Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47983) priti válasza BBéci (#47980) üzenetére


priti
addikt

60Hz-es a tévém, nem 50, egyébként az előző hasz-emmel nem állítom, hogy a w5500 nem valós 100Hz, de sajnos a Sony is erősen hajlamos az "olcsóbb" modelljeiben átqrni az embereket, így könnyen megeshet sok modellnél még egy ilyen nagy márkánál is, hogy valójában a 100Hz-eseknek 50Hz-es a képfrissítése csak ezt kvázi a vevők 99,9%-a sosem tudja meg, mivel normál használatban a kép nem alszik ki, így egyáltalán nem villog huszonhertzen sem. Majd ha elterjed a 3D és sokan rámennek 50Hz-es felezéssel 100Hz-es tévén akkor fognak csodálkozni, hogy valami nem olyan, mint a szomszédban. Én azért vettem inkább régebbi, de csúcsmodellt, mert ott tényleg nagyon jó a beépített kiszolgáló elektronika, mert ha a Sony akar, akkor tud nagyot villantani, de hajlamosak sumákolni is, mint minden csíkszemű, így középkategóriás Sony-ra én nem mertem rámenni.
(#47982) Khelben
Nem adom el, ennyiért nem érdemes, 3D miatt gondoltam rá, hogy rászaladok egy alkalmas projektorra meg egy NV szemcsire, viszont ha itthon lenne a projektor akkor tuti 5 méteren nézném a filmet is, így akkor ez feleslegessé válna, de így felejtős az egész projekt. Inkább kipróbálom a szemcsit (ha nem bírom ki) egy 100Hz-es CRT monitorral, amiből egy 20"-ost kapok 5k-ért kb., de ezt a TV-t tényleg csak megtartani érdemes. A kolléga meggyőzött teljesen.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.