Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21459) Dyingsoul válasza HoTDoG (#21399) üzenetére


Dyingsoul
veterán

KATA-sként idén én is lakáshitelt szeretnék felvenni (mármint magánszemélyként, de vállalkozó vagyok).

Tavaly voltam az OTP bankfiókjában, ahol mondták (de tudtam is, csak elmentem hátha mondanak valami újat), hogy kell egy lezárt pénzügyi év.
Na ez most meg is volt, a teljes tavalyi évben vállalkozóként dolgoztam. (már előtte is 1-2 hónappal)

Felhívtam a könyvelőmet, mondtam neki, hogy jövedelemigazolást szeretnék mert idén lakáshitelt szeretnék felvenni. Kérdezte, hogy melyik banknál, én mondtam hogy msot az OTP-nél vagyok, de valószínűleg váltani fogok mert máshol kedvezőbbek lehetnek a feltételek.
Erre azt mondta most akkor el kell döntenem, hogy hol akarok hitelt felvenni... De hát honnan tudjam még, a bankokban jövedelemigazolásokat kérnek, a könyvelőm meg azt mondja más bank nem fogja elfogadni az OTP-s jövedelemigazolást. :DDD

Pedig úgy láttam van, ahol vannak bónuszok is, ha átviszem a számlámat más bankhoz.
Most a könyvelőm összezavart, nem tudom mi van előbb, a tyúk vagy a tojás? :F
Minden esetre írtam neki 6 bankot, hogy akkor azokra vonatkozóan kérje meg mindegyikhez a jövedelem igazolást.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.