Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Iomega válasza q2w3 (#296) üzenetére


Iomega
őstag

A meghajtó tálcája mozog, mert ugye az nem fix dolog, mint ahogy ki is nyílik, hogy belerakd a lemezt. Innentől fogva hiába csukod be, attól az még lötyögni fog.
Megoldás, nem kell vele foglalkozni, és nyomkodni. ;)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#302) Classius válasza spyduck (#283) üzenetére


Classius
aktív tag

Esetleg a már eddig is eléggé jeles listába nem lehetne -e még a GTA IV-et beszúrni? :D Ugyanúgy 1920x1080-ban és 1366x768 - ban.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#303) spyduck válasza Classius (#302) üzenetére


spyduck
nagyúr

legyen :)

Abban mondjuk segíthetnétek, hogy honnan és melyik patchaet kell letölteni ahhoz, hogy normálisan fusson.

szóval, melyik GTA 4 patch kell? :)

[ Szerkesztve ]

(#304) mark2190 válasza spyduck (#303) üzenetére


mark2190
csendes tag

linkelem inkább:D

[ Szerkesztve ]

(#305) spyduck válasza mark2190 (#304) üzenetére


spyduck
nagyúr

várom :)

(#306) Szaszabond válasza spyduck (#279) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Engem is a JBL fogott meg legjobban...baromálltjó hangja van :D

(#307) mark2190 válasza spyduck (#305) üzenetére


mark2190
csendes tag

eltart egy ideig míg feltöltöm, de garantáltan vírus mentes az 1.0.2.0 - 1.0.7.0 ig van

(#308) mark2190 válasza spyduck (#305) üzenetére


mark2190
csendes tag

http://www.pcdome.hu/letoltes/3602/grand_theft_auto_iv

http://www.thesource.hu/letoltes/patch/grand_theft_auto_iv/grand_theft_auto_iv_patch_1_0_3_0/2352?&PL=1

http://www.thesource.hu/letoltes/patch/grand_theft_auto_iv/gta_iv_1_0_4_0_patch/2653?&PL=1

http://lokalhoszt.hu/index.php?lokal=hir&hirid=992

http://www.gtahungary.hu/letoltes/GTAIV_1060_Patch

http://www37.zippyshare.com/view.jsp?locale=hu&key=58346265

bocs, nem tudtam feltölteni, megpróbáltam normális oldalakról összeszedni a patcheket, rémélem menni fog

(#309) spyduck válasza pistike666 (#12) üzenetére


spyduck
nagyúr

Te egy jós vagy, úgy néz ki érkezik a Lenovo IdeaPad Y590 :DDD [link]

(#310) spyduck válasza mark2190 (#308) üzenetére


spyduck
nagyúr

Okés köszi, majd elszórakozok vele. Amúgy pont emiatt a szenvedés miatt nem teszteltem soha a GTA 4-et....

(#311) Iomega válasza spyduck (#309) üzenetére


Iomega
őstag

:C

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#312) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy színhőmérsékletet lehet e állítani valahogy? nekem az egész kijelzője egy picit lilásnak tűnik... szeretném ha egy picit melegebb lenne a színhőmérséklet és ami lila az inkább kék legyen... (remélem érthető voltam :D)

(#313) Iomega válasza Szaszabond (#312) üzenetére


Iomega
őstag

Alul a Windows tálcán, jobb alsó sarokban ráklikkelsz az nvidia ikonra, majd -> display->adjust desktop color settings, és ott minden ilyen jellegű dolgot tudsz állítani.

Vagy a vezérlőpultból is elérheted, ott az Nvidia vezérlőpultra klikk, és onnan ugyanaz, amit leírtam az első mondatomban. (remélem én is érthető voltam) :D

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#314) Szaszabond válasza Iomega (#313) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Köszönöm szépen.

Még egy extra kérdés, próbálta e valaki már hogy az y580 belefér e a tescoban kapható svájci wenger laptopmappába?

mert ha tuti rá, lehet beruházok egyre... ezzel egyutt nagyobb biztonságba lehet elvileg a hátizsákomban :P

[ Szerkesztve ]

(#315) q2w3 válasza Szaszabond (#314) üzenetére


q2w3
senior tag

385x225x35,7mm a mérete a laptopnak. Ha esetlek oda van írva mekkora méret fér bele akkor ez talán segít.

(#316) Classius válasza spyduck (#310) üzenetére


Classius
aktív tag

Sorry :B :((

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#317) ktommy91 válasza Classius (#302) üzenetére


ktommy91
addikt

A GTA IV xbox-os port, ugyanúgy megy 1366*768-ban mint 1920*1080-ban. A részletesség határozza meg az FPS-t, nem a felbontás. Azonos részletesség mellet nálam csont ugyanannyi FPS-t produkált.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#318) Iomega válasza ktommy91 (#317) üzenetére


Iomega
őstag

Ezzel nem értek egyet. Nagyon is számít, hogy milyen felbontásban fut. Próbáld ki azt, hogy visszaveszed 800x600-ra, ha bírod, meglepődsz milyen fps-ed lesz. :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#319) ktommy91 válasza Iomega (#318) üzenetére


ktommy91
addikt

Igazad van, csak 720p felbontás felett nem számít.

Nincs kerítés.

(#320) Classius válasza ktommy91 (#317) üzenetére


Classius
aktív tag

Mert minden xboxos port ugyanyúgy fut 720p felett? :O elősször hülyeségnek tartottam, de ha tényleg igy van akkor az meglepne. Még sosem halottam ilyet.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#321) ktommy91 válasza Classius (#320) üzenetére


ktommy91
addikt

Én a GTA4-gyel és a Maffia2-vel is teszteltem a régi gépemen(i3-2310, HD6770, 8GB RAM) és ez volt az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#322) nVIPER


nVIPER
senior tag

Ezzel a géppel jól megkavarja a sz@rt a Lenovo a többi gyártónál. Asus sztem túl drága, a gar sem a legjobb. Dell xps meg teljesítményben, mióta van Alienware, azóta nem a legjobb. Pedig az is mostanában fog megérkezni L520x és L720x típusjelzéssel. Ők is belepakolhatnának egy 660M-et, de biztos nem így lesz. Ez a gép verhetetlen így. Kíváncsi vagyok az Y590-re, hogy az mit fog tudni, meg hogy hány colon, lehet, hogy az 17-es lesz?

[ Szerkesztve ]

(#323) Iomega válasza ktommy91 (#319) üzenetére


Iomega
őstag

Na majd spyduck a mai napon megírja, hogy mennyi a különbség pontosan, mert teszteli több játékkal is, a két különböző felbontású kijelzővel szerelt gépet.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#324) spyduck válasza Iomega (#323) üzenetére


spyduck
nagyúr

Azon gondolkoztam, h lehet nem mondok nektek semmit ;]

(#325) Iomega válasza spyduck (#324) üzenetére


Iomega
őstag

:Y :D

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#326) pistike666 válasza spyduck (#309) üzenetére


pistike666
csendes tag

Jajjj neee, ezeket az információkat nekem nem szabad látni. :))) Micsoda? Hogy nem is jövőre, hanem még az idén... nahát ilyet... :DDDD

Spyduck szerintem, ha nem mondasz semmit, akkor utolér a nép haragja. :DD

[ Szerkesztve ]

(#327) nVIPER


nVIPER
senior tag

Szívesen bevállalnék egy ilyet, viszont a kijelző minőségéről nincs infóm. Egy Studio xps-t nyúzok, alap PS munkára. Félek, hogy ebben csalódnék. Egyébként NBD garancia erre is vásárolható vagy csak a Lenovo üzleti gépeire?

(#328) dudi6


dudi6
senior tag

Mennyit számít, hogy FHD vagy 1366x768-s kijelzővel veszem? Hol lesz ennek esetleg hátránya? Tv-re is ki fogom majd kötni, esetleg ott számítana? A 4.-ket néztem ki, tegnap még 1080 dolcsi volt. Dvd se blu-ray, de az annyira nem zavarna, bár nem lenne rossz. Kár hogy nincs i5-sel, felesleges az i7...

(#329) pistike666 válasza spyduck (#309) üzenetére


pistike666
csendes tag

A cikket végigolvasva már látom, hogy nem egészen baráti árazás várható. Az a veszély meg nem fenyeget, hogy 1 millát költsek egy notira... :DD Akkor az Y580 tesztet várom továbbra is, türelmetlenül. ;)

(#330) q2w3 válasza spyduck (#324) üzenetére


q2w3
senior tag

Siethetnél :D Még tulajként is várom a tesztet, hogy mit írnak róla :DD

(#331) brumi1024 válasza nVIPER (#322) üzenetére


brumi1024
veterán

Az xps az szerintem más kategória, más felhasználásra van szánva. Ez a Lenovo már picit elment a gamer irányba, míg az xps-ek inkább prémium multimédiás gépek. Azoknál választható rgbled kijelző(ami az egyik legjobb tn a piacon), de nem céljuk a nagyon komoly vga. Gamer gépnek a dell az alienware-t használja.

(#329) pistike666: Mondjuk azt nem hiszem, hogy 500k felett adnák az y590-et. Még annyiért is bukás lenne szerintem, nekik nincs akkora névértékük a megfelelő körökben egyelőre, mint az alienware-nek.

[ Szerkesztve ]

(#332) dudi6


dudi6
senior tag

Hdmi kimenet az 1.4-s? Várom még erre is a segítséget...

[ Szerkesztve ]

(#333) pistike666 válasza brumi1024 (#331) üzenetére


pistike666
csendes tag

Azért már számomra 500 k vagy azt megközelítő összeg sem kevés egy notira. :) Az Y580 270-300 k körül még azt mondom, hogy határeset és lehet, hogy erre beruházok, de annyira nagy gémer azért nem vagyok, hogy ekkora összegeket rááldozzak. Főleg h kitudja meddig bírják ezek... Tudom, hogy asztalival jobban járnék, sőt xbox-om is van, de notit azért szeretnék, mert unalmas a melóm és el kell ütni az időt valamivel, ott meg nincs lehetőség asztalit kiépíteni. :)

(#334) brumi1024 válasza dudi6 (#328) üzenetére


brumi1024
veterán

Annyit számítana, hogy nagyobb lenne a felbontásod, nagyobb lenne a munkaterület, és valószínűleg az 1080p-s kijelző jobb panelú(kontraszt, színek). A játékok viszont természetesen a nagyobb felbontáson adott részletesség mellett gyengébben futnak. Az hogy mire kötöd ki az tökmindegy, a belső kijelző felbontása ott nem számít semmit(miért számítana?), egyedül akkor amikor klónozod, mert akkor az alacsonyabb felbontású kijelző a szűk keresztmetszet, pl adott egy 1366*768-as főképernyő és egy 1080p-s monitor amire klónozod(másolod a főképernyő tartalmát), akkor a monitoron csak a 768p-s kép jelenik meg, fordítva meg nyílván nem tudsz klónozni 1080p-ben csak 768p-ben.

(#333) pistike666: Persze, sok az 500k, de abban az árkategóriában már komoly ellenfelei lennének(az amerikai piacra gondolok, nem a magyar árakra). Egy jól felszerelt mx17 1899$, ottani áfával szállítással mondjuk legyen 2000. Ebben egy 7970m gpu van ami azért notebook fronton nem gyenge, ha ebben az árban akarják adni valami nagyon újjal kell előrukkolni, mert az alienware-nek van már egy neve ebben a kategóriában, vagy olcsóbban adni.

[ Szerkesztve ]

(#335) brumi1024 válasza brumi1024 (#334) üzenetére


brumi1024
veterán

Viszont az vicc, hogy ennél az mx17-nél a jóval gyengébb nem SLI gtx 675m feláras a hd7970m-hez képest :DDD

(#336) pws válasza nVIPER (#322) üzenetére


pws
aktív tag

azért egy objektív összehasonlításra az ASUS N55sl-el kíváncsi lennék

(#337) brumi1024 válasza pws (#336) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem n56? Az n55 az előző széria.

(#338) Soldier321


Soldier321
csendes tag

Sziasztok!

Egy összehasonlítást szeretnék kérni az Alienware m17x-el, ugyanis nem tudok dönteni a két gép között.

Az alienware műszaki adatai:
Intel® Core™ i7-3610QM (6MB Cache, up to 3.3GHz w/ Turbo Boost 2.0)
2GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX 660M
6144MB (1x2GB + 1x4GB) 1600MHz DDR3 Dual Channel
500GB 7,200rpm SATA 6Gb/s HDD
17.3" WideFHD (1920 x 1080) WLED LCD

Azaz nagyjából hasonló tölteléke van, mint a piacon kapható Y580-nak, nagyobb a képernyője, csili-vili, de kb. 120e-vel drágább is. Melyik a megbízhatóbb, tartósabb márka?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#339) pws válasza brumi1024 (#337) üzenetére


pws
aktív tag

Akár N55, N56.
Az Asus FHD, ill 1600x900 matt lcd-t dicsérik. Viszont a benne lévő GT635m GPU, szerintem nem elég izmos ehhez a felbontáshoz. Szívesen olvasnék személyes tapasztalatokat ez ügyben.
köszi

(#340) nVIPER válasza Soldier321 (#338) üzenetére


nVIPER
senior tag

Hol találtál 17-es alient ennyire "olcsón"?

(#341) Soldier321 válasza nVIPER (#340) üzenetére


Soldier321
csendes tag

UK-ban 1125 fontért kapható, az 400-420e forint kb.

[ Szerkesztve ]

(#342) brumi1024 válasza Soldier321 (#341) üzenetére


brumi1024
veterán

Ha már ennyiért nézel és megfelelne egy 17"-os gép is, akkor inkább érdeklődj Oranosnál vagy Mosqu!tonál, hogy van-e nekik M6600-as Precisionjuk, azzal jobban járnál, nem egy kategória az y580-al, mondjuk az mx17 sem. Illetve megkérdezheted Mosqu!to-t hogy mennyiért tud szerezni mx17-et, mert lehet, hogy ebbe az árba belefér a 7970m vga-s változat ami sokkal komolyabb.

[ Szerkesztve ]

(#343) spyduck


spyduck
nagyúr

Azt imádom a játéktesztekben, h mire feltepítem az összes játékot addigra elmegy egy teljes nap :U

(#344) brumi1024 válasza spyduck (#343) üzenetére


brumi1024
veterán

Csinálj ilyen játékpakkot külső hdd-re, sok játéknál működik hogy feltelepíted, rámásolod egy külső hdd-re és egy másik számítógépen ugyanúgy játszhatsz vele telepítés nélkül(pl batman arkham citynél működik, de hasonlóan működik cod4-nél is). Battlefield-nél nem, de egyet telepíteni könnyebb mint 10-et(mondjuk a bf a lehető legrosszabb mostmár lassan 6 gigányi patch-el, amit feltelepít automatikusan).

[ Szerkesztve ]

(#345) Iomega válasza spyduck (#343) üzenetére


Iomega
őstag

Egy nap egyet telepíts, egy hét alatt akkor is megvan a teljes teszt.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#346) mark2190


mark2190
csendes tag

a gta IV is működik úgy

(#347) q2w3 válasza brumi1024 (#344) üzenetére


q2w3
senior tag

BF3 se gáz. Origin Games mappában van benne, simán áthúzod a könyvtárat külső vinyóra, (vagy összekötöd a 2 gépet UTP kábellel és megosztod. Én ezt csinálom mostanában és nagyon gyors 100 megával másolok a 2 gép között) majd az új gépen elindítod a letöltést originben, megcsinálja a mappát, leállítod a letöltést, bemásolod a fájlokat, újraindítod a letöltést és már csak 1-2 frissítést szed le és csókolom. :D Nekem a 16gb másolás+ áthelyezés kb 5 perc volt, ami valljuk meg gyorsabb mint egy telepítés :D

(#348) brumi1024 válasza q2w3 (#347) üzenetére


brumi1024
veterán

Na akkor ez is megoldható.

(#349) spyduck válasza Iomega (#345) üzenetére


spyduck
nagyúr

MaxPay-n 50%-on tart de már 1 órája biztos telepítem :U

A többi már mind fent van, mondjuk a GTA IV-et még nem patcheltem meg, az is lesz pár óra van egy olyan érzésem....

(#350) spyduck


spyduck
nagyúr

Srácok!

Még nem szedtem szét a gépet, de van benne msata tutira, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.