-recoveryvel csinálok egy dvd-t. a régi laptopomból kiszedett vinyóra felrakom az eredeti állapotot és lecsekkolom, h működik-e a mikrofon.

szerintetek?

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#537) Iomega válasza jjc (#536) üzenetére


Iomega
őstag

Egy Skype próbahívást csinálj, ha még nem próbáltad ki azzal, hátha.

A garanciális javítás esetén úgy van, legalábbis a legtöbb gyártónál, hogy ha szervizbe küldöd a gépedet, akkor nyugodtan ki is veheted a laposból a vinyót, meg az akkumulátort, mert úgy is javítják, ha nincs benne. Ebből következtetve, nem veszhet el a garancia érvényessége, ha mondjuk egy másik hdd-t raksz bele használatra.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#538) jjc válasza Iomega (#537) üzenetére


jjc
aktív tag

próbáltam én már mindennel, skype-pal is.

mielőtt visszaküldeném, megbizonyosodnék róla, h nem é n vagyok-e a hülye.
lehet, h az a baj, h egyből gyalultam és win7 ultimate-et raktam rá. nem tudom.

de jó hallani, h vinyó nélkül küldhetem szervizelésre.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#539) spyduck válasza jjc (#536) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az alkatrész cseréje nem jár garanciavesztéssel, viszont ha gariztatni akarod akkor az eredeti állapotban kell visszaküldeni. Utóbbi hazai szervizhálózat esetén nem létszükség (senki nem foglalkozik vele), viszont mivel az IdeaPad-nak külföldi szervizhálózata van meg kell tartanod az eredeti HDD-t ha gariztatni akarod.

(#540) spyduck válasza Knife.McL (#534) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mivel elég gyakran változtatnak a szabványok nem lehet tényként kezelni a régi dolgokat. Notebook kijelzők esetén WXGA, WSXGA és UXGA kijlezőkről beszéltünk még a 16:10-es képaránynál. Most 16:9-es képarány van és minden gyártó HD (1366x768), HD+ (1600x900), FULL HD (1920x1080) jelöléssel nevezi el készülékeinek kijelzőit.

Mivel az Apple hozza a retina kijlezőt és a többi gyártó szereti majmolni biztos vagyok benne, h lesz egy újabb elnevezés. Sőt majd kiforrnak a 3D-s TFT-k, azoknak is lesz új elnevezése. A lényeg, h ha 10 évvel ezelőtt tanultad akkor felejtsd el ;)

Én amikor középiskolába jártam töriből csak "honfoglalást" tanultam, de úgy tudom, h utána már volt kettős, most meg hármas honfoglalás. De lehet azóta kiderült, h a Magyarok gyarmatosították Amerikát :)

(#541) gyuluskám válasza Classius (#521) üzenetére


gyuluskám
tag

Battlefield 3:

1920:[link] youtuben rakd 1080p HD-be

1366:[link] youtuben rakd 720p HD-be

(#542) Def26 válasza gyuluskám (#541) üzenetére


Def26
félisten

1366 -ban megnézhetnél egy online 64 emberes Caspian Bordert is. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#543) spyduck válasza gyuluskám (#541) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezeket a videókat milyen programmal csináltad?

(#544) gyuluskám válasza Def26 (#542) üzenetére


gyuluskám
tag

Nem tudok multira menni sajna még nem vettem meg! :) majd 2 hét múlva leghamarabb!

spyduck Fraps a program neve

[ Szerkesztve ]

(#545) spyduck válasza gyuluskám (#544) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én is azt használom, csak kíváncsi voltam, h esetleg vmi mást-e.....

(#546) spyduck válasza gyuluskám (#544) üzenetére


spyduck
nagyúr

2x

[ Szerkesztve ]

(#547) Prof01


Prof01
veterán

Nem tudjátok, hogy van-e 2. HDD/SSD-nek hely a notiban?

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#548) Classius válasza gyuluskám (#541) üzenetére


Classius
aktív tag

Köszönöm!! Jók lettek a videók! :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#549) spyduck válasza Prof01 (#547) üzenetére


spyduck
nagyúr

Van benne mSata és HDD hely is.

(#550) essigzso


essigzso
csendes tag

Szevasztok gyors help kéne. Most kaptam kézhez a notit FHD-s elméletileg(dobozon is azt írja), de 1366x768-ba kapcsolódott be, s nem is tudom feljebb vinni a windowsba. DE a meglepő, hogy lejebb megpróbáltam vinni. Egyel lejebb vittem ott is 1366x768 volt, s ha megnyomtam az alkalmaz gombot akkor a win7 beszólt, hogy nem az optimális felbontáson van. most wtf?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.